Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość NaTaliankA
Hej ... mam pytanko ! Bo ja kiedys mialam the sims2 i zainstalowalam sobie a jak weszlam w tą grę to wszystko chodzilo ale sie strasznie zacinalo i 10 minut czekalam np. aby wprowadzic rodzine gdzies ..... i jak teraz np. sciągne sims 2 z neta to one też mogą sie tak zacinac i wolno chodzić ??? A które więcej zajmują miejsca na kompie ? te z płytki czy z neta ? ? ODPOWIEDZCIE PLISS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA NIC NIE WIEM.......
sciagam z tego bitt... i nic sie nie sciaga mam 0% DLACZEGO??? POMOZCIE MI PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaD13
z jakiej strony sciagnac the sims2 ???niewiem poprostu blagam was podajcie mi strone albo kto ma sims2 orginal niech mi jakos przesle na kompa jak sie da podaje moj adres email dorotkalotka13@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka149
Z jakiej strony ściągne simsy mam agrakadabra ale to to nic chce sims 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diga
bardzo chciałabym dowiedzieć się jak można ściągnąć gre the sims mnie to wali ile musi się ściągać plis odpowiedzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniciA
JAK SIE SCIĄGA THE SIMS 2 ?????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka1_97
A jak ściągnąc Bittorrent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia7
ile simy ściągają się z torenntów prosze powiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaalalalaallalal
bittorent to szajs!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinus
Pomozcie mi ściągnąć The Sims2. Musze to miec, bo to jest zarypista gierka . prosze pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola11lat
błagam jak te sims2 ściągnąc? kto mi powie?? czekam na odpowiedz !!! jestem cierpliwa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martar-17
skąd wziąć the sims 2 movie marker i jak tego używać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martar-17
ola11lat ściągnij gre z bear share

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sims1
ja sciągałam z bearshare I MI SIE CIĄGLE JEDYNKA SCIĄGALA PROSZE POWIEDZCIE JAK TO SCIĄGNĄC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancetka
kto zna strone simsów żeby sobie pograc to niech napisze na moje gg:6098517 plisssssssssssssss piszcie jak naj szypciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeAtrIck_ Wszystko Wiedzący
Ello... Nie ściagajcie nigdy [pod żadnym pozorem przez BittTorent] bo tam dużo wirusów :( Simsy najprościej ściągnac na Emule. :D ja mam i już gram :D są super zajebiaszcze :) :) mam też dodatki :D Polecam tą gierke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... DoMiś ...
ja kupiłam The Sims 2 za 150 zł i nie działają :( normalnie j**** nimi o ścianę :/ pisze że tylko czytnik DVD a ja taki mam i nic :/ dzięki PeAtrIck_ Wszystko Wiedzący że ten p***** program ma dużo wirusów bo już zaczynałam ściągać ;/ a i jeszcze raz dzięki :* jak ty mówisz że na Emule można ściągać ;/ tam też jest źle bo długo trzeba czekać ;/ jak ściągałam za pierwszym razem to czekałam 2 i pół tygodnia ;/ mam starszego brata który wie jak szybko ściągnąć :) ale jest chamem i nie chce mi powiedzieć ;( musze sobie sama poradzić ;/ ...............ale moze jednak spróbuje jeszcze raz na Emule :) jak mi sie uda to supcio :D a jak nie to kicha :/.................a tak przy okazji zapraszam na mojego blodziusia www bez kropki ( hihi :D ale serio bez kropki ) domia3.blox.pl i na fotke www.ladyprincesss.fotka.pl :D jak chcecie możecie popisać zemną e-maile www.domia3@buziaczek.pl..................jestem zwariowaną osóbka i lubie poznawać nowych ludzi ( ziomków :D ) możecie pogadać zemną na Skype Ladyprincesss albo na gadu-gadu 9256037.............mam też kome ( nawet 3 ;D ) ale nie podam ;p czekam na dalsze wskazówki jak ściągać The Sims 2 buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... DoMiś ...
ja kupiłam The Sims 2 za 150 zł i nie działają :( normalnie j**** nimi o ścianę :/ pisze że tylko czytnik DVD a ja taki mam i nic :/ dzięki PeAtrIck_ Wszystko Wiedzący że ten p***** program ma dużo wirusów bo już zaczynałam ściągać ;/ a i jeszcze raz dzięki :* jak ty mówisz że na Emule można ściągać ;/ tam też jest źle bo długo trzeba czekać ;/ jak ściągałam za pierwszym razem to czekałam 2 i pół tygodnia ;/ mam starszego brata który wie jak szybko ściągnąć :) ale jest chamem i nie chce mi powiedzieć ;( musze sobie sama poradzić ;/ ...............ale moze jednak spróbuje jeszcze raz na Emule :) jak mi sie uda to supcio :D a jak nie to kicha :/.................a tak przy okazji zapraszam na mojego blodziusia www bez kropki ( hihi :D ale serio bez kropki ) domia3.blox.pl i na fotke www.ladyprincesss.fotka.pl :D jak chcecie możecie popisać zemną e-maile www.domia3@buziaczek.pl ..................jestem zwariowaną osóbka i lubie poznawać nowych ludzi ( ziomków :D ) możecie pogadać zemną na Skype Ladyprincesss albo na gadu-gadu 9256037 .............mam też kome ( nawet 3 ;D ) ale nie podam ;p czekam na dalsze wskazówki jak ściągać The Sims 2 buźka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... DoMiś ...
sorka ze wysłałam 2 razy ale źle napisałam za 1 i musiałam poprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_HSM
Jak pewnie niewielu z was mam Sims 2 orginalne ale co z tego jak to jest nudne chce Mieć na studiach !!!!!! Więc zrobiłam tak weszłam na str. www.torrenty.org i Zarejestrowałam się !! Zlogowałam i wpisałam the sims 2 Wyskoczyło mi the sims 2 : na studiach to klikam śćiągnełam to przypomocy FlashGet w 5 min. tylko potem pojawiła się złota strzałka i Pisało czas 11.59 no to zostawiłam komputer na noc i się załadowało Rano o 09.24 I włączam teraz Otwiera się folder i są dwa pliki . Klikam na jeden z nich i włącza się coś takiego ,że nie może wybrać odpowiedniego programu mam Deamona ale niewiem czy on zadziala Moze alcohol120% był by dobry co prawda narazie go nie mam ale mam mieć . A wybrać program z internetu to dopiero Masakra niewiem który i 11.59 h spędziłam na marne bo nie umiaam zasnąć . Pomocy na e-mail majka_hsm@o2.pl sparawdzam codziennie !!! Aha znam jeszcze jedną strone www.gryo2.pl ale z niej nie chce mi się ściągnąć POMOCY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina99
czy nie dałoby sie bez żadnych programów tego ściągnąć?? pisac na gg 965166 błagammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
Ej ty mala goha na jaką strone wedszłaś i ci sie to ściąga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anmi0
a mozecie podac stronke do The sims 2 zwierzaki(pets ale koniecznie PL ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika_sim
jak można łatwiej śćiągnąć simsy2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika_sim
ej no napiszcie mi na gg 11690675 no jak inaczej można ściągnąć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna-piki
Mam pytanie ile trwa szukanie plików w Bear Shear???? odp.mi szybko plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×