Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Jeśli chce ktos odsprzedać diane 35- chętnie odkupię po rozsądnej cenie! Prosze pisać na maila - mmmol@o2.pl. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka8905
Chcialabym sie jeszcze zapytac, czy jak skonczylam brac ostatnia tabletke z opakowania w poniedzialek 29 sierpnia to pierwsza z nastepnego opakowania mam zaczac brac w nastepny poniedzialek czy we wtorek? Jak to jest z ta 7 dniowa przerwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 19
Ja właśnie dziś byłam u lekarza i też przepisał mi dane mam zamiar stosować go jak narazie w celach leczniczych ale po przeczytaniu waszych oponi zastanawiam się czy zacząć go brać nie jestem osobą otyłą i raczej ciężko jest mi przytyć ale oprócz tego poruszam się na wózku i obawiam się tego, że po tych tabletkach się to zmieni chcę tego uniknąć czy jest sens brania tych tabletek pomóżcie podjąć właściwą decyzję nie wiem co mam robić proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 19
Czyli, że przytyję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona 19
Odpowiedzcie na meila była bym wdzięczna jeśli odpowiecie ilonkamata@onet.pl mój adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam do sprzedania 2 oryginalnie zafoliowane opakowania tabletek Yasminelle firmy Bayer. Termin ważności do 08.2015 r. Wykupiłam większą ilość, po czym okazało się, że mi nie służą, dlatego odsprzedaję. Cena apteczna to 45,90 zł/szt. Moja cena to 40,00 zł/szt. + koszt przesyłki. Zainteresowane proszę o kontakt mailowy: alicja1818@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinzii
Cześć dziewczyny, Chętnie odkupię cyprest albo diane 35. kontakt: pinzonia@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goścć
Bralam je kilka lat.Owszem cera się poprawiła ale waga też.Na nogach koszmarne pajączki,koszmarne bóle głowy a i z ochotą na sex kiepsko że o stanach depresyjnych nie wspomnę.Po odstawieniu cera znowu kiepska z wagą niestety też kiepsko ,pajączki też zostały na pamiątkę .Może na jakiś krótki czas można sp róbowac ale potem problem z cerą wraca zresztą lekarz mnie uprzedzał że będzie jeszcze gorzej po odstawieniu szkoda że nie powiedział tego wcześniej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dianeeee6
Czesc a czy miałyscie napady agresji po Diane? Biore ja na cere, 7 lat mialam przerwe pol roku, zaczynam drugie opakowanie i mam napady zlosci rzucilam telefonem raz - musialam kupic nowy, na strzepy poszedl w klotni czy to od tabletek?A moze psychika z innego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamananstolatka
Mam 17 lat i prawdopodobnie PCOS :( Dodatkowo niedoczynność tarczycy. Probówano 2 leków, żeby wyleczyć podwyższony androstendion, który powodował wypadanie włosów i wzrost włosów tam gdzie nie trzeba, wolną przemianę materii, zły stan cery (trądzik, wypryski i inne gówno). Niestety wyniki tylko pogarszały się. Od paru dni biorę Diane 35, na początku w sumie nic nie zauważyłam jednak ostatnio jestem płaczliwa, mam napady złości, płaczu i deprechy, dodatkowo wyskoczyło mi parę bolących syfów a także przytyłam około 2kg :( Do lekarza idę dopiero w zimę. Kurwa, ja mam nadzieję, że to tylko chwilowe skutki uboczne. Nie chcę tyć :( Boję się przytycia, czuję się taka ciężka. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat0000
