Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość sylwia 20
witam.zazywam juz 6 opakowanie diany-35,tez na poczatku bolaly mnie piersi,troche urosly,z czego jestem zadowolona :)ale strasznie po nich utylam(glownie brzuch.czuje sie jakbym byla w ciazy,bo przed zazywaniem lekow bylam szczupla osoba).biore je glownie na tradzik.ale stwierdzam ze nie sa dobre,owszem zniklo mi troche krostek,ale oczekiwalam wiekszego efektu.mam juz ich dosyc!:(nie jestem tez do konca przekonana czy dobrze dzialaja jako srodki antykoncepcyjne.ile jeszcze musze zazywac tego swinstwa?!najgorsze jest to ze dermatolog przepisal mi jeszcze 3 dodatkowe opakowania a ja mam ich juz serdecznie dosyc!martwie sie tez czy wroce kiedys do swojej poprzedniej sylwetki,bo strasznie poszerzyly mi sie biodra i zle sie przez to czuje:(pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka
dzisiaj zapisal mi je endokrynolog... mam zespol jajnikow policystycznych... moze ktos z tym schorzeniem moglby sie tez wypowiedziec na temat reakcji ich organizmu na ten lek!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkupie syndi lub diane pilnie
niegrzecznaosiemnastka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola85
Hmmm...ja brałam Diane przez ponad trzy lata.W lipcu zrobilam sobie przerwe i od wczoraj znowu zaczelam brac.Nie moge patrzec na swoja cere, jest pryszczata, blyszcaca i zaden puder nie potrafi ukryc niedoskonalosci:(Tylko z tego powodu znowu chce zaczac brac Diane.Kiedys w ogole nie mialam problemow z cera, nawet majac 16 lat.A teraz mam 23 lata i nie moge na siebie patrzec.Skutki uboczne po Dianie sa strsznie duze;w moim przypadku przezde wszystkim uczulaja.Przez ponad pol roku biorac Dniae ciagle mialam grzybice i nieczym nie potrafilam jej wyleczyc.Zarazal sie moj partner i tak w kolko.Tylko odstawilam tabletki i jak reka odjal.Od tamtej pory nigdy mnie nic nie zaswedzialo.Ale teraz pewnie znowu sie zacznie.Trudno, cos za cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
ja jestem w 2tyg 2 listka i musze powiedziec ze puki co nie zauwazylam poprawy stanu cery, w dzien przetluszcza mi sie rownie mocno tylko po nocy juz sie nie lepi bleee, piersi mnie bola przy dotyku ale czy sie powiekszyly??pomazyc tylko :-( wciaz czekam, glowa mnie pobolewa co sie wczesniej w sumie nie zdazalo a moje nastoje raczej sa depresyjne, tego przyczyny moga byc rozne ale takich wahan nastrojow w ciagu dnia nigdy nie miewalam, plamien nie mialam wogole, wlosy bez zmian i tak zawsze byly slabe no i nie przytylam tzn waga (ostatnie 5 lat) wachala mi sie 46-48kg ale nie odmawiam sobie i nie cwicze, jesli chodzi o libido to chyba jest takie jak wczesniej(srednie), z cera mecze sie ok 7 lat i wygladam potwornie, marze tylko o tym by moc bez tony pudru wyjsc rano po bolki i mam nadzieje ze to hormonalne swinstwo zdazy pmoc zanim cos powaznie popsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik89
skonczylam pierwszy listek - skutek? 5kg wiecej :) ide z tym faktem do lekarza nie moge sie rozstyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. mam do was pytanie. czy któraś z was biorąc diane miała tak, że przez ok. pierwszy miesiąc miała pogorszenie stanu cery, później następowała poprawa, a później znowu było pogorszenie? martwię się i nie wiem co zrobić, bo zaczęłam 4 listek diane i od kilku dni znowu cera mi się pogarsza. nie wiem czy takie wahania są normalne, czy później w końcu będzie stała poprawa.. odezwijcie się, jeśli któraś z Was miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia 20
bede zazywac teraz siodmy listek.ja mialam cos podobnego jak Ty.co jakis czas cera mi sie poprawia,co jakis czas pogarsza.zaczynam tracic nadzieje ze te tabletki mi pomoga zwalczyc tradzik,predzej wyniszcza mi organizm,juz widze tego skutki.strasznie boli mnie brzuch jak mam okres a wczesniej przed ich braniem, b.rzadko bolal mnie brzuch i nie z takim nasileniem jak teraz!poza tym okropnie przytylam,a nalezalam do osob szczuplych.mam jeszcze przepisane dwa listki.jesli diane-35 nie wyleczy mi cery w ciagu tego okresu,przestaje je brac!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy Twój trądzik trwa od dawna, czy leczyłaś się wcześniej antybiotykami z rodzaju tetracykliny itp albo miałaś robione badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marti=
