Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość Monikaa8825
hej od wczoraj biore dniane bo mam problemy z miesiaczką jest nie reglurna czy ta sa skuteczne tabletki pa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agasska
Jesli chodzi o mnie to są skuteczne ale kazdy organizm reaguje diane inaczej. Zycze powodzenia ;-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
nie biore diane już ponad tydzień i mi wyskoczyły jakieś pryszcze (odstawiłam nie kończąc blistra, tak kazał endokrynolog) A w trakcie brania diane miesiączka jest idealnie regularna, zawsze dostawałam okresu w ten sam dzień, czasem zdarzały mi sie plamienia, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaa8825
jeszcze jedno pytnko na temat diane35 ostatni raz mialam miesiaczke 23.06.2008 po 3mies.dostalam poszlam go gienk. zrobilam badania usg i cos tam mam z jajnikami przepisal diane35 kazal brac od razu chociaz nie mam teraz miesiaczki a przeciez chyba tabletki anty bierze sie od 1dnia miesiaczki kiedy sie dostanie niewiem czy to mi nie zaszkodzi :-( pa pozdro plis odp.ktos mial podobna sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
no naprawde dziwne, że by brać takie tabletki jak diane35, gdzieś w środku cyklu. To nawet mój ginekolog nie wpadł na taki pomysł (chociaż tego ginekologa nie poleciłabym nikomu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka55555
Czesc dziewczyny ;) mam pytanie w ktorym dniu dostajecie okres w 7 dniowej przerwie? ...ja ostatnio dostalam w 6 dniuu, ale ogolnie i tak mam jakiegos dziwnego stresa bo nie mam zadnych objawow przed miesiaczkowych .. aa dramatyzuje czy nie ? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
Ja dostawałam okresu w 3 dniu po odstawieniu, A diane chyba likwiduje objawy przedmiesiączkowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1990
Ja teraz kończę 2 opakowanie diany. Jak skonczyłam pierwsze to dwa dni przed miesiaczką miałam stres...w ogole myślałam że nie dostane, że za mocne są mnie te tabletki...i dostałam okresu w 7 dniu bez tabletki...W sumie to były takie skąpe plamienia a brzuch i pochwa to niemiłosiernie mnie bolały, aż dwie tabletki na ból musiałam wziąć(wcześniej nie musiałam brać wcale albo jedna tabletka wystarczała) ;/ Maskara. Na nastepny dzień miałam normalne krwawienie i nie odczuwałam żadnych bóli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakacyjna -
czytam i czytam te wasze opinie. postanowilam tez cos napisac ;p Mam 16 lat. Lekarz przepisal mi te tabsy na trądzk , ktory jest moja udręką. Dzis biore 11 tabletke. (mam narazie przepisane 2 listki) Narazie zadnych powalajacych rezultatow , ale rowniez zadnych skutkow ubocznych . Wczoraj sie wazylam , przytylam 3kg ale nie wiem czy to od tego .Wsumie nie pogniewam sie jak jeszcze troche przybiore na wadze bo jestem chudziutka ;-) napisze tu jak bedzie jakas widoczna poprawa. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociablondyneczka
no ja tez nic dziewuszki nie mialam....zadntch problemow!! a juz biore je ok 2 lat.Wyglad twarzyczki mi sie poprawil...kiedys nie moglam patrzec w lustro a teraz?? idelana buzia!! i zadnych innych dolegliwosci tez nie mam!! no i nie tyje!! zawsze waze 54 kg:D a tak poza tym to kurcze kazda z nas jest inna i kazda inaczej reaguje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
Po odstawieniu diane nerwy mi puszczają. Nigdy nie byłam taka nerwowa jak teraz. Sama nie wiem co mi sie dzieje. Też tak miałyście?? I jeszcze mi zaczynają drobne (jak na razie) pryszcze wyskakiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Różankaaa
Witajcie dziewczyny. Niestety ja potwierdzam negatywy Diane35:( Właśnie zakończyłam 2 blister. Moja twarz wygląda okropnie, nawet mój tata śmieje się ze mnie;), że w wieku 21 lat mam dopiero trądzik...bo wcześniej miałam taka ładniutką cerę:( Największym moim smutkiem jest przybranie na wadze. Mimo, że jadłam normalnie zrobiłam sie jak pączek. Tak trochę napuchłam, bolą mnie uda jak je masuję- niektórzy mówią, że to spowodowane jest zatrzymaniem wody w organizmie. Co też jest m.in. skutkiem ubocznym Diane35:( Pozdrawiam Was i życzę, aby się wszystko ułożyło=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
Po odstawieniu diane endokrynolog przepisał mi orgametril, ale to po to, żebym nie krwawiła, bo odstawiłam diane dopiero co po zaczęciu blistra (a ogólnie brałam diane prawie 7miesięcy) a mam anemie i chodziło głównie o zatrzymanie krwawienia. Ale nerwy mam po prostu zszargane :( A co do puchnięcia nóg, to mi też puchły, zwłaszcza łydki, nie mogłam się do kozaków wysokich dopiąć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklopotana......
