Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

,,a poza tym obiecałem mojej drugiej połowie, że skończyłem się zadawać z dziwkami i mam zamiar słowa dotrzymać,, - z kontekstu tego zdania nie mozna wywnioskowac że, to twoja kobietka a nie ty nazwała kamasik badź nas[ o czym swiadczy liczba mnoga słowa: dziwka] dziwkami :) fakt, kamasik z lekka przesadziła[ ty niedobra!], ale powinieneś być bardziej wyrozumiały zważywszy na jej sytuacje życiowa: własnie została zraniona przez faceta. bądźmy bardziej elastyczni na cudze uczucia. ciut wiecej empatii nikomu nie zaszkodzi :) i prosze...tolerancja przede wszystkim! dobra ide jakis syrop na kaszel se walne, bo zaraz płuca wypluje. ciau!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt...sie narobiło :) zielone oczka już sie tak nie nerwuj jon jest po prostu....... facetem. nie miał tego na mysli jak to zrozumiałysmy i wcale nie chciał tego powiedzireć tylko cos zupełnie innego tylko my jestesmy jakies dziwne i tego nie rozumiemy...:) a wiesz, ze ja tez mam zielone oczka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
AAAAAAAAAAAAAAAwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! No i jak grochem o ścianę!!!!!!! Patrzajta i słuchajta: jakaś kobitka mi wyżej napisała, że mam problem z alkoholem, a prawda jest taka, że ja mam BARDZO DUŻY problem z alkoholem i się tego nie wstydzę....czy mam Ją za to zrugać, bo mi napisała prawdę w oczy???????????????? Byłbym chyba ostatnim kretynem....Ma kobita rację i tyle, czego tu się wypierać....a moim przeciwnikom radzę: zwiększcie dawki leków....a może odrobinkę to pomoże,......szkoda, że nikt mnie nie rozumie tylko na mnie napadacie....może to brak,,,,sam nie wiem czego.....nie jestem lekarzem.....i skończmy ten temat....proszę Was....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jon daj na luz 😘 nikt nie ma do ciebie pretensji o to ze masz taki czy inny problem :) tylko, proszę cie o delikatność. nie prowokuj i nie daj sie prowokowac. toz tu same kłeby nerwów :) komu tussipecta? ekhu - zdechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolność słowa to piękna ale niebezpieczna rzecz, najważniejszy w tym wszystkim zawsze jest człowiek. Pozdrawiam. Dzięki Madzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolność słowa to piękna ale niebezpieczna rzecz, najważniejszy w tym wszystkim zawsze jest człowiek. Pozdrawiam. Dzięki Madzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolność słowa to piękna ale niebezpieczna rzecz, najważniejszy w tym wszystkim zawsze jest człowiek. Pozdrawiam. Dzięki Madzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolność słowa to piękna ale niebezpieczna rzecz, najważniejszy w tym wszystkim zawsze jest człowiek. Pozdrawiam. Dzięki Madzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie:) ostro jakoś sie zrobiło. Ale myśle że wszystko co miało być na temat powyższego sporu napsane zostało napisane. A teraz luzik bo sie jeszcze nerwicy nabawicie;). Byłam w zeszłym tygodniu na terapii - męczarnie, okropieństwo wywlekanie brudów z przeszłości- Ale chyba skutkuje (przynajmniej coś sie dzieje). Od dzieciństwa chorowałam na astme bardzo powarznie, szpital, leki (w dużych dawkach które czasami nie pomagały). A teraz po parunastu latach choroby nagle ozdrowiałam (cud) i okazało się że ta moja astma to somatyczny obiaw nerwicy. Nie wiem czy cieszyc sie czy płakać bo w zamian panika sie pojawiła, koszmary senne, natretne