Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaa__14

z jakiej strony sciagnac the sims2

Polecane posty

Gość JUSTYNAAAAAAAA
The Sims 2 Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronę www.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best 14:58 ja właśnie ściągam The Sims 2 Już ci wszystko mówię. Ściągnij sobie program Bittorrent Experimental (wpisz w google i ściągnij z pierwszej lepszej strony jaka się wyświetli, oczywiście jest to darmowe), zainstaluj go i wejdź na stronę www.suprnova.org (bądź cierpliwa bo dość wolno działa). Kliknij na search i wpisz tam Sims 2. Jak ci się wyświetlą wyniki to kliknij lewym na gre i zapisz na kompie. Potem kliknij 2 razy lewym na pliczek zapisany na komputrze. Pokaże ci się okienko, w którym masz zaznaczyć gdzie dokładnie chcesz ściągać tą grę. I zacznie się ściągać. W każdej chwili możesz przerwać ściąganie a potem je kontynuować. Nie musisz tez czekać w kolejkach jak to bywa przy niektórych programach do ściągania. Bittorrenta używa wielu moich znajomych i darowali sobie już inne programy bo ten jest The Best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczuszkaooooooogh
a ja miałam orginał i połamała mi się pierwsz płyta ta niebieska może ktoś mi odstąpi swoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia_14
prosze pomozcie mi sciagnac simsy! plisssss mam od kolezanki i nie chodza bo nie mam kraka (nie wiem jak to sie pisze) dobra ? Czy ktos wie gdzie sciagnac simsy z krakiem plis czekam na odpoiwedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent laska*
a ja nie mam simsow i nei chce miec bo sa do dupy. No dobra nie sa sa wyjebiste ale wole sie uczyc niz grac;/ wam tez radze sobie odpuscic bo ja probowalam i z tej strony i z 18 innych ktore znalazlam i tylko wirusy mi dzialaja simy NIE!! ale to byc moze dlatego ze nie bardzo znam sie na kompach...no ale z infy mam 5...nie wazne ciule!!odpuscie sobie bo tylko komp wam sie zawiesi!! pomyslcie o simsach ze sa tylko do zdobycia.W SKLEPIE!! i jezeli chcecie je miec to KUPCIE SOBIE!! a jak was na nie nei stac to sie UCZCIE to moze wam starsi kupia!! a jak nie stac na nie starszych to pozyczcie od znajomego!! a jak znajomy nie ma to zacznijcie zbierac kase!! a jak kasy ni dostajecie...to WTEDY I TYLKO W TEDY MOZECIE...NIE GRAC W SIMY!!!LUDU WYSLUCHAJCIE MNIE BO WPADNIECIE W KLOPOTY Z EMULE I BEARSHARE!!!ja wam tylko dorazam...i jakos sobie bez nich radze...chociaz KOCHAM SIMSY 2!!!i jezeli ktos ma linka ze strony ktorej OD RAZU mozna pobrac simsy2 lub inne I STRONA JEST SPRAWDZONA to poprosze adres..:) no. a jeszcze piszcie na adres mailowy malffus@onet.eu no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligent laska*
ale ja jestem pojebana :) wielbiciele na adres :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgcwfcwhfgs
Ja mam emula ściągam kilka(naście) godzin a mam dopiero 20% PS.Ściągam the sims 2 zwierzaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość assssssssssssssssia
Cholera jasna jak mam ściągnąć ten program BearShare albo emula?! Tak bardzo bym chciała zagrać w the sims 2 :( Błagam pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka i darek
proszę napiszcie nam dokładną instrukcje jak sciągnać tą gre prosimy :) odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mail ddaarreekkk@wp.pl pliska jak ktoś nam napisze i pujdzie sciągnąć to niech poda swój adres e-mail i wyślę mu bardzoBardzoBardzofajnee-maile zzałacznikami piszcie odpisujcie pliska:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia łaknie pomocy
Ej prosze niech mi ktos pomoze bo wszystkie moje koleżanki ściągały sobie z różnych stron i podziałało a ja próbowałam i nie moge.Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia łaknie pomocy
asssssssssssssssia wiem jak ściągnąć e-mule jak masz taki program mozilla firefox to tam wpisujesz e-mule i tam powinno być kilka stron tak jak na google i wybież jakąs gdzie wspomną cos o ściągnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia łaknie pomocy
Pomocy!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesia łaknie pomocy
Chcecie to sprubujcie z osloskop.pl mojej kolezance sie udała ale mi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelo
Siema. Wystarczy że sćiągniecie z internetu program np: ares jest on bardzo prosty w obsłudze i w nim wpiszcie sims 2 i je znajdzie , jak będziecie ściągać to tam gdzie jest najwięcej gwiazdek. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaullinnaa
Po prostu wpiszcie w Bear Share : the sims 2 i ściągnijcie!!!! ;) to takie łatwe! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawka83
Z jakiej stronki ściągnonć dodatek do sims 2 na studiach tu muj e-majl: dawid.adamus1@interia.pl napiszcie prosze bardzo i z góry dzięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaaulinnaa
a jak ściągacie z DC++ to wam nie ściąga wirusów?????? odpiszcie prosze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulinaaaaa
siemka wszystkim!!! ja właśnie ściągam The sims 2 zwierzaki z Bear Share ale to strasznie dlugo trzeba czekac i pewnie caly dzien albo wiecej!!!!! wiec w takim razie nie polecam ściągania zadnych gier ani simsów bo jak tak dlugo trzeba czewkac to lepiej kupic sobie oryginał! :) pzdr. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMCIAK6
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMCIAK6
Cześc sorki za to co wcześniej napisałam (mała pomyłka)ale jak ja w BearShare wpisuje The Sims 2 to mi chyba z tysiąc chyba tych głupot wyskakuje no i jest taka sprawa CZY JA MAM WZIĄC TE WSZYSTKIE CZTERY PŁYTY SOBIE ŚCIĄGNĄC? BO PRZECIEŻ W SIMSACH 2 SĄ CZTERY PŁYTY DO ZAINSTALOWANIA NOI JA NIE WIEM KTÓRE TO DZIADOSTWO WZIĄC,NAPISZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulinaa
Aby ściągnąć z Bear Share The sims 2 to wpisz tam tytuł i pokaże ci sie kilka plików to wybierz najwiekszy ale bedzie ci sie ściagał kilka dni bo ja ściągalam 2 godz. to dopiero mialam 1%!:( Ja jednak zrezygnowałam z tego ściągania i pozyczam od kolezanki te wszystkie dodatki do simsow a the sims 2 to kupilam oryginal! :) pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izka**
Mój problem polega na tym, że ja mam simsy 2 ale nie moge bubować!!!!!!!! Wiem , że musze ściągnąć craka żeby mogla budować ale nie wiem gdzie go znajda. Jeżel ktoś wie gzie go moge znależć niech pisze. ODPOWIADAJCIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
juz ci mowie wszystko wejdz na strone http:\znami sims? i tam odrazu wyswietla sie sciagnij bez wirusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paipi
justyna ja nie moge bioett expliment czy jak to tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paipi
halo ktos u mjo9e sciagnac the sims zwierzaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophiaa
boze... ja poszlam do sklepu kupilam wszystkie czesci i nie mam problemow. tylko przyjemna, bezproblemowa gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paipi
co to je ta bear shawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem to juź było
bardzo prosze jak sie ściaga simsy 2 plis plis plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem to juź było
🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×