Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

ja tez bralam diane 35 ze wzgledu na tradzik, tylko ze ja bylam najpierw leczona tetracyklinami przez dermatologa, a potem po niespelna 2latach poprawila mi sie twarz i wtedy dostalam diane35 bralam ja przez rok zastanawiaja mnie dziewczyny ktore stosuja diane tylko jako srodek antykoncepcyjne, bo pamietam, ze slyszalam, ze nieplodnosc w wyniku zazywania tego 'leku' jest tlko skutkiem ubocznym, jak zazywalam diane a w tym czasie moja kolezanka brala jakis inny antyk to pamietam, ze przy porownaniu w diane bylo o iles tam wiecej jakiegos hormonu, roznica byla troche spora dodatkowo w czasie brania diane mialam co 6miesiecy skierowanie na badanie krwi z naciskiem na watrobe i cholesterol, chociaz naleze do szczuplych cholesterol mialam ponad norme, podobno to nie tylko ja tak reaguje, inne kobiety tez, szkoda, ponoc wszystkie antyki podwyzszaja cholesterol mpja pani dr to zauwazyla na sobie o od tamtej pory kontroluje swoje pacjentki w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakas
Ja brałam te tabletki 8 miesięcy i już nigdy w życiu tego nie wezme. Fakt twarz mam ładniejszą, ale przytyłam 10-15 kg, mój brzuch często wyglądał jak bolał, piersi mi bardzo urosły co mi się nie podoba, no i włosy mi strasznie wypadają. Diane zwiększa apetyt, jednak ja starałam się jeść regularnie no i ćwiczyłam jednak to nic nie dało. Byłam dzisiaj u lekarza i zmienił mi na yasminelle. Tabletki są dużo droższe w porównaniu z diane, ale podobno przez nie się chudnie, więc mam nadzieje ze wrócę do swojej poprzedniej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaakas
Ja brałam te tabletki 8 miesięcy i już nigdy w życiu tego nie wezme. Fakt twarz mam ładniejszą, ale przytyłam 10-15 kg, mój brzuch często wyglądał jak bolał, piersi mi bardzo urosły co mi się nie podoba, no i włosy mi strasznie wypadają. Diane zwiększa apetyt, jednak ja starałam się jeść regularnie no i ćwiczyłam jednak to nic nie dało. Byłam dzisiaj u lekarza i zmienił mi na yasminelle. Tabletki są dużo droższe w porównaniu z diane, ale podobno przez nie się chudnie, więc mam nadzieje ze wrócę do swojej poprzedniej wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nus
ja brałam diane 2 albo 3 miesiące, ale wydaje mi się że 2. I w życiu więcej tego nie wezmę. W tym czasie jak i po odstawieniu ich (generalnie w ciągu 4 miesiący) przytyłam 4 kg i zaczęły pojawiać się migreny. Innych skutków ubocznych fakt faktem nie miałam, ale nie polecam. Później tabletki zmieniłam na yasminelle(biorę je już 2 lata) i wszystko wróciło do normy, oprócz migren, które początkowo zniknęły, jednak od jakichś paru miesięcy znów je mam, ale tylko podczas miesiączek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nus
Ja brałam diane tylko 2 lub 3 miesiące, i przytyłam po nich ok. 5 kg! Ponadto zaczęły się pojawiać migreny. Gdy poszłam do innego lekarza, ten od razu mi je zmienił na yasminelle. Po nich moja waga wróciła do normy, migreny ustały. Jednak tabletki te biorę już 2 lata i od kilku miesięcy mam migreny tylko podczas miesiączek. Dlatego zastanawiam się nad zmianą yasminelle. Ale poza tym je jak najbardziej polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka196
a ja z diany jestem bardzo zadowolona jak narazie:)biorę drugie opakowanie bo na trądzik i widzę znaczną poprawę:)a miałam na buźce tego diabelstwa od groma;/a co do tycia to przytyłam jak narazie kilogram,ale to nie jest powód by zaraz rezygnować:)każdy organizm inaczej reaguje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka196
