Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Gość sylfka
Witam Jestem tu nowa na tym forum ja walcze z mojimi obiawami rok i piec miesiecy i jestem przerazona swojim stanem mam obiawy straszne ciagle zawroty glowy ktore trwaja caly dzien dotego dochodza leki otepienie nogi cieszkie jak kamienie kolotania serca ataki dusznosci najgorsze w tym wszystkim sa zawroty i jak bam sie zapadala i czesto robi mi sie slabo boze ja caly czas mysle ze umieram albo ze jestem cieszko chora mialam robione badania i jest ok niewiem co dalej zemna bedzie jestem zalamana swojim stanem nic lepiej tylko ciagle leki chcialabym byc zdrowa boze czy ktos zwas ma takie obiawy jak ja prosze odpiszcie POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 Eh eh, ja myslę, że dobrze się do lekarza wybrać, tylko do dobrego lekarza, bo można sie też lekarzem rozczarować, jeśli czujesz się na siłach sama sobie pomóc, to oczywiście możesz, ale jeśli poczujesz, że Cie to przerasta, to dobrze byłoby skorzystać z pomocy specjalisty. Ja myslę, że każda kobieta martwiłaby sie, gdyby jej chłopak, z którym się jeszcze nie rozstawała, wyjeżdzał na dłuzej, to naturalne, sedno z tym, jak bardzo sie tym stresujesz.. Do psycholga nie trzeba skierowania od lekarza ogólnego, jesli idziesz do przyhcodni, to po prostu trzeba się zarejestrować jak do każdego specjalisty, np. ginekologa, i tyle, żadnego skierowania nie trzeba, i nie ma się czego wstydzić. Powodzenia. Czesia cześć 🌻 . Kurcze ja się objadłam wczoraj ciasteczkami, bo teraz post mam. Śledzi nie znoszę:) Ech jakoś mi humor nie dopisuje, wręcz odwrotnie:( Czepiam sie byle czego, jakaś taka rozdrażniona jestem, mój Wojtek mnie do szału doprowadza, wszystko mnie złości, tak mi głupio, bo on przez ta chorobę humorzasty jest i powinnam być wyrozumiała, a tu nijak nie daję ostatnio rady:( Do lekarza udało mi sie na 27.03 zarejestrować, dostane leki, to pewnie złagodnieje, ale póki co, samej ze soba mi ciężko:( Sylfka, bedzie lepiej, to nasze aniołki tez przechodziły i przechodzą takie stany, ale wiesz, zawsze kiedys po tych chmurnych dniach słonko wychodzi. Zobaczysz, poprawi się!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya27
HEYKA WSZYSTKIM SYLFKA MIALA TO SAMO TAKIE KRECENIE W GLOWIE ZE NIEMOGLAM SIE SWOBODNIE PRZEMIESZAC I TYM PODOBNYM ATAK W METRZE ZE NIEMOGLAM ODDYCHAC,TRZESLAM SIE CALA,ALEPOSZLAM DO LEKARZA I PODAL MI WTEDY XANOX I PO JAKIM CZASIE MIMINELO, PO JAKIS 2 LATACH ZNOWU ZACZELO SIE TAK DZIAC I ZNOW LEKARZ INNY PRZEPISAL MI TO SAMO ALE BIORE TO W DAWKACH MINIMALNYCH NAWET NA POL I MINELO KRECENIE SIE W GLOWIE NIEWYKLUCZYLO NERWOW ALE POMOGLO Z KRECENIEM SIE W GLOWIE I NAGLYCH NAPACH . OCZYWIESCIE ZAWSZE LEKI DZIALAJA INDYWIDUALNIE ALE SPRAWA PODSWIADOMOSCI DZIALA CHYBA NAJLEPIEJ, NAWET JAK NIEBIORE WIEM ZE MAM I TO MI POMAGA A PO JAKIMS CZASIE ZAPOMINAM ZE MAM I ZAJMUJE MYSLOI CZYM INNYM .POZDRAWIAM I ZYCZE WYTRWALOSCI WRAZIE CZEGO PISZ, ROWNIEZ POZDRAWIAM CALA RESZTE .PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to da się wyleczyć
