Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Nie biedna, bo ja się nie dam. Za nic na świecie nie pozwolę sobie tego zrobić brrrrr :O Niech się jakies sympozjum zbierze i niech kombinuję jak tu inaczej do mego \"wnętrza\" hi,hi zajżeć. Ja tam się kategorycznie nie zgadzam............. Kur..... puściłam Biszkopta coby sobie polatał i właśnie mi pokuj w pizdu demoluje i zwala wszystko jak leci z regałów psia krew, a tak se ładnie posprzątałam. Szkoda, że tego nie widzicie jak się dobiera do zawiniętej w reklamówke czekolady - cwaniak ja rozwija - no inteligentna bestia - lecę popatrzeć jak to robi..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy izuchna :) mam czas :) jeszcze jakieś 2 tygodnie :) tylko czy on bedzie mial czas :D :D łoj laxi, laxi! uściskaj biszkopta od cioci madzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy izuchna :) mam czas :) jeszcze jakieś 2 tygodnie :) tylko czy on bedzie mial czas :D :D łoj laxi, laxi! uściskaj biszkopta od cioci madzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory nie boj sie!! bedze dobrze 🌻 ach ten biszkopt ;) moje zwierzaki chwilowo spokojne :) tak tak.. znowu sie nie ucze :o chyba jestem zlym studentem :o etam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory - nie bój się proszę, będzie przyjemnie zobaczysz - pediatry bardziej można się bać, a tak ani Ci nigdzie nie zaglądają, nie robią ziaziu - tylko rozmawiają. Wszystkie się bałyśmy jak cholera na początku, a tu się okazało, że kompletnie nie ma czego. Główka do góry 🌼 Patrz ile osób jest z Tobą - myśmy takiego konfortu nie miały i wszystkie trzymamy kciuki malutka - oki będzie ❤️ 👄 🌼 No już - głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory - nie bój się proszę, będzie przyjemnie zobaczysz - pediatry bardziej można się bać, a tak ani Ci nigdzie nie zaglądają, nie robią ziaziu - tylko rozmawiają. Wszystkie się bałyśmy jak cholera na początku, a tu się okazało, że kompletnie nie ma czego. Główka do góry 🌼 Patrz ile osób jest z Tobą - myśmy takiego konfortu nie miały i wszystkie trzymamy kciuki malutka - oki będzie ❤️ 👄 🌼 No już - głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza33
Wy musicie wiedzieć. Podajcie mi jakie są dobre leki na uspokojenie, takie wyciszające, ale bez recepty. Persen już wypróbowałam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory - nie bój się proszę, będzie przyjemnie zobaczysz - pediatry bardziej można się bać, a tak ani Ci nigdzie nie zaglądają, nie robią ziaziu - tylko rozmawiają. Wszystkie się bałyśmy jak cholera na początku, a tu się okazało, że kompletnie nie ma czego. Główka do góry 🌼 Patrz ile osób jest z Tobą - myśmy takiego konfortu nie miały i wszystkie trzymamy kciuki malutka - oki będzie ❤️ 👄 🌼 No już - głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory - nie bój się proszę, będzie przyjemnie zobaczysz - pediatry bardziej można się bać, a tak ani Ci nigdzie nie zaglądają, nie robią ziaziu - tylko rozmawiają. Wszystkie się bałyśmy jak cholera na początku, a tu się okazało, że kompletnie nie ma czego. Główka do góry 🌼 Patrz ile osób jest z Tobą - myśmy takiego konfortu nie miały i wszystkie trzymamy kciuki malutka - oki będzie ❤️ 👄 🌼 No już - głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory - nie bój się proszę, będzie przyjemnie zobaczysz - pediatry bardziej można się bać, a tak ani Ci nigdzie nie zaglądają, nie robią ziaziu - tylko rozmawiają. Wszystkie się bałyśmy jak cholera na początku, a tu się okazało, że