Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Ja przez kilka lat bez przerwy brałam pigułki antykoncepcyjne. Po odstawieniu staraliśmy się 10 miesięcy.Trochę się już zaczęliśmy denerwowac a mój narzeczony koniecznie chciał iśc do lekarza bo myślał że coś z nim nie tak...Chyba jednak wszystko w porządku bo za miesiąc będzie tatusiem ;-) Powodzenia drogie staraczki! Bez paniki i cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asik, co się martwisz, co ludzie gadają? ja mam koleżankę, która zaszła w wieku 36 lat (pogodzili się z mężem, że nie będą mieli dzieci - a tu ups!). jeśli lekarz nie widzi przeciwwskazań i wyniki masz ok - to wszystko gra! poza tym, na prawdę nie trzeba się starać co dwa dni, to częste nieporozumienie. optymalnie jest co 3 lub 4, bo wtedy nasienie jest lepszej jakości. to ci powie większość ginekologów. powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik2102
XliloX czasami mi sie wydaje że już nic z tego że za stara itp itd.norma :) innym razem jak czytam ile czasu się laseczki starają o pierwsze to ja dziękuję że mam choć jedno :) wprawdzie odchowane i usamodzielnione ale jednak :) ale chcielibyśmy ogromnie mieć wspólną kochaną dzidzie :) i mam nadzieję że tym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Czesc dziewczyny, czytalam ostatnio ze u niektorych kobiet czasami wystepuje brak odpowiedniej ilosci sluzu podczas dni plodnych doprowadzajacych plemniki do jajeczka, ze czasami stres i tak ogromna chec posiadania dzidzi blokuje organizm i sluzu moze byc mniej, co utrudnia zajscie w ciaze. Doczytalam sie o produkcie zwanym pre-seed (oto fragment): "(...) Suchość jest nie tylko uciążliwa fizycznie, ale również dotyka kobietę emocjonalnie, powodując uczucie niepewności i zagubienia. Konieczność współżycia w danym momencie cyklu a nie wtedy, kiedy ma się faktycznie na to ochotę jest daleka od romantycznych uniesień, prowadzi do niepokoju u kobiety i zwiększonej suchości. Badania pokazują, że jest to problem nawet 75% starających się par Wiele kobiet poddaje w wątpliwość relacje z partnerem, a inne nie rozumieją, co dzieje się z ich ciałem. PREESED to lubrykant imitujący naturalny śluz kobiety i stwarza odpowiednie środowisko dla życia plemników i ich przemieszczania się.(...)" Czy ktos z was to stosowal? W tym cyklu zaczynam od testow owulacyjnych, ale jak to nie pomoze, to zastanawiam sie czy moze mojego sluzu jest za malo lub jest jakis "za slaby" i moze warto zainwestowac w taki wynalazek? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusik
Ja staram się dopiero drugi miesiąc i czekam czy się udało, a miesiączke mam dostać dopiero 27.10 to jeszcze sobie trochę poczekam.Taka ochote mam zrobić test ale wiem że jescze jest za wcześnie ;-(Powodzenia dziewczyny wkońcu musi się udać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusik
a co do tego stresu i braku śluzu to muślę że się sprawdza, zanim jak się zaczeliśmy starać o bobaska w dni płodne miałam mokro że hoho ;-). A teraz gdy chcę mieć i się stresuje i denerwuje czy coś wyszło to dni płodne nie były aż takie obfite ;-(Tak więc chyba trzeba sobie odpuścić i na luzie do tego podchodzić,( tylko najgorzej sobie to przetłumaczyć do głowy ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Czy ktoras z Was uzywala tego "nawilzacza"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusik
Ja nie. i z chęcia dowiedziała bym się coś wiećej o tym nawilzaczu, bo jesli nic nie będzie wychodzic to trzeba bedzie się łapac różnych sposobów ;-). A mysłałam że zajście w ciążę jest takie proste hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karollaa20
