Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Jagaaaaa - powiem tylko : AMEN !!!!!!!!!! Trafiłaś w 10 -tkę !!!!!!!!!!! No normalnie jak babcie kocham :P Masz rację - tylko my, chłopczyki (ale też tylko czasami ;))) ) , rodzinka (bez mamusi) i kilka bliskich osób a reszta ........ uuuuuuuuu :P sami wariaci ;))) bez wyjątków A Ci w sejmie, w limuzynkach i komisji śledczej - hmmmmm same ciężkie przypadki. Zamiast garmiturków od Armaniego i krawatów droższych od rocznej średniej krajowej - proponuje białe kaftany i demontarz klamek w tym budyneczku - i przynajmniej było by jasne, na co patrzymy. No ale w końcu jakiś jeden mondrala (posiadacz kilku rezydencji, limuzynek i kont napchanych po brzegi) powiedział - \"nie jest łatwo wyżyć z pensji posła\" I tu pojawia się odpowiedź na moje pytanie czemu mam nerwice !!! Bo jak się słyszy takie \"mądrości\" to nie sposób nie iść do psychiatry z pytaniem, czy jest się normalnym :P :P :P Może ja złożę pozew do sądy o odszkodowanie za trwałe uszkodzenie zdrowia na tych pacanów, bo jak się ich słucha, to nerwica gotowa ;))) Tak jest !!! Oskarżę ich o roztrój nerwowy :P Kto się podpisze pod wnioskiem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 moje Kochane!!!!!!! jesteście chyba lepsze niż prozac (choć tego mi akurat nie przepisywali.. może szkoda? ;) ) jutro odbiorę sobie wyniki eeg.. albo moje szczęście mi je odbierze.. bo ja to sie pewnie ze strachu przed wejściem do przychodni zatrzymam... :o całuski dla Was ogromniaste. 🌻 jakoś się trzymam.. przecież się nie poddam- co to to nie!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braffffffffffffffoooooo ;))) Kontra Kochaniutka ❤️ A pewnie, że się nie poddasz . Dzielna dziewczyna :))) :))) :))) Ja z kolei mam skerowanie na badanie gęstości kości i cuś tam jeszcze, bo kolanka mi szfankują. Właściwie, to się zepsuły już kilka latek temu i małą operacyjkę miałam. Bolało 😭 Dlatego jak mnie znowu zaczęły męczyć gdzieś z 2 latka temu, za cholere nie chciałam iść do lekarza. Skierowanie mam już od pół roku - chyba już nieważne jest :P ale i tak się migam jak mogę mimo, że bolą jak cholera i to właściwie cały czas. Czasami tak strasznie, że mam ochotę wyć z bólu, a i tak nie idę do przychodni - idiotka jestem - wiem :P Pewnie pójdę dopiero jak będzie trzeba amputoweć pfu, pfu, pfu odpukać. Miłej nocki Kochaniutkie i Kochany rodzyneczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie miłej nocki Laxii 👄 , u mnie 3 godz. snu i wytrzeszcz,wziełam wspomagacza nasennego jutro muszę być cokolwiek kumata , bo inaczej moje czworaki zamieniłyby się w czołganie,a wtedy co ludzie powiedzą?bo jak widzę naczworakach to co drugi chodzi:), gorzej z tymi co mają szpilki na nogach...stop kolrowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry dziewuszki :) i chłopczyki:) Czuje wiosne w kościach, teraz dla odmiany moje drugie dziecię jest chore. Chłop wielki, że matke mógłby nosić na rekach, a leży jak bela biedniutki. I nawet sie nie obraża jak mu mówie chłopczyku malutki ( dla mnie zawsze taki bedzie). Dolegliwości choleryczne jakoś ustąpiły i nawet mam jakis dziwny entuzjazm do właściwie nie wiem czego. Matko jak dzisiaj bredzę, coś mi elokwencja wysiadła. A przecież nic nie piłam:)Prognoza: no pieknie sie robi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwus
