Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość maria.nowak55
Sprzedam jedno opakowanie Diane35. Proszę pisać na meila maria.nowak55@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosy
chce kupić diane 35 prosze o kontakt mery190@znajomi.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
Witam, zamienię tabletki Sylvie20 na Diane 35, we Wrocławiu. e-mail: kamilaw1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilaaaaaaa
zamienię tabletki Sylvie20 (mam 2 opakowania kupione dzis w aptece) (z mniejszą ilością hormonów niż Diane) na Diane 35 lub odpowiednik. Wrocław, kamilaw1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walkaztradzikiem
Chciałam wziąć tabletki ze względu na cerę (na prawdę próbowałam już wszystkiego-to była ostateczność. Stosowałam od różnych maści przez antybiotyk w kremach po antybiotyk doustny. Chodziłam do kosmetyczki na oczyszczanie skóry(to tylko bardziej otworzyło mi pory) Trądzik i tak wracał..) oraz w celu uregulowania spraw związanych z cyklem. Wg Pani Dermatolog niektórzy już genetycznie są wyjątkowo podatni na niektóre zmiany: 1. hormonalne (wysoki poziom testosteronu u kobiet wpływa na tworzenie się trądziku u kobiet), 2. związane z dietą (należy unikać pokarmu zawierającego hormononu IGf - kategorycznie nie można jeść słodyczy, powinno ograniczyć się produkty z krowiego mleka . Należy stosowac diete niskiego indexu Glikemicznego. Powinno się jeść dużo pomidorów oraz pić dużo płynów(najlepiej wody) 3. wpływ środowiska zewnętrznego (powinno się codziennie oczyszczać skórę tonikiem bez SLS - Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate. Ten związek chemiczny jest w większości kosmetyków. W USA i w Australii został dowiedziony jego negatywny wpływ. U mnie okazało się,że właśnie ten związek podrażniaj skórę i zamiast jej pomagać sprawił, że trądzikowi się jedynie pogłębił. Na pierwszy rzut oka wydaję się,że skóra jest oczyszczona i świeża. Niestety stosowany w długim okresie czasu wpływa niekorzystnie. W sprawie tabletek: Na początku brałam yasminelle przez 2 miesiące (mniejsza ilość estrogenu i progesteronu). Przypisuje się je obecnie większości kobiet(szczególnie młodym). Według ginekologa są dobre, ponieważ zawiera nowy związek który jest lepiej przyswajalny i nie zatrzymuje wody w organizmie. Szczerze mówiąc na mnie nie działały dobrze. Czułam się często przybita, nie chciało mi się wychodzić z domu.. Poprawy cery nie widziałam żadnej,a nawet było znacznie gorzej(wiem,ze na poprawe trzeba czekać min.3 miesiące, ale moja dermatolog stwierdziła,że jeżeli po 2 miesiącach jest gorzej to należy zmienić tabletki na inne- mocniejsze). Co więcej po yasminelle przytyłam ok 2kg, wzrósł mi apetyt. Najgorzej było tuż przed 7 dniową przerwą- mogłam jeść non stop. Przerzuciłam się na Diane 35. Oczywiście mój ginekolog był raczej przeciwny. Wiele skutków ubocznych i powiedzmy sobie szczerze są to silne tabletki. Co więcej zatrzymują wodę w organizmie. Biorę je od miesiąca. Na początku było gorzej, ale z każdym tygodniem widziałam małą poprawę. Zrzuciłam te 2kg z czasów yasminelle. Niestety zauważyłam,że odrobinę przybyło mi w udach.. Oczywiście piersi się powiększyły, to akurat plus:). Teraz jestem w trakcie przerwy. Okres się pojawił. Co prawda boli mnie trochę brzuch,ale da się przeżyć. O dziwo uda wróciły do normalnych rozmiarów(podejrzewam,że własnie w tym rejonie głównie utrzymywała się woda w moim organizmie). Poprawa jest czekam na kolejne efekty.. Wszytko będę opisywała na moim blogu - http://walkaztradzikiem.blogujaca.pl ZAPRASZAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie .......
