Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkka

Za ktorym razem udalo sie wam zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość michulek
bibi, pewnie masz racje... ale tak sie pocieszam... bo czulam ze te wszystkie moje cykle byly bezowulacyjne... tak mi sie wydaje... no a teraz jak ten okres tak zwariowal... to byla po prostu istna powodz... czuje tez lekkie napievie w dole brzucha.. wiem ze to troche za wczesnie ale slyszalam tez ze niektore dziewczynki maja takie wlasnie objawy jak zagniezdza sie jajeczkp.... ech... no musze poczekac. wyczytalam raz ze plemniki zyja 24godz.potem ze jak jest ta wydzielina nazwijmy to plodna to nawet do 3dni. juz zglipialam do reszty, nie wiem co i jak :-( biedny glupiutki michul co tak bardzo chce dzidziusia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
michulek, no to wszytko zbyt skomplikowane jak na nasze małe główki:) bezowulacyjne cykle po tabsach, różnie mówią lekarze jedni zeby czekać po odstawieniu a inni z kolei zeby działać od razu bo są pobudzone jajniki. mi też hormony wariują chyba po odstawieniu plastrów. możliwe ze teraz ci się reguluje ta gospodarka hormonalna organizmu. czekaj cierpliwie teraz w sumie pewnie ze 2 tyg czekania na wynik to nie az tak długo. pozdrawiam i 3mam kciuczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michulek
bibi, dziekuje kochana i powodzenia!!! kolejne dluuuuuugie 2tyg.:-( ech zycie. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA 1985
hej dziewczynki nie nadążam za waszymi wypowiedziami:):) Bibi nie martw sie jeszcze nie wszystko stracone . Michulek witamy w naszym gronie:) cały czas wieże że wszystkim nam sie w najbliższymm zcasie uda:) A z tym seksem to macie racje przerąbane jest tak kochać się na zawołanie z taka świadomością że to musi być akurat dzisiaj jak człowiek jest padniety po pracy:( Pozdrawiam wszystkich gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
NO fajowo że nasze gronko się powieksza o ile dobrze liczę to jest nas już 6 jak dobrze liczę w tym mag już zaciążona i z dwoma sercami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioczek0000
witam dziewczynki dobrze ze jest takie forum bo normalnie samemu z tym ciagłym staraniem i z ciagłymi miesiaczkami to idzie zwariowac a tu przynajmniej nie jestem z tym sama:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA 1985
no coraz wiecej nas tutaj :):) kolorowych snów wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
no jakoś lżej jak jest stale z kim porozmawiać o tym. ja nie mówię nikomu o swoich staraniach, tylkko tutaj więc na pewno jest lżej jak wiem że trzymacie kciuki żeby tylko było II kreski nawet jak ich nie ma:) dziękuję koffane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
jakby co to wciąż brak @@@. i znowu mnie to zaczyna marwić bo jesli to nie ciąża i miesiączki brak to sytuacja jest niepokojąca, bo to pewnie oznacza że i owulacji brak, tak dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bibi, poki co czekaj spokojnie, czytaam, ze cykle bezow. koncza sie normalnym krwawieniem tez:) wiec nie przesadzaj o niczym proponuje Wam sie zaczernic, zeby Wasze nicki byly tu na stale;) jak chcecie oczywiscie...ja siedze ogladam House\'a i nawet nie mysle o objawach..czekam juz tylko na @ i na przyscie ochpty na seks nie dla starania sie adla przyjemnosci, milego wieczora:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łohoho :) ale nas tu dużo się narobiło :) Żeby można było tak samemu ocenić czy to cykl owulacyjny czy też nie to bym oszalała z radości! a na dodatek jeszcze obejrzeć pęcherzyki to wogóle bajka, ale niestety musimy żyć w ciągłej niewiedzy i nadzieji że może jednak się uda :( Buziaki dla was przy piąteczku kochaniutkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
cześć dziewczynki! Byłam wczoraj u mojego gina i zapytałam o to czy ja wogóle moge mieć dzieci i uzyskałam odpowiedź że jak najbardziej ale musimy stymulować jajniki bo same mają troche za mało siły. Podbudował mnie tym. A tak wogóle to odniosłam mały sukcesik bo hormonki i pregnyl spisały sie w moim organiżmie na 5. Pęcherzyki dojrzały i pękły. I teraz to już pozostaje modlić się aby moje komórki spotkały się z mężulka plemniczkami i może coś będzie.Na to już nie ma rady. Ale to byłoby za piękne żeby było prawdziwe. I znowu czekanie.... Pozdrawiam PS. Piątek - tygodnia koniec i początek :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta 83
