Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka**

skutki uboczne diane 35

Polecane posty

Gość sprzedamDiane35
Sprzedam 3 opakowania Diane 35. Zostały kupione 1.03.2012. Termin ważności dwóch opakowań do 07.2014, a jednego do 01.2014. Piszcie na maila: amoremeamore@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcia
Ja brałam prawi 2 lata cera się poprawiła przytyłam około 8 kg w ciąże nie zaszłam i teras odstawiłam bo staram się o dzidzi 2 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silesiaoko
Hmmm Diane35.. dla mnie byly porażką. Jak nigdy nie miałam pryszczy tak po tych tabletkach wysypalo mnie już po połowie "listka". Zaczęły mi się robić cysty na buzi i bralam na to antybiotyk i na szczęście zeszło. Ale reszte wyprysków mam do dzisiaj (a minęło sporo czasu) :( Na różnych ludzi tabletki antykoncepcyjne wpływają różnie. :) Ale mnie Diane 35 zaatakowała pryszczami xd Echhh... jestem zła jak nie wiem co i nei da się ich zbytnio niczym usunąć łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :/ Pozdrawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSHA
biorę Diane przez tydzień..od samego początku było cos nie tak.myslalam ze to zwykłe przeziebienie ale teraz wiem ze to przez tabsy . dziś juz jest tak tragicznie ze musiałam dostać zastrzyk by jakoś funkcjonowac ... rozwolnienia, nudnosci, ból głowy .leze w łózku ponad dobę i nie mam siły sie podnieść... ale nie odstawiam narazie skoro to jest przejściowe .a biore to ze względu na cerę i bolesne miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamentoweserce2
Witam. Mam mały problem... Endokrynolog przepisał mi Diane 35 na nadmierne owłosienie (mam podwyższony testosteron). Dostałam okres ale byl bardzo delikatnie i wtedy wziełam pierwsza tabletke po czym okres sie zatrzymał (dostałam we wtorek i do tej pory on nie wystapil). Nie wiem co robic. Czy brac tabletki dalej czy wstrzymac sie dowystapenia krwawienia? tylko pytanie czy można tak zrobić? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Mam pewien problem z tabletkami Diane-35. Tabletki te zostały mi przepisane ze względu na bardzo bolesne okresy i problemy z cerą. Lekarz mówił , ze to są dobre tabletki i nie ma problemu , by zajść w ciąże po nich. Największym problemem w przypadku tabletek hormonalnych jest to w jaki sposób organizm na nie zareaguje. Mój organizm reagował na nie bardzo dobrze. Nie miałam nudności , nie przytyłam i ogólnie czułam się tak jak przed okresem kiedy zaczęłam je brać. Biorę je już 6 miesięcy. Godzinę brania tabletek mam ustaloną na 19 i w tej godzinie zawsze biorę. Tydzień temu zapomniałam wziąć tabletki i wzięłam tą zapomnianą następnego dnia rano, a później już normalnie cyklem tak jak zawsze biorę. (Zdarzyło mi się to pierwszy raz) Od tego momentu po wzięciu tabletki źle się czuję .... mam mdłości i ból brzucha ( zazwyczaj w okolicy lewego jajnika lub macicy). Nie jestem pewna czy jest to spowodowane tymi tabletkami , ale wnioskuję po tym , że zawsze te dolegliwości zaczynają się wieczorem po wzięciu tabletki. Boję się , bo nie wiem jakie mogą być tego przyczyny. Planuję pójść z tym jak najszybciej do lekarza, ponieważ bardzo mnie to niepokoi, a te tabletki bardzo mi pomogły w przypadku bolesnych miesiączek i osobiście sobie je chwalę. Chciałabym jednak poznać też wasze zdanie , cz kiedyś wam się przytrafiła taka sytuacja , bądź czy miałyście podobne obawy lub ew. wiecie czym może być to spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSHA
juz prawie dwa tygodnie biorę. od kilku dni mi lepiej , czuję się normalnie. mam nadzieje ze juz tak zostanie. a zeby odpowiedziec na wasze pytania chyba biore za krótko, ale zawsze lekarz wie najlepiej, więc z problemami do ginkologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justi pppppp