hej laski zaczoł mi sie 13tc ale mam dziwne upławy sa bardzo geste białe z grudkami co to moze być prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik2102
karollaa no według mnie to chyba infekcja grzybicza.bardzo popularna w ciąży.też miałam.zachwiana flora bakteryjna pochwy i juz ją masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Karollaa20 - do lekarza! Dostaniesz tabletki dopochwowe i po sprawie, ale musisz to isc zglosic bo to nie ma zartow. Pewnie jest to poprostu jakas infekcja, ale trzeba ja zaleczyc. Na pewno nie mozesz miec takich uplawow w ciazy. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Ha! jeszcze jedna, bardziej przejzysta stronka i lepiej objasniony produkt: http://www.pre-seed.ie/?gclid=CKTJwM661aQCFeNc4wodXyDKJg Chyba zakupie i wyprobuje... Babeczki na formu tej stronki pisza ze sie staraly po 7 miesiecy i nic i z tym nawilzaczem za pierwszym razem zaciazyly :) Moze cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Dzieki, zaraz poczytam. Ja to raczej po tych anglojezycznych stronach chodze :/ sorry :) No na tym forum z mojej strony babki pisza ze super sprawa, ze nawet jak sie nie chce zajsc w ciaze to dobrze nawilza itd. A co do zachodzenia to trzeba oczywiscie przeliczyc dni i trwfic w ten, albo zblizony dzien w polaczeniu z zelem ponoc sie udaje. Zobaczymy. Przetestuje sama :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Wiesz, nie umiem sie doczytac na tym forum (polskim) czy ktos opisuje jego sposob uzycia. Na tym angielskim wiele babek pisze, ze trzeba kupic ten zel z taka mini strzykawka i nie wystarczy posmarowac zelem penisa przed wejsciem, lub samej pochy dla zwyklego "poslizgu" bo do takich sytuacji mozna uzywac kazdy inny zel, trzeba (tak jak w instrukcji napisane) wstrzyknac go sobie glebiej plus pochwa i penis co ulatwi wejscie jesli kobieta jest z tych suchych i ulatwi sam stosunek, ale musi byc tez zel w srodku - w opakowaniu dolaczone mini strzykaweczki, ktory (ten gleboko zaaplikowany zel) pomaga plemnikom dojsc do jajeczka i przezyc dluzej. Hmmm... pewanie jak z wszystkimi takimi produktami (testy owulacyjne itd) opinie beda rozne i podzielone. Jednym pomaga, innym nie. Zakupie i sama zobacze, bo tez niestety naleze do tych suchych i tak czy inaczej uzywamy roznych zeli, wiec coz - moze warto sprobowac taki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik2102
ally a może te właśnie żele utrudniają wędrowanie;) jest baardzo duzo żeli które utrudniaja zajście i nie zawsze pisze na opakowaniu .czasami na ulotce zakamuflowane gdzieś :) poczytaj dokładnie ;) no ja dostałam wiadomość że mój misiek do domciu zjeżdża to popracujemy troche nad fasolinką :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzcie wiesiołek, tabletki, sprzyjają powstawaniu śluzu płodnego, ale bierze się je do owulacji (jak dobrze pamiętam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie przechowuje sie
dziewczyny troche odpuscie sobie , obserwujcie wasz organizm bo owulacja nie wystepuje ok 14 dni przed @ ona moze wczesniej pozniej itp moze macie jakies objawy ? chocby klocie jajnika czy jakies bulgoczenie w brzuchu ? wlasnie to sa te dni :) ale musicie znac i sluchac swoj organizm ja mam cykle 30 dniowe a zaszlam w 14 dniu cyklu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Na liczeniu i sluchaniu siebie to polegalam juz ostatnie kilka miesiecy i nic. Niby wiem kiedy ma byc ten dzien, a jakos w ciazy nie jestem :/ A co do zeli to te wlasnie jako jedyne sa przyjazne pleminom i pomagaja im dojsc do jajeczka. Sa zele obojetne - durex takie produkuje ktore nie maja wplywu na plemiki, sa zele ktore zabijaja pleminki, zazwyczaj zaznaczone na opakowaniu lub ulotce i ponoc ten jeden jest taki ktory pomaga dojsc pleminkom do jajeczka i ma bardzo dobre warunki do przetrzymania plemnikow przy zyciu. No nie wiem, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