zaczełam brać diane , mam teraz 7 dniowa przerwe, wystepue teraz u mnie lekkie krwawienie , czy wszystko est prwidlowo , i dokladnie po 7 dniach mam zaczac znowu brac tabletki ? czy po tabletkach wyskoczyly komus akies plamy na ciele , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alendroo
Przymuje tabletki od 3 czerwca - Diane 35. Staram sie w miare regularnie, ale nie co do godziny. Czasem jest to 21, a czasem byla to nawet 00, 1 godzina. Tabletki zdarzyło mi sie z 4/5 razy popić piwa. Przez pierwsze dwa opakowania nie robiłam przerwy. Wzielam 21 + 21 tabletki. Po dwóch opakowaniach w dniu krwawienia dostalam silnego bólu brzucha, piękącego..palącego - nei do wytrzymania, gdyby nie silny ketonal musiałabym jechac na pogotowie. Na innych forach gdzie odpisuja jacys eksperci mowili ze krawienie nie wyklucza ciazy poniewaz, spowodowane jest sztucznie TABLETKAMI, i nawet gdy jest ciaza bedzie sie pojawiac. Zmartwilo mnie to, poniewaz takie bóle moga wystapic we wczesnej ciązy. Dodatowo mam wzdęty brzuch i mdłości. Strasznie sie martwie.. Czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ocka
Plamy na ciele nie ale przy pierwszym opakowaniu zawsze plamie przez caly listek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna T
Kupie Diane35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asieczek_Opole
mam ten sam problem !! Od 2 lat bralam Diane odstawilam i od 6 miesiecy nie widzialam okresu !! jak niebylo tak niema do teraz lekarz mi uswiadomil ze te tabletki to jakas masakra za granica sa wycofane i powinno sie je brac do kilku miesiecy !! owszem syfki minely cera ladna nawet piersi mi urosly nawet nie przytylam...ale wole juz wazyc 100kg i miec ten okres ehh z nim zle a bez niego jeszcze gorzej :( !! mam nadzieje ze wkoncu go dostane bo nerwy mnie zrzeraja codziennie... Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Zdecydowanie nie polecam kobietom,ktore cierpia na migreny tak,jak ja.W moim przypadku bylo tak,ze po przyjeciu ok.2tabl.bol glowy nasilil sie do tego stopnia,ze wyladowalam na pogotowiu.Tabletki dostalam z powodu nadmiernego owlosienia.Niestety Pani ginekolog nie zlecila zadnych badan i od razu dostalam te tabletki.W dodatku na mojej buzi pojawily sie krosty,z ktorymi raczej nie mialam nigdy problemu,stalam sie senna i w ogole jakas taka hmm..nieswoja? Pozdrawiam i osobiscie nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzecietna
Witam. Odsprzedam jedno opakowanie tabletek diane35 za 25zł (wysyłka gratis). Data ważności 08.20144. Zainteresowanych proszę o kontakt kayla3@wp.pl lub na gg 7744409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfny
Witam, Odkupię Diane 35 (pełne listki) w okolicach Katowic. Chciałabym odebrać osobiście. daagaa@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita123456
Hej Dziewczyny ja powiem szczerze, że sama zaczęłam brać diane bez konsultacji z lekarzem wcześniej lekarz przepisywał mi kontracept, ale w trądziku była tylko lekka poprawa. Miesiączka była mniej bolesna, krótsza itp ale trądzik nadal był. A że pracuje w aptece to sama sobie kupuje Diane brałam pół roku i naprawdę rewelka może przytyłam z 3 kilo ale i tak jestem szczupła (w sumie może to i co tygodniowe pizze się też przyczyniły:) ) Włosy się tak nie przetłuszczały brak bolących krost przed okresem. Ale odstawiłam na 2 miesiące i wszystko wróciło włosy muszę myć codziennie buzia świeci się strasznie. Tak więc od kolejnego cyklu wracam do Diane. Jedyne czego się boje to tego, że podobno źle wpływa na wątrobę. Więc myślę, że dołączę do tego Asequrelle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita123456
A co do okresu dostałam normalnie tak jak zawsze. Każdy organizm jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyłek kwiatowy
kupie diane35 fijołeczek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannnn
pyłek kwiatowy - podaj prawidłowy e-mail, bo ten co podałaś fijołeczek@wp.pl jest błędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita1990rok