kompletnie nie ma czego. Główka do góry 🌼 Patrz ile osób jest z Tobą - myśmy takiego konfortu nie miały i wszystkie trzymamy kciuki malutka - oki będzie ❤️ 👄 🌼 No już - głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rory - nie bój się proszę, będzie przyjemnie zobaczysz - pediatry bardziej można się bać, a tak ani Ci nigdzie nie zaglądają, nie robią ziaziu - tylko rozmawiają. Wszystkie się bałyśmy jak cholera na początku, a tu się okazało, że kompletnie nie ma czego. Główka do góry 🌼 Patrz ile osób jest z Tobą - myśmy takiego konfortu nie miały i wszystkie trzymamy kciuki malutka - oki będzie ❤️ 👄 🌼 No już - głowa do góry !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 jeżeli chodzi o te leki na uspokojenie to ja mam takie tabletki może je znasz Validol Są to ziołowe tabletki do ssania!!!!!!!!!!!!!! Mnie jak złapie atak lęku pomagają ale tylko troszeczkę, ale zawsze coś lepiej się po nich oddech łapie bo mi go wtedy zawsze brakuje!!!!!!!!!!!! I jeszcze Sedatif Pc pod język!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale czy pomaga niewiem ja mam nerwicę w stopniu zaawansowanym więc..............................tylko psychotropy pomagają. Witaj Rory!!!!!!!!!!!!!! głowa do góry będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza33 jeżeli chodzi o te leki na uspokojenie to ja mam takie tabletki może je znasz Validol Są to ziołowe tabletki do ssania!!!!!!!!!!!!!! Mnie jak złapie atak lęku pomagają ale tylko troszeczkę, ale zawsze coś lepiej się po nich oddech łapie bo mi go wtedy zawsze brakuje!!!!!!!!!!!! I jeszcze Sedatif Pc pod język!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale czy pomaga niewiem ja mam nerwicę w stopniu zaawansowanym więc..............................tylko psychotropy pomagają. Witaj Rory!!!!!!!!!!!!!! głowa do góry będzie dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Validol to nasercowy przecież, ale przyznaje, ze oddech to on pomaga złapać. Tylko z nim nie przesadzaj, bo serducho to masz przecierz jak dzwon :P Sorki, ze się tak skopiowałam wcześniej, ale się to pieroństwo chyba zacieło :O Spanikowałam i nie poszłam do tego gasrto-coś tam dzisiaj. Noooo co ja kurde poradze, że się boję. Ja mam takie delikatne gardziołko :O Choć nie powiem, możliwość zafajdania lekarza brzmi kusząco..... :P Sęk w tym, ze mój tato miał ostatnio to badanie i coś mu tam spieprzyli i w szpitalu wylądował, to mam prawo miec stracha no nie?? Chyba skoczę już lulu, bo cuś słaba jestem. Oddać krewke byłam - tak mnie od czasu do czasu nachodzą dobre uczynki i się najlepiej nie czuje (co się dziwić, jak Ci pół litra wypąpowali) I znów musiałam naściemniac lekarzowi, bo mojej krewki nie chcą, znaczy, że mam bardzo niskie ciśnienie, więc zawsze ściemniam, że to kawy nie wypiłam i pogoda taka.......ale zawsze się udaje....... u czuje, że odpływam.................... Rory - napisz jak było, bo się pewnie w nocy obudzę, to poczytam. A wiecie, był dzisiaj u mnie stary kumpel. Wpadł do mnie ,bo wiedział, że ja to zrozumiem - od psychiatry wracał - nooo chłop 2 lata starszy - się to moje towarzystwo kruszy - dostał xanax i skierowanie do psychologa, to sie uśmiał, że wali najpierw do mnie hi,hi ;))) Doszliśmy do wniosku, ze wszystko przez te kierownicze stanowiska cośmy sie ich dochrapali i w końcu organizm siadł, nie wytrzymał. Teraz na kierowniczym została jeszcze Ag - ale też już prochy łyka i do jakiejś szamanki chodzi i napisała juz oficjalne wymówienie tylko biedaczki puścić nie chcą i Syla - ale ta to twarda sztuka, choć ostatnio na imprezie jak dostała telefon z pracy to godzine w kibelku \"powiedzmy wymiotowała\" z nerwów, bo tak jej ciśnienie podskoczyło. Te kurna \"nowoczesne\" firmy potrafia człowieka wykończyć :O Mi zaś Pani dziś w pośredniku zaproponowała pracę i nawet się ucieszyłam - praca biurowa w dziale nieruchomości - normalne godziny, robie swoje i spadam - fajnie, ale jak się wczytała, stwierdziła, ze ja się nie nadaję, bo mam jak to idiotka określiła \"zaduże kfalifikacje\" a szukaja kogoś \"prostego\". No szlak mnie trafił Próbowałam babie wyjaśnić, ze to coś dla mnie, ale się babsztyl uparł i adresu mi nie dał - wracałam do domu naprawdę wściekła I teraz to sie chyba na torach położe i poczekam na jakiś pośpieszny..... Dobra pomarudziłam, ale to z braku tej krwi i tych mroczków jasnych przed oczami. Buziaczki dziewczynki, jeśli nie dziś, to do jutra..... 👄 Rory - sprawozdanie z wizyty proszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.T
mam problem moj 7-letni syn,od jakiegos czasu dziwnie sie zachowuje,podejrzewam ze na tle nerwowym.Moze jest ktos kto moze mi cos doradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ! Jest - psycholog dziecięcy i jeśli widzisz, że cos jest nie tak to szoruj z dzieciakiem jak najszybciej - może mu nic nie jest, ale lepiej sie upewnić, czy na przykład nie ma ADHD. Nie wiem, bo nic o jego zachowaniu nie napisałaś, ale to juz nie pisz, tylko do psychologa marsz - bo dziecko, to skarb i nie można pozwolic, żeby przez nasze zaniedbania coś mu sie stało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rory
A widzisz - mówiłyśmy :))) Bardzo się cieszę :D , czyli tak jak mówiłam piorunem staniesz na nogi i nawet się z Nerwi nie pomyliłyśmy co do diagnozy, bo obniżony stan pogorszenia nastroju to też deprecha młodzieńcza - wyskoczysz z tego zanim się obejżysz, ale mam nadzieję, ze zajżysz do swoich "psychicznych - tak już na stałe koleżanek" od czasu do czasu :P Teraz to już wszystko będzie dobrze - i prosze mi w to wierzyć. Już widzę jaki się z Ciebie zrobi Lew parkietów na imprezkach :D Bardzo się cieszę :D szczęściaro 🌼 i......... kolorowych i egzotycznych senków po tych proszuniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rory
A widzisz - mówiłyśmy :))) Bardzo się cieszę :D , czyli tak jak mówiłam piorunem staniesz na nogi i nawet się z Nerwi nie pomyliłyśmy co do diagnozy, bo obniżony stan pogorszenia nastroju to też deprecha młodzieńcza - wyskoczysz z tego zanim się obejżysz, ale mam nadzieję, ze zajżysz do swoich "psychicznych - tak już na stałe koleżanek" od czasu do czasu :P Teraz to już wszystko będzie dobrze - i prosze mi w to wierzyć. Już widzę jaki się z Ciebie zrobi Lew parkietów na imprezkach :D Bardzo się cieszę :D szczęściaro 🌼 i......... kolorowych i egzotycznych senków po tych proszuniach :P Laxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Rory
A widzisz - mówiłyśmy :))) Bardzo się cieszę :D , czyli tak jak mówiłam piorunem staniesz na nogi i nawet się z Nerwi nie pomyliłyśmy co do diagnozy, bo obniżony stan pogorszenia nastroju to też deprecha młodzieńcza - wyskoczysz z tego zanim się obejżysz, ale mam nadzieję, ze zajżysz do swoich "psychicznych - tak już na stałe koleżanek" od czasu do czasu :P Teraz to już wszystko będzie dobrze - i prosze mi w to wierzyć. Już widzę jaki się z Ciebie zrobi Lew parkietów na imprezkach :D Bardzo się cieszę :D szczęściaro 🌼 i......... kolorowych i egzotycznych senków po tych proszuniach :P Laxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorki za kopie-Laxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sorki za kopie-Laxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"nie skarżę się, nie skarżę się myślę, że akceptuję to drżenie rąk, to drżenie rąk i serca kołatanie tak wiele jest, tak wiele jest uroku w hiperwentylacji uwielbiam gdy, uwielbiam gdy budzisz mnie policzkiem... nie zawiodła nigdy mnie przyjaciółka ma- nerwica\" hey- \'to trzeba lubić\' kURwaaaaaaaaaa!!!!!! 