ja rowniez dostalam od lekarza diane 35 dzis wzielam dopiero 2 tabletke zobacze jaki bedzie efekt... dostalam ze wzgledu na wysoki poziom tertosteronu (1.5) dodam tylko ze jestem bardzo szczupla nie mam problemów z tradzikiem wiec nie rozumiem tego wysokiego poziomu tego hormonu, w sumie sa to moje pierwsze tab tak jakby antykoncepcyjne wiec nie wiem jaki bedzie efekt no i oczywiscie mam nadzieje ze w ciaze tez nie zajde ;PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dianeee5
WITAJCIE JA BRAŁAM DIANE PRZEZ 8 LAT miałam powazne problemy z cera - i pomoglo, lecz po odstawieniu tradzik powraca, teraz odstawilam z nadzieja,ze endokrynolog mi pomoze w inny sposob, mam 33 lata antykoncepcja bardzo dobra, cera super skutki uboczne brak libido i napady zlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSHA
ja tez mam dziwne humory po tym ... :( już 2 razy napady depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joeli
Brałam diane na samym początku i okazało sie że żadne później nie były dla mnie tak dobre..nawet te nowszej generacji yaz czy jasmin itd. PILNIE KUPIĘ DIANĘ 35 JESLI KTOŚ MA, A NIE CHCE , MIESZKAM W KRAKOWIE joanna.faron@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jffjnvd
pół roku spędziłam z Dianą, z początku bolały mnie piersi, mialam małe zawroty głowy i bóle podbrzusza, ale po jakiś 2 tyg wszystko wróciło do normy. Przytyłam przy nich zaledwie 2kg a większe piersi jak najbardziej wyszły mi na plus. Jestem z nich zadowolona i gdybym mogła bym ich nie zmieniała, ale ginekolog powiedział, że stosuje się je tylko przez pół roku, więc teraz od poniedziałku zaczynam brać Cilest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosit
Witam . ;) jffjnvd a mogę wiedzie jak bardzo rosły Ci piersi i w jakim czasie? Ja biorę drugi miesiąc i nic ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jffjnvd
o jeden rozmiar. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jffjnvd
o jeden rozmiar , w 3 miesiące może, jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jffjnvd
o jeden rozmiar , w 3 miesiące może, jakoś tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore Diane 35 szosty dzien. Prawie kazdy dzien spedzam w lozku pol przytomna, glowe chce mi rozsadzic, pobolewa mnie brzuch, watroba; mam mdłosci, zawroty głowy- jeszcze tylko ciezko wypowiedziec sie na temat wagi... :/ Piersi tez bola jak przy dojrzewaniu- dla mnie jakas masakra!!! Wzielam je przy zmianie z microgynonu, a gin nie kazal robic przerwy. Poprawy cery nie widze. Myslalam, ze powodem moze byc brak przerwy 7 dniowej, ale prawie kazda ma te same objawy. Nie wiem czy sie meczyc biorac dalej czy po prostu odstawic i wrocic do tych poprzednich anty?.. Ktos napisał,zebysmy nie przesadzały z ta negatywna opinia, ale jezeli jej sie przyjęły bez zadnych skutków ubocznych to niech sie cieszy i nie krytykuje innych. Jedyna tylko racja, ze kazdy organizm reaguje inaczej. Tylko czemu az tyle dolegliwosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yupiiii
Tak czytam co piszecie i wiem jedno... tylko kilka osób, które się tutaj wypowiedziało ma świadomość funkcjonowania swojego ciała i posiada nieco oleju pod kopułką... Zacznijcie o siebie dbać, myć się i ruszać. Przestańcie zażerać się czipsami, gazowanymi napojami i fast-foodami. Dupska wam tyją i gęby wysypuje od tej chemii którą w siebie wrzucacie i chcecie tebletkami załatwić sprawę? Lenie jesteście i tyle... Popieram stosowanie Diane 35 jako środek antykoncepcyjny ale większość z was idzie po najmniejszej linii oporu - z lenistwa i głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuna.