Mam 26 lat więc nie jestem już dzieckiem i niemożna powiedzieć, że z tego wyrosnę. Panicznie boję się bólu, wizyty u lekarzy to dla mnie tortury. Gdy widzę te wszystkie urządzenia to chcę uciekać np fotel dentys., fotel gnekol., urządzenia u okulisty, u laryngologa itp. jestem załamana gdyz przez to nie mogę funkcjonować jak normalny człowiek. Raz, że boje się bólu podczas badań a dwa, że boję się, że lekarz coś mi naruszy przy badaniu i przez to będę mniej wartościowa, że oko po dotknęciu będzie uszkodzone. Co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLFKA I CZY TO DA SIE WYLECZYĆ Jeden się boi jazdy autobusem , pociagiem metrem , drugi sie boi tłumu , trzecie sprawdza wszystkie kurki i klamki , inni boją sie złych informacji nawet w telewizji,choroby i robią badania , zmieniają lekarzy, a ty boisz sie takich wizyt,podłoże to lęk u każdego na innym tle ,a tak samo dokuczajacy w funkcjonowaniu i zabierający nam chwile bycia szczęśliwym ,luznym , beztroskim.... To nerwica, rada jaką możemy udzielić to rozmowa z lekarzem , psychologiem, może leki , może psychoterapia, musisz najpierw ty sie zdecydować . Do nas zawsze możesz pisać:) 🌻 Czesiu 🌻jak tam zdrówko??? Ivisiu🌻 nie rób sobie wyrzutów, że nawet Wojtek cię denerwuję , toż to normalne ze nas faceci wkurzają , a są okresy:) że są jedynymi osobami na których sie można wyładować. Dla tych którzy na wiosne czekają komunikat że u mnie za oknem słońce a na termometrach +1C. Nie należę do entuzjastów wiosny , bo zawsze ta nasza cholera nie zależnie od pory roku mnie gdzieś dorwie. Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
Witam Dziewczyny czy od nerwicy moga byc zawroty glowy codzienie i czymaja caly dzien bo dlamnie nie jest to jasne boze ja tak boje sie choroby i ze umre codzienie walcze sama z soba codzienie zle wstaje rano i jusz zle czy ktos z was ma nogi jak kamienie albo slabe ciekawe czy to tez od nerwicy prosze odpiszcie POZDRAWIAM PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty kama nawet tu zadreczasz
wszystkich? Chyba już kazdy Ci powiedział coś na temat tych zawrotów.coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
ZEBYS WIEDZIALA I ODWAL SIE DZIEWCZYNO BO MAM CIE DOSC TY NIEMASZ POJECIA O CHOROBACH CIEKAWE CO TY ROBISZ NA FORUM TO TY DRECZYSZ TYM TWOJIM GADANIEM BEZ SENSU TY CHBA NI JESTES CHORA TYLKO NABIJASZ SIE Z INYCH A JA NIKOGO NIE DRECZE SZKODA ZE NIEMA TEGO FORUM O ZAWROTACH GLOWY TO BYS DOPIERO POWIEDZIALA CO TO ZNACZY BYC CHORYM I CIAGLE PISAC O JEDNYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama te zawroty głowy oczywiście mogą być spowodowane nerwicą, ponieważ nerwica często objawia się fizycznymi dolegliwościami różnych części ciała, ale trzeba wykluczyć zawsze inne powody, dlatego zawsze trzeba poradzić si ę lekarza. Skieruje Cię do specjalisty, zrobią badania i sie okaże, czy to nerwica, czy np. zaburzenia błędnika. Ja nie miewam ciężkich nóg, ale często jest mi słabo i np. drżą mi ręce, tu każdy ma inne objawy, a jednak wszystkich nas prześladuje ta sama choroba. Do tej drugiej Pani/Pana, to jest forum na którym KAŻDY może pisać o swoich dolegliwościach, nie ma tutaj żadnego zadręczania, piszemy i czytamy to z własnej, nieprzymuszonej woli, więc bardzo proszę bez takich komentarzy. I wypadałoby się podpisać, chyba że brak Ci odwagi, żeby kogoś strofować ale anonimowo. Miłego weekendu wszystkim życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze mam to samo, nigdy nie korzystalam z pomocy lekarza specjalisty, czyt.psychiatry ale meczy mnie oj problem caly czas cos ,leki, niepokoj, boje sie latac samolotem, samochodem, caly czas czarne wizje, pesymizm, jak jestem z dala od bliskich to przeczuwam, ze cos sie stalo, wymyslam choroby, mam koszmray, najczesciej samolotowe, odchodze od zmyslow,kiedy maz nie dzwoni, nie wraca, spoznia sie, zaraz mam 10 wizji roznych wypadkow, podniesione cisnienie, boje sie wychodzic z domu, nie czuje ochoty, natomiasy gdy wyjde czasem sie poprawia, szczegolnie, gdy spotykam znajomych i potrafie od tego sie oderwac, moja wada jest to, ze boje sie byc nielubiana, za duzo wtedy gadam, wyrzucam mnostwo slow na raz, chaotycznie i bez zwiazku z rozmowa, staram sie cos udowadniac, nie czuje sie z tym najlepiej, mysle, ze to powazny problem, ciezko mi zyc z takimi lekami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
