Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość gość
Napisz do wrozki Sofii. Ona Ci na pewno odpowie konkretnie. Ja często do niej pisze i jestem zadowolona. Wrózy emailowo , oto namiar na nią. Wróżba jest płatna ale warto tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa- kokoszka? Czy oszkaa- kokosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znam ludzi którzy uciekają przed miłością,przed związkiem tak,ale uczuciem?tytuł BZDURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0szke chyba dogoniła..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszeczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa....piękna kokoszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prowokuje ale stwierdzam fakty - miłość pomiędzy kobietą a mężczyzną nie istnieje, to gra pozorów, większa lub mniejsza fascynacja seksualna, później codzienność, rutyna i przyzwyczajenie, jeżeli jest później... Nie znam pary, która faktycznie się kocha, na pokaz to każdy jest zakochany ale w kuluarach już jest inaczej. Więc po co uciekać przed czymś czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc może powinnam zacząć uciekać, ale to nie takie proste... kiedy samotność doskwiera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Najlepsze kosmetyki w najlepszych cenach na www.morelove.com.pl ! Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszkaa nie daję się złapać w jej sidła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O miłości już tyle powiedziano dobrego i złego. Ale miłość nie goni tych co przed nią uciekają, tylko zadamawia się tam gdzie o nią dbają http://nianio.com.pl/milosc-nie-jest-latwa/ Takie proste prawdy, a jak często o nich zapominamy. Kiedy powiedzieliście swoim partnerom,że są dla was ważni, że po prostu kochacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakosmetyki
hejka laski;* jak by któraś z was chciała to mam spore rabaty na kosmetyki dior ziaja loreal oriflame avon, wszystko nowe nawet do -50%.. http://wez-to.ga/kosmetykistale wystarczy wejść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, nic dodac nic ujac. Ja z miloscia i wystającym praciem gonie za kobietami, to te uciekaja nie wiedziec czemu. No ale milosc goni tych ktorzy przed nia uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz miłości? Jesteś gotowa/y na nowy związek? Chcesz się zakochać?Nie boisz się nowych doświadczeń i lubisz zmiany? Jeśli tak, to zgłoś się do nowego niezwykłego programu telewizyjnego! Zapraszamy singli i singielki, którzy marzą o prawdziwym uczuciu. Jeśli czujesz, że już nadszedł czas by stworzyć stabilny związek i jesteś w wieku 25 - 45 lat, to ten program jest szansą dla Ciebie! Każdy uczestnik programu otrzyma wsparcie oraz profesjonalną poradę i pomoc. Wszystkie chętne osoby prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń w odpowiedzi na to ogłoszenie. W zgłoszeniu proszę podać pełne dane kontaktowe. Z każdą osobą skontaktujemy się indywidualnie i omówimy szczegóły tej niezwykłej przygody. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: ekperymenttvn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy uciekają to dobre słowo. Miłość raczej spotyka tych którzy się jej nie spodziewają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na moją stronę z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach! www.morelove.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka dla każdego http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na dowód bez zaświadczeń - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki na dowód Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Serdecznie zapraszam do najlepszego sklepu z kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×