Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Marti=
Tak,ja mam jakieś okropne kółka -syfy obrzydliwe,których wcześniej nie miałam. I jestem cholernie zła.Ile jeszcze muszę brać to dziadostwo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO >>> Marti= witaj! myle ze po 4opakowaniu powinno byc widac jakas poprawe napewno ten poczatkowy wysyp powinien juz minac. tyko mnie zastanawia ze po tym wysypie co mialam na poczatu czyli w pazdzierniku zostaly gdzie niegdzie takie slady czerwone. (jak pojde na solarium i sie opale to ich tak nie wadac ale po tygodniu niechodzenia na solar znow je widac;/) wogole psychika taka dziwna po tym jest. co do skor dalej konczac to mi nadal cos tam wyskakuje ale szybko schodzi, jedyny problem moj to te stare slady;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti=
Fruttis,sądzisz,że jak pobiorę jeszcze diane to może to się unormuje?ja słyszałam,że poprawa następuje po 4 listkach.Hmm,ja tak powiedzieć nie mogę,cera niby się mniej przetłuszcza,ale zrobiły się w paru miejscach ogniska pryszczy,obrzydliwe,których nigdy wcześniej nie miałam!!!Owszem miałam trądzik,ale mały i w zasadzie niewidoczny...W każdym bądż razie żyje nadzieją,że jeszcze przyjdzie poprawa...Pozdrawiam Cię i dziękuję za poprzednią wiadomość:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti=
Zimulla,ja tak mam,a ile Ty bierzesz? (już czytam te wypowiedzi i nie wiem,co do kogo,hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Ja brałam Diane 35 jakiś czas i potem trochę Syndi 35 i pomoglą mi bardzoo na cerę:))) Balam się że trądzik wróci ale jest nadal Ok, nie biorę teraz już ponad 3 miesiące i nic nie wraca i oby nie wróciło. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Marti= hej!:) sluchaj, ja mialam podobnie tzn u mnie wysyp wystapil wsumie po paru tygodniach brania,cera w ciagu miesiaca przestala sie przetluszczac ale syfki byly jakis czas;/ bylo ich duzo! musialam zaczac sie pudrowac czego nigdy wczesniej nie robilam. ustapilo jakos po 3 miesiacach. ale do tej pory mi wyskakuja gdzie niegdzie-proboje ich nie ruszac i wtedy sie szybciej goja:) do tego chodze na solarium:) a na twarz nakladam tylko krem nivea z dodatkiem podkladu:) wyglada dosc naturalnie:))) jedyne co to po solarium mam wiecej piegow na twarzy ale wsumie nawet sie przyzwyczajilam do teg;)))) mam nadzieje ze ci sie poprawi szybko a jak nie to zglos sie do lekarza ktory ci t przepisal (ginekolog/dermatolog?) bo moze diane35 nie beda ci sluzyc, pamietaj ze kazdy organizm jest inny. a nasze zdrowie najwazniejsze!!!:** 3maj sie cieplo, wiosna idzie:) jak cos to pisz!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Marti= hej!:) sluchaj, ja mialam podobnie tzn u mnie wysyp wystapil wsumie po paru tygodniach brania,cera w ciagu miesiaca przestala sie przetluszczac ale syfki byly jakis czas;/ bylo ich duzo! musialam zaczac sie pudrowac czego nigdy wczesniej nie robilam. ustapilo jakos po 3 miesiacach. ale do tej pory mi wyskakuja gdzie niegdzie-proboje ich nie ruszac i wtedy sie szybciej goja:) do tego chodze na solarium:) a na twarz nakladam tylko krem nivea z dodatkiem podkladu:) wyglada dosc naturalnie:))) jedyne co to po solarium mam wiecej piegow na twarzy ale wsumie nawet sie przyzwyczajilam do teg;)))) mam nadzieje ze ci sie poprawi szybko a jak nie to zglos sie do lekarza ktory ci t przepisal (ginekolog/dermatolog?) bo moze diane35 nie beda ci sluzyc, pamietaj ze kazdy organizm jest inny. a nasze zdrowie najwazniejsze!!!:** 3maj sie cieplo, wiosna idzie:) jak cos to pisz!