myśli. Astme już zdążyłam poznać wiem jak z nią walczyć a z tym dziadostwem ni chu chu. Moja pani psycholarzka mówi że ja poprostu nie umiem być szczęśliwa. No ale ucze sie tego i może wkońcu jakoś......zdrowo będzie. Dostałam od poni dr ten reklamowany przez was Xanax (ale najmniejszą dawke) więc przydało by sie coś jeszcze:) może pobije go tym syrobkiem co go SYLVI używa- Sylwi przyznaj sie co to za syropek sobie tam ciągle zapodajesz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniony slowami JohnaKAMKASIK
tylko 2 zdania ode mnie ANALFABETKI Johnowi powiedzialam tylko tyle ze mnie nie zna a ocenia jako zakompleksiona osobe i ze nawet nie zadal sobie trudu mnie poznania wyrazilam to w sposob w miare ludzki bez uzywania epitetow.. On natomiast stwierdzil ze to nie on stwierdzil tylko jego kobieta ze ja i NIE TYLKO (wiec sobie pomyslcie do kogo to sie jeszcze tyczy ) jestesmy dziwkami NIe mam zamiaru polemizowac.. z alkoholikiem bo i po co.. ma swoj swait ja mam swoj przykre tylko ze wystarczy kogos zle zrozumiec i zareagowac agrejsa przelplatana Dzwikami ale ok... Ja sie wypisuje z grupy przeiez to ja mam halucynacje ze powiedzial to co nie powiedzial i nie mial na mysli tego co powiedzial Fajnie bylo Was poznac... dzieki tym co staneli wmojej obronie zielone oczka.. kofana jestes.. wiec uzle wam i odejde bedzie o jedna niewygodna analfabetke mniej Jon teraz masz pole do popisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!czytam i czytam i ...chyba nie będę się wtrącać. Kamaksik,nie obrażaj się na nas wszystkich za jednego takiego co mu ktoś na ogon nadepnął.A może mu już dawno pani mu nie dała? Walnijcie sobie coś na uspokojenie.Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwadelko nieobrazam sie na wszystkich.... ale niewize powodu dla ktorego ktos ma mnie obrazac.. zuplenie nie wiadomo z jakiego powodu.... dlatego po co i na co mam tu bbyc... zeby sobie ktos po mnie jezdzil? na torwarze jest co niedziela za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwadelko nieobrazam sie na wszystkich.... ale niewize powodu dla ktorego ktos ma mnie obrazac.. zuplenie nie wiadomo z jakiego powodu.... dlatego po co i na co mam tu bbyc... zeby sobie ktos po mnie jezdzil? na torwarze jest co niedziela za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
Ale się jajca narobiły, ojojojoj...........tyle ludziów się poobrażało, że już nawet nie wiem kogo przeprosić...:). Ma-dziku...daję na luz, masz rację...:) ..MAG_i, napisz mi dziubek, co Ci oprócz Xanaxu lekarze przepisali????, dzięki z góry...aaaaa i jeszcze napisz czy bardzo podchwytliwe pytania na terapii zadają, bo jak mnie pociągną za język, to wywlokę co mi na wątrobie siedzi przez pewną Panią z tego Forum...:):):):)....Pozdrówka For All...jesteście badzioooo fajni Wszyscy, na prawdę, super zabawa.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
Kamkasik.....nie odchodź nigdzie.. daj spokój..........Chcę tylko, żebyś duszku nie miała do mnie pretensji o to, że Cię facet zostawił, bo zero w tym mojej winy, na prawdę.....masz buziaczka w czółko i przestań się na mnie gniewać.....:).....dobrze??? a ja opinie o Was będę trzymał tylko dla siebie....obiecuję.......:.dziwadełko, masz adekwatny nick do wypowiedzi swoich....ojjjjj, no i znowu, widzicie jaki jestem drańciuch.....Kamkasik, wracaj szybciutko, czekam.........A.