Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Kobietki co u Was??? pozdrawiam wszystkich:) i uciekam na uczelnie:D BUZIAKI 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo i zdecydowanie mgliście :) Właśnie przyszłam do pracy - roboty dużo za dużo, ale cóż... Mam nadzieję, że ten tydzień będzie fajny, wszak w połowie jest wolny dzień. Przy odrobinie szczęścia mój weekend zacznie sie w środę wieczorem.Zaraz będę próbować to wynegocjować :) Życzę Wam miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!! Zaraz biegnę do pracy. Kolejny tydzien czas zacząć. W weekend nie odpoczęlam, ale za to jak bylo milutko :>:>:>:>:> Za dwa tyg - powtorka obiecana smsem hihihihi... Zycie jest piekne... tra la la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje MALA JU:D ciesze sie ze Ci sie uklada...ja sie przekonam w niediele.... tak:) tydzien bedzie swietny:)tylko od sordy a potem dopiero wtorek:D bo ja mam jeszcze poniedzialek w zanadru:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę sie Dziewczyny, że widzicie światełko w tunelu.............nawet jesli tylko migocze, dobrze, że w ogóle jest:):) może trzeba czasu, żeby rozbłysło na dobre:)Trzymam kciuki za Wasze miłości i Wasze nadzieje:)ja kupiłam książkę \"Możesz uzdrowić swoje życie\"........... i dzielnie uczę się wybaczenia sobie i tym, którzy mnie skrzywdzieli................ idzie mi ogromnie trudno, ale jestem optymistką........wierzę, że mi się uda, bo to moja przepustka do nowego DOBREGO życia.......... warunek konieczny i dostateczny do zycia w spokoju i harmonii, spełnienia i szczęścia......:) Życzę powodzenia Wam i sobie:) Buziaczki:) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :) Wczoraj wybrałam się do miasta. miałam kupić mały prezent, skończyło się na małym prezencie i dwóch książkach dla siebie... Jak je przeczytam i zastosuję to żadna chandra, depresja, dół, niska samoocena nie będą straszne :) Mam okiełznać wewnętrznego krytyka, od tego trzeba zacząć. No to zaczynam Granadina i co nadal główka w chmurach? :) Camieu - trzymam kciuki, oby niedziela okazała się pięknym dniem Yolka - coś mi się wydaje, że Twoja książka będzie książką nr 3 jaką przeczytam :) Życzę Ci powodzenia i szczęśćia. W ogóle dzisiaj swiat jest piękny, mimo że za oknem jest szaro i brzydko, ale to nic. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adsiana: Bardzo, bardzo sie ciesze :) I jestem z CIebie dumna! :) I mysle sobie ze kazdej z nas by sie przydalo takie odczucie :) pewnosci siebie i uwolnienia sie od przeszlosci. YOLKA: A ja trzymam kciuki za CIebie. Zebys dalej byla taka silna kobietka jak do tej pory. I wierze ze ci sie uda wybaczyc. Nie tylko innym ale przede wszystkim sobie. Ostatnio czytalam ze takie wybaczenie jest najtrudniejsze. Ale na pewno ci sie uda :) camieu: jak bylo w niedziele? mam nadzieje ze sie ulozylo tak jak sobie to zaplanowalas :) mala Ju hehehe gratuluje wekendu. Oby glowke wysoko trzymac i cieszyc sie kazdym dniem :) A jak czasami zdarzy sie potknac ... a nawet upasc, to zawsze potem trzeba wstac i biec dalej :) W sumie najfajniejsze sa nie te osoby wymuskane, idealne i bez upadku, ale wlasnie takie ktore wiele razy upadaly, sa umorusane, poobijane ale takie szczesliwe i madre zyciowa madroscia :) Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adsiana: Bardzo, bardzo sie ciesze :) I jestem z CIebie dumna! :) I mysle sobie ze kazdej