Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Odpowiedz bledna
ja niewiem ale chce zeby ktos mi pomugl bo simsy 2 sa bobom ba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna
Wejd w google napisz sciagnij simsy dwa wyswiela ci sie rozne rodzaje simsow nacisnij The sims 2 i sie sciaga: >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULINECZKA JUSTYNECZKA
HALO POMOCY CEKAM ZAWSZE JAK SCIAGNAC PROSTO THE SIMS 2 ALE ZEBY TO NIER BYLA PODROBA PAMOCY CODZOIERNNIE CZEKAM OD 10:00 D0 21:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garrond
@ PAULINECZKA JUSTYNECZKA skoro ściągasz The Sims 2 z internetu to na 100% to jest podróba. Jesteś złodziejką, łamiesz prawo, a do tego tracisz swój cenny czas. Polecam wejść na stronę www.gram.pl i tam kupić "Sims'y" I taka dygresja z mojej strony: czy nie zauważyliście, że większość ludzi pytających o Sims'y to rozkrzyczane 14-letnie dziewczynki? Idiotki ściągnijcie sobie "Emule" - najprostrzy program P2P, tym się ściąga gry, muze i filmy z net'a. Jak sądzicie, chciałoby się komuś męczyć, tworzyć grę, wkładając w to swoje pieniądze i czas, wydać grę na rynku, a potem od tak sobie wrzucić ją do internetu, żeby jakiś idiota mógł sobie ją ściągnąć? o.O btw: przestańcie spammować, skoro wam nikt nie odpisuje to albo nikt nie zna odpowiedzi, albo nikt nie będzie odpowiadał na takie głupie pytania (leń zadał pytanie, to ktoś też będzie leniwy i wam nie odpowie ^ ^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ero**
pomóżcie mi błagam mam emule po angielsku i nie wiem co wybrać czy dokument czy picture.Błagam niech ktoś mi pomoże!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siva
Boże szukałam juz chyba na całych googlach nie moge znalezc.Prosze przyslijcie mi jakas stronke na maila lub na gg 1914407 prosze !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpunia
Ja wpadłam na to dopiero teraz: Już wam mówie!!!! Włącz eMule wpisz w szukam: Maxis the sims 2 Wybierz typ :programy I wybierz jeden z wyszukanych pliczków!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynaaa111
czesc ja niewiem jak mam sciagnac te simsy błagam was napiszcie mi niewiem moze na gg::446453..błagam pomozcie moze to miec prosze odwdziecze sie za to...pisss.piszcie jezeli tylko bedziecie wiedzieli jak je sciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem wszystko
słuchać bo nie powtarzam najpierw wejść na strone warezus. POtem się zalogować. Nastepnie znaleść stronke gry. Potem zjechac na sam dół i wpisać w wyszukiwarce ,,sims 2'' a potem na nią nacisną całe ściąganie trwa 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuleńka
Hej dziewczyny ja mam problem... Martunia pomóz mi ja nie moge ściągnąc tego programu bittorrentEXPERIMENTAL... MARTUNIA prosze napisz do mnie na gg 5168809 albo wy dziewczyny jak wiecie proszą NAPISZCIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska pytający
odpowidź macie w pierwszych postach!!!! Ale po co czytać - lep[iej ciągle pytać!! :-o I jak można pytać o oryginał - żenujące :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska pytający
martynaaa111 ciekawi mnie jak się odwdzięczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolcia90
Helpunia wielkie dzieki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tifu
A ja nawet nie mam simsów 1 xDD I czekam, az mama mi je kupi xD Bo nie chce wymyślnych zabawek XD Chce simsy XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściagnijcie sobie program e-mule i ścią gajcie do woli gry filmy, muzykę itp.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuki spoko ziom
wejdż na www.luki1528.blox.pl i tam wyświetli ci się the sims klikasz i dalej sam się domyślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś kto nie umie sciagnac
ja nigdzie nie moge sciagnac simow:(ogolnie nigdzie nie widzialam zeby byly do sciagniecia;( mialam ale plyta teraz nie chodzi:/pomozcie! jakies proste do sciagania pleska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka42
Czy ktoś wie z jakiej strony ściągnąć sims 2 na studiach? Bardzo proszę o odpowiedz! to mije gg 3060566

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULNECZKA ZAPRASZA
WITAM JESLI KTOS CHCE POZNAC PRAWDE JAK SCIAGNAC SIMS ZAPRASZAM DO MNIE MOJ NR GG TO 10325221 I NIE SLUCHAJCIE PRZYJACIOLEK ZE TO SCIEMA!! ZAPRASZAM SZCZERA PRAWDA WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauli eczka cecyleczka
wejdz na moja strone paulineczka i tam wszystko o simsach pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonka42
Nie słuchajcie tej całej paulisi! Może i wam powie jak to zrobić ale kodów i tak wam nie poda! Szkoda na nią czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp-9.blog.onet.pl
a ile może ściągać w bittorrent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuiykgbmj
a ja juz od dawna je mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tominia
Ja ściągam simsy2 na ares ale niewiem jak je potem zainstalowac jak nie mam kodow!!!!POMOCY!!!blagam niech ktos odpisze!!jak ściągam na aresie(taki program jak emule)to musze miec kody?? blagam!! pomóżcie!!!ja nie wiem co zrobic!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MDZI
Cześć wszystkim którzy chcą ściągnąć The Sims 2 Zwierzaki :) Jest to bardzo fajna gierka więc polecam ją wszystkim. Żeby ją ściągnąć należy: - Na samym początku pobrać jakiś program np. eMule lub BearShare(polecam ten drugi bo szybciej chodzi =] a żeby go pobrać trzeba wejść w www.google.pl i wpisać BearShare najlepiej wersje 5.2.5 bo najlepiej chodi) - Jeżeli już pobraliście ten programik to napiszcie w szukaj The Sims 2 Zwierzaki i pobierzcie( UWAGA!!! Pobierajcie tylko ten który ma ook napisane ARCHIWUM, bo inaczej nie będzie działało) =] UWAGA!!! Jeżeli macie jakies problemy to piszcie na mój e-mail: madzia1524@buziaczek.pl Polecam ten program bo ja ściągam na nim the Simsy 2 Zwierzaki i już mam 20% a ściągam dopiero okolo 30 minut =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulinnaa
CZe wszystkim!! ;) Mam pytanko: z jakiej stronki ściągnąć The sims2 cztery pory roku?????? Jak ktoś wie to niech posze bo to jest zajefajna gra i musze ją mieć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złodziejeeeee
jesteście i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka milosniczka
pomozcie mi sciagna cszybciutko simsy 2 pisac pod gg 10055236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×