Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość MG2005
WITAM:) PRAWDE MOWIAC 2,5 ROKU ALE Z PRZERWAMI. MOJA HISTORIA WYGLADA TAK ZE OD SLUBU JUZ SIE NIE ZABEZPIECZALISMY (CZYLI 2,5 ROKU),ALE POZNIEJ MAZ WYJECHAL ZA GRANICE NA POL ROKU WIEC SIE NIE LICZY:), POTEM JA DOJECHALAM DO NIEGO NA ROK ALE NIE WYCHODZILO JAKOS.POL ROKU TEMU WROCILISMY I OD TEGO CZASU SIE ZACZELO. OSTATNIE DWA MIESIACE STYMULOWANE TABLETKAMI DUOP+CLO+PREG+ DUOP. DZIS JESTEM W 24 DNIU CYKLU, 10 DNI PO PREGNYLU I BARDZO SIE BOJE ZEBY NIE NADESZŁA @ NO ALE ZOBACZYMY:) OBJAWY JAK PRZED@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w poniedziałkowy poranek :( Bibi może nie wszystko stracone z tymi kreseczkami, co? my cały weekend przytulanki, zobaczymy czy wstręciucha się pojawi, oby nieeee, a w piąteczek na urlopik i jeżeli nie ten cykl to może następny jak człowiek trochę odpuści i przestanie tyle myśleć.. dziewczynki w końcu wszystkie zafasolkujemy, głowa do góry... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka. Dziś życzę Wam i sobie też, mam nadzieje że następnym razem będziemy mogły życzyć to naszym pociechom. Bibi może jeszcze pojawią się II. A tak wogóle to witam nowe staraczki.U mnie narazie cisza, skończyłam duphaston dalej biorę luteinkę i czekam, czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas taka24
witam:) a ja sobie odpowiem na temat:D wiec w ciążę zaszłam po pierwszym staraniu w wieku 22 latek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
dzięki dziewczynki za słowa otuchy n miejmy nadzieję ze w koncu wszystkie ujrzymy te II kreski. mi trochę ulżyło że w końcu się chociaż @ zjawiła. wiec ja za ok 16 dni bedę się starać ponownie. na razie trzymam się twardo bo to dopiero początki moich starań wiec mam nadzieję, i tak jak pisałam moze za wczesnie skoro ten cykl trwał 35dni. trzymam za was kciuki. elus daj odtchnać mężusiowi :) nam udziela się napięta atmosfera przedślubna i te sprawy organizacyjne wiec coraz więcej spięć poki co.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi to pewnie pierwsze wspólne przedsięwzięcie razem? Potem juz będzie łatwiej, ale ja i tak twerdzę że partnera poznaje się przez całe życie. Ważne by umieć postawic na swoim ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żanetko bo teraz jesteś już czarna i nikt za ciebie nie może sie podszyć.. to dlatego musisz za każdym razem to wpisywac (login i hasło) Bibi wiem coś o tym, po ślubie odetchnęłam z ulgą, bo odeszły na bok wieczne kłótnie i przestałam wysłuchiwać mądrości wszystkich na około.. a co do męża to niestety, siła wyższa, trza to trza :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to masz rację to jest poniekąd molestowanie bo czy chcesz czy nie to przychodzi dzień i trza. hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ja nie mam zadnyh objawowo, nawet jesli to za wczesnie, to mysle, ze chyba nic z tego:) ale to nic. czekam do 8.06:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja narazie też nic nie czuje , ale chyba to za wcześnie wogóle na czucie ;) a tak wogóle to jaka powinna być temp jeżeli doszło do zapłodnienia? któraś wie? powinna wzrosnąć? kurcze z tą temp to ja ciągle mam same problemy, zaczęłam ją mierzyć od poprzedniego cyklu i teraz chyba już odruchowo siegam po termometr jak otworze oczy.. masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
żanet o co chodzi z tym pierwszym wspólnym przedsięwzięciem? że ślubne sprawy?? jeśli tak to nieee chyba już jestesmu od paru ładnych lat to czy ja wiem czy piewrsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na wyniki mojej kuracji hormonkami. Gdyby się nie udało to @ pojawi się ok.11 czerwca. No to dziewczynki czekamy na rezultaty, ciekawe ile z nas odpadnie z grona staraczek, a wstąpi w szeregi zaciążonych ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w tym miesiącu starałam sie najbardziej, jakieś mam takie dziwne odczucie że jakoś bardziej się do tego przyłożyłam, najgorsze jest to że zaczynam się nakręcać że się uda... wszyscy chcą żeby zatrzymać czas... a ja chcę go przyśpieszyć!!! i tak kochane miesiące lecą a my tracimy rachubę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bibi właśnie chodziło mi o wesele, bo to pewnie wasze pierwsze :D ;) a to ile razem przeżyliście to nie wiem ale pewnie wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki widzę że mamy wielkie skryte nadzieje. Jeśli wam się uda a mi nie to pamiętajcie jeszcze o mnie na pewno będzie mi przykro. Ja nie chcę się nakręcać bo nie wierzę w to by się udało, ale......nadzieja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
a kto sie będzie ze mną starał? :D powoli stopniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Bibi ze mną jest wszystko ok to znaczy nie jestem ten - teges ale jak się tak upierasz to mogę się z tobą postarac troszkę, może coś wywiniemy ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście żartowałam nie bierzcie tego na poważnie !!!!! Wszyscy bo jeszcze posypią się jakieś propozycje i dopiero się narobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
Noooo!!! Żanet uważaj co piszesz:D pozdrawiam nasze staraczki i odzywajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej helloł :D dziewczyny a Wam to już chyba homrmony uderzają do głowy co ? ? :) :P hihihi Dostałam wkońcu te testy owulacyjne... hmmm, zobaczymy co wykaża w następnym cyklu, bo na ten niestety już nie zdążyły, kocham pocztę!! a tak to jakoś wszystko ok. Dziewczyny!! popieram Bibi odzywać się tam a nie poczytujecie tylko nasze wypociny :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
elus ja teraz też stosowałam testy, ale wiesz nic nie zadziałało. pisałam zresztą jak u mnie było dwie kreski test owu mi pokazał, a śluz miałam za 3-4 dni. więc nie wiem współzyłam chyba za wczesnie, bo wtedy nie miałam tego płodnego śluzu. ale teraz też zastosuję jeszcze raz ten test, bo mam jeszcze jedno opakowanie w domku. yhmmm ja odliczam dni dopiero 3 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, no zobaczymy. Ja założyłam sobie taką kartę cyklu na kompie i w sumie to objawy płodnego śluzu pokrywają mi się z wyznaczonym dniem owulacji przez program, więc potwierdzimy jeszcze testem czy to napewno ten dzień, narazie jak coś to czekam i czekam aż nie bedzie @, termin się powoli zbliża a temp 36,5.. więc raczej nie możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test test
Testy pokazuja owulacje 24-36 godzin wie cto normalne że płodny śluz masz za 2 dni np. :) A szyjke powinnas miec bardzo wysoko mieką i otwarta i wtedy działać na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×