mam problem od pewego czasu mlaskam nie wiem jak sobie z tym poradzic ma ktos podobny problemmm zapraszam do dysusji na temacie nerwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Ale niepokojąca cisza w eterze :((( Hmmmmmmm w związku z zaistniałą sytuacją widzę kilka opcji : 1. - wszyscy ozdrowieli ;))) 2. - wszyscy tak nałykali się prochów, że znajdują się w chwili obecnej w pięknym różowym świecie z latającymi słoniami :P 3. - była globalna katastrofa i nastąpił koniec świata, a ja tego nie zauważyłam .... ;))) 4. - zorganizowana grupa gangsterów zwana też mafią bezczelnie pokradła wszystkie komputery i tylko mój się uchował, przez co objęto mnie ochroną o czym też nie wiem :P 5. - wszyscy przedawkowali prochy :((( i......... \"zeszli\" 6. - zmiany i wybryki pogodowe spowodowały ogólnonarodową depresję i niemożność wstania z łóżka 7. - mężatki - \"... bo zupa była za słona....\" 8. - spichnęłyście się gdzieś i pojechałyście na wycieczke na BoraBora i smażycie teraz tyłeczki w tropikalnym słoneczku .... a mi nikt o tym nie powiedział buuuuuuu 😭 9. - .................... 10. - .................. itd. Bo już nie wiem ............ :((( Ps. Nervi Kochaniutka doszedł list ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAxi Ja wybieram punkt 8 a od siebie moge dodac punkt 9 : wszystkim sie polepszylo jest im na tyle meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ze o bozym swiecie zapomnieli, tak jak np JA ;) mozna dodac punkt 10 .. ze ktos poznal ciekawego osobnika plci brzydkiej, i jest mu dobrze punkt 11 .. albo ze poprostu jest kurwa pieknie iz ajebiscie, mnie tak jest punkt 12.. ze wszyscy zaczeli malowac sciany w mieszkaniu na czerwono.. i nie maja sily rekoma w klawiature stukac albo punkt 13... ze maja wlasnie na glowie przeprowadzke itd itp superek pozdrawiam wszystkim szczesliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem obecna,ale mam ostre zapalenie obu uszu i boli mnie głowa.Po Prozaczku (biorę od 5 dni) świat jakby zrobił się bardziej kolorowy...A szkoda bo z deprechą było mi dobrze,sama siebie nie poznaję,a mąż twierdzi,że zaczynam wracać do dawnej formy.To miałabym być ja?Już nie pamiętam kiedy tryskałam optymizem i humorem.Nawet teraz kiedy bolą mnie uszy i jestem kompletnie głucha humorek mi dopisuje.Teraz się zastanawiam,czemu tak długo (aż pół roku) zwlekałam z wzięciem bioxetinu.Ze strachu,że będę się źle czuła,ale Wy mnie rozumiecie.Po przeczytaniu ulotki nogi ugięły się pode mną.Wczoraj wypiłam 2 piwka 1% !!!! i tak się przestraszyłam,że może coś mi się stać,że sama wywołałam u siebie paniczny lęk i nie mogłam zasnąć przez godzinę,aż proszek nasenny nie zaczął działać.Ot,siła sugestii.Na dodatek dostałam silny antybiotyk na te cholerne uszy i tak mi już po 3 dniach wyjałowił organizm,że w ustach mam posmak polizanej zardzewiałej rury.Chociaż nigdy rdzy nie lizałam....cudne uczucie. Normalnie juz bym miała doła,bo moja córcia idzie za 2 tyg. do komunii a ja w dalszym ciągu nie mam nic,kompletnie nic do nałożenia na siebie.A nie mam wieolkich wymagań.Poza tym próby w kościele i egzaminy w szkole i u proboszcza skutecznie skracają moje możliwości do zasiądnięcia przed komputerem,o ile wcześniej swych czterech liter nie ulokował mój pan małżonek.Chyba będę zwijać kabel do internetu i spać z nim pod poduszką,a sen mam czujny.O się kurde rozpisałam.Jak zwykle nie mam umiaru.Pozdrawiam wszystkich i witam nowych.Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduję, że cholernie zajęta jestem... :o jutro prowadzę osobiście pierwszą w życiu lekcję z bachorkami... ech.. straszne nicponie ta klasa. zobaczymy jak pójdzie. zaś w piątek z samego rana :( jedziemy nad morze :D to zgłaszam, że długi weekend spędzę z dala od kompika co też uniemożliwi mi pisanie na forumie ;) Dziwadełko-> prozac? a pamiętasz odcinek Ally M. o prozacu w czopkach?? ;) heh, jak przypuszczam Ty łykasz tabletki... łeeeee ;) a w ogóle z EEG nic ciekawego nie wyczytali za to na dole karteczki dopisek: \"Sugerowane badanie po bezsennej nocy\" czy