Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Agi26 :D witamy u Nas :) Tobie też się uda napewno.. My to mamy całe życie pod górkę co nie? Ja niestety liczę cykle nieudane bo już ich trochę było ale jestem dobrej nadzieji tak jak każda z Nas. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilismy kupic domowy test sprawdzajacy jakosc spermy:) mieszkam w Londynie i kostuje to tutaj 19 funtow, taka domowa spermiografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem rocznik 82 :) 20.10.82;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no właśnie ciekawy numer z tym domowym testem, ciekawe kiedy bedzie w Polsce dostępny :) PS. Ja grudzień 1982 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze juz sa, nie orientuje sie:) ale moj maz sam chce:) troche mam juz dosc, ale nie poddaje sie, po prostu nie panikujemy, ze sie jeszcze nie udalo, nie staralismy sie w kazdym miesiacu tak do konca, bo albo nie bylo sil, czasu:D albo cos wypadlo, no ale teraz juz najwyzszy czas, by powaznie za to sie zabrac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus my tez na luzie że tak to ujmę, ale zwracam uwage kiedy jest najwieksza szansa, w sumie mineło już 10 miesięcy od pierwszych prób i mój mąż zaczyna sie też stresować tym wszystkim.. każde z nas próbuje znaleźć powód tego że to tak długo trwa, kombinujemy na wszystkie sposoby a tu nic... :( Niedługo kończe ten cykl i do gin leccceee na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ogolnie jakies badania pierwsze robiliscie>>??? ja nic, bo wiem, ze trzeba dac sobie przynajmniej rok regularnych staran, a pozniej zaczac sie martwic...najgorsze jest czekanie na rezultat:) ale juz sie przyzwyczailam, podchodze teraz juz ze spokojem do tego:) a Ty pracujesz?> piszesz z pracy teraz?/ bo ja tak i dlatego tak pisze w caly swiat:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta83
My tutaj chyba wszystkie piszemy z pracy i czasem są takie niedopowiedzenia że szok. Witamy cię Agi w naszym gronie. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej my wszystkie klikamy z pracy :D Bibi co tam u Ciebie??? jak tam @ ?? Kobieto daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Zaneta:) ja pisze wlasciwie na moim wlasnym tmacie, ale tu tez bede zagladac, bo na tym moim malo zostalo starajacych sie:) ale ciesze sie, ze te ktorym sie udalo, wciaz pisza z nami:) w pracy nie moge zawsze sie skupic, bo robie 4 rzeczy na raz z reguly, mniej mysle o tym czekaniu za to, a Wam ile zostalo do testowania, czy tam do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie najbardziej zaczyna drażnić?? Że seks nie jest już wynikiem "spontanu" tylko taką pogonią za upragnionym maleństwem, zaczynam się wkurzać na siebie bo próbuje czasem wymusić zbliżenieia bo to te dni, a z drugiej strony tęsknię za przytulaniem z chęci a nie z musu :( No ale co zrobisz.. nie mamy w sumie żadnego innego wyjścia, starać się i starać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja właśnie jestem po @ i owuluuję się :D za kilka dni luteinka i potem ok 5.06.09 mam nadzieje że nie bedzie już @ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elus z tym seksem to masz racje, nie wiem jak robia to inni starajacy sie, amoze tylko gadaja, ale jak dla mnie to orgazm w tych dniach to odlegla sprawa:) ja jzu skonczylam chyba plodne dni a moze dzisiaj jest koncowka tego okresu, bo mam cykle 28/29 i @ ma byc 8.06:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
Zgadzam się z wami, teraz seks jest taki zaplanowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no cześc dziewczynki, witam serdecznie agę:) no nie!!! dziewczynki ja nie piszę z pracy tylko po:) wiec dlatego czasem mnie nie ma rano. u mnie @@@ brak wciąż ale wciąż podchodzę spokojnie, bo tak jak pisałam ostatnio po 4dniach spóxnienia była. więc się nie ekscytuję hehe. tylko czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
A poza tym to chciałam wam cos opisać. Otóż moja siostra zaraz po ślubie (ok.7 m-cy temu) zaczęła starać się o dzidzię, a że dobiegała 30-tki to poszła do doktora. I perwsze co usłyszała to to żeby nie mówić mężowi kiedy ma się te dni, a najlepiej wysłać go na mecz, czy na ryby, aby się odstresował. Bo my możemy o tym wiedzieć i się trochę przejmować ale facet raczej nie, ponieważ tak się może przejąć swoją rolą że może plemniczki zachować dla siebie. Ciekawe co będzie u mnie bo teraz mojemu nie mówiłam ale pewnie się domyśla. Fakt faktem że wiedział co miesiąc co i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nno zaneta chyba nie ma co sie oklamywac, ze jest radosny spontaniczny i wspanialy:) choc na moim forum dziewczyny robily to tak jakby to bylo naprawde cos wspanialego:) ja tak nie umiem choc bywaja naprawde wspaniale momenty:D no w tym samym czasie bedziemy sie neispodziewac ja ostatnia@ mialam 11 maja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
aha agi ja rocznik 83 tj żanetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
Aha chciałam dodać że siostra jest już na półmetku - 4,5 m-cy w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
Coś mi się stało z moim loginem bo woła hasła a ja nie pamiętam i musiala wstawić przerwę między imie i rocznik :(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko i tak byśmy Cię rozpoznały :) No to pewnie Żancia tez przeżywasz.. wszyscy zachodzą w ciążę a my.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
ehhh eluś ja już mam natomiast przeczucie że dostanę @. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia1509
witam co do staran to ja z tym problemu nie mam w grudniu ubieglego roku poronilam teraz znow jestem w ciazy nie mielismy problemu zajsc w ciaze mam problem z utrzymaniem jej znow piaty tydzien i leze sobie wlasnie w szpitalu nagle krwotok panika itd dlatego uwazam ze to takie nie sprawiedliwe kobiety ktore nie chca dzieci nie planuja to bez problemu zachodza w ciaze i bez problemu ja utrzymuja i rodza oczywiscie zdrowe dzieci a te ktorym zalezy wiecznie natykaja sie na jakies problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no ostatnio dostałąm w niedzielę o 23, wiec jakby niedziela poniedziałek a dziś dopiero środa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no ale testu mimo że mam to nie chcę robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi miej chociaz nadzieje na to, ze to nie @ :) a Tobie monia zycze wszystkiego dobrego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wpółczuję i życzę wszystkiego naj naj naj :) Napweno wkońcu się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×