Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laxi

Stany lękowe Nerwiec Zespoły natręctw

Polecane posty

Laxi - doszły. Znaczy się jeden doszedł. :-) Aleś Ty zdolna bestia, nooo... No normalnie - fantastik! Dzięki! Nie spaliłam, no coś Ty, a nuż po latach okaże się, żeś wielką artystką jest i jeszcze majątek zbiję na Twoich wczesnych szkicach! :-) Nie chce mi się pisać. Sorry... ;-) Lepszego dnia, kochani! :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw odpowiem czlowiekowi ktory mnie nie zna a stwierdza ze mam niska samoocene imnostwo kompleksow JON BON JOVI czy jak ci tam... NIC O MNIE NIE WIESZ WIEC SIE POPROSTU NIEWYPOWIADAJ kompleksy mamjak kazdy ... w graniocach rozsadku.. ale teraz uwazajbo cie zabije tekstem niemamkompleksow natury fizycznej wiesz i tu cie mam moja samoocena chcesz poznac? tylko nie mow potem ze jestem zakochana w sobie ptrosze bardzo : uwazam sie za inteligenta mloda osobe z duzym potencjalem umiejetnoscia radzenia sobie w traumatycznych sutuacjach zyciowych osobe ktora dotarla gdzie jest teraz bez pomocy nikogo zadnych wujkow ciotek babci itp osobe ktora nie narzeka na swoj los gdy moze go zmienic.. i pokierowac swoimzyciem osoba ktora z pelna odpowiedzialnoscia i prawem chodziz glowa podniesiona do gory... be zadartego nosa... bo wiemkimjestem i niepotrzebuje jakis glupich rzeczy by sie identyfikowac z kims badz czyms.. wiesz? i jeszcze jedno jakbys chcial mnie zagadac namaila lub gg i sprawdzic czyto prawda prosze bardzo bo nawet nie zamieniles ze mna slowa a wyrazasz opinie... ale jak znam zycie latwiej ocenic kogos bez materialu niz sie troszke wysilic ikogos poznac.. SYLVI jak mnie lapalo... to sobie tlumaczylam jak chlopkrowie namiedzy.... kurde neiumre... moze chociaz raz sie przekonam jaktojest poddac sie temu.. i poddalam sie raz atakowi i trwal najkrocej ze wszystkich bo wtedy ja sie nie bronie a tym samym on nie poteznieje.. i wiesz co.. po takim pierwszym ataku akurat bylo na przystanku mowie sobie nie padne nieumre wiec co sie moze stac.. starch przed tym dopuszczeniem ataku byl okropny ale warto bo to niejestakiestarszne taki atak na sucho... tra chwilunie.. wiem to brutalne bo tego si eboimy najbardziej atakow ale jakjzu raz poznasz wroga.... LAXI na kolacje ide... odpierole sie jakstroz w boze cialo... i spoznie 15 minut ;-) relacje zdam w monday sciskam wszystkich.. tych co maja o m nie lepsze i gorsze zdanie tez buziallllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SYLVI I KONIECZNIE MARSZ DO SKLEPU I KUPIC BIBLIE NERWUSOW STRACH I PANICZNY LEK MNIE TA KSIAZKA..OCZY OTWORZYLA I POMOGLA SKUMAC O CO WOGOLE BIEGA I JAK SIE OSZUKAC ZEBY SIE NIE DAC OSZUKAC ;-) NO PIEKNIE TO UJELAM HAHAAH ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie Towarzysze ;) Laxi.. to co z tą partią?? Jako człowiek uznający się za wyleczonego mogę podjąć aktywne działania ;) Ech.. mimo, że dobrze mi i radośnie to jednak jakoś nei mogę pozbyć się postawy \"i chciałabym i boję się\". Ale wiecie.. mój niepoprawny optymizm pozwala wierzyć, że będzie SUUUUPEEER! :D Więc Drodzy Towarzysze, pamiętajcie: MOŻE BYĆ TYLKO LEPIEJ! i tego się trzymamy ;) miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkasik- dzięki za odpowiedź. Będę dalej walczyć. I miłej kolacyjki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam przed chwilą tę strone z pajacykiem, jak się raz dziennie kliknie na jego brzuszek to pieniądze od sponsorów przechodzą na fundację pajacyk dla dzieci. Mysle że możemy pomóc innym: http://www.pajacyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONTRA tez to mialam b niby czlowiek staje na nogi a jednak sie boi zeby nie zaszalec zbytnio bo moze sie pogorszyc... ruszaj do odwaznych swiat nalezy ;-) SYLVI Biblie kupic i codizennie czytac jaczytam od czasu do czasu by sie nie zapomniec w razie czego ;-) LAXI ja kupie dzis nam wszystkim TEKE poselska wiesz z dietkami 13stkami i z kluczykami do wygodnej limuzynki.. tylkoteraz trzeba nam kierowca znalezc ktory nam bedzie nasze tylezcki wozil ;-) kurde ale fajnio wlasnie dostalam wyplate... ide zaszalec wiece jakies upiekszacze na dzisiejsza kolacyjke ;-)))))) ps... Laski dajcie mi swojegomaila to wam glupotki powysylam albojak sie ujawniac nie chcecie napiszcie do mnie a ja odpisze kamkas@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamkasik- mój email masz na pasku. Pozdrawiam Laxi- ❤️ , dzięki jeszcze raz. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziołuszki i chłopoki !!!!! uffffffffff , padam i jeszcze raz padam , ale wiecie taki zapiernicz mi służy , jeżdże sama !!!!! samochodem i ucze jak wiecie super dzieci { troche mnie wykańczają} struny głosowe ledwo się trzymają a łeb od hałasu na przerwie łłoooo matko 10000 decybeli tak wiec mój scenariusz dnia jest wypełniony po brzegi : praca , korki , studia i dom , a i jeszcze aerobik [ hurraaa troche schudłam] nie mam czasu na myślenie , a w czwartek dostałam plastelina w oko od dziecka chorego na tzw nadpobudliwość boje się o nasz los dziewczyny !!!jak takie dzieci dorosna , to naprawde zmiluj się nad nami Wszechmogący!!! choć rzadko zaglądam , to jestem z wami cały czas!!! początki są zawsze trudne , trzymajcie kciuki!!!!! pozdrowionka 🌻🌻 👄👄👄 👄 🌻 👄 👄 🌻👄 👄 🌻 👄 kwiat👄 👄 🌻👄🌻 👄🌻👄 👄👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
....Kamkasik....Ty zakompleksiona, wredna czarownico....hehehe. Dziecko, nie mam najmniejszego zamiaru z Tobą rozmawiać ani przez e-mail ani przez GG, bo po prostu walisz tyle błędów, że nic z Twoich wypowiedzi nie rozumiem....a poza tym obiecałem mojej drugiej połowie, że skończyłem się zadawać z dziwkami i mam zamiar słowa dotrzymać:) Kamkasik, co do Twojej marnej próby obrażania mnie, to powiem Ci, że obrazić może mnie tylko ktoś mądrzejszy ode mnie a nie ktoś głupszy, więc sama rozumiesz, że w tym temacie masz zero szans...:).....To było tylko takie malutkie ostrzeżenie....:):):)........Pozdrawiam Was Misie Wszystkich i życzę zdróóóówka, papa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się pisać , jestem zmeczona , mam duuuuuuuuużo pracy ....padam i odpadam , czołgam się prawie :( Wam życzę zdrówka i pozytywnej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JON BON JOVI dzieki za nazwanie mnie dziwka pozostawie to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jon bon jovi /mała litera jest celowa i oznacza z mojej strony kompletny brak szacunku/myślę że straciłes w oczach wszystkich forumowiczek, przepadłeś. Argumenty typu \"walisz błędy\" \"dziwka\" są na twoją miarę.Wylazło z ciebie ...błeeeeee. Laxi jeśli masz wpływ na członkostwo, to ja jestem przeciw jeśli mój głos może się liczyć. Prognoza pogody na dziś mimo wszystko optymistyczna: przejaśnienia i coraz więcej zielonej barwy. Pozdrawiam eszystkich za wyjątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jon bon jovi /mała litera jest celowa i oznacza z mojej strony kompletny brak szacunku/myślę że straciłes w oczach wszystkich forumowiczek, przepadłeś. Argumenty typu \"walisz błędy\" \"dziwka\" są na twoją miarę.Wylazło z ciebie ...błeeeeee. Laxi jeśli masz wpływ na członkostwo, to ja jestem przeciw jeśli mój głos może się liczyć. Prognoza pogody na dziś mimo wszystko optymistyczna: przejaśnienia i coraz więcej zielonej barwy. Pozdrawiam eszystkich za wyjątkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Lepszego dnia, wszystkim BEZ wyjątku. :-) 🌼 Bardzo proszę, niech Wam (nam) wszystkim nie odbija... Nie chcę być niczyim adwokatem, ale i Kamkasik przesadził z tekstem dla Jona (przecież on Ci nic złego nie napisał, dziewczyno!), i Jon z tekstem dla Kamkasika (no stary, neiktóre epitety mógłbyś sobie darować...) Jeśli komuś mój tekst też nie odpowiada, to sorry... pozdrawiam, nerwica PS Cześć, Ma-dziku! Miło Cię widzieć. :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam nerwica, jednak lepiej nie zabierać głosu, to nieważne, że ktoś po kimś pojechał, ale widocznie nie wszystkim to przeszkadza. W zasadzie to nie moja sprawa. Wszystko jest pięknie ładnie, równiez pozdrawiam wszystkich BEZ wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze sie przy mnie nie klócic i bez wyzwisk!!! miałam trudne dzieciństwo!!! chcecie, zebym tu znowu jakiegos pokurczu dostała!?!?!! 😡 musicie stresowac zestresowanych?! miło ma być! i bez takich!! i ani mru...mru!!! zrozumiano?! no...! .... :) czesc nerwi 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani zobaczcie jakie piękne słońce za oknem 🌻 A ja mam też doła, mój komputer padł. Więc korzystam z okazji (cudzego neta) i informuje że nie martwcie się o mnie ale zanikne na jakiś czas dopuki nie zwerbuje informatyka. brrrrrrr Ostatnio czekałam pare dni więc nie wiem jak będzie teraz. Ale mam nadzieje że będę zaglądać jak tylko synusia do szkoły pogonie, musze uważać żeby się nie kapnął że mu kompa ruszam. Nie ma to jak kochane dzieci. Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sylvi :) juz ci na dolkowie buziaka sprzedałam :) al co mi tam 😘 raz jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