z nas by sie przydalo takie odczucie :) pewnosci siebie i uwolnienia sie od przeszlosci. YOLKA: A ja trzymam kciuki za CIebie. Zebys dalej byla taka silna kobietka jak do tej pory. I wierze ze ci sie uda wybaczyc. Nie tylko innym ale przede wszystkim sobie. Ostatnio czytalam ze takie wybaczenie jest najtrudniejsze. Ale na pewno ci sie uda :) camieu: jak bylo w niedziele? mam nadzieje ze sie ulozylo tak jak sobie to zaplanowalas :) mala Ju hehehe gratuluje wekendu. Oby glowke wysoko trzymac i cieszyc sie kazdym dniem :) A jak czasami zdarzy sie potknac ... a nawet upasc, to zawsze potem trzeba wstac i biec dalej :) W sumie najfajniejsze sa nie te osoby wymuskane, idealne i bez upadku, ale wlasnie takie ktore wiele razy upadaly, sa umorusane, poobijane ale takie szczesliwe i madre zyciowa madroscia :) Pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasiano:) Podziwiam Twoją determinację i konsekwencję:) Życze Ci wytrwałości , powodzenia i szczęścia:) Jeśli to nie problem podaj mi tytuły książek, które kupiłaś. Chętnie poczytam. Mam teraz trudny czas.......... a z nich może się dowiem czegoś, co mi pomoże zrozumieć........................ wybaczyć.................. wytrwać...................... zapomnieć.................. witaj dani:) dzięki, że wierzysz we mnie:) ja też wierzę, że mi się uda............. dowiedziałam sie, ze koniecznie musimy wybaczyć tej osobie, która nas skrzywdziła najbardziej............. wierzę, że mi sie uda, jak też wierze, że nauczę sie wybaczenia sobie.......... a muszę sobie wybaczyć między innymi............... bezmyślną wiarę w drugiego człowieka, brak poczucia realizmu, wielkie pragnienie bycia z kimś blisko,pragnienie miłości i naiwną wiarę, ze tego kogoś spotkałam.............. od tego wybaczenia zależy moje dalsze szczęśliwe życie:) Przesyłam całuski:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dani...niedziela dopiero bedzie...nie wiem jaka.... boje sie i jednoczesnie ciesze ze to juz:D pozdrowka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLKA, camieu i pozostałe kobietki kochane Przesyłam wam linka, ktorego dostalam od bardzo dobrego kumpla. I tak misie on spodobal, ze postanowilam sie z wami nim podzielic. Nie jest to ksiazka, ani zaden lancuszek dobrych zyczen. Powinno sie wam spodobac. www.theinterviewwithgod.com/windowmovie.html Pozdrawiam was serdecznie i prawie wekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLKA, camieu i pozostałe kobietki kochane Przesyłam wam linka, ktorego dostalam od bardzo dobrego kumpla. I tak misie on spodobal, ze postanowilam sie z wami nim podzielic. Nie jest to ksiazka, ani zaden lancuszek dobrych zyczen. Powinno sie wam spodobac. www.theinterviewwithgod.com/windowmovie.html Pozdrawiam was serdecznie i prawie wekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLKA, camieu i pozostałe kobietki kochane Przesyłam wam linka, ktorego dostalam od bardzo dobrego kumpla. I tak misie on spodobal, ze postanowilam sie z wami nim podzielic. Nie jest to ksiazka, ani zaden lancuszek dobrych zyczen. Powinno sie wam spodobac. www.theinterviewwithgod.com/windowmovie.html Pozdrawiam was serdecznie i prawie wekendowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po górce przyszedł dół, taki ogólny dół... Jest mi jakoś dziwnie, a przede wszystkim smutno...bardzo smutno. czy moze mnie ktoś przytulić, nawet wirtualnie i powiedzieć, ze będzie lepiej??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyti
