Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Takie coś przychodzi całkiem przypadkiem dziewczynki i chłopaczki. Wystarczy tylko się uśmiechać jakoś szeroko i ona wpadnie do nas całkowicie niespodziewanie i będzie to dla nas wielkie zaskoczenie. Moim zdaniem nie warto się tym przejmować tylko chodzić na imprezy na jakieś zajęcia i tam już wszystko samo się potoczy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singresodeck1971pdpih
Mycha wiem ,że kobiety samotne moga się bawic i to bardzo dobrzr ale nie zawsze i wszędzie mozna iść solo. A tak przy okazji .. to ckni sie trochę za tym jedynym ..nie? Jasne http://www.rll.cc/ek36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uciekam przed miłością,bronie się strasznie już pół roku. Mam męza i dzieci ,odchowane już.Zakochał sie we mnie kolega którego znałam przed laty i który teraz mnie odnalazł. Kocha mnie tak strasznie,że gotowy jest dla mnie nawet zabić.Walcze z nim aby dał sobie spokój,choć go bardzo lubię i traktuję jak kolegę, bo mam poukładane życie ale on powiedział,że będzie na mnie czekał aż do śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałam,że traktuję go jak kolegę,nie ja traktuję go,jak przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trwają ostatnie zapisy do BazyModelek.com Panel wiosenny zostaje zamkniety z dniem 27.01.2015r. Pacjentki-modelki NIE PŁACĄ ZA ZABIEGI!!!! Jeśli chcesz jeszcze dostać sie na listę modelek, wypełnij formularz i czekaj na kontakt z naszej strony. W lutym spotkanie konsultacyjne z naszymi specjalistami i pierwsze w tym roku szkolenia dla lekarzy z medycyny estetycznej. kolejny nabór już jesienią 2015r. Liczba modelek ograniczona. Wybieramy te, które zgłoszą się najszybciej. Pozdrawiamy i czekamy na ostatnie zgłoszenia. Zespół BazaModelek.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goodshotslotel1989bqpro
no nie dziewczyny, , co się dzieje, mam nadzieje że trish sobie radzi i ja za trzy tygodnie tez dam rade i ide sama, bo chyba wolę iść sama niz siłę szukać kuzyna bo taka jakaś głupia moda sie zrobiła że jak wesele to trzeba iść z kimś.....może tam mnie miłość trafi? jejku kogo ja oszukuje? jak o tym mysle to już mam łzy w oczach, jak mam wlożyć sukienkę, ktorą kupowałam z myślą o Nim i same pary będą..... oj nie myślmy już o tym, może pójdę na sam ślub i tyle bo nie wytrzymam tych spojrzeń, a może trish mi cos podpowie już po swoich doświadczeniach, myślę o niej jak daje sobie radę, może Bliźniaczka coś wie? Jasne http://ss.geo.jp/4hmx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decorte
ciekawe prezenty na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się tak denerwujecie? Jesli naprawde tego pragiecie to w końcu spotkacie odpowiednią osobę. Nie wiem kiedy to bedzie ale bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
Pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przychodzi na pewno niespodziewanie i od razu wiadomo, że to to. Wspaniały czas zakochiwanie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chcę miłości..Bo nie wyobrażam sobie tego jakbym miał spędzić większość mojego życia z jedną osobą w tym samym domu. Znudziłoby mi się to, nie wiedziałbym na pewno o czym z nią rozmawiać. Mam koleżanki i miałem dziewczyny ale to nic poważnego, bo nie lubię jak ktoś mi coś nad uchem marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przyjaciól nie kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest gejem. Ogolnie gadasz bez sensu bo nie bez powodu przyjazn czyms sie rozni od milosci, hm? Ty zadajesz dziwne pytanie sprowdzajac milosc do ogolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy takiego "ktosia" jak 502 goni miłość? Chyba nie bo to zły człowiek jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
502 jak masz na imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę poprzez imię przesłać Ci promyk energii mojej miłości. Zgadzasz się na to? To napisz swoje imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy będziesz przed nią uciekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jednak uciekasz. Czy Ty nie lubisz ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głuptasy, to jest zagrywka tej durnej firmy przed wprowadzeniem zmian. pomyślcie wreszcie! czy taka firma przez trzy dni nie umie sobie poradzić z taką błachostką. przecież to śmieszne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×