A więc tak...:) Kamkasik, dość, że pisać nie umiesz to jeszcze czytać też.....:(....niestety. Dziwką (a przyznaję, że ubolewam nad tym ) nazwała Ciebie...(i nie tylko Ciebie) moja kobieta, ja tylko przytoczyłem Jej troszkę ostrą opinię.....żałuję , że tak się stało.... Bardzo mi przykro ale tylko Nerwica zrozumiała moje literki i chwała Jej za to....I ostatnia sprawa...do zielone_oczka....: powinnaś mieć nick nie zielone_oczka, tylko przepite_oczka, bo jesteś chyba cały czas na bani....Powiedziałem to co powiedziałem i źle mnie zrozumiano, albo z powodu niskiej inteligencji odbiorcy, albo ten ktoś ma bardzo zawężone horyzonty myślowe.....przykro mi, że tak się stało:( Jeżeli ktoś ma coś do mnie to proszę podawać rozsądne argumenty, a nie pretensje od Kamkasik do caaałego świata, bo ją facet w tyłek kopnął....no Ludzie, czy to jest moja wina????? Bądźcie obiektywni i mimo, że tylko nerwica okazała się partnerem do rozmowy, Ja pozdrawiam Was wszystkich i życzę zdrówka, oraz powodzenia u płci przeciwnej...(Kamkasik)....heheheehe, papapa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jon...jakis przewrazliwiony chyba jesteś. co sie czepiasz? a twoja misia ma racje. nie gadaj z obcymi babami na necie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
Ma-dzik, dlaczego mam nie rozmawiać, skoro Wszystkich Nas łączy Nerwica wielkości Giewontu, natomiast nie powinienem zdania mojej Panienki ujawniać na Forum, to prawda.....jedynie za to przepraszam i ZA NIC WIĘCEJ.....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone-oczka
jon masz zupełną rację, jestem mało inteligentna, mam zawężone horyzonty myślowe, czytam bez zrozumienia, ale picia mi nie wmawiaj to twoja specjalność, a w ogóle nie chce mi sie z tobą gadać, przepraszam jeśli ci sprawiłam przykrość i wszystkich pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezły burdel się tu narobił... weźcie sobie może potrójne dawki czegoś z Waszych apteczek pełnych kolorowych pigułeczek.. co? nie mam zamiaru wdawać się w te waśnie.. nic nie popsowa mi humoru :D jestem shiny happy human being :P i jeszcze do tego laughing :D zatem: miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone-oczka
jon masz rację, porządny z ciebie gość, wybacz znerwicowanej idiotce że nie jest partnerem do rozmowy pewnie czytam bez zrozumienia, grunt to empatia. Przepraszam pozostałych, prognoza pogody: ech szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jon Bon Jovi
Ludzieeeee, co z Wami jest?????? myślałem ,że czasy Socjalizmu mamy za sobą...okazuje się, że nieeee!!!!!!!! Bo wolność słowa jest tutaj po prostu gówniana.....nie ma jej i nigdy nie było....:(...a szkoda, bo zacząłem się do Was przywiązywać.....Dlaczego przez jedną analfabetkę Wszyscy na mnie naskoczyliście, jeżeli ja jej tego bym nie powiedział, zrobiłby to ktoś inny....wcześniej czy później... I nie tłumaczcie mi, że nawet wolność słowa ma swoje granice, bo nie ma i wszyscy o tym doskonale wiecie...(konflikt Urban - Papież....) no i co????? Napiszcie mi prosto, że mnie tutaj nie chcecie bo piszę prawdę, a obiecuję, że zniknę na zawsze....tylko czy staniecie się przez to lepszymi ludźmi??? Zastanówcie się...czekam na odpowiedź.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,a poza tym obiecałem mojej drugiej połowie, że skończyłem się zadawać z dziwkami i mam zamiar słowa dotrzymać,, - z kontekstu tego zdania nie mozna wywnioskowac że, to twoja kobietka a nie ty nazwała kamasik badź nas[ o czym swiadczy liczba mnoga słowa: dziwka] dziwkami :) fakt, kamasik z lekka przesadziła[ ty niedobra!], ale powinieneś być bardziej wyrozumiały zważywszy na jej sytuacje życiowa: własnie została zraniona przez faceta. bądźmy bardziej elastyczni na cudze uczucia. ciut wiecej empatii nikomu nie zaszkodzi :) i prosze...tolerancja przede wszystkim! dobra ide jakis syrop na kaszel se walne, bo zaraz płuca wypluje. ciau!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×