Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość RuDa*
Ludziska ja weszłam ma supernova naciskam lewym przyciskiem i mi strony sie pokazjuą a nie plik z grą :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mam
ja niewiem kto wie niech się ze mno0m skontaktuje bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTĘPSTWO
Czy żaden moderator tego tematu nie widzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyciak
witajcie!potrzebuje waszej pomocy...musze koniecznie mieć te simsy ale nigdzie mie poge znaleźć tego programu BitTorrent Experimental do ściągnięcia...może ktoś poda gotowa strone gdzie na pweno go znajdę??!!proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyciak
hejka...to znowu ja...jeśli ktoś będzie tak dobry i mi pomoże to bardzo dziękuje...ale mam jedną prośbę...wszystko co może mi pomóc myślijcie mi na gg.mój nuemr:9130911.dzieki.paps:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeli
ejjjj mam pytanko czy ta wersja co ty sciagasz (malaa_14) jest w wersji polskiej??!! odpisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka 21
prosze odpowiecie mi jai pliczek otworzyć ten co zainstalowałam czy co?;/nie zabardzo czaje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynka 21
napiszcie mi na ten email > zanetka@o2.pl jak to zrobić prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem sciągnąłem ten Bittorrent Experimental i jak chce go wlaczyc to wyskakuje cos takiego BitTorrent been successfully instaled! co mam robic ? a drugi problem to taki gdzie na tej stronie www.suprnova.org jest Search ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sims 2
prosze pomóżcie mi jak mam ściągnąć te sims 2??????? mam emule ale nie po polsku prosze powiedzcie jak mam to zrobi!!!!!!!! moj emayl klaudia1101@op.pl czekam?!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia5550
ja wchodziłam w eMula i wpisywałam simsy2 i nie wyszukiwało mi plis pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adzikk
hmmm... powiem taQ.. jest to nie legalne.. ale jak wszytsko na tym swiecie.. ,a więc!... Ja teraz pobieram the sims 2 z emula .. nie wiem co z tego będzie... moze nic... ale warto sprobowac wam tez radzę... nic wam nie zaszkodzi a w ostatecznosci pozyczy sie od kogoś(nikt nie jest skory do pozyczek) nie wiem jakos to bedzie...!!:):) pozdrawiam wszyskich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka202
ja mam simsy ale w nie nie gram a ściągnęłam je programem Azureus ale do Azureusa trzeba mieć zainstalowaną jave Sun . Polecam jeszcze program BitComet wiec tak najpierw zainstalujcie ten program azureus albo BitCometa wejdzcie na jakąś strone z torrentami np ex-torrent.pl/ wpiszcie tam The Sims 2 i wyskocza wam wszystkie dodatki do simsów jak pokaze sie obrazek to w tym klikniecie na torrenta i tam co bedzie obrazek to po tej stronie na dole będzie pisało pobierz torrent zapisujecie go na kompie klikacie na niego i wam ściąga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocidopieroo
Coś Ty taka tępa. Trzeba było się informatyki uczyć to byś wiedziała dlaczego idzie 0,5 % na 5 minut. Tylko uważaj... Namierzy Cie policja i będziesz miała sims 2 więzienie . hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczka202
mówisz do mnie ?? hmmm właśnie ja nie mialam informatyki ale torrentami sie sciaga od innych uzytkownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszj76
lottaa ja jestem chetny podaj mi adres imeil, albo ja ci podam mój abysmy mogli sie skontaktowac jakos tomaszj76@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcotic92
koteczka202 ja też ściągnęłam z tej samej stronki co ty i tym samym programem. ale jak to się później uruchamia? :/ proszę o pomoc na gg2049400 piszcie nawet jak mnie nie ma. PPLLIIIIIISSSSSSSSKKKKKAAAAA z góry dziex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka smutna
a ja niemoge za nic nawet tego Bittorrent Experimental zainstalowac błagam ja juz nie wytrzymam pomuszcie mi z ktorej strony tego Bittorrent Experimental instalowalisci ja mam 9 lat i jeszcze niezabardzo wiem jak to sie robi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianka smutna
piszcie na gg mój numer:269925

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmsims2
gupia jestes bez programu nie sciagiesz no chyba ze torrent ale w nim trzeba dwa razy pobierac 1przez explodera lub mozille ja[jakie tam macie przegladarki]2.przez big cometa lub big torrenta//z drugiej strony ozdro wsystkim//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolusia
BOże wszystko robie tak jak wy tam piszecie a mi nic nie działa:(:(:((:( POmóżcie MI bo ja bardzo chce grać w simsy aaa mama nie chce mi dać na nie:(:( więc pomyślałam ze mozna ściągnąć:))Ale nie wiem jak:(:(:( Więc znalazłam forum i no piszecie a mi nic nie działa tak jak wy piszecie:( więc napiszcie jeszcze raz bardziej szczegółowo to będe bardzo wdzięczna Napiszcie tu Lub na gygy 112430 E-mail:lolusia@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz_ja
właśnie z jakiej strony ściągnąć sims 2 ja niewiem przez emula sie nieda a tamto 2 tez sie nieda:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cz_ja
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(:(:(:( jka tacy mądrzy to jak je mam sciągnąc jak karzdy sciągnij przez to i to :o :(:( no jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregra
:P :> :< :) :( :O :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośniczka sims 2
jestem ich miłośniczką a niewiem jak je sciągnąć :( pomorzecie mi bo ja niewiem co bez nixch zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik1995
Mam do was prozbe!!! Prosze was napiszcie jak mozna sciagnac ,,Sims2"!! Bede wam wdziecna i to bardzo mocno!!! PLIZZZZZ!!!!!!!!!! Ludzie pomuszcie mi~!!!!!!!!!! PLIZZZZZZZZZ!!!!!!!!!! Z gory wielkie dzienki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik1995
Czy wiecie moze jak sciagnosc simsy 2??? Ja tez nie wiem choc mam brata ktory moze mi sciagnac simsy ale nie chce mu sie !!! :( prosze podajcie mi stronke z ktorej bede mogla sciagnac simsy!!! :) :( PLIZZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!! HELP MY!!!!!!!!!! PLIZ BEDE WAM WDZIECZNA!!!!!!!!!!!!!! HELP MY!!!!!!!! :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndgfdfdf
pomocy jak mam to sciągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkuayasdgudfdg
z jakiej strony mam to sciągnąc pomuszcie ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhghv
poprostu popytac kogos ale nie mnie bo ja nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×