Bedzie jak najbardziej Adasiowa.sama to sobie powtarzam, gonie swoja milosc a ona mi umyka. jest taki utwor, "masz waire , masz sile, pozbierac sie , nie zyjesz za kare nie.Smutnych dni ciagle za duzo mam, uzalam sie nad soba, itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dani:):):) dzięki za \"wywiad z Bogiem\" :) Piękne treści...., piękne zdjęcia:) Adasiana:) a już chciałam brać z Ciebie przykład............:) podobał mi sie Twój hart ducha, stanowczość i konsekwencja............:) Już myślałam, że można zapomnieć i pozbierać się........... nawet po najbardziej przykrych przejściach z facetami, poradzić sobie ze wspomnieniami, tęsknotą............... PS. tak naprawdę ja w to wszystko wierzę:):) ......... i mam nadzieję, że wyjdziesz z dołka, rozejrzysz sie dookoła i usmiechniesz. Trzymam kciuki Adasianko:):) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adasiana:) to tylko kwestia czasu, żeby sie pozbierać...i pamiętaj, że jest gdzieś ktoś, kto chce Cię pokochać, ktoś, kto potrzebuje Twojej miłości ............. może za rogiem Twojego domu ?:):):) ....... może już niedługo ?:):):) W życiu zdarzają się cuda......... wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cztam swoje psychologiczne książki i jest mi lepiej. Kryzys nie był głównie z jego powodu, bo to już przeszłość, tylko tak ogólnie... Każda baba ma coś takiego, że czasami musi poryczeć - nikt mnie nie kocha, wyskoczył mi pryszcz, przytyłam 5 gramów i nikt mnie nie rozumie , świat się wali...:) Czytam ksiżąkę, zaraz zrobię sobie ulubioną herbatkę i mi przejdzie... A książka mądra. A on? no cóż to już przeszłość naprawdę... On został zamknięty we wspomnieniach, teraźniejszości ani przyszłości nie ma... Zreszta stracilismy zupelnie kontakt. Yolka co to za ksiązki? Powiedz Stop - M Słowikowskiego. Przemawia do mnie chociażby dlatego że pisze to nie tylko terapeuta ale przede wszystkim pacjent. To o depresji, apatii, chandrze, stresie, wewnętrznej pustce itd. A druga to Krytyk Wewnętrzny H.S Stone, tez dobra.. No to wracam do ksiazek i walki z dzisiejszym dolem. CHyba jestem przemeczona :) TO pierwszy moj weekend, prawdziwie leniwy weekend od 2 miesiecy :) Pozdrawiam was z placu boju. Dzielna Adasiana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziewczątka i nie tylko miłego wieczoru - chłopczykom też tego życzę :) Właśnie znalazłam w sieci coś co mnie powaliło na kolana...mam nowego śpiewającego idola. Fakt, nie rozumiem o czym śpiewa ale wymiękam... Ach ;) No to wracam do książki o stresie i muzyki..Ściskam hihi - zaczął się długi weekend :) ALe fajnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Widzę,że ostatnio kilka z was załapało doła... hmm no cóż bywa. Nawet ja załapałam dzisiaj jakiś gorszy nastrój. Czasem nachodzą mnie myśli, że ten związek jest bez sensu, że to nie ma najmniejszej szansy na przetrwanie i takie tam. Ogólnie mówiąc nie jest źle, ale czasem mam ochotę się przytulić, niestety przeszkadza mi w tym kilka tysięcy kilometrów:(:(:( A to, że przy dobrych wiatrach zobaczymy sie za miesiąc zdecydowanie mi nie pomaga. Aaaaaaaa i śniło mi się, że przyjechał. Kurcze, a mówią że sny sprawdzają sie na odwrót :( Pozdrawiam Was wszystkie i przytulam wirtualnie. Życzę miłego długiego weekendu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, nie wiem, co sie dzieje, zle jest dlugi