Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość zakrwawiona
ja bralam diane przez 9miesiecy ze wzgledu na pryszcze. na cere pomoglo.nie przytylam. ale mialam straszne skurcze lydek. powiekszyly sie zylaki,spadla ochota na sex.. prawdziwy problem pojawil sie jednak po odstawieniu diany..okres trwal 10dni i nie chcial sie skonczyc:((( wyladowalam w szpitalu:(((( sluzowki nazbieralo sie na miesiac krwawienia w wyniku zaburzen hormonalnych..moglo by mnie takie krwawienie wykonczyc.. grozila mi silna anemia:(( w szpitalu mialam zabieg. to bylo jedyne wyjscie.. balam sie panicznie... gdyby mozna bylo cofnac czas nigdy bym nie wziela diany 35 do ust!!!! nie polecam diany35.. jest straszna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po diane nie mialam ochoty na seks, caly czas chcialo mi sie wymiotowac, w dodatku wyrosla mi jakas torbiel w piersi. Diane 35 to syf, nie dziwie sie ze sa takie tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore Diane na podtrzymanie wynikow kuracji izotretynoina(retinoid na tradzik),cera super (jak z okladki-no prawie:P)brak skutkow ubocznych. Za 3 dni zaczynam 3 miesiac oby nic sie nie zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sayeeeda
kurcze tyle sie złego o tym naczytałam ze juz nie wiem :/ chetnie bym ich nie brała ale u mnie problem polega na podwyzszonym testosteronie z czego prawdopodobnie (od ponad 4 lat) wypadaja mi włosy i juz nic mi nie pomagało wiec trafiłam do endokrynologa i mi przepisal Diane 35. Brałam ja jakies 5 lat temu ale tylko 4-5 miechów i juz nawet nie pamietam czy były jakies skutki uboczne, ale chyba wiekszych nie bylo. Ale teraz moga byc - kto wie. A najbardziej sie boje ze jeszcze mi pogorszą mi istniejące juz pajaczki na nogach (moja ostatnia zmora). I normalnie zgłupialam juz bo nie chce byc łysa ale tez nie chce miec całych sinych nóg :/ Czy któras z was miała problem z pekającymi naczynkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrwawiona
ja mialam pajaczki na nogach po dianie. zreszta mam do dzis:( dotego zylaki.. patrzec nie moge:( po zabiegu endometrium do dzis nie mam okresu choc zapewniali mnie ze dostane po 4tygodniach.. diane to samo zlo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyp
witam.mam problem?no tak chyba mam problem;p \\\'opracowuję\\\' drugie opakowanie tabletek.zaczynałam je brać ze względu na bolesne miesiączki i antykoncepcję.lekarka zaleciła mi je również na trądzik.czytając wasze wypowiedzi zastanawiam się czy one są właściwie dobrymi lekami anty.?pomyślałam sobie,że są raczej robione z myślą o zwalczeniu trądziku. ale tak na prawdę mój problem polega na czymś innym.zazwyczaj uprawiam seks(fakt faktem zaczęłam dop.po przyjmowaniu tab.:)) z prezerwatywą(zabezpieczeń nigdy za wiele;p) aczkolwiek ostatnio mnie poniosło i wypadło na to,że nie użliśmy prezerwatywy,oczywiście był wytrysk.czy powinnam obawiać się ciąży??????????bo przecież tak krótko biorę te tabletki:/no i nie wiem czy są skuteczne jezeli chodzi o antykon. proszę o ODPOWIEDŹ! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma opcji na ciąże, chyba, że nie bierzesz o stałych porach itd :D ja juz biore 3cie opakowanie i jest luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyp
Biorę o stałej porze ;) zapomniałam dodać fakt,że wytrysk był tam tam tam:) w środku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja za tydzien powinnam skonczyc pierwszy listek diane mite ( to samo co dane 35) ale czuje sie okropnie dzis zdecydowalam sie ze je odstwaim niech sie dzieje wola boska ale ja nie daje rady. bol glowy jest straszny, jestem cala opuchnieta, nogi mnie bola wczoraj mialam bol w klatce piersiowej caly dzien. jestem senna caly dzien a w nocy nie moge spac, mam koszmary, bol piersi jest przerazajacy przez co nie moge spac no i piersi sie powiekszyly przy czym i bez tego mam ogromne dzis postanowilam ze je odstawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja za tydzien powinnam skonczyc pierwszy listek diane mite ( to samo co dane 35) ale czuje sie okropnie dzis zdecydowalam sie ze je odstwaim niech sie dzieje wola boska ale ja nie daje rady. bol glowy jest straszny, jestem