Dzięki Elus, ale ja już tak mam, taka panikara jestem, już nawet umówiłam się na następną wizyte żeby zacząć znowu hormonki od następnego cyklu. Nie wierze żeby się udało, albo nie chcę wierzyć bo wtedy jest mniejsze rozczarowanie niż jak sa takie wielkie nadzieje i przeczucia. Super że mam was i tak mogę się wyżalić (i na odwrót) *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co.. :* :D szkoda że tak daleko od siebie mieszkamy bo można by było siedzieć w domku razem przy herbatce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jedno... wczoraj miałam temp 36,7 a dzis spadła mi do 36,2, czy któraś wie czy przed owulacją właśnie spada czy jak mam to rozumieć, wszelkie symptomy wskazują ( śluz) że owu jest od kilku dni... wiec może być tak że sluz jest ale owulacja dopiero będzie ?? kurcze nie wiem co myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) podoba mi sie, ze sie zrobilycie na czarno:) inaczej to wyglada calkiem! Zanetka gratuluje swietnych wiesci od lekarza, fajnie, ze sie wzielas za to pobudzanie jajnikow i wszystko poszlo dobrze, ja sama mysle czy juz nie czas pojsc na monitoring. Elus jak jest nagly spadek to owu, ale ja sie tym nei sugerowalam, bo rzadko mierze tempke:) raczej sugerowalam sie iloscia dni, sluzem, bolem itp. Moze w nastepnym cyklu zaczne mierzyc od konca@ Dzisiaj mam wolne za to jutro pracuje, jeszcze ponad tydziendo 8.06 moze zrobie sobie tescik 7, ale nie czuje, ze ym razem sie udalo:) no nic , pozdrawiam i biore sie za domowe porzadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki ja oczywiście wybywam dziś znowu na nauki przedmałżeńskie i kolejny koszmar zapraszanie na ślub. wiec znowu kolejny okrpony weekend. tak więc zyczę miłego i cierpliwego weekndu. buziaczki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
żanetko to super. teraz tylko poczekaj oczywiście w spokoju, a najlepiej staraj się nie myśleć czy się udało czy nie. dobrze ze działasz. ja chyba bede musiała znaleźć jakiegoś nowego lekarza, bo pani doktor do któej chodzę raz na rok na kontrolne wizyty. przyjmuje tylko 2 razy w tygodniu a co za tym idzie czeka się ponad miesiąc na wizytę, wieć nawet nie wiem jak u niej byłoby z monitoringiem cyklu, bo ja nie jestem w stanie określić kiedy bede miała owulację za miesiąc skoro mi @@@ takie cyrki odstawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze blade gdzie te moje testy??!!!! oszaleje zaraz!! miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA 1985
czuje że dostane @@@ :(:(:( juz mam załamkę ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agga123
Nam sie udalo po 4 miesiacach, w tym ze dalam sobie troche na luz, choc nie bylo latwo, bo na pewno pamietacie ta frustracje za kazdym razem jak przychodzi dzien krwawienia i znowu rozczarowanie. Ale glowa do gory wszystkim staraczkom zycze i cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MG2005
CZESC DZIEWCZYNKI BARDZO LUBIE CZYTAC WASZE ZAPISKI BO TEZ STARAM SIE O DZIDZIE:) ALE NIE WYCHODZI JAK NA RAZIE ALE MAM DALEJ NADZIEJE:) CHOC CZSAMI DOPADA MNIE NIEZLA DEPRECHA:( POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA 1985
witamy MG2005 jak długo sie już staracie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, jak tam mija weekend? Bibi jak samopoczucie? mam nadzieje ze wstręciuchy nie ma.. Witam wszystkie kolejne staraczki, zaczyna się u nas robić gwarno :) supeerr że jesteście. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMiNiSiA 1985
weeken u mnie mieja pod znakiem deszczu jeszcze na dodatek czuje że zbliża sie @@@ więc humorek kiepski :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majoweczka09
Witam ja zaszlam z pierwsza coreczka za 2 cyklem a teraz jestem w ciazy po jednym miesiacu staran :P glupi ma zawsze szczescie P: heh zycze zeby i wam sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
cześć dziewczynki, dziś rano zrobiłam kolejny test i I kreska, znowu zaczełam się nerwować że w ciązy nie jestem i jeszcze @@@ też nie ma, ale o 10 przy śniadaniu czuję jest @@@. no więc choc trochę mi ulżyło. czyli ten mój cykl trwał 35dni więc możeliwe ze owu miałam w 17,18 dniu jak miałam ten płodny śluz. tylko test owu tak jak pisałam wykazał ze mam II w 14dniu cyklu więc nic nie rozumiem, czy te testy są coś warte w takim razie, potem po II kreskach też robiłam i była I kreska.pozdrawiam was dziewczynki fajnie że dołączacie do nas dziewczynki razem będzie nam rąźniej może wytrzymać to wszytsko. i kolejny głębokie westchnięcie eeeehhhh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibi2206
A tak na marginesie to jeśli ktoś lubi zmiany w domku to polecam sklep www.dekoria.pl. Można sobie fajnie pokoik odmienić i robią wszytko w ciągu 7dniu i ma się w domku poszyte zasłonki, poszewki itp. buziaczki co tu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×