Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

hej, odezwijcie sie jak powracacie z wakacji, bo szkoda żeby to forum zgasło :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
witam magda no chyba wszystkie powyjezdzały bo nikt mi nic nie odpisał wiez ja ci napisze tak moim zdaniem do 3 razy sztuka idz do 3 niech ci on cos powie tylkonie mow ze byłas juz u jakiegos lekaza poprostu powiedz ze przyszłas sie zbadac i jak masz te wyniki to pokaz i zobacz co ci powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam , poczekam jeszcze 2 tyg, jeśli nie będę w ciąży to od razu się wybiore do 3 gin. Jutro pierwszy teścik ale nie spodziewam się pozytywa bo dopiero 7 dni od owu . Zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
magda wiez mozesz powiedziec w aptece ze chcesz test ktory pokazuje wczesna ciaże bo jest którys test który pokazuje juz 6 dniwom ciąze od owulacji takze niech ci daja najlepszy no ja mam nadzieje ze zaskoczyłam ale poczekam do poniedziałku bo w poniedziałek powinnam okres dostac ja mam chociaz z tym dobrze ze dostaje co do dnia od ładnych pary lat mam regularne jak we szwajcarskim zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem po teście - nie wiem co myśleć. Dziś jest prawdopodobnie 6-7 dzień po owulacji. Na teście Quick Vue wyszła mi baaaaaaardzo blada druga kreska, ledwo widoczna, ale widoczna... co to oznacza????????? Termian @ mam jakoś w przyszły czwartek. Może za wcześnie zrobiłam test? Czy możliwe że nie będąc w ciąży cokolwiek się pojawi nawet cień kreski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
po wiem ci szczeze ze ja jak robiłam test to ta 2 kreska wcale widoczna nie była dopiero pod swiatło jak wziełam na 2 dzien poszłam do lekaza okazało sie ze jestem w ciazy takrze zrób w czwartej jeszcze jeden dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama x 2
Radzę pomóc sobie w staraniach o ciążę testem owulacyjnym, mnie się udało z testem za pierwszym podejściem ( a bez testu próbowaliśmy pół roku) , poleciłam test sąsiadce i ona też miała jedno podejście! Test ciążowy robiony kilka dni przed @ nawet przy bladej drugiej kresce trzeba powtórzyć w dniu spodziewanej @ dla pewności Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, jest tak: wczoraj dostałam dziwnego plamienia, ale wyczytałam że może być to plamienie implantacyjne, które ma 30% kobiet. Wszystko by sie zgadzało, czas, kolor itp. Po implantacji powinno sie zrobić test tak po 2-3 dniach, ale ja zrobiłam już dziś za pomocą 3 różnych testów i na każdym wyszły mi 2 kreski. Są jasne ale wyraźnie widoczne ;)) mam nadzieje że sie udało, powtórze test jutro i w dniu @ (która mam nadzieję nie przyjdzie)!! zobaczymy, trzymajcie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
na 100%jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
witam kobitki a ja się cieszę strasznie poniewaz zrobiłam 2 testy dzis i oby dwa wyszły pozytywnie 2 grube krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoniłam do labolatorium żeby sie dowiedzieć czy moge zadzwonic o 17 po wyniki zamiast jechać, a pani mnie prosiła o nazwisko i powiedziała, że wyniki już są: 354,0 mlU/ml, a więc CIĄŻA :) :) :) Rety jak się cieszę :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to gratulacje więc cieszymy się obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
no to gratuluje dziewczyny ,mi juz mina połmetek ,dzidzia juz kopie tak delikatnie, za tydzien mam usg wiec pewnie bede juz wiedziała płeć,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaa_24
Gratuluję tym, którym się udało! :) Zajrzałam do Was, bo staramy się od pół roku i nic....tabletki odstawiłam rok temu i na poczatku byliśmy bardzo ostrożni - z czasem coraz mniej, ale od ok 6 m-cy staramy się na maksa. Fakt mąż przyjezdza tylko na weekendy, ale jak mam dni płodne to jezdże do niego na drugi koniec kraju i "robimy" maleństwo. Wczoraj postanowiłam udać się do gineksa, gdyż uważam ze pół roku to dłuuugo...A poza tym robiłam ostatnio 10 testów ciażowych - nie wiem co myśleć...dni płodne miałam od 21 lipca, 9 powinnam była dostać miesiączki - nie "przyjechała" więc tego dnia zrobiłam chyba 6 test - była 2 kreska ale strasznie blada - pobiegłam po nastepny)7= - to samo pojawiła sie 2 ale była bardzo cienka. Kolejne były negatywne. Poszłam do lekarza -" nie wykluczam i nie potwierdzam" Zaproponował badania krwi we własnym zakresie albo zebym przyszła za 1 m-c. Dziś dostałam miesiączki - co również nie wyklucza tego, że zaszłam...Jeju!!! Okropne jest to oczekiwanie jak się tak bardzo bardzo pragnie ...:( Nie da się o tym nie myśleć - ale najgorszy jest czas...Po miesiaczce zrobie 11 z kolei test ciążowy...To jeszcze 5 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