cala opuchnieta, nogi mnie bola wczoraj mialam bol w klatce piersiowej caly dzien. jestem senna caly dzien a w nocy nie moge spac, mam koszmary, bol piersi jest przerazajacy przez co nie moge spac no i piersi sie powiekszyly przy czym i bez tego mam ogromne dzis postanowilam ze je odstawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja za tydzien powinnam skonczyc pierwszy listek diane mite ( to samo co dane 35) ale czuje sie okropnie dzis zdecydowalam sie ze je odstwaim niech sie dzieje wola boska ale ja nie daje rady. bol glowy jest straszny, jestem cala opuchnieta, nogi mnie bola wczoraj mialam bol w klatce piersiowej caly dzien. jestem senna caly dzien a w nocy nie moge spac, mam koszmary, bol piersi jest przerazajacy przez co nie moge spac no i piersi sie powiekszyly przy czym i bez tego mam ogromne dzis postanowilam ze je odstawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja za tydzien powinnam skonczyc pierwszy listek diane mite ( to samo co dane 35) ale czuje sie okropnie dzis zdecydowalam sie ze je odstwaim niech sie dzieje wola boska ale ja nie daje rady. bol glowy jest straszny, jestem cala opuchnieta, nogi mnie bola wczoraj mialam bol w klatce piersiowej caly dzien. jestem senna caly dzien a w nocy nie moge spac, mam koszmary, bol piersi jest przerazajacy przez co nie moge spac no i piersi sie powiekszyly przy czym i bez tego mam ogromne dzis postanowilam ze je odstawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko to sa tabletki anty, nic nie bedzie :P jesli ktos wpadł to albo pomylil diane z rutinoscorbinem albo nie bral jak nalezy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyp
kaś90-dziękuję;* no to jestem spokojna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocyp
kaś90-dziękuję;* no to jestem spokojna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra po odstawieniu Diane 35 Zamawiajcie wyzyte u dermatologa sypie sie cera na maaxa Diane to baardzo stary lek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoollaa22
witam dziewczyny :) ja biore diane juz prawie rok, oczywiscie ze wzgledu na cere i musze powiedziec ze pomogly mi bardzo choc teraz znowu cos zaczelo sie pojawiac ;/ jezeli chodzi o kg to przybylo mi tylko 2-3 kg wiec nie jest zle , piersiatka urosly z czego na poczatku nie bylam zadowolona a teraz juz sie przyzwyczailam :) moj facet jest wniebowziety :D ale niestety biore ostatnie opakowanie i czas na zmiane tabletek te maja za duza dawke hormonow jak dla mnie :(tak twierdzi lekarz... moze ktoras z was by mi cos polecila jakies tabletki ktore tez maja wplyw na cere a zawieraja mniejsza ilosc hormonow?????? czekam pomoc:) pozdrawiam kochane :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. ;) Pięć dni temu zaczęłam brać "Diane 35" i teraz, czytając Wasze opinie, trochę się obawiam... Ale mam pytanie... Czy alkohol lub tabletki przeciwbólowe, np. Apap zmniejszają działanie ANTYKONCEPCYJNE Diane 35?? Natomiast jedna z pań pytała o palenie papierosów przy Diane... W ulotce dołączonej do tego leku wyczytałam, że należy zaprzestać palenia, gdyż papierosy w połączeniu z Diane 35 zwiększają ryzyko wystąpienia zawału serca lub udaru, szczególnie po 35. roku życia... ;/ Sama palę (niedużo), ale jednak ta przestroga działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siksa20
Dobry wieczor! Jesli chodzi o diane35 i papierosy to w malych ilosciach nic sie nie dzieje (np.!10 na dzien). Ale chyba na zeby cos te hormony le dzialaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palenie papierosow podczas brania kazdych tabletek anty moze wywolac nowotwor, wszedzie sie o tym mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA23
Jestem zła, ponieważ po odstawieniu tych tabletek trądzik wrócił i to znacznie gorszy :(((( Nie będę już ich brała bo leczę się na silne zawroty głowy i nie mogę bo to jeden ze skutków ubocznych :( Mieszkać alkoholu z Diane nie RADZĘ, chyba że tylko jedne piwko ale jak więcej to lepiej nie. Bardzo może kręcić się w głowie na drugi dzień, ja dostałam się do szpitala i nie było ze mną dobrze :( odstawiłam tabletki, minęły 3 miesiące i dalej nie jest dobrze :( i znowu byłam tydzień temu w szpitalu :( Diane według mnie można brać tylko parę miesięcy i potem koniec, ALE TRĄDZIK I TAK W R Ó C I PS brałam je 4 lata z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bralas 4 lata to nie wiem kto Ci to zalecil, bierze sie max rok a pozniej przerzuca na jakies slabsze, z tabletek trzeba stopniowo rezygnowac a nie tak od razu w dodatku po 4 latach brania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoollaa22
