Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

hej mam pytanko jak juz sciagnelam simsy 4 pory roku z bearshare to co dalej????? pomozcie plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodka95
ja niewiem z jakiej strony ściagnąć the sims2! na bearshare sie nie da :(:( błagam pomóżcie mi! ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan Simsów
Ej mam takie pytanko :) Ile The Sims 2 maja MB ?? Pliss powiedzcie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomogę każdemu
Jestsm fanką simsów!!! Pomogę każdemu który bedzie chciał za darmo to dla mnie przyjemność!!! Kiedy będę pomagać należy przygotować swoją fotkę!! Muszęwiedzieć z kim rozmawiam powiem wszystkim wszystko!! Przyśle fotki zdjęcia infoi inne!! Za darmo wystarczy wysłać zdjęcie!! Papapapa!! Czekam!! A jeśli ktoś nie ma email to nie cczekam piszcie tu a ja pomogę jestsm tu co 5 min!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsaddhcbxmbshfgwikyrsavbvasgdy
i co ilonika czy jak ci tam umyj dupe bo wali hahahahaha zablokowalea wiec tera poniesiesz kare!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsaddhcbxsgdy
oczytak je alis gjhahjahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co powyzej heh
majbis nie madruj sie tak!!!!!!!!!!!!!!wal siew na rtyj debilu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja jestsn fanka suimsow i amm kazde ale jestsm tu po to by wqam pomoc a e takim debilom ci sie zadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askuu
ej mam bardzo wazne pytanko : bo wielu z was mowi ze wystarczy sobie sciagnac z bearshara te simsy ale co mi z tego ze go sciagnelam jak sie z tym nic nie da zrobic..!!! probowalam juz wszystkiego =( tam pisze tez cos takiego jak utwuz za pomoca... ale tak tez sie nie da. Jedna kolezanka mi powiedziala zebym to jakos rozpakowala czy cos takiego ale takiej opcji nigdzie nie ma... POMOCY !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinciaaa
hejka! ja mam emule i nie wiem którą ikonke kliknać zeby nie pobrac czegoś co nie jest grą.Możecie mi help? PLISSSSS Bardzo mi zalezy bo to ma byc prezent dal brata a na oryginała to mnie niestety nie stac,bo jestem studentką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angsdkydscsvcssd
Hejka iloniaaaa umyłaś sie w reście po jebaniu się z chłpkaki stala u rychala sie pod latarinia nmieszka tam gdzie ja dziwka!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki1528
czy ty chora jestes z netu nie pobierzesz the sims!!!!! chyba ze demo i to płatne!!!!!!!!!!! zastanów się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askuuuu
ej no bo naprawde nie ma tego rozpakuj tutaj no a moze ja cos zle sciagnelam ??? jak tam trzeba dac na archiwa tak ?? no a to ma byc taki obrazek taki zolty czy bialy :P:P :D:D Moglibyscie mi pomuc ?? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewrewgrtggggggggggggggggggggg
liki rty pijebancu zciagniesz z aresa hahah za darmo i ci odboira i nie demo osle jebany hhahhahqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka nie błagam was strasznie o pomoc, ale NIE MOGĘ ściągnąć simów! Próbowałam WSZYSTKICH metod które tu opisaliście, ściągnęłam mnówstwo programów i nic! A poza tym przez BearShare można ściągnąć tylko muzykę i filmy! Nie wiem jak wy to ściągacie, ale miałabym prośbę. Niech mi ktoś mądry napisze DOKŁADNĄ INSTRUKCJĘ jak ściągnąc simsy 2. Będę BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO WDZIĘCZNA. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalu
jA MAM SIMY WSZYSTKI CZTERY PORY ROKU,ZWIERZAKI,NOCNW ZYCIE,BIZNES. nORMALNIE SA ZIUPER I CZEKAM NA NASTEPNE BO MUSZE KUPIC A NIE TAK JAK TY KRADNIESZ mALLA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalu
WIECI JA SZALEJA ZA SIMAMI I GRAM W NIE OD DZIECKA NAJPIERW W 1 A POTEM W 2 IOCZYWISCIE DODATKI TERAZ ZMIENIAM WINDWS I NA SZCZESCIE MAM JE NA PLYTACH:-) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jednak chyba będę miała od \"koleżanki\" te simsy bo to nie ma sensu takie ściąganie a poza tym to może sie ściągnąć z wirusem więc nie ryzykuję już pozdro papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to \"natalu\" ja srasz pieniedzmi i masz tyle kasy zeby kupowac kazdy dodatek i kazde simy to se kupuj. ja nie zamierzam wydawac tyle kasy, zwlaszcza ze sie u mnie nie przelewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze cos: mam booooooooooooooooooooooski program do poczy elektronicznej, na forum wszyscy go wychwalaja i ja tez. jest super, tyle ze jest po angielsku ale na pewno dacie rade. sciagnijcie sobie ten boski programik, a zobaczycie ze warto! nazywa sie IncrediMail. http://www.incredimail.com/english/splash/splash.asp tu mozna go sciagnac. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnka simsowj
kto wie skad sciagnac sims2 wszystkie czesci za darmo i dszybko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszan
powieci kużde z jakiej strony ściągnońć sims 2 czy nie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulaDD
powiedzcie prosze z jakie strony sciagnac sims2 blagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magddusiA
jak mam ten program sciagnac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA POMOGE KAZDEMY
JA POMOGE ALE NALEZY NAPIASAC POD MOJE GG 10769991 I CZEKAM JESTSM DOSTEPNA POMOGE WYLE DAM!! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexifoczka
www.wirtualny-swiat.com/?fileClick=28&ref=sexifoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aNiA119
OD DAWNA SZUKAM SIMSÓW ZNAJOMI MAJA TROCHE POKIKLANE MI NIE PUJDA, A NIE WIEM Z JAKIEJ STRONKI MOGE ŚCIĄGNĄĆ:(( MOJ NR GG 118698 PLOSE PRZESLIJCIE MI LINK- ALBO NA E-MIALA OBOJENTNE JAKIE SIMSY- KIEDYS SIE ODWDZIENCZE:)) Z GÓRY DZIENKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJKA MA NA IMIE ANKA I POMOGE
WITAM WAS MAM NA IMIE ANKA KTO NIE WIE JAK SCIAGNAC SIMSY ZAPRASZAM NIE TYLKO POWIEM JEK JE SCIAGNAC ALE TAKZE WYSLE JESLI KTOS BARDZO CHCE DKLATEGO TUTAJ PROSZE NAPISAC SWOJE GG A JA POMOGE!!!!!!!!! ZAWSZE I WSZEDZIE OD TERAZ DO 19:30 JUTRO NIE STETY MNIE NIE AM ALE POJUTRZE BEDE CALY DZIEN WIEC CZEKAM [OMOGE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 PISZECOE WYLE SIMSY NA EMAIL I POMOGE KAZDEMY!!!1 ZA DARMO! POLECMA ANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDOSCIE MAPY
JA JADE DO GALAXY NA HORROR DO SZDZCECINA JAK WIECIE GDZIE TO JEST MAM KUPI MI THE SIMS 2 I MAM SOBIE WEYBRAC 3 DODATK WYBIERAM ZWIERZAKI CZTRY PORY ROKU I JESZCZE NIE WIEM MOZE KUPIE CHISTORIE Z ZYCIA WZIETE WSZYSTKO RAZEM BEZ KINA WYJDZ OK 500 ZAZDROS WAS ZRZERA HAHAHA A NA HOROR TO TURISTAS IDE!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka cecyleczka magdaleczka
czesc mam na imie anka i nie wiem jak scisagnac the sums 2 pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×