weekend a mnie sie chce pracowac. Jestem nienormalna. Pije piwko - pelen luz i z kazdym lykiem ,bardziej mi sie chce przytulic... pech chcial, ze nie ma do kogo... Gadam z facetami z neta, ci z reala tez niczego sobie, ale... to nie to.. moze jutro ??? Pa, ide pic dalej :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YOLKA: Ciesze sie ze ci sie podobalo :) Adsiana: Tak to jest z nami, kobietami. Raz jest super i skaczemy z radosci. A potem nadchodzi taki czas ze placzemy. Czasem bez powodu, czasem z istotnych przyczyn. Ale takie dolki sa dobre, bo wiesz ze zawsze po nich musi przyjsc znow czas ze zaswieci nam sloneczko. granadina: Wierze ze bedzoie dobrze i kiedy sie juz zobaczycie bedziecie mieli swoje male swieto :) Postarajcie sie jednak jak najszybciej byc razem bliziutko. Bo rok czy poltora osobno, heh moze byc. Ale jesli to trwa dluzej zaczynaja sie problemy. Ludzie sie zmieniaja i swietnie jesli robia to bedac blisko siebie, bo jest wtedy czas czas zeby sie dotrzec. Trzymam za was kciuki. mala Ju: Jak tam po imprezowaniu? ;) A ja dzis ide do mojej kochanej kuzynki - fryzjerki. Nie dosc ze bede miala fajna fryzurke to jeszcze sobie poplitkujemy. I moze sobie pifko kupimy wiec obiecuje wypic wasze zdrowko i za nasza nowa przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla34
Po co te długie weekendy. Nie ma nikogo w domu, nie ma do kogo się przytulić. To takiego przygnębiające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cordula
Witajcie dziewczyny !!!! Kurcze tak czytałam wasze wypowiedzi i stwierdzilam,ze tak naprawde to człowiek nie moze byc sam w necie ze swoim problemem albo dołkiem lub dołem,bo jest natychmiastowy odzew.Cieszy mnie to bardzo ,ze tak wspieramy sie nawzajem i,ze ja sama nie jestem z danym problemem,bo wszystkie przezywamy jednakowo.No tak Tekla te długie weekendy i co z nimi robic co??Z kad ja to znam. Pozdrawiam was dziewczyny bardzo goraco. Dzisiaj postanowiłam z koleznka sie upic,a co tam pogoda taka iscie barowa a za oknem brrrrrrrr. trzymajcie sie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANI!!! Po imprezowaniu jest ok. dzis widzialam sie z moim ktoryms tam bylym. Ale nie tym \"winowajcą\", o nie!!! Bylo Ok... :P Czuje sie lepiej, choć i tak do niego nie wroce. Nie moglabym... Za duzo wody w rzece uplynęło... Zresztą, chyba jeszcze nie jestem taka zdesperowana, zeby cieszyc sie tym, co mam. Poczekam, az znajde kogos najblizszego idealowi. OOOO :):):):):):) Pozdrawiam Was dziewczyny, odpoczywajcie w długi weekend, bo nastepny dopiero w Swieta!!!! buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNY No u mnie dalej dobra passa. Lepsza niż tydzień temu i tak chciałabym, żeby zostało. Nie wiem czy to dlatego, zże zaczęłam spogladać na świat przez różowe okulary. Mam nadzieje, że nie staną się nigdy czarne.;):) Niedługo niestety wracam do pracy, ach jak mi się nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Cieszę się mała Ju i elzk, że macie sie dobrze:) Myślę, że ta dobra passa potrwa, myśl pozytywnie elzk:) Dziękuję za tytuły książek, zaintrygowała mnie zwłaszcza \"Powiedz Stop\", jak się czujesz Dzielna Adasiano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dani- dzięki za kciuki, przydadzą się:) a jak się juz zobaczymy to myślę że będzie nie małe, a duuuuże święto:) i z tą optymistyczną myślą udaję się spać... Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×