biorę dianę już niemal rok z dwumiesięczną przerwą popół roku kiedy to wyjechałam za granice i sądziłam że nic sie nie stanie jak odstawię pigulki - bo przeciez i tak nie byly mi potrzebne,przez pierwsze pol roku bylo w miare ok,poczatkowo bylam senna ,zmeczona ,mialam nudnosci przy okresie co do ochoty na seks bylo w porzadku,cera mi sie poprawila ..ALE jak je odstawilam pojawily sie miliony krostek wszelakiego rodzaju na mojej twarzy i dekolcie , non stop borykalam sie z problemami skornymi , nie bede ich opisywac bo to masakra,ale NAJGORSZE BYLY naplywy gorąca jak u kobiet z menopauzą,poprostu koszmar,co jakis czas zalewała mnie fala gorąca na twarzy i idąca w dół , miałam wrazenie ze skora mi sie roztapia na twarzy ...wkoncu udalam sie w niemczech do znajomej ginekolozki ,glupia zrobilam to dopiero po 1,5 miesiaca bo myslalam ze to jakies przeziebienie czy cos,...lekarka stwierdzila ze to objawy odstawienne ,ze musze zaczac na nowo brac diane bo inaczej z cerą bedzie coraz gorzej a naplywy goraca mogami zostac do konca zycia przez zaburzenia hormonalne ktore poczynily tabletki,spytalam -zatem kiedy moglabym je odtsawic a ona na to ze najlepiej kiedy cera mi sie unormuje czyli mniej wiecej po roku ,choc bywa dluzej zebym poszla do ginekologa po slabsze tabletki i stopniowo zeszla do najnizszej dawki.....PARANOJA ,nie wiem po co byly mi w ogole tabletki,z cerą miewam teraz mniej wiecej tyle samo problemow co przed rozpoczeciem brania tabletek,zaczynalam od Sylvie 20 ktore bralam pol roku az poszlam powiedziec lekarzowi ze jest cos nie tak,bo stale jestem senna ,zmeczona,nic mi sie nie chce,a cera dostaje fiksy przed okresem,zmienil mi na diane 35 i jak widzicie wcale nie jest lepiej,chociaz kazdy ma wlasne odczucia...za dwa tygodnie mam kolejna wizyte u ginekologa ,moze cos mi wkoncu poradzi jak trzeba,zwlaszcza ze zmienilam lekarza:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat0000
co do żylaków z którymi mam problemy w wieku 23 lat to tragedia ,biore podwojna dawke leku z wyciagiem z kasztanowca,szykuje sie na zabieg,a musze brac te pigułki zeby unormowac cere...to wszystko razem sie mija z celem ,podobnie odchudzanie i diana w moim przypadku rowna sie brak rezultatu,dziewczyny ! idąc do lekarza powiedzcie mu zeby przypisywal wam slabsze srodki,jesli nie macie wyraznych problemow z cera ,w miare regularny okres a macie problemy z pajaczkami,bo pozniej wyladujecie w takiej kropce jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakuska25
Cześć dziewczyny. Mam 25 lat i już od 2 lat biorę Dianę. Najpierw chciałam jakieś pigułki anty, ale po 2 opakowaniach (Novynette) strasznie mnie obsypało- wcześniej też nie miałam idealnej cery, ale po tych 2 mcach chciało mi się płakać jak widziałam się w lustrze. Teraz jest ok, tzn mam ładną cerę, ale drobne krosty i wągry mam na skórze, jednak od jakiegoś czasu mam wrażenie, że zatrzymuje dużo wody w organizmie, przytyłam już ok 5 kg w porównaniu z wagą sprzed tabletek. Ostatnio mam chyba objawy okołodepresyjne- potrafię rozryczeć się strasznie o głupotę, mam jakieś nudności, jestem rozkojarzona i nerwowa. Chciałabym odstawić całkiem Diane, ale naczytałam się o tym, co się może stać i dlatego się waham.... Czuję, że muszę dać spokój z tabletkami, ale jak wróci mi taki trądzik to umrę i z domu nie wyjdę!! Myślałam żeby odstawić Diane na jakieś 3 mies i spróbować jakiś lżejszych- już miałam taką próbę- YAZ powodował u mnie migreny plamienia i popsuła mi się cera (ale to już bym wytrzymała gdyby nie reszta). Wymuszę na mojej gince zeznania dot skutków ubocznych po Dianie bo żałuję powoli że je zaczęłam brać. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:) mam problem mianowicie biorę Diane 35 juz drugi tydzień i na chwilę obecną mam same problemy. Ginekolog przepisał mi Diane na tradzik bo wysypuje mnie niemilosiernie.;P pierwsza pigułkę wzięłam w 5 dzień okresu i od tej pory codziennie mam mdłości,wymiotuję,mam wzdęcia a czasem biegunkę,czuję sie osłabiona i senna,poza tym nie bolą mnie piersi ani nie palmię.Trądzik nie zniknął a ja już mam dość Diane 35:(( doradzcie Kobiety,czekać aż to minie czy biec do ginekologa i zmienić pigułkę? p.s zapomniałam dodać ze wczesniej bralam luteinę jeden dzien przepisana na wywołanie okresu,ponieważ spóźniał mi sie 2 tygodnie przez stres:( czy to ma jakis zwiazek,wplyw na moja pigulke obecnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataka
Ja nie wiem co wy tak psioczycie na Diane, aj biorę Dianę od 2 miesięcy i zamierzam brać przez półroku na trądzik ( ani krócej bo to nic nie daje, ani dłużej bo to szkoda na wątrobę ). Miałam plamienia przez pierwsze opakowanie i 6 tabletek z drugiego, ale bardzo małe ( po godzinie od wzięcia tabletki, mi się kończyły ). A skóra mi sie już poprawiła, żadnych nudności, apetyt na seks bez zmian ( dobrze ;-), żadnego wypadania włosów, żadnych złych nastrojów, żadnych żylaków, słówem luz blus :-) No ale rozumiem równie dobrze mogę się przekonać że będzie źle po odstawieniu tabletek, mam nadzieję że jednak to mnie ominie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość King of Pop
kochane powiedzcie mi czy Diane są bardzo dobrymi tabletkami antykoncepcyjnymi? Niedawno uprawiałam seks (pierwszy raz) ze swoim chłopakiem i bez zabezpieczenia a te tabletki biorę już od przeszło roku. Powiedzcie czy jest możliwość że nie podziałają i zajdę w ciążę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinaa
"king of pop" nie masz sie o co martwic , jestes zabezpieczona na 100% nie musisz sie o to martwic, przeciez od czego masz diane;>:)Pozdrawiam,natienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytafkjnv
Jestem po pierwszym opakowaniu Diane, dostałam je głównie na trądzik (choć nie jest on u mnie jakoś nasilony) oraz na bardzo bolesne miesiączki. Skutki uboczne? często boli mnie podbrzusze i piersi, choć mimo iż to pierwsze opakowanie, zauważyłam, że troszkę 'podrosły', w dodatku mam po nich wilczy apetyt, potrafię zjeść obiad z 2 a nawet 3 porcji. (Jednak u mnie to się przydaje, ponieważ jestem bardzo szczupła). :) Poprawy cery jak narazie niezauważyłam, napiszę o tym po 3 czy 4 opakowaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia054
Witam. Mam do sprzedania Diane 35, 3 opakowania. Częstochowa Jak ktoś chetny pisać : sylwusia05_92@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxjcnsjk
każde tabletki psują cykl kobiety, raczej po tabletkach ciężko jest zajść w ciążę, ponieważ kobiecy cykl nie ureguluje się w ciągu kilku/kilkunastu dni. Choć bywają różne przypadki. Najlepiej żebyście zrobili test ciążowy (po tyg. od stosunku). Diane 35 należą do dość silnych leków hormonalnych, ale ile kobiet, które brały/biorą Dianę, tyle opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie001
Cześć ;) Ja rzuciłam diane 35, bo narobiła mi wiele kłopotów, niestety ;/ Zaczęłam ją brać głównie dla poprawienia cery, a wyszło na to że już po 1 opakowaniu miałam straszne dolegliwości takie jak kaszel, silny ból w klatce piersiowej który utrzymywał się przez cały tydzień (bez przerwy) po nocach nie mogłam spać bo leżenie było najgorszą dla mnie pozycją, strasznie byłam przez to wszystko wymęczona i osłabiona ;/ Ból sprawiał że oddychanie sprawiało problem i miałam duszności, słabo mi się robiło przez krótkie wdechy . Do tego ból promieniował mi aż na plecy i barki nie mogłam się ruszać ;/ Na początku nie miałam pojęcia że to przez diane i brałam dalej. Od tamtej pory miałam straszne zadyszki ( wejście po schodach i ledwo oddychałam). Po drugim opakowaniu powtórzyła się moja historia, wtedy to już