Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość gość
istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cf.ly/4zSr tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę się zrelaksować i poprawić sobie samopoczucie na napażaniach w saunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wytarty frazes. Czasami myślę, że światopogląd wielu ludzi jest właśnie utkany z wyświechtanych zwrotów i na każdą sytuację rzucą jakąś złotą sentencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie z tym zgadzam w 100% ;p Uciekałam przed miłością i faktycznie mnie dogoniła...tylko, że ja pozwolilam jej uciec..bez sensu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuksem
Gorszej bzdury jak tytuł tego wątku dawno już nie słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgodnie z dziejami apostolskimi - od 2:17 - miały być ukazane znaki na ziemi, w czasie "ostatecznym". Dzięki technice można je zobaczyć z, zachęcam do studium wierzących i „wątpiących” https://www.youtube.com/watch?v=4eTDyfu9AHk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary1986
Dużo na temat miłości znalazłam w książce "Zaplecze" - Violetty Komar. Myślę, że zaskoczy nawet sceptyczne osoby, ja taką jestem, ale naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam ogromny problem z kolegą który mocno się zakochał lecz dziewczyna powiedziała mu że mogą zostać tylko przyjaciółmi, chłopak na maksa jest załamany nigdy go nie widziałem w takim stanie próbowaliśmy mu z kolegami pomóc jakoś ale On cały czas o Niej mówi, i moje pytanie do Was jest szansa aby ta dziewczyna zmieniła swoje zdanie po jakimś czasie np że jednak to co powiedziała zamieni sie w jej miłość do Niego po jakimś upływie czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję mu, ale kiedyś mu przejdzie. Musi się z tym pogodzić. Nikt tego za niego nie zrobi tylko on sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELIZAS
Witam wszystkich. Ostatnimi czasy przeglądałam strony związane z aukcjami i wpadłam na jedną z nich, w której zaciekawiły mnie małe ceny artykułów rtv/agd. Myślałam, że to scam ale wylicytowałam nowego laptopa(Samsunga) za 42zł. Jeśli chcecie kupić coś bardzoo tanio, zapraszam - http://tanieaukcje.com/p/6724e89a965911e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież każda kobieta wie, że nie ma miłości i tylko trzeba robić melanż. Każdy facet to jest przecież drań i nie ma co ufać im bo oni tylko chcą się dobrać do majtek i nie mogą wytrzymać bez seksu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest miłość przecież...jaki melanż? Ja się pytam ile masz dziewczyno lat, że masz takie jakieś śmieszne podejście? Pewnie jesteś jeszcze nastolatką oraz nie poznałaś kogoś wyjątkowego a zapewne w swoim życiu zapoznasz jakiegoś chłopca i zakochasz się zupełnie z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowotwór "hihi" znaczy tyle samo co postura go używająca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia Germany
nie prawda ze goni ..tych co uciekaja.. mnie dopadła miesiąc po rozpadzie związku ..na ulicy z nienacka !! to juz rok a ja jestem mega happy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ciebie dopadła na ulicy z nienacka możesz to bardziej rozszerzyć? Moim zdaniem po prostu miłość jest jak szkoła i każdy musi przez nią przejść. Uważam, że przed nią się niestety nie ucieknie i ona przyjdzie całkiem z zaskoczenie i mi się wydaję panie i panowie nie znacie dnia i godziny hihi Warto się uśmiechać zawsze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona przyjdzie całkiem z zaskoczenie i mi się wydaję panie i panowie nie znacie dnia i godziny hihi Warto się uśmiechać zawsze : ) zgadzam się absolutnie, bez względu na płeć wiek i przekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dotyczy to tematu, jednak serdecznie zapraszam do wspierania badan psychologicznych i wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej doświadczeń z życia codziennego. Badanie jest ANONIMOWE i posłuży jedynie do celów naukowych: http://ebadania.pl/7f9be065645a4f4a W razie pytań zapraszam na maila: Magdalena. Kostyk@gmail.com Gorąco dziękuję tym, którzy zechcą pomóc. pozdrawiam serdecznie - Magdalena Kostyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaG_pl
www.MartynaG.pl - mam blagująca, o ciąży, o wyprawce, o porodzie, o zakupach i wychowaniu małego człowieczka. Zajrzyjcie dla chwili relaksu bo stres w ciąży nie jest wskazany :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what to do
Boże na mnie chyba spadła :( Jestem w związku ponad 5 lat z cudownym facetem ale nigdy nie uginały mi się dla niego kolana, nigdy nie miałam z nim takich namiętnych uniesień. Teraz już sama nie wiem co czuje. 3 lata temu poznałam pewnego faceta i coś między nami zaiskrzyło. Olałam sprawę, bo byłam w związku ale wracało to do mnie w snach, nie myślałam o nim a on mi się śnił po nocach, erotycznie, jakby się sam narzucał. Teraz jestem na rozdrożu... Bo myślę o tym drugim i też niewiem co robić, czy kończyć 5 letni związek i zacząć nowe życie - nie nie z innym facetem, porozkoszuję się samotnością jednak, nie chodzi o tamtego faceta tylko o mnie. Czy tkwić w tym związku nadal i się zastanawiać? Cięzka decyzja jak się ma tyle wspólnego i tyle nas łączy :( Przywiązałam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×