mam pytanie, jezeli zaczelam brac diane 35 w 14dniu cyklu biore je na tradzik, to czy jestem zabezpieczona antykoncepcyjnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
można zacząc brac diane obojętnie w którym dniu cyklu, ale jezeli nie jest to pierwszy dzień, na skutecznosc antykoncepcyjną trzeba czekać tydzień. bralam 8 miesiecy( można tylko pół roku!) i żałuje ze tego dotknęłam. miałam problemy z psychiką, zrobił mi sie cellulit i wszystko sie poprzewracało. moje okresy były jeszcze silniejsze niz przed rozpoczęciem kuracji. żałuje że dotknęłam tego gówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabanka
Witam:) Ja właśnie wczoraj byłam u ginekologa i też przepisał mi diane35. Juz je koedy brałam, ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy mi pomogły.. Wiem tylko że brzych bolał dalej.. Przepisał mi je głównie na cere, i powiedział że są jeszcze tebletki które wyleczą problemy ze skórą całkowicie, ale te przepisuje dermatolog. Powiedział też że przepisują je nie chętnie bo są drogie (ok 800zł) i przez 2 lata nie można zajść w ciąże bo mogą uszkodzić płód. Ze śmiechem dodał że pewnie i mają z tego zysk bo po tych tabletkach nikt by juz nie przyszedl do nich.. Słyszał ktoś może o tych tabletkach..? Nazwy niestety mi nie podał.. Proszę o odpowiedź czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankabanka
Witam:) Ja właśnie wczoraj byłam u ginekologa i też przepisał mi diane35. Juz je koedy brałam, ale szczerze mówiąc nie pamiętam czy mi pomogły.. Wiem tylko że brzych bolał dalej.. Przepisał mi je głównie na cere, i powiedział że są jeszcze tebletki które wyleczą problemy ze skórą całkowicie, ale te przepisuje dermatolog. Powiedział też że przepisują je nie chętnie bo są drogie (ok 800zł) i przez 2 lata nie można zajść w ciąże bo mogą uszkodzić płód. Ze śmiechem dodał że pewnie i mają z tego zysk bo po tych tabletkach nikt by juz nie przyszedl do nich.. Słyszał ktoś może o tych tabletkach..? Nazwy niestety mi nie podał.. Proszę o odpowiedź czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lyyypunia D
JA mam pewien problem ;/ Jestem strasznie chuda ;/ nie mam anoreksji, ale jestem naprawde jak patyk xD Do tego mam straszny trądzik ;/ Słyszałam że Diane35 to dość dobre tabletki na trądzik.. a do tego można po nich przytyć ;D Jeszcze nawet nie kupiłam Diany.. ale nie wiem czy naprawdę warto ;/ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1990
Mam pytanie. Zazywam Diane, zaczełam 3 opakowanie. Jestem dziewicą i chiciałabym współzyć z moim chłopakiem. Wiem ze Diane działa anty ale tez chciałabym zrobic to w bezpieczne dni(niepłodne)-te w czasie okresu to odpadaja wiec chciałabym po owulacji tylko nie wiem kiedy bedzie bezpieczniej czy jak jeszcze biore tabletki czy jak juz mam tydzień bez tabletek(kiedy to ma wystapic wtedy krwawienie) ? Poradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
ale tabletki antykoncepcyjne hamują owulacje, podczas zażywania jak i 7-dniowej przerwy nie masz owulacji, każdy dzień jest niepłodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia6076
Czesc dziewczyny, mam 17 lat i obecnie biore Diane35, zaczelam 3 miesiac, czytam wlasnie wasze wypowiedzi i sie zaniepokoilam, biore te hormony na poprawe cery, przepisala mi je ginekolog przekonujac ze po nich przytyje(bo bardzo tego chce) i ze poprawi mi sie cera, bo wiele dziewczyn je bralo i miala same pozytywne opinie o tych tabletkach, dlatego teraz niewiem co robic? nie widze jakis bardzo duzych skutkow ubocznych, tzn mialam niewielkie plamienia ale na 1 opakowaniu tylko, teraz bolą mnie sutki i mam bolące piersi(mam nadzieje ze wkoncu rosną hehe) i prosze was o pomoc , a raczej o jakies rady co do cery, bo moj organizmy ma a szybka przemiane materji i chyba nie pomoga mu te tabletki na przytycie :((chociaz zauwazylam ze wiecej jem;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka1990