zgadzam sie z przed mowczynia Diane mozna brac najwyzej rok a pozniej nalezy zmienic na slabsze. Ja własnie w przyszlym tygodniu wybieram sie do mojego doktorka po taka zmiane ciekawe co mi przepisze i jak nowe tabletki beda dzialac na mnie i moja cere :/ troche sie denerwuje bo nie chcialabym aby ten okropny stan mojej skory powrocil ale tez nie chcialabym przytyc:( dam znac co i jak po wizycie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bojowniczka1
Dziewczyny! Brałam diane przez 5 dni. Przepisał mi ją lekarz na rzekome PCO. Kazał owczywiście brać 21 dni. Jednak uslyszalam od koleżanki ktora skonczyla medycynę ze bardzo po nich przytyję (nie czytalam wczesniej tego forum). Po 5 tabletkach odstawiłam. Nie wiedziałam ze skutkiem będzie okres po nastepnych dwoch dniach! co mam teraz zrobic? nie pojde juz do tego lekarza bo mnie opieprzy porzadnie. Dermatolog do ktorej poszlam przypadkiem powiedziala ze zle zrobilam ze je odstawilam. Mam kłopoty z cerą i bardzo niereguralne miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tzw krwawienie z odstawienia, dziwie sie Twojej kolezance ze takie cos powiedziala, bo jakbys sie wiecej doczytala to nie kazdy tyje, to czy przytyjesz zalezy od tego ile zjesz, ja nie przytyłam nic, zle zrobilas na pewno, czytaj ulotki itd a nie zdawaj sie na kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA23
oj kochane nie czytacie uważnie! Brałam tabletki przez 4 lata z przerwami. miałam trzy przerwy sześcio miesięczne, przepisał mi te tabletki bo miałam bardzo dziwny trądzik, bolesne bomble pomieszany z ropnym trądzikiem. Inne dziewczyny piszą że biorą 8 lat i jest spoko więc w porównaniu z 4 latami to nic. Dużo lekarzy przepisuje te tabletki na dłuższy okres. Za nim zaczęły działać te tabletki na mój straszny trądzik minęło 6 miesięcy. masakraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zespół policystycznych jajników przez co podwyżony nieznacznie testosteron więc musze brac Diane 35 bo ona podobno obniża jego poziom... Kiedys brałam Yasminelle i było super... Dziś wziełam pierwszą tabletkę. Mam nadzieje że mi sie libido od tego POPRAWI bo przez ostatnie kilka miesiecy jest jakas trauma... Nie brałam długo tabletek i jak kłoda jestem... Jak czytałam wczesniej Diana podobno jeszcze bardziej obniża chęci... Któraś tak ma jak ja...? Bo nie bardzo wiem co ja mam zrobić ;/ No ile mozna byc kłodą... :/ Zaznaczam ze nie miałam z tym nigdy problemów a teraz... Nie potrafie sie rozkręcić nawet gdy moj chłopak staje na głowie! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoollaa22
witam ponownie:) juz jestem po wizycie u innego lekarza, i jestem bardzo zadowolona :) przeprowadzil ze mna wywiad,zrobil badania i zlecil cytologie za 10 dni , od razu powiedzial ze trzeba zmienic tabletki gdyz sa one za silne dla tak mlodej kobiety, tym bardziej ze jeszcze nie rodzilam. Przepisal mi NOVYNETTE,szczerze nie wiele slyszalam na temat tych tabletek moze ktos je bierze i powie jaka byla reakcja organizmu na nie??? glownie chodzi mi o cere bo mam tendencje do tradziku, oraz o wage czy grozi mi znaczne przybranie na wadze??? :( mam nadzieje ze nie :(( czekam na odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaamaaa
Dziewczyny! zaczęłam brać diane. i to był najgorszy pomysł jaki mogłam mieć w swoim życiu. przez pierwsze dwa dni nic się nie działo. ale potem! koszmar. myślałam, że umrę z bólu. niesamowicie bolał mnie cały brzuch, nie mogłam jeść. w sumie to nie mogłam się wcale ruszać. do tego doszła gorączka. odradzam. skutki okropne. odstawiłam szybko, bo w przeciwnym razie nie wiadomo jakiego choróbska bym się nabawiła. diane zatrzymało mi nawet okres. odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×