no i bedzie u mnie chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no to pogratulować ja miałam wczoraj usg i widac fasolke kolejna wizyta we wtoek renia a powiedz mi bo wiez ja juz po jednym poronieniu lekaz powiedział ze nad fasolka juz sie zbieraja wody płodowe ale jeszcze nie widac pępowiny ze to za wczesnie wiec powiedz mi kiedy ja bedzie widac juz bo troche sie nie pokoje bo jesli sa juz wody a nie ma sznureczka nie wiem co myslec kiedy to sie pojawi a jestem miedzy 4 a 5 tygodniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
wiesz co nie mam pojęcia ja dotychczas miałam 2 razy usg pierwsze w 4 tyg drugie w 21 i teraz usłyszałam ze wszystko jest dobrze i ze dziecko jest zdrowe nic pozatym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no nic zobacze we wtorek na kolejnym usg moze bedzie jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
Dziewczyny pomozcie w 20 tyg ciazy na opisie Usg U WAS ile wynosiło BPD i FL bo u mnie BPD 20.0 a FL 21.0 boje sie ze to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaszłam w ciążę za pierwszym razem bardzoo chcieliśmy tego z chłopakiem . Jestem bardzoo szczęśliwa że będę miała maleństwo . Najlepiej jest kończyć od tyłu . Wtedy większa pewność że zostało się zapłodnionym . powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jestem tu nowa, ale chciałabym przyłączyć do tej dyskusji. W grupie zawsze raźniej :) Jestem na etapie starania się o dzeciątko, dlatego z zaciekawieniem czytam to forum. Mam już dwoje dzieci, poprzednie "zajścia" były bezproblemowe - pierwsza wpadka, druga - za drugim podejściem. Młodsza córka skończyła w sierpniu 4 lata. Niestety teraz trwa to wszystko dłużej, może spowodowane jest to wiekiem - mam 34 lata... co myślicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
Cześć dziewczyny a jednak forum żyję :) no ja dziś zaczynam 30tc i jak na razie nic złego się nie dzieje oby tak dalej , ja też będę mieć chłopczyka , teraz coraz bardziej się boje porodu ale to chyba normalne . gratulację dla kobietek w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej lalki mam do was takie pytanko dzis zaczyna mi sie 7tc z tym ze od samego poczatku miałam białe upławy ponoc to normalne a teraz mam tez upławy białe ale czesto brzydko pachna a wrecz nie raz mnie odrzucaja nic mnie nie boli nic nie swedzi poprostu ze mnie leci i smierdza co to moze byc lekaza nie stety mam za miesiac ale moze powinnam poleciec wczesniej bo ten smród mnie dobija cz to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
ja tez tak miałam na początku ciazy ,używałam wkładek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greczen
A więc również dołączam się do dyskusji, bo własnie rozpoczęlismy starania. Nie chce sie nastawiac, choc bardzo to trudne, ponieważ wiele moich koleżanek stara sie juz od... lat i nic, ale bardzo liczę na to, że uda się nam szybciutko. Gratuluję wszystkim koleżankom, którym udało się, życzę zdrowia i powodzejia, a za nas, starające się, trzymam mocno kciuki :) I dawajcie proszę znac, jak Wam idzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
no hej kobitki co tu taka cisza mnie sie dziś własnie zaczoł 8tc jejku jeszcze tyle prze de mna a ja juz sie nie moge doczekac az malenstwo bedzie na swiecie jak narazie dobrze sie czuje nie stety na wizyte musze jeszcze poczekac bo mam dopiero 5 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
elo elo co tu taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilka............
Hej Karolla!!! tu znowu ja:) dawno nie pisałam... ale widzę ze tutaj nadal wesoło i rozmowy się kleją:( nie pisałam ale starać dalej się staram... to już jakieś 5 miesiecy... :( ostatnio jak dostałam miesiączki tydzień temu to aż się popłakałam... strasznie się martwie bo to już naprawdę za długo... ale od tego tyg. zamierzam brać jakieś leki... tylko nie wiem co... a do ginekologa nie pójdę bo nie jesten pełnoletnia. Bardzo chcę mieć dzidzię z moim skarbem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
no ja juz zaczynam 26 tydzień ciązy,wszystko narazie jest ok,tylko w tym miesiacu za duzo przytyłam 3kg ale co ja poradze jak ciagle chce mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×