Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha-26

miłość goni tych którzy przed nią uciekają

Polecane posty

Gość leila naidne
Bóg jest miłością i kocha Cię bardziej niż ktokolwiek kiedykolwiek Cię kochał, jest to miłość szalona i niezrozumiała dla istot ludzkich a nawet samych aniołów, nie zmarnuj tej jedynej szansy którą masz- tego życia tu na Ziemi by pokazać mu że warto było za Ciebie umierać, oddawaj mu cześć co dnia, mów mu że jest Twoim Panem i proś by dał Ci dar w postaci Twojego prawdziwego głębokiego nawrócenia, proś gorąco a spłynie na Ciebie lawina uczuć niewyobrażalnych które odmienią WSZYSTKO co było, jest i będzie w Twoim życiu, WARTO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod komentarzem, że miłość najczęściej spotyka osoby, które najmniej się tego spodziewają :). Jeśli szuka się partnera czy partnerki zbyt na siłę, często ta druga osoba wyczuwa naszą desperacje i może się jej po prostu obawiać. Niemożna zmusić kogoś do miłości, do pokochania nas, dlatego najważniejsze, żeby nie robić nic na siłę. Najlepiej zająć się sobą, swoją pasją, rozwojem oraz pracą, a miłość sama nas w końcu znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby jeszcze była szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy miłość nie goni tych co przed nią uciekają bo miłość czeka cierpliwie. Czasem w sumie jest tak że jak masz wyje.. to będzie ci dane ale wydaje mi się że po prostu to w miłości nie działa o miłość trzeba się starać trzeba pielęgnować miłość nie szuka poklasku i nie zazdrości. Na miłość moim zdaniem trzeba zasłużyć inaczej ona nie przyjdzie i nie będzie siedzieć w naszych sercach! co chyba jest istotną kwestią jeżeli chodzi o samą miłość. Jednym słowem miłość przychodzi w swoim czasie jeżeli ja tylko chcemy tak człowiek jest skonstruowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesto spotykam sie wlasnie z tym stwierdzeniem, ze ci ktorzy usilnie szukaja milosci maja problem z jej znalezieniem lub trafiają na niewlasciwą, natomiast ci ktorzy nie chca jej znalezc- jak na zlosc spotykają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik900
Wydaje mi się, że czasem nieświadomie dajemy się złapać w pułapkę miłości. Na blogu http://uwodzenieuk.com/blog znalazłam wiele różnych porad, głównie kierowanych do mężczyzn, by uwieść kobietę :) Zwróćcie uwagę, ze to faktycznie na nas działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zainteresował mnie temat posta i zaczęłam się zastanawiać, czy rzeczywiście tak jest , że miłość goni tych, którzy przed nią uciekają? I patrząc na ludzi z mojego otoczenia nie wydaje mi się, żeby tak było.. Wiele osób z mojego otoczenia poszukuje miłości, ale nie każdy ją znajduje niestety.. Może to tak jest, że miłość przychodzi do tych, którzy niekoniecznie na nią czekają.. może bierze ich z zaskoczenia, a tych którzy bardzo jej pragną po prostu omija, bo chce im zrobić taki kaprys?:) Nie wiem, ale chyba kwestie miłości są w sumie nieodgadnione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie wiadomo kiedy miłość przyjdzie... Przy okazji zapraszam na bloga -> mojaglowa.weebly.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorzej jest właśnie jak się goni za miłością, chce się znaleźć szybko drugą połowę, a przecież to nie jest aż tak łatwe zadanie :) dlatego lepiej spędzać czas z osobami nam bliskimi i nie szukać żadnego ideału, księcia z bajki, a jedynie osoby, która będzie odpowiedzialna i będzie dawała poczucie bezpieczeństwa, po za tym uważam, że to faceci powinni się uganiać za kobietami, a nie odwrotnie :) pewnie wynika to z tego, że jestem strasznie nieśmiała i nie dałabym rady podejść do jakiegoś obcego faceta i zagadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam sporo koleżanek, które są bardzo ciekawymi, inteligentnymi i ładnymi kobietami, a jednak nie mają szczęścia w miłości mimo, że jej szukają, więc z tym stwierdzeniem się nie zgodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba znaleźć i zatrzymać miłość, sama tak szybko jak się znalazła może zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na miłość trzeba się otworzyć, jeśli nie chcesz się zakochać to prawdopodobnie zawsze będziesz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Całe życie przed nią uciekałam, no i uciekłam, ale nie narzekam. Wystarcza mi to, co mam.Czasami lepiej z czegoś zrezygnować niż ulec złudzeniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotka ‘‘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiew realizmu
chciałam napisać wam o czymś bardzo ważnym, czymś co może wydaje się wam może tak odległe że nierealne, zapewniam jednak że jest bardzo realne, kiedyś umrzecie i zdacie ze swojego życia relację przed Bogiem, nie marnujcie czasu, róbcie rzeczy ważne, dobre i wielkie, Bóg kocha was wielką miłością, gdybyście ją całą poczuli oszalelibyście ze szczęscia, dajcie sobie tą możliwość, będzie to możliwe w niebie, żeby tam wejść nie wystaczy nie być zbrodniarzem, mówię serio, nie marnujcie życia, an godziny, ani minuty, czas jest cenny i ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
a kuku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łaskotka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam o tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×