Witam serdecznie Dziekuje bardzo ivisia ze wrescie utar ktos nosa tej pani bo mi sie wydaje ze to jest podly czlowiek i przedewszystkim beszczelna i nie smaczna . A co do mojich badan to mialam robione rezonans magnetyczny glowy EEG mozgu blednik tez mialam badany i jest OK badania krwi tez OK teraz mam skierowanie na rezonans magnetyczny kregu szyjnego ciekawe co wyjdzie do PONIEDZIALKU wlasnie ide na badania w PONIEDZIALEK . POZDRAWIAM PA KAMILLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jak tam u was weekend mija??? ja zaraz bede jadła pieczonki mniam mniam a co do zawrotów głowy to też takie mam od kilku miesięcy i to okropne , czasami mysle ze sie przewróce nawet jak siedze więc Kama nie martw sie , głowa do góry , to tylko nerwica.... Ejlunia , jakos ta grypa w tym roku mnie polubiła i nie chce sie odwalić a to chyba przez to ze pracuje pośród dzieci i po prostu łapie wszystkie zarazy jakie sie plataja w powietrzu..... a czy ta zima to kiedys sie skończy , no nie to ze nie lubie ale na wszystko jest odpowiednia pora i czas , no kurcze marzec mamy a u nas śnieg sypie jak w grudniu... życze miłej sobotki i niedzielki a sama ide sie napić pysznego winka buziaczki{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Czesiunia zarazów teraz w eterze krąży oj krąży, co drugie dziecko chore to i panie nauczycielki też gorsze ni mogą być, ale Tobie to by juz chróbsko darowało z racji wielokrotnego przechodzenia ..., no nie. A ja odwołuje wiosnę , bo znowu zimno i pada snieg, mam nadzieję ,że nikt mi nie uwierzył:) Nic mi się nie chce robić z łóżeczka bym nie wychodziła , telewizorek by usypiał mnie i tak bym sobie dżemała kilka dni z przerwą na lunch, muszę wynaleść jakąś książkę dobra taką wiecie bez naukowych dyrdymałów typu żyli długo i szczęśliwie lub ona dobra on ją zdradza lub odnalezli się po latach , takie tam.., ale broń Boże Harlekin tylko coś w dobrym stylu:) No to się wypowiedziałam :) życzę przyjemnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszorekAnia
Witam wszystkich Ja tak jak wy jestem nerwicowcem.Naogół nad sobą panuje ale nie wiem co zrobic w sytuacji jak ktoś (narzyczony)wiedząc że jestem nerwicowcem ,że bardzo to odchoruje -prowokuje do kłutni,a potem mnie obwinia o kłutnie i że powinnam się leczyć!!Wogóle nie wiem jak sobie z takimi sytuacjami radzic ani jak reagowac!.Przecież nie moge co rano brać leków na uspokojenie bo może się zdażyć prowokacja i będe się trzęsła z nerwów!! Błagam poradźcie mi coś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
HALLO DZISIAJ ZAS MAM MYSLI ZE MAM RAKA KRGOSLUPA BO CALY CZAS MAM NOGI JAK KAMIENIE I SLABE DZIWNIE MI SIE CHODZI BOZE CIEKAWE CZY NA TLE NERWOWYM TEZ TAK MOZE BYC TAK SIE BOJE MOJ MAZ O POLOWIE NIE WIE CO SIE ZEMNA DZIEJE CZEMU JA TAK CIERPIE KIEDYS BYLAM PELNA ENERGI A TERAZ WRAK CZLOWIEKA JAK BYM MIALA 70 LAT BILRE LEKI NA USPOKOJENIE ZIOLOWE I SAMA NIE WIEM CZY POMAGAJA MAM PRZEPISANE OD LEKARZA LEKI ALE NIEBIORE CZASEM MYSLE ZE MOZE BY MI POMOGLY I BYLO BY LEPIEJ: POZDRAWIAM PA KAMILLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama , no wiesz ja nie jestem za lekami ale moze w twoim stanie jednak powinnas pomyslec o psychiatrze , mnie jeden pomógł , kedys też miałam takie halo jak ty i mozna powiedziec że juz jest troche lepiej , jakos bez leków moge funkcjonować.. Ejlunia🌻 no pewnie że ksiazeczka , humorek ci poprawi i sie zrelaksujesz , może jakąś Steel bys poczytała , to nie harlequin ani tez nie jakies górnolotne dyrdymałki Ivisiu 🌻 co tam u ciebie??? nasza szefowo Laxi to bys tu do nas zajrzała , no co tak firme bez nadzoru zostawiasz , nieładnie ...nieładnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAYA27