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! płuca jeszcze mam, ale chyba nie na długo :) chrycham i zdycham i zaraz umre chyba...yyyh! mogłoby mi sie na głos rzucic, przynajmniej nie musialabym gadac z ta idiotka moja oddziałowa. normalnie ta zastrachana, trzęsąca gaciami rura zaczyna mnie tak powaznie denerwowac, ze chyba wystosuje jakas petycje o wypierdzielenie jej z tego szpitala, bo stwarza realne zagrozenie dla życia psychicznego wszystkich podwładnych. moge sie załozyc, ze tylko jedna osoba by tego nie podpisała....ona :) czy ona tego nie widzi ze wszyssssscy się z niej smieją? normalnie rechoczą jak diabli...miotła. to jedna z trzech osób których po prostu nienawidze całym sercem :) boszssze jaka jestem głodna...dopiero o 9 otwieraja stołówę :) przeciez ja umre do tego czasu....yh...zjem dziś kanapke z jajem i kiszonym ogórkiem...mniam...juz opkapałam slina cała klawiaturke na mysl o tej kanapuni :) chyba jakas niewyzyta jestem....chyba znowu zaczne palic w pracy.... aaah 💤 miłego dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Aaaaaa już jest wiosna, aaaaaa dłuższe dnie, aaaaaa kwiaty rosną, aaaaaa głupie nie?...\". Ciekawe ile wiosen jest mi jeszcze pisanych. Matko chyba wariuję, oprócz normalnie nienormalnych zjawisk typu: serducho, lęk, panika itp. itd. mam problemy z bólem stawów i mięśni. Dziewczyny skrobnijcie bezpłatną poradę czy też tak miewacie? Bo mój scenariusz przedstawia się w zwiazku z tym wszystkim czarno. Cholera głowa mnie tak boli, że nie bardzo widzę co piszę.Prognoza pogody na dziś:jakiś halny z piorunami się szykuje czy co, czego nikomu z was nie życzę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jon- Moja psycholorzka powiedziała że jak te ataki panik będą sie powtarzac to mam iść do psychiatry i mi coś zapisze a że akurad byłam u lek. rodzinnego to mu powiedziała co i jak i on mi ten Xanax przepisał- tylko xanax. Ale chyba się przejdę do tego psychjatry bo wczoraj wziełam jedną tabylkę na noc i nic nie podziałało a nawet odwrotnie znowu miałam atak paniczny strach że mi sie coś dzieje, że warjuje, a najgorsze jest to że zaczełam bać nowych rzeczy np. nowych leków nowych kosmetyków itp. strach że mi coś po nich będzie PARANOJA co to za chujostwo sie do mnie przyplątało. Co do terapi to ja wywlekam przed psychologiem wszystkie brudy nawet najgorsze, sekretne, intymne itp. terapia indywidualna ma to dosiebie że masz psychologa tylko dla siebie, skupiesz sie tylko na swoich problemach, i to właśnie psycholog analizuje twoje \"strachy\". A terapia grupowa to grupa ludzi siedzących w kółku którzy nawzajem sie \"leczą\" lekarz tylko stoi na straży co by z tematu nie zboczyć, i nadaje właściwy kierunek, terapią jest też rysowanie (np. temat- \"strach i bezpieczeństwo\") inną formą psychoterapii grupowej jest psychodrama -czyli przedztawienie scenki z jakiegoś wydarzenia z życia które nas dotkneło, zraniło...itp - ja osobiście tego ostatniego nie lubiałam jakoś nie przemawiało to domnie, a nawet troche rozśmieszało, ale byli ludzie którym taki rodzaj terapi bardzo pomógł. pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielone_oczka- bóle stawów mięśni to też może być objaw somatyczny nerwicy, więc jeśli tak jest to trzeba leczyć dusze, ale mam nadzieje że Cie tylko w \" stawie jebie\"- (uppppssss przepraszam za wyrażenie) jak to czasami na wiosne bywa i że jakieś maści na to pomogą np Naproxen. Pozdrwieam gorąco, rozgrzewająco i przeciwbólowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jon