biorę diane 35 już drugie opakowanie a chodzi o trądzik:)i jestem zadowolona choć miałam tego diabelstwa na buźce od groma;/a co do tycia to przytyłam kilogram,ale to nie znaczy że trzeba to odstawić:)każdy organizm inaczej reaguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Hej dziewczyny! Mam problem. Mam zbyt dużo hormonów naturalnych więc zostały mi przepisane właśnie te pigułki Po microgenie miałam bardzo cięzki łojotok trądzik mam w miare lekki.. ALE biore Diane od 4 dni i mam skurcze w stopie lub w ogóle w całej nodze.. I powiedzcie mi co ja mam zrobić? Czy dalej brać i poczekać, bo 4 tabletki to troche mało.. Czy lepiej odstawic? A wizyta u pani doktor raczej odpada bo termin jest dopiero na koniec stycznia;/ tak zapchane ma ;/ Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Hej dziewczyny! Mam problem. Mam zbyt dużo hormonów naturalnych więc zostały mi przepisane właśnie te pigułki Po microgenie miałam bardzo cięzki łojotok trądzik mam w miare lekki.. ALE biore Diane od 4 dni i mam skurcze w stopie lub w ogóle w całej nodze.. I powiedzcie mi co ja mam zrobić? Czy dalej brać i poczekać, bo 4 tabletki to troche mało.. Czy lepiej odstawic? A wizyta u pani doktor raczej odpada bo termin jest dopiero na koniec stycznia;/ tak zapchane ma ;/ Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Hej dziewczyny! Mam problem. Mam zbyt dużo hormonów naturalnych więc zostały mi przepisane właśnie te pigułki Po microgenie miałam bardzo cięzki łojotok trądzik mam w miare lekki.. ALE biore Diane od 4 dni i mam skurcze w stopie lub w ogóle w całej nodze.. I powiedzcie mi co ja mam zrobić? Czy dalej brać i poczekać, bo 4 tabletki to troche mało.. Czy lepiej odstawic? A wizyta u pani doktor raczej odpada bo termin jest dopiero na koniec stycznia;/ tak zapchane ma ;/ Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Hej dziewczyny! Mam problem. Mam zbyt dużo hormonów naturalnych więc zostały mi przepisane właśnie te pigułki Po microgenie miałam bardzo cięzki łojotok trądzik mam w miare lekki.. ALE biore Diane od 4 dni i mam skurcze w stopie lub w ogóle w całej nodze.. I powiedzcie mi co ja mam zrobić? Czy dalej brać i poczekać, bo 4 tabletki to troche mało.. Czy lepiej odstawic? A wizyta u pani doktor raczej odpada bo termin jest dopiero na koniec stycznia;/ tak zapchane ma ;/ Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
kurcze teraz zauważyłam ile razy mi ten mój post wszedł ;/ Przepraszam i prosze o odpowiedź.. Może któraś z Was miała taki problem? Może to mi przejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susu15
A ja słyszalam,że jak się bierze Diane 35 od dłuższego czasu,a chce się zajść w ciążę,to dopiero po dwóch miesiącach od odstawienia jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susu15
Podobno jak się zażywa Diane 35 od dłuższego czasu,a chce się zajść w ciążę,to możliwe jest to dopiero dwa miesiące po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susu15