HEYKA WSZYSTKIM JA ZNOW MA TO SAMO PYTANIE DOTYCZACE OBJAWOW NERWICY PODCZAS CIAZY, CZY KTORAS PODCZAS CIAZY MIALA NASILONE OBJAWY CZY TEZ SIE ZMNIEJSZYLY,PROSZE O JAKOS WYPOWIEDZ BO SIE TYM DENERWOJE A NWET LEKARZ MI TEGO NIE PRZEKAZE JA NIE OSOBA KTORA SAMA TO PRZECHODZILA POZDRAWIAM WSZYSTKICH MILEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesia co to za autor Steel ?, prosze mi tu rozszerzyć , bo masz do czynienia z osobą która nie miała w ręku książki od ... dawna , bom jest zapracowana okrutnie Ostatnio mam coś w rodzaju otępienia , z pamięcią cuś nie tak , nie ćwiczona zanika . Maya 27 Moja koleżanka miała depresje i stany lękowe , była na lekach , gdy nagle okazało sie że jest w ciąży ,leki odstawiła a organizm zaczął się bronić sam , czuła się dobrze, wyglądała kwitnąco. Występuje wtedy taka mobilizacja organizmu dla dobra dziecka, zmniejszaja się objawy, a lęk zawsze wszystkim kobieta w ciąży towarzyszy i jest sprawą normalną , przecież go nie da się wyeliminować całkowicie , ja pamiętam ze bardzo się przejmowałam czy wszystko jest w porządku z dzieckiem , czy bedzie zdrowe,bałam sie samego rozwiązania,brałam leki przeciwskurczowe bo od 4 miesiaca miałam małe rozwarcie, te same obawy i problemy mają też osoby które nie mają nerwicy:) DUŻO ZDRÓWKA WSZYSTKIM ŻYCZĘ I ZMYKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAYA27
WITAM WSZYSTKICH EJLA DZIEKI ZA MILE SLOWA MAM NADZIEJE ZE TAK SAMO BEDZIE W MOIM PRZYDATKU,ALE WIESZ CHCIALAM SIE DOWIEDZIEC JAK TO PRZECHODZILY Z TYMI SAMYMI PROBLEMAMI,SAMA CIAZA MNIE NIE MARTWI.GLOWNIE TO OBJAWY NERWICY PODCZAS NIEJ ALE MNIE TROCHE USPOKOILAS MAM NADZIEJE ZE WIEKSZOSC TAK MA.POZDRAWIAM I ZYCZE WSZYSTKIM MILEGO DNIA BEZ ZMARTWIEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama75
A ja dzisiaj z wynikami do NEUROLOGA boze tak sie boje pewnie powie ma pani raka kregoslupa boze oby nie wczoraj stres bo rezonans a dzisiaj bo lekarz ja sie wykoncze. Pozdrawiam pa KAMILLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 👄 Czesia, Ejlunia 👄 👄 Ech, jestem tak zagoniona, że już nie wiem, co ręce włożyć, z dnia na dzień myslę, że sie w końcu odrobię z tą robotą a tu końca ani widu... Wczoraj jakoś wygenerowałam poł godziny wieczorem na fryzjera, teraz milej mi sie w lustro patrzy:) A dziś jadę wybierać oprawki do okularów, bo ostatnio sie nie udało. Wojtus mój jako tako sie czuje, choć kondycje ma straaaszną, ale zanim sie mu zregeneruje organizm to czasu jeszcze duuużo minie. Póki co dużymi krokami 13 marca się zbliża a z nim termin tomografu i wyroczni... Ejlunia Daniel Steel, najsłynniejszą autorkę romansów ale nie Harlekinów, ona takie dla kobiet książki pisze. Ja na smutki polecam książki /zwłaszcza te stare/ Chmielewskiej, ubaw mam zawsze plus super czytanie. Kama to na pewno nie rak, trzymaj się, zobaczysz, lekarz na pewno dobre wieści będzie miał. A gdzie nasza reszta??