Lilaja,ja też tak mam z cerą,biorę teraz piaty listek i też jest raz lepiej a raz gorzej. Nie wiem,czy te tabletki mnie wyleczą i będę miała ładną buzie bez świństewek. Ja brałam tetracykliny,ale nie warto ,było wprost idealnie po czterech miesiącach,a za jakieś cztery wróciło wszystko z podwojoną siłą. Pewnie z hormonami jest tak samo...No i moja figura ucierpiała,nie mam już takiej sylwetki jak kiedys,przytyłam i żle mi z tym. Biust też mi urósł a wcześniej nie narzekałam na mały rozmiar(D) Więć na razie raczej pozytywów nie ma. Zobaczę jak po 6 listkach -napiszę Wam. A po maturze zaczynam ćwiczyć i przywracać dawną fajną sylwetkę,bo tego mi żal jak cholera....I szlag człowieka trafia,bo te hormoniska niszczą organizm i jeszcze odbierają przymioty...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam może nowe pytanie do osób, które mają trądzik nie-młodzieńczy. czy któraś z Was miała problemy z cerą po okresie dojrzewania? mój przypadek jest taki, że mam 22 lata,nigdy wcześniej nie miałam trądziku, a problemy zaczeły się nagle ponad rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilaja, ja tez mam podobny problem :(.Mam 23 lata. Przez cały okres liceum miałam bużkę jak pupcia niemowlaka, zadnej krosty (no chyba ze zaraz przed okresem). niestety trzy lata temu pojawil sie tradzik, poczatkowo zaskorniki na czole, mimo leczenia dermatologicznego stan mojej skory pogarszal sie z miesiaca na miesiac. poprosilam wiec moja pania ginekolog o pomoc a ta przepisala mi wlasnie diane35. Przyznam ze spodziewalam sie szybkiej poprawy a tu nic :( w przyszlym tygodniu zaczne czwarty listek a moja cera wyglada strasznie. zero porawy, pojawily sie nawet bolace guzy na czole i policzku. Slyszalam ze wysyp nastepuje na poczatku. czy to mozliwe ze u mnie stalo sie to dopiero przy trzecim opakowaniu?? nie wiem czy dalej lykac te tabletki bo trace nadzieje ze mi pomoga:( odstawic ? czy moze warto jednak jeszcze poczekac? jak to bylo z wami? czy ktoras z was miala podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam też wysyp na początku,przez jakis miesiąc,potem była poprawa,a teraz jak zaczęłam 4. listek znowu nastąpiło pogorszenie.co prawda nie mam guzów podskórnych (te były na początku), ale mam taką wysypkę,trądzik w formie drobnych krost.nie wiem jak Ty, ale ja na razie nie chcę rezygnować z tego leczenia i myślę, że mimo wszystko warto jeszcze poczekać.osobiście wolę to niż zaczynanie innej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Ciebie pytanie, robiłaś jakieś badania hormonalne wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabiene
Cześć Dziewczyny!!!!!!Mi ginekolog przepisał diane,żeby uregulować cykl miesiączkowy i na torbiela jajnika....a dodatkowo służyły mi jako antykoncepcja.Lekarz zapewniał mnie,że nie zajde w ciąże,bo to dodatkowy atut tabletek.A tu psikus....Brałam je przez pół roku.Byłam teraz na badaniach i okazało się,że po 3 opakowaniu,czyli po 3 miesiącach zaszłam w ciąże.Lekarz mi to stwierdził.Jestem w połowie 3 miesiąca ciąży i prawdopodobnie z bliźniakami.Więz uważajcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez sadze ze nie warto przerywac zazywania, ciagle mam nadzieje ze diane mi pomoze. nie chce rowniez rozpoczynac nowej kuracji. zobacze czy beda jakies efekty przy kolejnym listku. Jesli chodzi o badania hormonalne to nie robilam ich bezposrednio przed kuracja diane. Lecze sie hormonalnie juz od dluzszego czasu (jakies 4 lata) ze wzgledu na nieregularne miesiaczki (czasami bywalo ze nie mialam okresu przez 8 mies) w tym czasie robilam badania i okazalo sie ze mam niski poziom progesteronu. Ginekolog zalecila mi zazywanie najpierw prolaktyny, pozniej byly to tabletki rigevidon od 19 do 26 dnia cyklu. ta kuracja unormowala mi miesiaczki ale niestety pojawil sie tradzik. Pani ginekolog zaproponowala mi diane . tak to minely juz 3 miesiace a poprawy nie widac:( ...ale ciagle mam nadzieje ze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam akurat regularne miesiączki,u Ciebie ten trądzik może mieć jakiś związek z tym.ja zrobiłam błąd i nie zrobiłam badań hormonalnych, więc tak naprawdę nie wiem na czym polegają zaburzenia u mnie. biorę diane ze względu na ten trądzik właśnie i jeszcze na przetłuszczające sie włosy,nadmierną produkcję sebum i nadmierne owłosienie,ale to wszystko bez jakichkolwiek badań.proponuję, żebyśmy były w kontakcie i konsultowały swoje zmagania,bo mimo wszystko nasze objawy są podobne :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki :) mam pytanie, czy któraś z Was po Dianie 35 miała plamienia, jesli tak to jak długo to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga.z
