Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala goha
Właśnie ściągam ten plik The.Sims.2..[WwW.LiMiTeDiVx... i ściąga mi się już ponad pół godziny a mam dopiero 0.1% wykonane. To będzie mi się tak długo ściągało? Proszę was bardzo a szczególnie ciebie martunia o odpowiedz bo ty napisałaś że ci się udało ściągnąć z tego właśnie pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa__14
taktoi zaraz wyjdzie ze tylko ja nie mam simsow, a sama ten wpis jesxcze robilam:( a moja chamska kolezanka dostala ipowiedziala ze nie moze pozyczyc a ja tej swini wszystkie czesci zwyklych simsow dawalam na przegranie chociaz moja mama nie pozwalala (bo robilam to po kryjomu) i Kaska o tym na dodatek wiedziala:(( tak sie jej poswiecilam i gdziie teraz wdziecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa__14
taktoi zaraz wyjdzie ze tylko ja nie mam simsow, a sama ten wpis jesxcze robilam:( a moja chamska kolezanka dostala ipowiedziala ze nie moze pozyczyc a ja tej swini wszystkie czesci zwyklych simsow dawalam na przegranie chociaz moja mama nie pozwalala (bo robilam to po kryjomu) i Kaska o tym na dodatek wiedziala:(( tak sie jej poswiecilam i gdziie teraz wdziecznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniaczka
słuchajcie czy the sims 2 wszystko dziala???? jak sie sciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmadzia
kurcze ja tez próbuje ściagnąć simsy 2 ale ten program bittorrent nie chce mi działać!A jak włanczam suprnova to mi sie wyswietla ze nie mozna wlaczyc tej strony!!!!Moj zaufny kolega na 3 plytkach mi je przegral i nie chce sie wlaczyc...!!!czekalam na to od tygodnia!!buuu polećcie mi jakis dobry program!!plisss!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmadzia
kurcze ja tez próbuje ściagnąć simsy 2 ale ten program bittorrent nie chce mi działać!A jak włanczam suprnova to mi sie wyswietla ze nie mozna wlaczyc tej strony!!!!Moj zaufny kolega na 3 plytkach mi je przegral i nie chce sie wlaczyc...!!!czekalam na to od tygodnia!!buuu polećcie mi jakis dobry program!!plisss!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicka
Hej!!!!! Jestem maniaczką simów!!!! Nie mam zielonego pojęcia skad moge ściągnąć sims2. Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicka
Hej!!!!! Jestem maniaczką simów!!!! Nie mam zielonego pojęcia skad moge ściągnąć sims2. Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sims 2
a czy jest tego polska wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa_14
dla mnie to bez znaczenia czy topolskie czy to ruskie bo przynajmniej jezyk podszlifuje grunt zeby byly! ale podobno kolega zgrywa mi cos co jest na 3plytkach jako niespodzianke wiec moze to beda simsy2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simomaniaczka
hejka free willy, powiedz masz te simsy2 z torrent czy jakos tak? Czy wszystko dziala? bo kumpel ma skads i nie moze scian budowac :( Plisssssssss napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lottaa
ja bede miala simsy w przyszlym tygodniu moge wam wszystkim przegrac jak chcecie. nie chce kasy, tylko na 4 plytki i koszty przesylki. chcecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lottaa
ja bede miala simsy w przyszlym tygodniu, moge przegrac kazdemu kto zechce. nie chce kasy ,tylko na plytki i koszty przesylki. ktos jest chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppprrrrroooossssszzzzeeeee
Błagam powiedzcie mi jak ściągnąć z internetu The Sims 2 i z jakiej strony internetowej je ściągnąć!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppprrrrroooossssszzzzeeeee
Błagam powiedzcie mi jak ściągnąć z internetu The Sims 2 i z jakiej strony internetowej je ściągnąć!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monicka
Hej!! Ludzie skąd mam ściągnac cracka do sims2!!! Zebym mogła budować????? monicka3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukaszluz
no co kurde ściągłem ten program coś tam experimental i jak klikam to sie wyświetla coś tam sucestufly czy coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIKA ZE SZPROTWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnnaaaarrreeśśśśśccciiieeee
A ja nie ściągam The Sims 2 już we wtorek przyniesie mi je koleżanka hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monessa
Wiecie niejestem z abystra i niewiem oco chodzi z tym programem nic mi niewychodzi a chcce te simsy2 plisss plisss plisss pomozcie jak je sciagnac jakos latwiej moge czekac czekac ale prosze o dokladna instrukcje !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie co do tego programu bittorrent, mam go ale ściągnęłam muzykę z niego i nie umiem jej odtworzyć w windows media player, dlaczego? może ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pytanie co do tego programu bittorrent, mam go ale ściągnęłam muzykę z niego i nie umiem jej odtworzyć w windows media player, dlaczego? może ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alliggraa
ja mam pytanie co do tego programu bittorrent, mam go ale ściągnęłam muzykę z niego i nie umiem jej odtworzyć w windows media player, dlaczego? może ktoś miał podobny problem i zna rozwiązanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assiulka
Słuchajcie pomocy! Ściągam The Simsy2 :-) Ale już 5 minut a mam dopiero pół procenta!!!!!! Ile to będzie się ściągać??? Proszę o odpowiedź na maila :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem nie wiem co zrobic bo jak tam jeden pisal trzeba sciagnac z tej strony supernova.org ale ja nie moge poprostu gdy tam wchodze i wpisuje sims 2 i klikam search no to mi nic nie wyskakuje:( i nie wiem dla czego...pliska pomorzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sims 2
wystarczy sciagnac se Emula albo BearShare wpisać "sims 2" i macie wystarczy tylko chwile poczekac i gracie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james
wchodzę na tą stronę i wpisuję sims 2 i nic mi sie nie pokazuje. czy trzeba kupić domen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość james
jak ściągnąć sims 2 za darmo. Czy ktoś mugłbymi to szczegułowo wyjaśnić. prooooooooooooosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×