Bon Jovi Duszku... hmm no tym mnie ujales niech ci bedzie:) nie mam pretensji do ciebie ze mnie facet zostawil... bo to nie twoja wina i nigdy tak niepowiedzialam owszem stwierdzilamw przyplywie gniewu ze aceci to chuje ... za to Cie moge przeprosic jeslprawde cie to urazilo co do tematu mojego faceta ktory jak to ujales kopnal mnie w tylek.. zrobil to znowu.. ale wiesz.. on ma zacmy spowodowane piciem i tymrazem ja odeszlam... bo nie moge byc z czlowiekiem ktory nawet w polowie nie pamieta wypowoadanych slow, bo jest na kacu czy innym takim temat ten wiec jest skonczony i zostalomiuporac sie z tym ze przez 8 miesiecy probowalam a on potrafil wypalic ze nie jest gotowy na zwiazek i n ie jestesmy sobei pisani.. i ze jest jak pogoda nigdy nie wiadomo co bedize jutro A buziaczkow w czolko policzek i szyjke potrzebuje teraz duzo przykro mi ze twoja kobieta tak powierzchownie ocenia ludzi i nazwywa ich dziwkami... przeprosiny wiec chyba powinny byc od niej.. ale to niewazne juz poza tym rownierz przykro mi sie zrobilo.. gdy nazwales mnie zakompleksiona osoba z niska samoocena... bo niestety ale tak niejest uwierz mi... masz rozgrzeszenie mo masz inicjaly takie jak moj ojciec... ktory zmarl 5 lat temu... to mnie tez tknelo ;-) a wogole najpierw to masz kopa w tylek a potem przytulanca ze jednak potrafiles sie opanowac i poprosic mnie zebymnigdzie nieszla aha i jeszcze jedno pisze jak analfabetka bo mam paznokcie az do dupy ;-) i jeszcze jedno po raz kolejny.... mozesz mysle i mowic co myslisz o mnie ale badz gotowy na polemike i to ze ktos sie moze z tym niezgodzic.. bo ja tez moge przeciez wyrazc opinie o tobie.. ale po co.. kazdy chyba wie jaki jesst i z jakimi problemami sie boryka.. no nie ??? twoj alkohol twoj problem tu jesst chyba forum o nerwicy ;-) wiec masz buziaka na zgode jest piekny wtorek... mnie serducho troche poboli i przestanie... jestem atrakcyjna kobieta i nie jest problememm znalezenie sobei faceta... tylko ze narazie takowego nei szukam.. do czasu az wywale tego drania z mojego serca.. bow glowie juz go nie ma no i wszystkich... wielkie sorry za zamieszanie.. moglismy sobie Jon pobluzgac na gg a nie tak wiesz przy wszystkich ;-) buziak 4 all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwi- troche przedawnion ale szczere podziękowania za podesłanie topiku o metodzie Slivi i o myśleniu pozytywnym (wczoraj poczytałam już troche a zaraz znowu zacznę się wgryzaćw temat). Metoda z gumką recepturką ciekawy pomysł :) A jak ten i żadne inne sposoby nie pomogą to se taką gumeczke albo sznureczek na szyjce zacisne i wtedy napewn głupie myśli nie będą mnie już dręczyć ;) pozdrowionka, uściskanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHOLERA JASNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE PRZECZYTAŁAM WSZYSTKIEGO, ALE TO CO DOCZYTAŁAM WYSTARCZYŁO, ŻEBY MNIE SZLAK TRAFIŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ŻADKO SIĘ UNOSZĘ I WYZYWAM, ALE TO JUŻ MNIE POWALIŁO!!!!!!!!!!!! To forum słynie z tego, że ludzie są tu dla siebie mili i wyrozumiali - i NIKT SIĘ DO JASNEJ CIASNEJ NIE WYPOWIADA ŻLE NA TEMAT INNYCH - A WYZWISKA I PRZEKLEŃSTWA - JA SOBIE PO PROSTU NIE ŻYCZĘ !!!!!! Możemy robić tyle błędów ile chcemy, pisać niezrozumiale - to nie jest intelektualny topik dla polonistów ze śrenią IQ powyżej 200-tu!!! Bon Jovi - nie ukrywam, że mimo wszystko, to było przegięcie - skoro tak Cie poniosło, to nie uważaj się