😭 nie spie juz od poltorej godziny.. czyli w sumie spalam jakies cztery.. no cudownie wprost! szlag mnie zaraz trafi.. a mialo byc juz tylko coraz lepiej.... aaaaaaaaaa 😭 jak tylko probuje zasnac to \'ciemnosc widze, ciemnosc\' czuje ze oddech trace, serce robi sobie co chce... ja pierdole... normalanie mam tego dosc! :o czy to juz nigdy nie bedzie jak dawniej?????? nie ma to jak wspanialy poczatek nowego dnia. :o Wam zycze lepszego! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitk POTRZEBNA JEST KREW A RH - DLA DZIECIAKA!!!!!!!!!!!!!!! NAPISZCZIE MOŻE KTÓRAŚ Z WAS MA MAM TELEFON DO TYCH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitk POTRZEBNA JEST KREW A RH - DLA DZIECIAKA!!!!!!!!!!!!!!! NAPISZCZIE MOŻE KTÓRAŚ Z WAS MA MAM TELEFON DO TYCH LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa Kontra............. wiesz, że nad tym samym się dzisiaj zastanawiam, czy już kur....%#*## nie ma ratunku??????????? Mam dość, kurwa dość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od rana to samo!! Dzień w dzień ! Tydzien po tygodniu !!!!!!! Miesięc po miesiącu!!!! I tak już kuźwa 5 lat 😭 Się do tego kurwa nie można przyzwyczajić i ja już mam dość !!!!! Chcę, żeby było normalnie - NORMALNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chcę wstawać rano i czuć się dobrze, chcę jeździć autobusami, chodzić po sklepach i nie myślec o tej cholernej hipowentylacji czy czymś tam. Chcę, żeby nie dopadała mnie ta cholera, na samą myśl o wyjściu. Mam dość układania sobie w głowie planu drogi do zwykłego sklepu po bułki. Udawania, że wszystko gra gdy kuźwa nie gra nic. Rozpoczynania dnia od porcji prochów, które i tak już chyba nie działają. Mam dośc tego cholernego lęku, który zawładnął moim życiem noooooo.......................... Sory - musiałam się wykrzyczeć................ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak to bedzie.. cale zycie na prochach?!?!?! do kitu.. a mowiac dokladniej: przejebane! chcialam odstawic jedna z trzech dziennych dawek xanaxu.. no i 4 dni wytrzymalam.. zaraz sobie zarzuce dawke i bedzie mi LEPIEJ.. tylko jakie to jest lepiej???? ja nie chce tak.. dobrze ze juz wkrotce ide do psychiatry mego.. rozbecze mu sie tam i oskarze o wszystkie nieszczescia, niech mowi co chce.. ja mam dosc!!! qrcze.. moze sobie znowu zaczne powtarzac: biomet.. to wszystko przez zly biomet.. tylko ze niby jak?? on sie na mnie uwzial, czy co?? caly czas jest zly?? :o chyba nie nadaje sie chwilowo (mam wciaz nadzieje ze tylko CHWILOWO.. ) do zycia... balu-> pomoglabym chetnie ale mam 0 Rh+ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontra - to jak mi się coś stanie, to walę do Ciebie, bo też mam 0Rh+, a cała rodzina ma A (wynik kilku transfuzji jak się urodziłam o 4 miechy za wcześnie - i po cholere tak sie pchałam na ten świat, ja moje życie tak wygląda :((( , a przecież jestem kur..... dobrym człowiekiem - wczoraj oddałam krew - przy masie ciała 44 kg, to wręcz niebezpieczne, a jednak to zrobiłam, więc