Te tabletki poprawiają cere, mi sie poprawiła po 3 opakowaniu, ale wcześniej ogólnie nie miałam jakiś poważnych problemów z pryszczami. Przytyłam od nich może max 2 kg, ale brałam je wieczorem. Podobno jak sie bierze je rano, to się bardziej tyje, może faktycznie po nich jest większy apetyt. A to, że wszystko po nich boli, zwłaszcza na początku to też racja :) Ja diane brałam 7 miesięcy, 1 lipca odstawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia03
czesc dziewczyny! biore diane 35 juz ponad dwa lata non stop i jedynym moim skutkiem ubocznym jest przytycie:) 5kg... zawsze bralam je rano i ciagle chodzilam glodna dlatego przezucilam sie na wieczorek i jest ok... zaczynam sie odchudzac:) tradziku nie mam a troszke mialam... na cerze widze poprawe chociaz czasem przed miesiaczka wyskoczy mi jakies \"cudo\" . tak to wszystko jest wporzadku i moge je polecic. bole ustapily krwawienie tez nie jest takie obfite jak kiedys... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, PRZESTRZEGAM PRZED TYM LEKIEM !!!!!!!!! Brałam go dwa lata temu utyłam w ciągu 3 miesięcy 15kg!! Pozatym przyczynił się do powstania torbieli na jajnikach. Innych objawów ubocznych nie miałam tylko ........ ta waga, która nie wynikała z nadmiernego jedzenia i oczywiście torbiele skutkujące operacją - ot tak stało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia607
Oddalabym wszystko za te twoje 15 kg:p ja jak na razie po 3 niesiacach przytylam 0,5kg :/... biore je o god\inie 18 wiec moze przestawie sie na rano :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lottie
Ja brałam Diane przez dobre 6 miesięcy. Na początku było rewelacyjnie. Cera (z powodu której brałam tabletki) rewelacja! Ani jednej krostki nawet w czasie okresu, brzuch w jego trakcie też nie bolał. Niestety po jakiś 3 opakowaniach zaczęły się napady głodu (w ciągu tych 7 m-cy brania przytyłam prawie 10 kg :(, stany depresyjne, ataki lęku i tym podobne nieprzyjemności. Po 7 opakowaniach zmieniłam je na Yasmine i zaczęło się to samo :/ Odstawiłam je też... Wole mieć pryszcze niż brak ochoty do wstawania z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Primoa
Rzeczywiście po odstawieniu tabletek trudniej jest zajść w ciążę. Ale np. moja znajoma zaszła już w 3 miesiace po odstawieniu. Czyli dość szybko. U każdej kobiety to jest inaczej. I często jest tak, ze po odstawieniu mija kilka miesięcy zanim cykl się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitaaa_ktosik
kończe brać 6 opakowanie i na zawsze kończę z tyyyyyyyyyyyym diabelstwem!!!!cera NIC A NIC mi sie nie poprawila NIC!!!jedyne co dobre to to że urósł mi biust:)ale nie mieszczę sie teraz w spodnie przez to:( musialam kupic nowe ;/ niewiem czy nie byłoby lepiej gdybym nigdy tego leku nie spotkała!!zbyt wielu moich bliskich (oraz innych osób) ucierpiało przez to ze byłam ciagle niemiła chamska i krzyczalam na nich!to nie byłam ja-to wlasnie przez ten głupi lek-DIANE35 a wiec ŻEGNAJ DIANE mam nadzieje ze juz nigdy nie spotkam cie na swojej drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydi
A ile brałaś diane?? Nie mogłaś odstawić jak się tak źle czułaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×