Witam mam do sprzedania potrójne opakowanie diane-35. Sprzedaję ponieważ mam przerwać kurację. Dla osób chętnych podaję nr gg 4107095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilaja. oczywiscie ze bedziemy w kontakcie. jak tylko zauwazysz jakies zmiany daj znac, pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o plamienia to ja również je miałam ale tylko przy pierwszym opakowaniu. najpierw przez jakich tydzień bezpośrednio po okresie a później co kilka dni. ale to tylko przez pierwszy miesiąc. teraz juz nie mam tego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za odpowiedź :) ja właśnie jestem w połowie pierwszego opakowania i tak jak u Ciebie plamienie wystapiło zaraz po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana22
witam! mam pytanie, czy jest mozliwe to ze po zakonczeniu brania tych tabletek spoznia mi sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja ciagle biore dianke:) i jak narazie cos tam jeszcze mi wyskakuje ale wmiare szybko sie goi. o ile tego nie rusze:P za to samopoczucie do bani;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna kobietka
Witam :( ja wczoraj wziełam pierwsza tabletkę a na skutki uboczne nie musiałam długo czekać!!! obudziłam się z bólem głowy a zamiast śniadania miałam mdłości i wymioty!! mam tylko nadzieje że jutro będzie lepiej!! lekarze przepisał mi Diane na 3 miesiace :/// pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaag.
czesc, zaczelam brać diane 35 ponad tydzien temu z powodu tradziku, mam go juz od 5 lat. na razie nie zauwazylam zadnych skutków ubocznych, wszystko jest jak bylo no moze czasami mnie boli brzuch. przeczytalam wiekszosc waszych komentarzy i sie przestraszylam. bylam u endykronolog i przypisala mi 3 opakowania diane. Czy ktoras z was miala robione badania zanim przypisano wam ten lek? bo ja tylko takie rutynowe i usg. czekam na jakas odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia.org7
Witam, mam 22 lata, Diane 35 biorę od 2 lat ( wcześniej był Mercilon), więc mam doświadczenie co do tych tabletek i tak, jeżeli chodzi o Diane, to radzę przyjmować tabletkę na noc i regularnie bo mdłości murowane. Przyznaję że w moim przypadku nie było żadnych krwawień w czasie cyklu lub boleści sutków ale jak to w każdym przypadku może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddd
brałam Diane przez jakies 5-6 lat ze względu na powtarzające się torbiele jak przestałam na miesiąc bo chciałam przerwę zrobić to torbiele znów wracały no i dalej trzeba było brać plus brzydka cera. Minęło jakieś 3 lata i znowu ją biorę i mam potworne bóle głowy po 3 tabletce się zaczeły i ciągle bym spała, nudności żadnych nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela22
hej mam pytanko jak u was z tradzikiem i wloskami w nieporzadanych miejscach mam zespol pco i wczoraj pani ginekolog przepisala mi diane przyznam sie ze czuje sie po nich nie najlepiej czuje delikatny bol nog mdłosci i dusznosci (bralam lek na wieczor przed snem) bralam je pare lat wczesniej i sie dobrze czulam ogolnie bralam rozne pigulki cilest jasmin( po tym to dopiero czulam sie fatalnie tak mnie bolaly nogi ze nie moglam do najblizszego sklepu dojsc troche sie boje znowu truc tymi swinstwami i juz nie chodzi mi tu o antykoncepcje tylko o te wloski i tradzik no i zebym sie dobrze czula bo to najwazniejsze nie wiem sprobuje pobrac je jeszcze przez jakis czas ale jak dolegliwosci nie ustapia to je odstawie kurcze i znowu kasa wyrzucona w bloto bo wykupilam 3 opajowania a jak wybiore jedno to bedzie dobrze mam na dzieje ze mi pomoga i przejda mi te dolegliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitaaaaa_ktosik
hej mam 16 lat, biorę diane już drugi miesiąc. Na początku piersi strasznie bolały naprawdę czułam sie jakby ktoś mi silikony mega wcisnął w nie i tak wyglądały. Czuje sie troche jakbym miała depresje nie chce wychpdzic z domu denerwuje mnie ws\\ystko mam słomiany zapał..wiem oczywiście ze to właściwie przez te krosty(mam je tylko na czole i na plecach troche!)nie cierpie kiedy ktos sie przygląda mojemu czołu. Przytyłam rzeczywiście, , planuje sie zacząć odchudzać.Ginekolog przepisał mi diane na torbiel i przy okazji na te wredne krosty. Czy trzeba brać diane o dokładnie tej samej godzinie?bo ja brałam na początku o 21 ale bywało ze ok.22 i po 22. Teraz drugie opak. biore ciągle(znowu około 20) bo nigdy nie biore o tej samej godz. bo zapominam i zawsze jest 15 lub 20 minut różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×