Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość Emilka............
Dziękuję Aguś za wsparcie! My się staramy już 4 miesiące. Od 3 dni mam temp. 36.8 , 36.9, 37.2, 37.5 mieże dwa ray na dziń. brzuch też czuję jak by mnie bolał, ale robiłam test i wyszedł negatywnie... Może za wcześnie?? A Ty po jakim czasie od zapłodnienia miałaś temp.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
a i dodam że mnie też bardzo bolą piersi od tygodnia. i nigdy tak nie miałam... Zawsze mnie bolały dwa dni przed miesiączką a mam ją dopiero za tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Emilka... ja wcześniej kontrolowałam temp i zawsze miałam 36,4 lub 36,6 i nigdy się nie zmieniała jakbym nie miała owulacji a przez ten wstrętny nieregularny okres nigdy nie wiedziałam kiedy mam dni płodne więc zawsze robiliśmy to kiedy naszła ochota :) a temp zmierzyłam kilka dni przed tym jak test mi wykazał ciąże to był mniej więcej 4/5 t.c i wtedy temp rosła 36,8 37,2 37,4 i do tego gorączka . ja wcześniej przed ciążą też miałam bóle piersi nabrzmiałe przy okresie ale w ciąży to od zapłodnienia bolały kilka tygodni . nie mogę w to uwierzyć ze zaszłam nie mając okresu od 3 mies , teraz wiem że to prawda jak lekarz mówił ze jajeczkowanie jest nawet wtedy kiedy nie ma się okresu a kiedyś się z tego śmiałam ze to niemożliwe ;) teraz tak bardzo się doję wczesnego porodu to 21tc a tyle czytam o maluszkach które się rodzą w 24/29 i różnie to bywa... ja od teściowej która pracowała w przedszkolu załatwiła mi tyle nowych cudownych ciuszków bo przedszkole likwidowali mam z 50 śpioszków :) po kuzynce dostałam następne ciuszki i nic nie muszę w tej kwestii kupować , nawet 2 wózki dostane 1 głęboki a 2 spacerówka śliczne bo znajoma lubi trzaskać kasą i kupiła sobie nowe ;) jak leżę na kanapie to czuję nawet boleśnie jak malec się porusza to całe mięśnie mnie bolą szczególnie jak jest pod pępkiem po prawej stronie taka twarda górka i jakby dzidzia chciała wyjść przez skórę ;) może pochwale się brzuszkiem i wstawię link do fotki mojej :) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
zazdroszcze Ci! ja mam 17 lat i tak sie zakochałam że już sobie życia nie wyobrażam bez mojego skarba!!! Dlatego chcę z nim dziecko. już razem jesteśmy ponad dwa lata. a powiedz mi jeszcze jak mierzyłaś ta temperaturę??? w pochwie??? buziaki!!! ucałuj dzidzię! jak ja kocham takie malce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Emilka wiem co to znaczy zakochać się w młodym wieku ,bo sama zakochałam się mając 19lat :) i nasz miłość trwa już prawie 6 lat , co do mierzenia temp to w pochwie z rana zaraz po obudzeniu zwykłym termometrem , ale lepiej kupić elektroniczny jest dokładniejszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
Aguś no i ja tak mierze i ostatnio mam z rana temp. 36.8 a za godz. 37.4. Ty też tak miałaś zaraz po zapłodnieniu?? piersi mnie strasznie bolą. Ja tak nigdy nie miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
A Ciebie też tak bolały??? pamiętasz wgóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
Emilko ja starałam sie 7 miesiecy po 5 miesiacach prob i rozczarowan poszłam do ginekologa przepisal mi tabletki na pierwszy miesiac do przygotowania organizmu do zajscia w ciaze i żebym w czasie w ciazy nie miała rzadnych infekcji itp dostałam czopki do pochwy i odbytu wydałam na nie ponad 100zł ale czego nie robi sie dla dziecka,na następny miesiac7 dostałam clo i duphaston żebym była bardziej płodna i oczywiście zaraz po tych tabletkach zaszłam w ciaze,wyniki ktore teraz miłam w ciazy mam bardzo dobre ,robiłam cytologie mam pierwszą grupe ,zeby tylko tak dalej,moja bratowa z pierwszym dzieckiem nie miała problemów z zajściem w ciaze teraz stara sie o drugie od roku i nic gimekolog przepisał jej tabletki anty.... na 3 miesiace i zaraz po odstawieniu bez rzadnej przerwy ma sie starać,zobaczymy czy jej sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie sie nie staralam, ale tez nie zabezpieczalam sie z chlopakiem, bo w sumie wiedzielismy, ze nic sie nie stanie jak dzidzia sie pojawi w brzuszku :) ale od 2 lat nic sie nie dzialo :/ wiec zaczelam sie martwic, okazalo sie, ze nie mam owu.... dostalam clo i przy pierwszym podejsciu brania zaszlam w ciaze, ale nie myslalam o tym, nie chcialam na sile, to mialo byc tylko sprawdzenie czy reaguje na lek i stalo sie :) w grudniu urodzi sie moja pierwsza pociecha ;) chyba poprostu trzeba przestac o tym myslec intensywnie, bo to jeszcze bardziej dziala na psychike a psychika niestety moze stac sie skuteczna blokada :/ 3mam za wszystkie staraczki kciuki, obyscie byly mamami wspanialych, madrych pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
Dzięki dziewczyny. A co to są za leki Clo i duphaston ??? od ginekologa??? Tylko że ja nie jestem pełnoletnia i mogę mieć problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
tak przepisał mi je ginekolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieva