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>> Marti= hej!:) sluchaj, ja mialam podobnie tzn u mnie wysyp wystapil wsumie po paru tygodniach brania,cera w ciagu miesiaca przestala sie przetluszczac ale syfki byly jakis czas;/ bylo ich duzo! musialam zaczac sie pudrowac czego nigdy wczesniej nie robilam. ustapilo jakos po 3 miesiacach. ale do tej pory mi wyskakuja gdzie niegdzie-proboje ich nie ruszac i wtedy sie szybciej goja:) do tego chodze na solarium:) a na twarz nakladam tylko krem nivea z dodatkiem podkladu:) wyglada dosc naturalnie:))) jedyne co to po solarium mam wiecej piegow na twarzy ale wsumie nawet sie przyzwyczajilam do teg;)))) mam nadzieje ze ci sie poprawi szybko a jak nie to zglos sie do lekarza ktory ci t przepisal (ginekolog/dermatolog?) bo moze diane35 nie beda ci sluzyc, pamietaj ze kazdy organizm jest inny. a nasze zdrowie najwazniejsze!!!:** 3maj sie cieplo, wiosna idzie:) jak cos to pisz!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa19
hejka wsiem:) Kończę pierwsze opakowanie.Hmmm...cóż tu napisać mogę.No spodziewałam się strasznych rzeczy po przeczytaniu waszych opinii, ale nie jest źle.Fakt, że te plamienie troszkę mi dokucza, ale myślę, że przejdzie.Co do trądziku to na początku mnie wysypało ale teraz mam czystą twarz bez tego ,,pe".No jak na razie, ciekawe czy potem nie wywali:/ oby nie.No a ogółem nie zauważyłam żebym zaczęła tyć, heh tak jakby to powiedzieć piersi chyba zaczynają ,,tyć" bo bolą, że ulala.Nastrój na początku też był kiepski ale teraz jest ok.No ciekawe jak to potem wszystko będzie wyglądało,ale na chwilę obecną nie narzekam.Także myślę,że nie należy sugerować się opiniami i samemu przetestować.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vOlka
Dziewczyny słuchajcie! Wiem, że każdy organizm inaczj reaguje, ale opiszę Wam w skrócie moją historię. Otóż gdy zaczęłam brać diane35 w październiku zeszłego roku to głównie kierowałam się tym żeby działała i antykoncepcyjnie i na trądzik, ale nie sądziłam, że zauważe aż takie skutki uboczne. teraz już nie potrzebuje antykoncepcji (zerwałam z chłopakiem), ale na trądzik biorę, bo pomaga a poza tym dzięki tabletkom mogę sobię opóźniać bądź przyspieszać okres, więc z tej strony jest to wygodne. Niestety skutkiem ubocznym brania Diane 35 jest ciągle duuuuuży brzuszek. Nigdy w życiu nie byłam gruba, wszyscy mi zazdrościli figury. Teraz niby też dobrze wyglądam, ale od rozpoczęcia terapii diane 35 zauważyłam, że nie mogę już sobie pozwolić na jedzenie czegokolwiek, co także wiąże się z moim złym nastrojem. Kiedyś jadłam tyle słodyczy i wszelkich tłustych rzeczy ile chciałam i nie tyłam...teraz staram się utrzymywać sportowy tryb życia, nie jem dużo a brzuszka i tak nie mogę zrzucić, ale postanowiłam, że do wakacji będę dużo ćwiczyć i może w końcu uda mi się zrzucić brzuszek. W wakacje przydadzą mi się jeszcze tabletki po to żeby móc przesunąć okres, gdy będę chciała gdzies wyjechać, ale po wakacjach rzucam Diane 35, bo to świństwo (chociaż obawiam się, że wtedy trądzik znów wróci :(). pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę DIANE 35 już 3 opakowanie. Ginekolog przepisał mi je z powodu moich jajników, bo mam na nich pęcherzyki jakies... No nieważne, w każdym bądź razie opisze Wam jak na mnie podziałały: po I opakowaniu troche mnie wysypało bardziej niż zwykle przed okresem, potem to mineło juz przy II ale jeszcze nie mam alabastrowej cery, mam tak ze 2 -4 pryszcze na twarzy małe. Nie przytyłam tak bardzo, po prostu mam jakis ogromny apetyt, zjem i zaraz jestem głodna. Tak 1 -do 2 kg mi przybyło :/ musze teraz uważac... Piersi mi za to urosły i to zauważalnie :P:P:P mój chlpoak ostatnio mi powiedział :D:D:D hihi czasem raz na miesiac mnie dokuczliwie głowa boli, ale niewiem czy to po diane...Z nastrojem też różnie bywa ;) Ale ogólnie jest OKEY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zapomniałam dodać, że włoski po nim wolniej rosną tzn. te niepotrzebne :P - moj meszek nad górna wargą się zmniejszył i włosy na głowie mniej się przetłuszczają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martsia89