oni całkiem poszaleli???? NA PEWNO nie dam się w to wrobić... i właśnie wybieram się spać: dobranoc Słoneczka Kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kontra, Dziwadełko, Kamkasik - usprawiedliwienie przyjęte :P Kontra - udzielam Ci L-4 na czas smażenia tyłeczka na piaseczku :))) Reszta jest NIEKLASYFIKOWANA !!! (Poza Nervi, co się eskiem usprawiedliwiła ;))) ) i nie otrzyma promocji do następnej klasy :P Kamkasik - a kogoś Ty tam dorwała? Po entuzjaźmie wnioskuje, że spędziłaś weekend w towarzystwie \"czipendejls\" (jak się pisze?) i jeden egzemplarz wyrwałaś sobie na dłużej :))) Dziwadełko - maiłam powiedzieć - \"biedactwo Ty moje\", ale widzę, że poza rdzą, której na szczęście pańscy też nie miałam okazji lizać, no i bólem, to wszystko w porządeczku i humorek dopisuje. Czyli w sumie punkt z wątkiem o prochach i latających słoniach, był trafiony :P ;))) A ja jestem po \"obijaniu jajeczek\" i czuje się też .......... cudownie ;))) :P , jeśli nie wspomnieć, że dziś czeka mnie noc w kuchni przez napieprzające z rynny wprost na daszek strugi deszczu - jakbym miała wzmacniacze z hewimetalem nad głową, to jest oki - oczywiście dopuki mnie szlak nie trafi przez ten hałas Buziaki Kochaniutkie i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja ,chociaż dalej na czworakach leczjuż bardziej nerwowo bo i przedokresowo łooo matko! jakiś teraz relaksik by się przydał. Wtedy zawsze marzę o masażu, łoooo to by mi dobrze zrobiło, nawet seroxacik w tych dniach mało działa, popijam coraz meliskę, no i jak na rybę przystało siedzę wannie kiedy tylko mogę. Jakby jeszcze jakiś wyjazd sie szykował na te wyspy , co te tyłeczki sie tylko opala to ja sie piszę , rzucam pracę i wszystko w cholerę ,(tylko nie saroxat :) )i jadę z Wami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też się przywitam :), jestem z Wami cały czas, czytam i mam nadzieję, że już niedługo wszyscy podpiszemy się pod pkt. 9 ( Kamkasik-tak trzymaj :) :)) Kontra- zazdroszczę!!! Ja też chcę nad morze !!, wszystko jedno które, może być nasze, bo już czasami dosyć mam moich gór ( aha Laxi- w Polsce mieszkam :) ). 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jA ZEM DORWALA TAKIEGO JEDNEGO MISIOWATEGO iRYSKA ;) I JEST MI DOBRZE I POMYSLEC ZE JESZCZE PONAD 2 MIESIACE TEMU RYCZALAM PRZEZ JAKEIGOS PALANTA ;) ogolnie poznalam go w clubie, spedzilsmy ze soba csaly likend a od poniedzialku widujemy sie codzienie - ze on mnie jeszcze dosyc nie ma. jestem w trakcie przprowadzki, malowania scian wyszly na rozowo ale taki przygaszony roz, rece mi opadaja, juz sie wprowadzilam tylko teraz jakos to goranac trzeba, i generalnie jest superek ]dzis uciekam na promocje nowego sklepuz ciuchami polaczonego z promocja marki o tej samej nazwie, a beedzie to salon fryzjerski Davida (iryska) i beda sie promowac nawzajem, on ciuchy - ciuchy fryzjera superek, koelzanka ktora ze mna zamieszkala, jest specjlasitka od pazurkow, wiec pazurki za free, fryzjer za free zyc nie umierac pozdrawiam wszytskie serdecznie ic aluje meeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, odezwę się, ale jedyne, co mi przychodzi do głowy, jest: 13. Kurwa mać i dupa. :-( Przepraszam. Do widzenia. Do lepszych czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuuuuuu Zaglądam, zaglądam a tu ................ puchy :((( Nic, żywej duszy Zaczynam poważnie podejżetać Was Truskaweczki o niepoinformowanie mnie o ucieczce na jakieś słoneczne plaże, gdzie ....błękitne morze, muszelki, palmy, kokosy na jaśniutkim piasku i jakiś umięśniony, czekoladowy tubylec w majteczkach, co nic nie zasłaniają wmasowuje Wam olejek w ciałka. Hmmmmm............. i kolorowe drinki z parasolką sobie sączycie ... :))) Więc popiszę sobie w przestrzeń :((( U mnie niby wszystko oki, choć od kilku dni nie czuje się jak skowronek a raczej jak przejechana przez walec żaba. Jakby matka natura stwierdziła, że już za długo było oki i czas powrócić z wakacji dobrego samopoczucia do rzeczywistości, czyli do nerwicy i wszystkich jej towarzyszących objawów i niedogodności - delikatnie mówiąc. A powiadają, że kazda matka kocha swoje dzieci - mnie Pani Natura chyba nie planowała, bo coś mnie nie rozpieszcza i zaniedbuje. Powiem więcej - to karygodne zaniedbanie :((( Czy gdzieś można złożyć reklamacje albo coś takiego ??? Na dodatek złego cierpię na hroniczny brak gotówki, co wpędza mnie w kolosalną deprechę, aż wstawać się z łóżka nie chce 😭 i tak napędza się koło samozagłady.... :((( A co ja będę gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynkaaaa
Czesc Topik z nieba mi spadl. Mnie ostatnio wszystko boli, po prostu wszystko. Mialam chyba - chwilowy napad nerwicy - malo co nie zemdlalam, pogotowie mnie zbaralo ze szkoly a pani doktor stwierdzila,ze to nerwica wegetatywa - glowa mnie starzsnie bolala! Ale tearz mam inny problem. Od tygodnia utrzymuje mi sie piekacy bol serca i boli mnie bardziej po prawej stronie lewej strony i u gory :). Poza tym lewe przedramie tez jest jakies dziwne.Bol mija w nocy, pojawia sie jak tylko wstane z lokza. Zastanawiam sie czy tak sie bjawaia nerwica serca czy ja mam moze zawal? Chcialam spytac czy ktoras z Was maiala podobne objawy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no nareszcie napisałyście dziewuszki :), myślałam, że topik już zamknięty i bardzo mnie to zmartwiło :(, bo pomógł mi on ( Wy) przetrwać najgorsze 2 tygodnie w moim życiu... Teraz jest już znacznie lepiej, ale oczywiście nie tak, jak było kiedyś :(. I zastanawiam się, czy kiedykolwiek jeszcze będzie....... .................chociaż mój lekarz przysiągł (pod naciskiem :P :P), że już niedługo wyciągnie mnie z dołka. A co z lękami? Tu pewnie nie bedzie tak łatwo. Więc na pocieszenie kupiłam sobie dzisiaj śliczną różowiutką koszulkę, za małą oczywiście, bo to jest mój wypróbowany sposób na zrzucenie tych 4 kg ( efekt efekctinu, cholerka). Kruszynkaaa, nie wiem co Ci napisać, bo sama jestem początkująca i wciąż w tą moja chorobę do końca nie wierzę, nie chcę uwierzyć. Mnie też bolało serce, nie piekło, bolało i biło jakbym miała częstoskurcz jakiś..... dziewczyny na pewno coś Ci odpiszą, gdy juz wrócą z Ibizy :) Laxi- dzięki, że jesteś i trzymaj się, dzielna z Ciebie osóbka, wiesz o tym😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laxi zabko ty moja przejechana przez walec, zastosuje stara metode koelgow z przedszkola.. wsadze ci slomke w d.... i nadmucham co bys wrocila do zywych wrocilam z ibizy i juz sie melduje ;-) lined spokojnie bez ekscesow, procz standardowego picia i takich tam wracania po noach do domu.. i oblewania wejscia do EU.. no co polacy to polacy zachlac trzeba tak po polsku ;-) sloneczko gdzies pojechalao. chyba tez na ibize.. bo pada dzisiaj a ja wczoraj spac nei moglam ... ale dobrze jest.... laseczki no wracac juz z tejibizy i kanarow.. LAXi juz nie dmucham bo mi pekniesz dziewczynko pozdrawiam wszystkie kobitki.. glowy do gory ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo... puk puk... żyjecie??????????? bo ja, mimo że umieram (przewiało mnie nad morzem i płuca wypluwam.. a pfeee :o ) to za nic nie pozwolę temu topikowi utonąć!!! więc już! pisać mi tu!! ale już, teraz i natychmiast!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pisze a prosze bardzo we srode zostalam nieslusznie zwolniona z pracy, czarny ma zalozona sprawe w sadzie jestem wkurwiona ze mnie tak potraktowal po 9 miesiacach pracy i generlanie poszlo o to ze si euponialam o pensje ktora regularnie zapominal placic ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezerwistka
dziewczyny powiedzcie czy która ma takie szczękościski , coś w tym rodzaju, czasami a może i często to robię (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkasik.. milo, ze choc Ty Słoneczko sie odezwalas.. co z resztą?? ponawiam apel!! proszę mi tu natychmiast dawac znaki zycia! ale to migiem!! wredoty paskudne.. ja sie juz powaznie martwic o Was zaczynam! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znak życia PS. Postanowiłam nie mówić nie-fajnych rzeczy, więc pomilczę nadal. Zresztą, chyba niedługo zniknę z forum. Ściskam Was bardzo ciepło! Lepszego wszystkiego! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele
ludzie czy byliscie na terapii np grupowej?? poc osię meczycie,, ja juz mam to za sobą...bolało cholernie ale warto było sie obnażac ze swoich problemów ,,,nawet intymnych,,,, nie zwlekajcie zanim zwariujecie na dobre... ratujcie się...to tez jest pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka037
Czesc dziewczyny tu wasza wielbicielka!!! Co tak smutno? Uszy do gory!Chwilowy hu**wy nastroj zwalic na niesprzyjajaca aure albo przesilenie wiosenne...Duze buziaki dla wszystkich! :):):):):):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No aura do bani, ale fakt, że idealnie odzwierciedla panujący u mnie nastroje. Ale smucić nie mam zamiaru, więc troszkę powyzywam w ramach terapii rozładowuwania emocji. Jako pierwszy poleci hmmm..................... ukulele - sam se chodź na terapie grupowe, bo może nie zauważyłeś/aś ,że to nie forum dla \"wariatów z zaburzeniami psychicznymi\", więc jeśli nie przeczytałeś/aś od początku do końca to nie zaśmiecaj forum swoimi przebłyskami inteligencji i lecz się dalej - z głupoty. Druga - Nervi - Ty mnie nie strasz, bo ja się obrażę. Nielubisz mnie już? :((( I dalej - sorki, że się nie odzywałam, ale chwilowo problemy dnia codziennego przytłaczają mnie ma maxa. Tak to już chyba jest, że jak się wali, to cholerka wszystko na raz. Bez litości :((( Uuuuu szkoda gadać, ale obiecałam nie smucić. I spokojnie, ja też nie dopuszczę, żeby Nasz topik poszedł na dno, nawet gdybym sama miała sobie pisać w przestrzeń, to będę. Więc o to możecie być absolutnie spokojne ;))) Teraz po prostu taka chwilowa cisza, bo widzę, że każda z nas ma jakieś tak problemy i sprawki do porozwiązywania, ale wiem, że będzie lepiej. Zawsze tak jest, więc trzeba tylko troszkę cierpliwie poczekać. Buziaczki Kochanie i spokojnej nocki. Ps. Witam w klubie bezrobotnych - mam nadzieję, że szybciutko znajdziesz pracę i to o niebo lepszą do której będziesz chodzić z uśmiechem od ucha do ucha. Awans dostaniesz już po pierwszym dniu, bo powalisz wszystkich swoją inteligęcją, a po tygodniu służbową furę i domek weekendowy na przedmieściach do Twojej wyłącznej dyspozycji, a po miesiącu odrzutowiec - i zabierzesz Nasz wszystkie na BoraBora coby słoneczko zlikwidowało wszystkie nasze smutki. Na pewno tak będzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozieradka
A co tu takie puchy, wywiał ten wiatr wszystkie dziewczątka, czy co? 😭 Laxi ,ale zjechałaś Ukulele, a ona nic złego nie miała na myśli, chciała tylko poradzić i chyba miała dobre intencje. Coś Ci humorek nie dopisuje. Czyżby przesilenie wiosenne? A może brak cukiereczków szczęścia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no! od razu lepiej... ja juz pluca wyplulam niemal calkowicie i od razu mi lepiej ;) pogoda do dupy wiec ide grac z malolatami w chinczyka :o calusy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×