Podobno jak się zażywa Diane 35 od dłuższego czasu,a chce się zajść w ciążę,to możliwe jest to dopiero dwa miesiące po odstawieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam diane 35 6-7 lat i cera mi się po nich bardzo poprawiła. Włosy były piekne i żadnych skutków ubocznych nie miałam ( nie przytyłam ani nic z tych rzeczy) Teraz odstawiłam bo lekarz powiedział że nie mozna tak długo brać żdnych anty i kazał mi przestać. kKupiłam sobie Lady comp bo nie truje się a taka sama skuteczność. Ale po odstawieniu diane 35 po tych latach naprwdę nie jest fajnie. Cera strasznie się pogorszyła. włosy jak myłam raz na 2 dni to teraz musze codziennie bo strasznie się przetłuszczają ( chociaż przed braniem diane wogóle się nie przetłuszczały) Ponadto mam bardzo długie cykle bo 40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta1302
Oj z tą dianą:P:P ja aktualnie biorę 2 opakowanie. Sutki strasznie bolą nie codziennie, ale momentami mam ochotę kogoś pogryźc bo wytrzymac nie mogę. Ja dostałam je jako lek na nadmierne owłosienie na twarzy. Hmmm co do tego to coś działają. Na trądzik teoretycznie też pomóc miały co do tego zadowolona nie jestem nie ma ich tyle co wcześniej, ale jak mi czasem jakiś pryszcz urośnie to dosłownie na pół twarzy:P:P tak sądze, że przy najbliższej wizycie u pani ginekolog poproszę o jakieś inne bo pomimo braku jakiś dolegliwości nie mogę się do nich przekonac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy chica
kurcze koncze 2 opakowanie i strasznie mi brzuch wydeło i uda jakies wieksze. mailam fajna figure bo duzo biegam, ale te tabletki chyba strasznei wode zatrzymuja bo mimo ruchu tyje po nich. koncze opak i naraa diana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanka23
a takie pytanko spoza temaciku bo nie chce mi sie tworzyc nowego ;p do lasek ktore biora tabletki anty : pozwalacie swojemu facetowi dochodzic w sobie? bo ja to mam takie schizy i pomimo tego ze biore to wciaz mu na to nie pozwalam... jakos nie moge sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co bierzesz tabletki jak nie chcesz żeby w ciebie wchodził?? Ja kiedys tez miałam takie shizy ale one są bezpodstawne tabletki zabezpieczaja prawie w 100% przed ciążą więc jak już je bierzesz i się trujesz to chociaż mniej z tego przyjemość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
Czy któraś z was miała tak, że po pierwszym opakowaniu nie dostała okresu tak jak powinna w moim przypadku w pt? Dzisiaj sobota a tu dalej nic ani jednej kropelki krwi.. ;/ Troche mnie to niepokoi bo wcześniej brałam Microgynon i miałam okres zawsze w pt a teraz NIC :( Jestem troche chora - zatoki i od wczoraj biorę antybiotyk może to wpłynęło na brak krwawienia? Dodam, że brałam wszystkie tabletki żadnej nie pominęłam, a tylko raz zamiast o 8 wzięłam tabletkę o 9 coś.. Czy któraś z Was też tak miała? Proszę o odpowiedź.. Pozdrawiam, Joasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila24
wcale nie jest tak zle z ta diane. Biore ja od 4 lat i nie mam skutkow ubocznych, no moze raz jak zrobilam przerwe(miesieczna) lekko mnie obsypalo....a tak po za tym to czuje sie ok.. mam zamiar znowu zrobic przerwe (w niedziele wzielam ostatnia tabletke) i szczerze mowiac mam male obawy czy znowu mnie nie wysypie. Dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila24
wcale nie jest tak zle z ta diane. Biore ja od 4 lat i nie mam skutkow ubocznych, no moze raz jak zrobilam przerwe(miesieczna) lekko mnie obsypalo....a tak po za tym to czuje sie ok.. mam zamiar znowu zrobic przerwe (w niedziele wzielam ostatnia tabletke) i szczerze mowiac mam male obawy czy znowu mnie nie wysypie. Dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja brałam Dianke 2 lata i tylko mi pomogła buźką super,,,teraz zmieniłam na cilest i po 2 tyg dostałam straszne plamienie :( mam je do dziś a jeszcze 2 tabletki do końca opakowania.,,,i co teraz dostane znowu krwawienie z odstawienia miała tak któraś z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poducha_