Ja już Diane 35 biorę od 6miesięcy i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martsia89
Nie przytyłam,nawet schudłam...I cera mi się poprawiła. No i zabespieczać się już nie muszę. Pełen luzik. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martsia89
Znaczy się chłopak nie musi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justap29
Ja diane brałam przede wszystkim na zmiany skórne czyli na trądzik. Słyszałam tylko tyle od różnych osób, nawet od lekarza dermatologa, że są bardzo nie zdrowe zwłaszcza bardzo niszczą wątrobę i mają zły wpływ na organizm. Poza tym pisze na opakowaniu że nie powinno ich się traktować jako środka antykoncepcyjnego. Czyli nie są na 98% skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja biorę Dianę ze względu na torbiel na jajniku, ale muszę Wam powiedzięć (chociaż zażywam dopiero kilka dni), że nie mam w ogóle apetytu, nie wiem, czy to tabletki tak na mnie wpływają czy wiosna:). Dianę biorę ok. 21 godziny i również strasznie chce mi się spać. Natomiast jeżeli chodzi o miesiączkę, to była mniej bolesna, trwała tylko 3 dni (bez żadnych plamień juz po) i mniej obfita. Te ojawy bardzo mnie radują, ale to dopiero początek stosowania. Zobaczymy co dalej. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana miska
hey! brałam diane 35 od 5 miesiecy. gdy zaczelam brac w ostatnim miesiacu mialam okropne bole glowy. skonczylam opakowanie i nadal czuje sie zle. jest mi slabo kreci mi sie w glowie. przechodzilam juz rozne badania bylam u wielu specjalistow ale tylko mnie odsylali jeden od drugiego. ostatnio przyszly wyniki moczu i krwi i okazlao sie ze mam uszkodzone nerki. dokladnej diagnozy jeszcze nie ma ale jest pewnosc ze to przez tabletki diane 35. mam pytanie czy ktoras z was tak miala?? bo ja juz nie wie. gdy bralam tabletki bylo wszystko dobrze. szkoda mi odstawiac tabletek bo to wg mnie najlepszy sposob na antykoncepcje. moze mi ktos pomoc?? z gory dziekuje i czekam na odpowiedz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkajula
Heja. Mam pytanie:musze iść po recepte na drugie opakowanie tabletek i w związku z tym: wiecie może czy lekarz bada przed wypisaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik89
julkajula: Moj nie bada :P dajesz 10 zł i dostajesz recepte na co chcesz :P Ale z tego co wiem to nie bada. Ja biore Diane 7 dzien :P nie mam apetytu, energii tyle ze mogłabym na rynku sprzedawać... dzisiaj byłam na siłowni 35 min biegłam bez przerwy i spoko :P całkowity lajcik ;) Ale mimo to 3 kg do przodu. Jesli przytuje jeszcze chociaz kg to zostawiam to. Zawsze miałam normalna figure, codziennie chodze na siłownie itp nigdy nie zdazalo mi sie tyce. teraz 3 kg w tydzien!!! OMG!!!!! Innych skutkow nie widze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik89
Ktos wie jak sobie radzić z takim potabletkowym tyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vOlka
Mam ten sam problem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessica369