konkretnie zaczęłam szukać powodu i sięgnęłam po ulotkę diany, identyczne dolegliwości jak wypisane ;/ Dziewczyny jak zobaczycie u siebie podobne objawy to zaraz odstawić! Nie ma co zwlekać bo może to prowadzić do poważnych chorób! I tym którym diana nie zaszkodziła to gratuluje, lecz nie piszcie i nie krytykujcie opinii negatywnych wypowiedziami ( co wy od niech chcecie). Każdy ma innych organizm jeden może ją stosować drugi nie. Ja np. mam pecha i nie mogę a wy nie i się cieszcie bo to nic miłego. Piesze to po to aby kobiety które stosują ją i mają podobne objawy porównały sobie moje przeżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddie001
MissBoyish , a nie zalecił ci twój ginekolog zażywać pierwszego opakowania na noc. Bo mi tak ponieważ może powodować takie właśnie zmiany w twoim organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka :)
Ginekolog przepisał mi Diane na 3 miesiące jako lek na problemy z cerą i antykoncepcję, po 3 miesiącach mam przejść na słabsze tabletki... Jednak po przeczytaniu tematu zastanawiam się czy w ogóle zaczynać kurację... Mam 22 lata i niestety mam już problem z żylakami na nogach, boję się, że problem się pogłębi, mam też pewne skłonności do tycia... Nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianka9
Biorę tabletki anty już prawie trzy lata, teraz łykam Logest, który ma małą dawkę hormonów, ale działa bardzo łagodnie- żadnych skutków ubocznych, żadnych zmian w ciele. No i co ważne działanie-anty zachowane. Zastanawiam się bardzo mocno nad Diane, kusi mnie ich działanie antytrądzikowe... Mam problemy z cerą ale skutki uboczne mnie przerażają. Łatwo tyję, boję się, że Diane źle wpłynie na ten fakt. No i obawiam się wysypu pryszczy po odstawieniu. Nie wiem czy warto zrezygnować z bezpiecznych tabletek. Co prawda ile "konsumentek" tyle opinii, ale czytałam już wiele wypowiedzi na temat różnych tabletek, a tylu negatywnych co na temat Diane nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leila91
Hej dziewczyny, wlasnie mam maly dylemat i chcialam sie dowiedziec czy ktos byl w podobnej sytuacji. Mam problemy z cera, nawet nie chodzi o pryszcze lecz o to ze sie niesamowicie przetluszcza. Absolutnie nic na to nie pomaga ;/ bralam Marvelon ale poniewaz nie bylo zadnej poprawy moj lekarz zapisal mi Diane. I teraz powstaje pytanie: zaryzykowac i przestac brac marvelon na rzecz Diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka_trzecia
diane 35??? Ach tak, mam "dzięki" nim 8letnią córkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Diane-35 - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia:P
Matko najdroższa ludzie jakie wy głupoty wypisujecie na tym forum...;/ Diane35 to są bezpieczne tabletki to raz Dwa-na cere działają świetnie jeśli ktoś ma trądzik Trzy-są świetnym i bezpiecznym środkiem antykoncepcyjnym.. Cztery-nawet przy długotrwałym braniu można bez problemu zajść w ciążę po odstawieniu ich.. Hmm..jeśli ktoś ma trądzi i myśli że same te tabletki pomogą to jest idiotą..tu musi być dieta aktywność fizyczna i dermatolog + dodatkowa kuracja.Poza tym..dziewczyny jeśli macie problemy z cerą przestańcie używać podkładów fluidów bo te kosmetyki blokują pory i powstają syfy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia:P
Do leila91 !! Ja na twoim miejscu dawno bym przestała brać tamto świństwo i zaczeła brać Diane35:):) Mnie pomogła nie odrazu ale po miesiącu owszem;) świetne hormony :D Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulu92
Mam do sprzedania recepte na 2op Diane i 1 op Sylvia . Cena do negocjacji . kontakt czekoladowamieta@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×