za co kuźwa jest tak jak jest ???? Jestem na etapie kompletnego zwątpienia w to co się dzieje i oskarowej gry, że jest oki :O Biometr - akurat :((( Szlak mnie trafia, bo tak bardzo chcę, żeby było ..... a zresztą Wy najlepiej wiecie jak. Właśnie dzwonił mój kolega - chce, żebym jutro poszła mu cos załatwić w Inspekcji Pracy, bo wie, że sobie radzę z tą biurokracją. Matko gdyby tylko wiedział ......... radziłam sobie, ale to było kiedyś, a teraz kosztuje mnie to więcej niż może przypuszczać i już na sama myśl, że mam jutro wyjść, udawać, że jest oki i nie dać nic po sobie poznać - no wzięłam procha, bo ta świadomosć już wywołuje u mnie wiecie...... Pewnie oka nie zmróżę w nocy, a jutro czeka mnie kucanko pod drzwiami i wmawianie sobie, że dam radę, bedzie oki. Boże jak ja mam tego dość !!!!! Jak już bardzo jestem tym zmęczona :O Czy nie moge normalnie wstać, umyć się, ubrać i wyjść z domu jak normalny człowiek ???? Kuźwa, nie - ja nie mogę i to mnie wyróżnia od innych, że to co dla nich jest normalne, dla mnie jest jak skok na bandżi i takich ekstremalnych skoków i bitew samej z sobą staczam codziennie kilkanaście - nic więc dziwnego, że jestem zmęczona :((( Kuźwa - kryzys mam, bo straciłam wiarę, wiarę w swojego lekarza (a to bardzo źle ), wiarę w siebie .......... aj co ja będę gadać - wiecie przecież - znacie to niestety. Tak mi kur.... przykro :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Laxi Laxi.. my tu dwie z kryzysem a reszta towarzystwa gdzies sie rozmyla.. :( cztery miechy za wczesnie? niezla bylas... :D a co do krwi to no problemo tyle ze nie wiem ile swinstw mi sie tam paleta.. :o a wiesz ze mnie leki to w sumie w srodkach lokomocji napadaja no i w lozku.. jak mam jakies zajecie to wszystko gra.. sa tego i pozytywne strony- jaki sie nagle porzadek w domu zrobil ;) pogryz sie troche z biszkoptem to Ci od razu lepiej bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki hlip, hlip, 😭 hlip ........ Co Ty, Biszkopt się na mnie poznał - domyśliło się biedaczysko, ze trafiło do właścicielki \"nie tego\" (znaczy \"innej\" ) i ząbkami ostrymi jak brzytwa wyraża swój sprzeciw odnośnie przebywania w moim towarzystwie hlip, hlip - nawet szczur się poznał 😭 i mnie nie lubi - albo gryzie, albo ignoruje, a ja mu głupia chce piękne i duże terarium zbudować z drzewkiem w środku 😭 No właśnie my tu załamanie ciężkie mamy a towarzycho sie rozmyło 😭. Jak w \"Epoce Lodowcowej\" powiadał leniwiec - \"....niech mnie ktos przytuli....\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześka
kuzwa ja tez 0 Rh + --ponoc mozna laczyc z innymi czyli zwiezle my mozemy pomoc nam nie hihih [0 rh + nas tylko ratuje] ja na tym samym etapie co wy + dochodzi wymyslanie sobie nowych chorób na zajeciach rozgadaly sie idiotki o wszystkich chorobach swiata , samobojstwach itp w odpowiedz sparalizowalo mnie i myslalam ze umieram {normalka} mnie to chyba do jakiegos zamknietego obozu trza wywiezc no bo kurwa jak mozna dretwiec np w trakcie rozmowy z chora osoba loooooooooooooooooooooooooooooooooo tez mnie trafia , jakies zbiorowe pogorszenie stanu zdrowia dziwne , no nie? a ciebie laxi to chyba musze stuknac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zeby w twoim stanie krew oddawac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze pozwol nam sie obudzic i usunac nasze chorobska w niepamiec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no wiesz to juz szczyty wszystkiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×