Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Pinczer
Ja tam mialam sciagnac ale kupuje w sklepie...wiece,troszeczke mnie to kosztuje ale sie oplaca(kosztowala 160zł!)Kiedys kumpela podala mi stronke gdzie mozna sciagnac simsy 2 i rozne ale nie pamietam to bylo cos torrents czy cos...nom to ta pamietam juz hehe pozdroooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwus
ej martunia skąd mam wiedziec które to gra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiQś...
ściągają mi się simsy... z aresa... ale ile too może trwać...? kilka dni...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ JA NIE UMIEM SCIAGNAC TEGO PROGRAMU BITTORRENT EXPERIMENTAL NIE WIEM CZEMU HMM JAKOS WOGOLE GO NIE UMIEM ZALACZYC POMOZCIE CZEKAM NA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lezzlie
pisze di maala 14 wpisz sobie w google pobierz the sims 2 i na pewno ci wyjdą jakieś stronki do pobrania ja w twj chwili skończyłam pobierać the sims 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaseńka
Pomóżcie wgrałam se eMula i chce sciagnac simy ale nie wiem jak podłączyć do serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaseńka
Rucham psa jak sra:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja potrzebuje
Jakis program do obrobki zdjec tylko nie photshopa :) jakis fajny w ktorym mozna efekty specjalne wstawic:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt faktem wiele wpisow na tym forum mija sie z celem a niektore sa nawet abusrdalne heh ;] a co do the sims 2 itd to wlasnie zasiegnelam waszej rady i sciagam je Aresem ;) za jakies 45 min bede je miala a jak sie naprawde wku...rze to sobie je kupie, o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia19
czy to co podaliscie z tm suprnowa i BT to za darmo ?? bo wlasnie sciagam i sietroszke boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igasu
a ja chce wiedieć czy da się ściągnąć z kądś simsy 1 a jak tak to z kąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienia
jak pobrać za darmo THE SIMS 2? czy ktoś mi powie? siedze przed komputerem 6 godzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamten
A ja mam the sims 2 i wszystkie dodatki. Kupywałem w kiosku co pare miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie ściągam
Właśnie ściągam sims 2 (strona taka jak tam napisaliście) i ściągnełam ten program szybko mi się ściągneło lecz coś mi wyskakuję jak ściągam sims 2 i co mam robić cały czas jest 0%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauryneczka
przyslij mi te simsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauryneczka
przyslij mi te simsy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauryneczka
jak sie sciaga te simsy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauryneczka
co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkamq
prosze pomuszcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaa1994
nom dzieki wielke justynko wlasnie mi sie sciagaja ..hehe wiem tez mialam wielki problem ale mowie wam idzzcie za rada justynki.. The Sims 2 Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronęwww.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best i jeszcze raz wielkie dzieki justynnaaaaaa za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewus
Hej, ja mam tego aresa i mi sie sciaga ale bardzo dlugo i trzeba miec pytke ;]] no chyba ze sie trafi jakas ze bez plytki .. DO DUPY !!!! Ale poo co mam za jakas glupia gre placic ponad stowke .. ? A jak kupie i mi nie bedzie na kompa wchodzic a mi nie wymienia ?? Zaal :)) a jak pozyczy sie od kogos simsy 2 i sie popsuje plytke to tez kasa w ch*j bo trzeba oddac :]] Ale ok sciagam the sims 2 bo przyznam szczerze da gra jest zajebista !!!!! Ale zeby sie rozkoszowac nia trzeba sie niezle napracowac^^ Pozdro for all :***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
z bearshare nie ma co sciagac ja juz z tamtad sciagalem i nie ma sensu alez aresa nie wiem bo nie chce mi znales the sims1 lub the sims2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rado
ej andziaaa1994 ty z aresa sciagasz??? bo mi nie chce znalesc the sims 1 albo the sims2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna
Mam problem... Ściągałam przez to BitTorrent i jak się załaduje, to wyskakują mi takie czerwone napisy: Share rating: 0.000 :-( i ERROR (godzina) Problem connecting to tracker - (10061, 'Connection refused')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyna
Ktoś mówił, że potrzebuje Crack_ cośtam... Słuchajcie, do kazdego pirata potrzebujecie tzw. Cracka. Ja miałam wszystkie Simsy 1 pirackie i zadowolona byłam, ale najpierwe musisz skopiować Cracka do odpowiedniego folderu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katie_07
Ja nie umiem!!! Coś z tym nie tak pisze Error!! Ale dobrze że mam oryginalne simsy Historie ze świata zwierząt :D A miałam do wyboru, histroie ze swiata zwierąt, albo sims 2;(( Mogłam wybrać simsy 2!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAgnieszka
ej dziewczyny wlasnie jestem w trakcie ściągania the sims2, ktore skladaja sie z 4 czesci, jedną juz sciagnelam i w zwiazku z tym mam pytanie do Was jak juz bede miala wszystkie to co? jak mi to zadziala? trzeba to przegrac na odzielne płytki? jak wiecie to piszcie please. pzdr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×