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram sie dziołuszki do pracy po nieprzespanej nocy , córcia kaszlisko ma wstretne no i wiecie , mam wyrzuty sumienia ze ja do przedszkola zaprowadzam ale nie mam jej z kim zostawić no i takie typowe problemy dnia zwykłego mnie nekają a i jeszcze mojej pracy nie uznali , stwierdzili ze niezgodna z tematem i mam ochote to pierdziolnąć na samej końcówce nauki pa żabki trzymam kciuczki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 🌼 Moje Kochanie Kobitki 🌼 🌼 To Nasze Święto, więc życzę Wam gwiazdki z nieba, która przez wieczność, niestrudzenie będzie spełniac wszystkie Wasze życzenia. Te malutkie i te ogromniaste ❤️ ....i żeby ta zima się już skończyła ;) Zawsze Wasza, nadal pochłaniająca seroxat w ilościach niepokojących i nadal z nerwicą uwieszoną na szyji... Laxi :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesiu Kochaniutka, znam Twój ból. U mnie w domu bakterioza szaleje w najlepsze. Wszyscy chorzy. Ja siedzę obstawiona chusteczkami, syropami, witaminami, tabletkami do ssania i wszystkim co można kupić bez recepty. Umieram przejechana przez walec drogowy z napisem \"epidemia\", a do lekarza nie idę, bo na samą myśl o przychodni dostaję drgawek brrrrr. A praca - wiesz, że pisze komuś licencjata na temat o którym nie mam zielonego pojęcia i też mnie KURWICAAAAA bierze, bo ten łoś nie wie sam czego chce, a jak go proszę i wypisuje mu na kartce pytania do promotora coby jakoś się w tym połapać, to on mi przynosi jakieś bzdury ze stwierdzeniem, że \"oj nie pytałem\" Mam to ochotę spalić i szlak mnie biarze nawet jak sobie to przypominam i gdyby nie to, że kurcze obiecałam, że napiszę tą pracę, to zrobiłabym z niej i osoby dla której to piszę wielkie ognisko Chyba wrócę do mojego morza chusteczek higienicznych i luknę na Jerry\'go Springer\'a coby sie pośmiać z niewiarygodnie głupich problemów innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psofkfjaofajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psofkfjaofajf
mosgnda'gjal;gjaOPGJalgEJgtpgj/.lpwigft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psofkfjaofajf
He sylfka moze cie tym pociesze ale od dłuzszego czasu latałam po ekarzach robiłam rezonans badania krwi tomograf i wszystko wyszło idealnie a ja codzien mam wrazenie jakbym była coraz bardziej chora mam 19 lat a czuje sie jakbym miała conajmniej 70 .mam straszne bole głowy i karku okropne dretwienie nóg i rąk czasem wogóle nie moge patrzec na swiatło albo jest mi tak słabo ze nie moge podniesc sie z łozka.Jest mi strasznie zle sama nie wiem co mam robic czy skonczyxc ze soba czy poczekac az powoli sama sie wykonczwe.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psofkfjaofajf
hej Laxi .chciałam ci powiedzić ze ja juz nie mam siły daLEJ WALCZYC PRZEZ JAKIS CZAS LATAŁAM PO LEKARZACH ROBILI MI REZONANSE TOMOGRAFY i badania krwi wszystko wyszło idealnie a mnie wciąz strasznie boli głowa i kark czasem nie moge sie podniesc z łozka jest mi tak słabo nie moge patrzec na swiatło dretwieją mi rce i nogi do tego zamknełam sie w domu i nie wychodze po prostu sie boje.Chciałabym bardzo trafic na takiego psychoterapeute jak ty .Czuje sie jakbym umierała mam 19 lat a czuje sie jak 70letnia babcia.To mnie wykancza czasem mam tak straszny lęk zemam wrazenie ze to koniec.Mam ochote ze sobą skonczyc.Jesli mozesz odpisz w kilku zdaniach .Pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psofkfjaofajf
ACHA I CHCIAŁAM JESZCZE PRZEPROSIC ZA MÓJ NICK ALE MAM PROBLEMY Z KOMPUTEREM POZA TYM NIC INNEGO NIE WSKAKIWAŁO.POZDRAWIAM..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×