Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość Paris Hilton Pomogę
Mówię tylko raz jak je śćiagnąć!!! Mam na imię Wiktoria!! I ściagam właśnie The Sims 2!! Sciągnełam je z Aresa!!! Ściągnełam Ares i zmieniłam j. na j, polski wpisałam w multimediach The sims 2 i ściaga przez 5 min!! Niech tylko jeszcze raz ktoś napisze jak ściagnąć The sims 2 to wpuszcze mu wira!!!! Papapa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paris Hilton Pomogę
Mówię tylko raz jak je śćiagnąć!!! Mam na imię Wiktoria!! I ściagam właśnie The Sims 2!! Sciągnełam je z Aresa!!! Ściągnełam Ares i zmieniłam j. na j, polski wpisałam w multimediach The sims 2 i ściaga przez 5 min!! Niech tylko jeszcze raz ktoś napisze jak ściagnąć The sims 2 to wpuszcze mu wira!!!! Papapa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaloPomocy
Ja powiem jak ściagnać the sims 2 albo wam wysel tylko rosze o kod do tych sciaganych bladam liliana piszcie tu bo emaila nie maam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misk
ej ludzie powiedzcie jak ściągnąć sims 2 bo ja mam sims 1 ale randkie a randka jest do dupy chodzi mi o sims 2 no powiedcie błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misk
ej no na prawde powiedcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pomoge moze ale moze dluge
misk jeses chlopakiem?? podaj mi swoje gg to ci napisze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 masz zcas do 13 nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inteligentna Pomoże każdemu
Wszyscy gadają że umieją ściągać podaj mi tu na tej stronie swoje gg a za 5 sekund ujrzysz parkę!! Parkę simsów oczywiście jakie chcesz za darmo!! Przyślę wytumaczę dzisiaj do 13 jutro cały dzień pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ta co bogata jest z rodzink
to ja co jedzcze na horrory do szczecina zazdroscie tera jade do gryfinka na basen a tam to jestsa najdrozej zagodzine 25 zl bedziemytam 3 godziny oczywiscie od osoby cial dekle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzna ale ty .....
marzna ale ty masz ok?? z glowa?? bo chyba zle cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no napewon.
kutasem to jests ty!!!!!!!!!!!11 heh haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simonka z M jak Miłość
Nie nie kupujcie od pirata!! Ja każemu powiem pomogłam 20 osobom wystarczy że napiszesz tu na tej kafeteri że potrzebujesz mej pomocy a i podasz swoje gg a ja ci napewno na 100% zawsze czekam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oania
MAM PROŻBĘ !!!! Z JAKIEJ STRONY MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ SIMS 2 LUB DODATKI DO THE SIMS ??? PROSZĘ POWIEDZCIE MI JA WAM TEŻ POMOGĘ JEŚLI SIĘ O COŚ ZAPYTACIE TO MÓJ GG 7042874 plis pomocy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieeeeeeeeew
Gość anc
haha to nie moj nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anc
zgadalam a taki nr jest lol mam szczescie herh no lol i jakm leci zloby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anc
dziwka ty u gory co podajesz te strony uchaj sie [izdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
Help me!!! Weszłam na tą strone www.suprnova.org i niestety,ale zaciełam się. Bo ja nie widzę,gdzie pisze to search.Pisze jedynie szukaj w Internecie. Aaa...I ściągnęłam ten program,ale wyskakuje mi taki komunikat: BitTorrent has been successfully installed! Pomocy,błagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAoania
Help mi !!! Proszę was powiedzcie z jakiej strony mam ściągnąć the sims 2 błagam was !!! odzwięcze się bardzo bardzo bardzo was proszę piszcie na mój e-mail lub gg :10498674 proszę czekam na odpowiedź odzięcze sie błagam czekam Andzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fazercia
hej, weszłam na tę stronę supernova.pl ale gdzie jest te search? czy potrzebny jest ten program Bittorrent Experimental i gdzie go ściągnąc bo nie moge znaleźc. Prosze piszcie. Mój gg to 9034901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfbfdbvfbfgbrhdfgbvftrghtyhyt
Pomogę każdemu wyślę simy!!! I wszystko napisze jak ściagnąć podam kod ale pomozcie mi z jedna gra io murzynie ktory chodzi i zabija po miescie ucieka przed policja bije zabija policjantow plywa itp pisac na 10769991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
wiecie ja ściągam już 2 raz ale nie wiem które wybrać i popieram program BearShare jest naj naj naj lepszy no i papatki jak ściągnę dobre to wam powiem jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowany ktosiek
wiecie byście mogli powiedzieć jak się ściągasimsy ale tak bez kręcenia i wszyściutko po kolei. np: wejdź tam i tam kliknij na to i nato i tak dalej a nie, każdy mądry jak potrafi :(a mnie bardzo zalezy na tej grze i z góry dzięki i ja wiem że poniektórym się nie chce ale tak z dobrego serca buziaki pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowany ktosiek
błagam powie ktoś czy nie???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
nie no super ściągam już 4(!) raz i ciąle ściągają mi się jakieś foldery związane z simami (np.muzyka z simów) a nie gra!!:( zaraz stracę nadzieję(i cierpliwość):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
dobra teraz chyba gra mi się ściąga:) narazie się nie cieszę(no może troszeczkę) zobaczymy jak mi się gra ściągnie to napisze a wy jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejka Witam no serdecznie
Ja powiem wam jak można zagrać pzrez kompa bez ściagania w the sims 2 party napisac pod 10769991 cial pa aaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycie
nie no ja już 6 raz ściągam zaraz mnie szlag trafi!!!!!!!!!!!:( a i ty co masz numer gg 107....... co powyżej to napisałaś to powiedz nam tutaj na kafeterii jak można zagrać w simy a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty reyczek czy jak tam
nier tym tonem bo cie zleje zara ja ci nie muzse mowc debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej Nie kłócić się
Pisać pod moje gg 1178958 a pomogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×