czy w trakcie brania tabletek moge brac je o godzine wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem jak jest u mnie;) biorę już miesiąc, to znaczy dziś wezmę 1tabletkę z 2opakowania.Co tydzien robilam sobie pomiary i ważyłam się więc, moja waga oscylowałam między 61-64kg, przy wzroście 175 nie jest źle, i nie narzekam:P Figure mam ładną, brzuch płaski, więc jakiekolwiek różnice na wadze to po prostu biust który urósł pół rozmiaru :D Więc dziewczyny weźcie miary i mierzcie się centymetrem! Wtedy będziecvie pewne ze przybieracie na brzuszku czy w biodrach;) nie mam żadnych skutków ubocznych, czuję się świetnie. Może tylko ostatnio mam mniejsz ochotę.... ale nie jest źle:P polecam i pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiola21
ja biore 7 miesięcy to świństwo ,przytyłam po nim kilka kilo ale co najważniejsze ( najbardziej denerwujące) - mam problemy ,powiedzmy "jelitowe" - wzdęcia, zaparcia , uczucie pełności, zatrzymanie wody w organizmie . I mam OGROMNY dylemat bo nie wiem co robić dalej ,brać 8 opakowanie czy nie. Zaznaczm ze wypisał mi je lekarz dermatolog na wypadające włosy ( no fakt włosy juz mi tak nie wypadają )ale boje sie ze jak je odstawie to na nowo będą mi wypadać! :( Co wiec robić? Męczyć sie jeszcze kilka miesięcy kosztem problemów jelitowych i tycia ,czy moze te 7 miesięcy leczenia już wystarczyły? Dodam że kazał mi brać je około roku Jak w ogóle wygląda sprawa z odstawieniem tabletek? Cz to bedzie szok dla organizmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar87
Ja jutro mam zacząc 2 opakowanie. Oprócz plamień na początku pierwszego opakowania, może lekkiego bólu piersi i potwornych zmian nastrojów nie zauważylam nic innego, co mogłoby mnie zaniepokoić. cera jest może odrobinę lepsza, ale z tego co tu przeczytałam to na lepsze efekty trzeba będzie poczekać. Aha, mowiono mi że okres podczas brania tabletek jest bezbolesny, którszy i wogóle taki "przyjemniejszy". Niestety nie mogę potwierdzić :( po tym, co tu przeczytałam jestem trochę zaniepokojona, ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Aha, w moim przypadku nastąpił nawet spadek wagi, a nie przyrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te tabsy
hej dziewczyny! biore lek od paru miesiecy i jak narazie jest tylko lepiej nie mam zadnych skutkow ubocznych po braniu ich no moze to ze brzuszek mi troche urosl.tylko jak czytam wypowiedzi niektorych to obawiam sie gdy je odstawie czy tradzik nie wroci znow a nie chce tego bo borykam sie z nim od ladnych paru lat :( czyli od podstawowoki . pozdrawiam i zycze wytrwalosci:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te tabsy
powiem jeszcze tyle ze stracilam wiae w cokolwiek innego gdyz sprobowalam juz wszystkiego i nic nie pomagalo robilam rowniez badania i wykryto jakas bakterie na twarzy ;/licze na ten lek przepisal mi go kiedys ginekolog a od niedawna dermatolog i to prywatny mam nadzieje ze poprawe. pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkaaaa
hej, mam takie pytanie.. zazełam brac pierwsze okakowanie diane.. jestem po 5 tabletce i jestem stasznie opuchnieta.. nie tylko na brzuch ale tez w kroczu.. do tego mam biegunkę.. w ciazynie jestem, bo mam regularną i do tej pory była jak jest.. czy o skutej uboczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaa19
hejka.Jestem po 4 tabletce 2 opakowania i cóż mogę napisać:przy pierwszym opakowaniu miałam identyczne objawy jak Mar87.Teraz przy 2 opakowaniu obawiałam się tych plamień,ale na szczeście już ich nie ma:) Co to trądziku to jak na razie nie widze rewelacyjnych zmian ale jest jakby odrobinkę lepiej:D. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×