nie mam żadnych skutków ubocznych poza poprawą cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar zacząć stosować Diane 35 głównie chodzi mi o pozbycie się trądziku. Trądzik nasila mi się głównie kiedy mam okres. Czy te tabletki są skuteczne? Ile jest tabletek w opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskotkaaaa
w opakowaniue jest 21 tabletek, tak jak w przypadku wszystkich innych tabletek antykoncepcyjnych. :) a ja wczoraj rozpoczelam 5te opakowanie. jakie mam zdanie? no wiec jesli chodzi o moja cere, to owszem, widac dosc duza poprawe, ale wciaz jej troche brakuje do doskonalosci. dodatkowo przed okresem zawsze wyskoczy mi kilka wkurzajacych pryszczy, ale potem znikaja :P. co wazne, ani troche nie przytylam przez te kilka miesiescy (chwała Bogu! :D). od czasu do czasu, ale naprawde rzadko, zdarza sie ze jest mi po tabletkach troche niedobrze i czuje lekkie mdlosci. bylo tak zwlaszcza na poczatku brania, ale zapewniam, ze nie jest to az tak bardzo dajace sie we znaki, a organizm powinien sie wkrotce przyzwyczaic. wlosy nie tluszcza mi sie ani bardziej ani mniej, stopien ich wypadania tez sie raczej nie zmienil. owlosienie na ciele... hmm... jesli sie w ogole oslabilo to tylko minimalnie... nie wiem natomiast jak jest z zapobieganiem ciazy. slyszalam, ze tabletki te nie daja az tak duzej ochrony jak inne bardziej znanych marek dostepnych na rynku, dlatego wole nie ryzykowac i zabezpieczam sie jeszcze w inny sposob, ale nie ukrywam, ze jest to dla mnie torche uciazliwe, a zwlaszcza dla chlopaka... wiadomo o co chodzi :) moze wy mi powiecie czy jestescie zadowolone z \"ochrony przeciwciazowej\" czy tez moze ktorejs z was zdarzyla sie jakas wpadka..? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskotkaaaa
w opakowaniue jest 21 tabletek, tak jak w przypadku wszystkich innych tabletek antykoncepcyjnych. :) a ja wczoraj rozpoczelam 5te opakowanie. jakie mam zdanie? no wiec jesli chodzi o moja cere, to owszem, widac dosc duza poprawe, ale wciaz jej troche brakuje do doskonalosci. dodatkowo przed okresem zawsze wyskoczy mi kilka wkurzajacych pryszczy, ale potem znikaja :P. co wazne, ani troche nie przytylam przez te kilka miesiescy (chwała Bogu! :D). od czasu do czasu, ale naprawde rzadko, zdarza sie ze jest mi po tabletkach troche niedobrze i czuje lekkie mdlosci. bylo tak zwlaszcza na poczatku brania, ale zapewniam, ze nie jest to az tak bardzo dajace sie we znaki, a organizm powinien sie wkrotce przyzwyczaic. wlosy nie tluszcza mi sie ani bardziej ani mniej, stopien ich wypadania tez sie raczej nie zmienil. owlosienie na ciele... hmm... jesli sie w ogole oslabilo to tylko minimalnie... nie wiem natomiast jak jest z zapobieganiem ciazy. slyszalam, ze tabletki te nie daja az tak duzej ochrony jak inne bardziej znanych marek dostepnych na rynku, dlatego wole nie ryzykowac i zabezpieczam sie jeszcze w inny sposob, ale nie ukrywam, ze jest to dla mnie torche uciazliwe, a zwlaszcza dla chlopaka... wiadomo o co chodzi :) moze wy mi powiecie czy jestescie zadowolone z \"ochrony przeciwciazowej\" czy tez moze ktorejs z was zdarzyla sie jakas wpadka..? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×