My z mężem jakoś specjalnie nie staramy się o dziecko,ale współżyjemy ze sobą jakieś 2 lata bez żadnego zabezpieczenia i nie zachodzę w ciążę. Teraz mam nadzieję (pewnie złudną), że zaszłam w ciążę. Okres mi się spóźnia 2 dni,ale pewnie go dostanę na dniach,bo piersi mnie bardzo bolą.Poza tym robiłam test 10 dni po stosunku i niestety wynik negatywny. Cóż pewnie nie jest nam pisane dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaa :) będę miała synka :) wizytę miałam o 16, upał niesamowity ale dałam rade to była wyjątkowa wizyta :) zbadał mnie dokładnie i wszystko jest w jak najlepszym porządku ,szyjka o.k, więc nie ma co się martwić przedwczesnym porodem na razie nie grozi :) z usg wyszło że to 22tc waga 370g, prawidłowa ilość płynu owodniowego ,malec na ściance tylnej malec prawidłowo się rozwija jest w podłużnym położeniu główkowym ust1, łożysko w 1 st dojrzałości. a co do pęcherza przepisał mi Urosept 3x2tab i mam brać witaminki ale jakie?co wy bierzecie ?i w razie bólów to no-spe , tylko mam zrobić sobie jeszcze raz badanie ob i teraz glukozę 50g bo mam wynik 107mg. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieva
Dziewczyny kiedy można zrobić test ciążowy, żeby był wiarogodny. 3 dzień okres mi się spóźnia,a test który robiłam 10 dni po stosunku wyszedł negatywny. Mam się sugerować tamtym testem,czy może zrobić nowy. Chociaż wątpię żeby wyszedł pozytywnie,bo jeszcze rok temu zarzekałam się, że nie chcę mieć dzieci, a teraz kiedy chcę, nie udaje się. Mam to czego chciałam rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka.......
Aguś gratulacje!!! A powiedz mi jak długo brałaś kwas foliowy przed zajściem w ciąze???? ja biorę już od tygodnia. Czy to pomoże zajść w ciąże??? biorę 5 mg na dzień. A Ty??>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
ja biore witaminki feminatal,słyszałam ze sa bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka......
Renatko ale pomagają zajść w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
folik nie pomaga w zajsciu w ciaze!!!!mi test wykazał ciaze w 2dniu po spodziewanym @,a co do testów to najlepszy jest bobo test na tym teśćie miłam 2 wyrażne krechy a jak kupiłam innej firmy to juz druga była jaśniejsza choc oba testy były robione w tym samym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka...........
A czy te leki co Ty brałaś aby zajsc w ciaze to sa na recepte???? nie mozna ich tak normalnie kupić???? clo i duph.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
tak one sa na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka........
Dziewczyny powiedzcie mi co to są testy owulacyjne i gdzie je można kupić???? i ile kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieva
Renata21 gratuluję ciąży! W którym miesiącu lub tygodniu jesteś? Ja próbuję zajść w ciążę i nic.DZiś rano robiłam test i negatywny,pewnie mam jakieś hormonalne problemy czy coś bo miesiączka mi się spóźnia 5dni. Jakie leki stosowałyście żeby zajść w ciążę? Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
jestem w 15 tygodniu ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka..........
Leva.... wspólczuję Ci... Wiem co to znaczy. Ja też staram się o dziecko i też nie mogę zajść od 4 miesiecy!!! A byłaś u ginekologa??? Podobno jak przez rok nie można mieć dziecka to trzeba się wybrać, i trzeba zrobić badania. ja chyba się wybioę. Bardzo mnie to martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieva
Emilko ja do lekarza nie chodzę,bo nie uważam że jeśli pojawia się problem z poczęciem dziecka,to tylko kobieta ma chodzić po lekarzach.Pierwsze co w takich sytuacjach badaniom powinni poddać się mężczyźni,bo takie padania są tańsze i mniej inwazyjne.Najpierw musi się przebadać mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
aha. uważam że to też prawda. ale fajnie ze jest taka strona ze możemy tutaj o wszystkim pogadać... tyle dziewczyn sie stara i z czasem na karzdego przychodzi pora. Na nas pewnie też przyjdzi tylko kiedy... Ja mam, dopiero 17 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majanka
Emilka,testy owu pokażą teoretycznie,kiedy masz owulację,dokładnie przedziałczasowy,możesz je kupić w aptece,ale za 5 szt 30 zł lub więcej i taniej na allegro.Ale nie wiem,jak jest z tymi z allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej kobitki mam do was takie pytanie okres mam regularnie co do dnia wręcz co do godziny i chciała bym was sie spytac jaka jest szansa zajscia w ciaze jesli dzien po okresie przez tydzien kochałam sie ze swoim męzulkiem dodam ze okres mam co 20 dni trwa on 5 dni co do dnia zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki, przeczytałam to forum od samego początku i jestem pod wrażeniem tego jak wszystkie sobie pomagacie. Ja zaczynam dopiero starania (za 3 dni robie pierwszy test ciążowy) i mam pełno obaw. Jeden gin powiedziałże możliwe że mam PCO, a jak poszłam do drugiego, to usłyszałam, że nic nie wskazuje abym miała PCO... i komu tu wierzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×