pewnie bez polskich znakow ten e mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza_1
W wieku 31 lat nadal męczyłam się z trądzikiem. Mój dermatolog stwierdził, że to trądzik przetrwały spowodowany problemami hormonalnymi i wysłał na badania do... ginekologa. Okazało się, że mam bardzo duży nadmiar testosteronu! Przepisano mi Dianę. Brałam ją ponad 2 lata. Po roku zrobiłam ponowne badania. Poziom hormonów wrócił do normy. Cera zdecydowanie się poprawiła. Jedynym zauważalnym dla mnie skutkiem ubocznym był brak ochoty na seks. Teraz czekam na skutki uboczne po odstawieniu leku. Oby nie był to powrót trądziku. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willieann
Sprzedam 2 pełne opakowania Diane-35 (data ważności 02.2015) w cenie 15 zł za opakowanie oraz jedno niepełne (17/21 tabletek) za symboliczne 5 zł. Kontakt: edytka.polczynska@wp.p l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willieann
Podaję jeszcze raz e-mail: edytka.polczynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutina
Cześć mam 22 lata i niestety od la mecze się z trądzikiem na ciele i twarzy... do tego doszło jeszcze wypadanie włosów , więcej włosów na ciele ale z tym nie jest aż tak straszne mój dermatolog zalecił brać Diane przepisał mi ginekolog kończę drugie opakowanie ale czuje się okropnie po tych tabletkach strasznie mnie bolą nogi, wieczorami okropnie brzuch, nie dostałam miesiączki, i psychicznie ciężko, planuje iść z tym do endokrynologa zeby zapisał mi coś innego. Możecie mi coś poradzić czy któraś z was pozbyła się trądziku, wypadania włosów na dobre ? proszę o odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rutina
Dodam jeszcze ze mam wysoki testosteron ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość willieann
Wycofuję powyższe ogłoszenie sprzedaży Diane-35, proszę nie pisać wiadomości na podany e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza_1
sprzedam dwa listki Diane - 35 w cenie 11 zł za opakowanie plus przesyłka około 6 zł. Proszę pisać na adres: niunia_99@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsza_1
Witam, powyższa oferta jest już nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dneoifjmwmfw
kupie diane35 kontakt : fijoleczek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...; /
Ja zaczełam przyjmowac Diane, ze względu na polepszenie cery i zmniejszenie ilosci androgenow, ktorych mialam tyci za duzo. Na początku Diane wydawaly mi się swietne, nie miałam strasznego trądziku, czasem coś wyskakiwało, a po pierwszym tygodniu stosowania tabletek niemusiałam się martwic nawet jednym pryszczem. Skóra wygladala zdrowo, ładnie, wlosy przestały sieprzetłuszczac. Problem niestety zaczał się przy drugim opakowaniu. Raz zdarzyło misie pominac tabletkę, wtedy trzeba jak najszybciej przyjac pominieta dawke, a kolejna normalnie. Tak tez zrobiłam. I niestety skonczylo się tylko na wymiotowaniu przez całą noc. Ale mimo wszystko, skonczylam opakowanie. Wczoraj zazylam pierwsza tabletke z nowego opakowania po przerwie i niestety znówskonczyło się wymiotami, a moja cera jest chyba gorsza niz jak byla przed stosowaniem tabletek. Wybieram sie do ginekologa, po inny lek, bo tego juz napewno nie chcę stosowac, mam dosc wymiotowania i nudnosci, a co najgorsze sennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrzepowiczka po Diene35
Diane35 to paskudztwo do tej pory mam problemy z zakrzepicą przekonałam sie o tym kiedy w 2004 roku spuchła mi noga po wielu cierpieniach, badaniach i niewiadomych stwierdzono zakrzepica uszkodzenie zastawek Zastrzyków w brzuch to nie da sie nawet policzyc ile wziełam aby móc normalnie zyc wciąz jakies tabletki i kontrola krwi i kiedy by sie wydawało ze choroba minęła znów nawrót i znów zastrzyki badannia i nawet lekarz zalecił badania genetyczne aby sprawdzic czy nie mam tego w kodzie genetycznym i wyszło ze nie wiec napewno to DIANE35 dziewczyny które uzywaja Diane35 odstwcie to paskudztwo od razu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×