za osobę inteligętną, bo inteligencję cechuje skromność, a skoro uważasz się za lepszych od innych, to przejaw raczej nieuzasadnionego poczucia wyższości niż intelektu. Nikt tu tak naprawdę nie zna nikogo. Wiemy o sobie tylko tyle ile przekazujemy pisząc o swoich problemach i nikt nie ma TU PRAWA OCENIANIA INNYCH ( z Tobą pozwoliłam sobie na wyjątek - bo bez względu na wszystko, nie pozwolę tu nikogo obrażać !!!! ) Jesteśmy jedną fajną internetową rodzinką, na którą zawsze możemy liczyć i to, przeglądając inne topiki wyjątkowa grupa, a Ty pozwoliłeś/aś sobie zakłucić ten spokuj i poczucie bezpieczeństwa związanie z bezkrytycznym zrozumieniem - więc, albo zaczniesz przestrzegać reguły tego forum, albo bardzo mi przykro - opuśc je i poszukaj sobie tematyki bardziej \"intelektualnej\" i towarzystwa gdzie nie ma cyt:\"dziwek\" - co odebrałam bardzo osobiście, bo obrażając jedną z Nas - obrażasz Nas wszystkie. Zamąsiłeś/aś a tego sobie tu nie życzę !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ode mnie nie spodziewaj się dyskusji z Tobą, bo ja nie mam zamiaru poruszać więcej tego tematu - dla mnie już Cię na tym forum nie ma - koniec i kropka!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LAXI!!!!!!!!!!!!! ❤️❤️❤️ Kochana... czekałam, aż wreszcie się wypowiesz. Oczywiście popieram Cię w 100% 👄 ale.. nie denerwuj się Słoneczko.. nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwi - dziękuję !!!! Nie odpisałam, bo ni ma nic na karcie :((( Kamkasik, zieolne oczka - już oki? Nie przejmujcie się, ja za wami jestem ❤️ i niech to nazywają jak chcą - solidarność jajników, nerwowców itd. nieważne, życie potrafi być wystarczająco paskudne zwłaszcza dla nas, że tu mamy mieć różowo - bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
MAG_i, dziękuję za rozjaśnienie mi w główce. Pytałem, bo Pani doktor powiedziała, że jak się pojawię w Klinice w marcu, to najpierw mnie zbadają, żeby mi dobrać rodzaj terapii, a teraz już przynajmniej wiem o co chodzi. Kamkasik, dzięki za wybaczenie schorowanemu człowiekowi...:(....Bóg Ci zapłać, bo mi już zapłacił...:(.. Wiecie misie, że dziś chyba pierwszy raz od dawna czułem się tak źle, że z tego wszystkiego po południu oprócz Xanaxu trzasnąłem sobie Tramal, potem dostałem jakiś drgawek, potem nagle się rozpłakałem jak małe, biedne dzieciątko (nie wiem z jakiego powodu), a potem zmorzył mnie sen...błogi...Ciekawe czy jest to pierwszy stopień do domu bez klamek...:(...mam okropne huśtawki nastrojów, zamykam się w pokoju i nikt tu nie ma wstępu, a jak ktoś zapuka, to się drę jak wariat....Wszyscy obchodzą się ze mną jak z jajkiem, a ja sam bym siebie najchętniej powiesił na jakimś haku...(czemu na haku???:(....) Kamkasik, duszku...:):):)....to sztama, tak???? bardzo się cieszę...Te literki to oczywiście, A od imienia a K od nazwiska mojego...Napiszcie, czy ktoś z Was się dziś również tak źle czuł jak ja, to może cosik mi to pomoże. Zielone_oczka, ja non stop się zastanawiam ile mi jeszcze zostało życia, nie wiem czemu, ale czuję, że nie za wiele mam jeszcze czasu...:(....Pozdrawiam Wszystkich, a Panie mają po słodkim buziaczku ode mnie..(szczerym , na prawdę...:)..)....papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uułaaaaaaaaaaaaaa Witam Dawno ty nie zaglądałem ale widze , że topik schodzi na psy. Porobiły sie różne obozy a to dobrze nie rokuje temu pokojowi. Jon moim zdaniem strasznie udajesz wsiowego luzaka ( co mnie wkurwia ) ale ch. ci w d. Trzymajcie sie tematu. Te forum bardzo mi pomogło w życiu i napewno nie tylko mi . Laxi jeszcze raz gratyluje takiego forum.Ostatnio nie uczęszczam w dyskusjach ale czytam Wasze wypowiedzi i jestem na bierząco . Pozdrawiam Was moi kochani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam chyba nerwicę natręctw bo mi się cały czas wydaje że mam w głowie raka mimo że niczego u mnie nie wykryto.Cały czas od 4 latboli mnie głowa i teraz juz chyba wiem że ja to sobie poprostu wymyśliłam.czy to możliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
Paweł, niezły z ciebie gwizdek - pizdek :) wracaj ty faszystowski skurwysynu do swojej żony - brzyduli..:) i radzę na przyszłość: 3 chuje w bok ode mnie ty wieśniacka franco!!!!!, przepraszam resztę za ostre słowa, ale ludziom tak prostym jak ten kołek tak się odpowiada, dobranoc misie - pysie, papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz \"Jon\" czy jak Ci tam - miałam już z Tobą nie dyskutować, ale bardzo bym sobie życzyła, żebyś opuścił to forum, bo nie odpowiada mi Twój chory sposób wyładowywania własnych flustracji na ludziach których nie znasz. Ty naprawde masz problem - i to spory, skoro nie potrafisz rozmawiać na pewnym, dla Ciebie nie osiągalnym poziomie bez wyrażania się i bluźnierstw, które Ci świetnie wychodzą. Po Twojej ostatniej wypowiedzi to JA, a nie Ty jestem juz pewna, że nie jesteś partnerem do rozmów, bo dalece Ci do \"intelektu\", który jak twierdzisz posiadasz!!!! Paweł ma całkowitą rację - zamięszałeś na forum, a ja sobie tego nie życzę i mimo, że jest tu miejsce dla każdego, ale Ty jak widać nie potrafisz się przystosować do obowiązujących zasad i na wszystko, co jest nie po Twojej myśli reagujesz obrażaniem ludzi - więc nie dziw się proszę, że mam o Tobie tak niskie-niziutkie zdanie. Zarzucałeś tu niektórym, niską samoocenę - tymczasem jesteś książkowym wręcz przykładem całkowicie nieprzystosowanej jednostki o baaaardzo niskiej ocenie siebie - dowartościowującej się wyimaginowanym przekonaniem o własnej wyjątkowości i nieomylności. Zastanawiam się jak mogłeś w ogóle użyć słów\"kur..., suka\" i stwierdzić, że żona Pawła jest \"brzydka\". W życiu jej nie widziałeś człowieku. W kefeterii jest cała masa forum, gdzie możesz sobie poobrażać ludzi, wyzywać się w najlepsze i wyładowywać flustracje na innych. Albo jeszcze lepiej - założ sobie własne, gdzie będziesz się obrzucał błotem z kazdą osobą, która się z Tobą nie zgodzi - będzie fajosko - zobaczysz - ulżysz sobie i może poznasz jeszcze kilka innych wulgaryzmów - o ile takie jeszcze istnieją. Na to forum jestes zbyt niedojżałym \"gnojkiem\" (nooo bo już nie mogę!!! ) I dź do tego psychiatry, zacznij się porządnie leczyć - chodź na psychoterapie i dorośnij, a wtedy może dojżejesz do dyskusji ze mną, bo jak na razie to nie mamy, poza twoją eksmisją z forum o czym rozmawiać. Tak więc - ponieważ nie rozumiesz innego języka - posłuże się Twoim (z cięzkim sercem) Wynocha z tąd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wolność słowa ciebie nie dotyczy, bo wolność słowa a zwykła kultura osobista i takt - to widać dla Ciebie dwie różne rzeczy. Paszoł won!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. I jak już będziesz miał to swoje forum, to zmień pseudonim, bo pewnie \"Jon\" nie życzył by sobie, żeby ktoś taki jak Ty używał \"jago\". Popracuj nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×