moja kolezanka myslała ze ma owulacje 14dc poszła do szpitala na jakes badania i co sie okazało ze nie w tych dniach stara sie co trzeba bo dni płodne miała zaraz po @ ,kazda kobieta jest inna i nie ma reguły na dni płodne poprostu los szczescia,u mnie tez wychodzi na to ze w ciaze zaszłam 2 dni po @my z mężem kochaliśmy sie co trzy dni i w koncu sie udało po 7mies ,moja psychika juz tego nie wytrzymywała gdy tylko pojawił sie ten cholerny@ codziennie siedziałam na forach ,po kazdym stosunku stałam na głowie,płakałam,nie chciało mi sie zyć ale sie udało i wam tego tez zycze a co do suchość to tez miałam bardzo sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Renata - wspomagalas sie jakimis zelami? A co do tych dni plodnych to ja w takim ukladzie juz sama nie wiem - niby sie liczy od ok 10 dnia cyklu, najczesciej wystepuje na ok15 dzien (przy 28dniowym cyklu), a tu teraz piszesz ze nawet i zaraz po miesiaczce? Ja nie moge sie kochac co 2/3 dni :/ i co? to jak trafic 5-tke w toto lotka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
ja nic nie używałam na suchosc tylko brałam clo i duphaston,w moich powyższych wypowiedziach jest wszystko opisane,ja bym na waszym miejscu poszła do gin a nie działał na własną ręke wtedy bedzie pewniejsze ze sobie pomagacie itp ,wiem ze pomyślicie o mnie,, łatwo jej mowic,, ale jak pojdziecie do gin to bedziecie spokojmiejsze tak było w moim przypadku jakos czułam ze cos robie a nie tylko licze dni płodne i rozpłakuje. Moja bratowa teraz miała badania wszystko jest u niej w porzadku a i tak od 5lat nic lekarze rozkładaja rece teraz od miesiaca tez bierze clo i luteine zobaczymy czy jej pomoga te tabletki,POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata21
SAMA TEGO NIE ROZUMIEM Z TYMI DNIAMI PŁODNYMI ,trzeba trafic na ten dzien najbardziej płodny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Dostalam okres :/ dwa dni za wczesnie... i jak tu cokolwiek wyliczyc? Raz 27 dni cykl, raz 31... No nic, zaczne od testow owulacyjnych w tym cyklu i zobaczymy co bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik2102
ally najlepiej to przytulanko co dwa lub 3 dni.wtedy na pewno trafisz na owulke :) moja znajoma tak właśnie zaszła.a wcześniej przez prawie rok wyliczała dni płodne,testy owulacyjne,żele,tablety itp itd./w końcu dała spokój i przeszła na 2-3dniówki :) i w drugim cyklu fasolka juz była:) Jak macie szanse na takie przytulanko to spróbujcie.i tak ze 2-3 miesiące i podejrzewam że zaowocujecie :) ja niestety takiej możliwości nie mam:(taki system pracy ma mój misiek.ale cóż ... nie poddaję się .w końcu kiedys musi nam sie trafić ten jeden magiczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asik2102
ally ale ja roztrzepana jestem;-) właśnie posłałam i dotarło do mnie że przecież my jesteśmy w podobnej sytuacji:( no nic innego nam nie zostaje jak czekać, bo żadne testy owu nie zdadzą się na nic jak i tak sama w domciu jesteś.tylko wkurzyć się idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally84
Jak chlopa brak to i fasolki nie bedzie :( ale ja w sumie nie jestemw takiej tragicznej sytuacji - przytulanko bylo wczoraj (co prawda to byl moj 8 dzien), ale pomyslalam sobie, jak nie fasolkuje w 13 i 15 i 20 (bo takie rzytulaki byly juz) to moze czas zabrac sie do roboty wczesniej. Zobaczymy co z tego bedzie. Zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×