Witam. właśnie skończyłam trzecie opakowanie diany. wraz z pierwsza tabletka zaczęłam też brać asekurelle i codziennie jeździć na rowerze stacjonarnym. od wakacji nie jem slodkiego, napojów gazowanych nie lubię, fast-foody i chipy bardzo rzadko trafiają do mojego żołądka, więc śmiało mogę powiedzieć, ze zdrowo sie odżywiam. diane zapisała mi ginekolozka ze względu na pęcherzyki na jahnikach i koszmarny okres, podczas którego bardzo bolałmnie brzuch, do tego stopnia, ze byłam bardzo blisko omdlen. teraz jest o wiele lepiej-brzuch boli, to normalne ale nie można tego porównać z tym,.co było wcześniej. podczas pierwszego i trochę drugiego opakowania miałam nabrzmiale piersi i tyle. nawet wychodzi mi mniej pryszczy przed okresem, włosy aż tak sie nie przetluszczaja, a paznokcie nie łamią. jako antykoncepcja nie są mi potrzebne, bo takie.rzeczy z moim mężczyzna będziemy robić po ślubie(mam 18 lat). pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuna.
Witam. właśnie skończyłam trzecie opakowanie diany. wraz z pierwsza tabletka zaczęłam też brać asekurelle i codziennie jeździć na rowerze stacjonarnym. od wakacji nie jem slodkiego, napojów gazowanych nie lubię, fast-foody i chipy bardzo rzadko trafiają do mojego żołądka, więc śmiało mogę powiedzieć, ze zdrowo sie odżywiam. diane zapisała mi ginekolozka ze względu na pęcherzyki na jahnikach i koszmarny okres, podczas którego bardzo bolałmnie brzuch, do tego stopnia, ze byłam bardzo blisko omdlen. teraz jest o wiele lepiej-brzuch boli, to normalne ale nie można tego porównać z tym,.co było wcześniej. podczas pierwszego i trochę drugiego opakowania miałam nabrzmiale piersi i tyle. nawet wychodzi mi mniej pryszczy przed okresem, włosy aż tak sie nie przetluszczaja, a paznokcie nie łamią. jako antykoncepcja nie są mi potrzebne, bo takie.rzeczy z moim mężczyzna będziemy robić po ślubie(mam 18 lat). pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Biore Diane od marca tego roku, wczesniej brałam ten lek dwa lata temu... Od czterech dni dopadły mnie silne uciski w okolicach przepony, klatki piersiowej a przy ataku paniki nawet gardła i krzyża (panika wynika ze strachu przed uduszeniem się). Jest to straszna dolegliwość ponieważ utrudnia mi właśnie oddychanie (oddech znacznie za płytki jakbym nie zaczerpywała powietrza do wszystkich części układu oddechowego). Do tego nie mam ATAKÓW dusznośćci ale całą dobę źle mi się oddycha - w niedziele oraz w poniedziałek musiałam odwiedzić w godzinach wieczornych szpital bo było do tego stopnia źle. Utrudnia to strasznie życie, a w zasadzie nie ma mowy o życiu jest tylko wegetacja... Boję się, że nic i nikt mi nie pomoże bo póki co pogarsza się zamiast być lepiej. Jednak... Byłam dziś u lekarza rodzinnego i zapytała się mnie Pani doktor czy biorę może tabletki antykoncepcyjne i jakie. Odparłam, że właśnie Diane. Okazuje się, że Dianew skrajnych przypadkach może powodować skurcz i zwężenie naczyń krwionośnych. Muszę teraz zrobić badanie D-dimery i odstawić Diane... zobaczymy czy to się potwierdzi. Dodam że po powrocie do domu sprawdziłam starą książeczkę zdrowia sprzed dwóch lat właśnie i okazało się że tuż po skończeniu brania Diane (to było pudełeczko z 3 listkami, czyli na 3 miesiące) stało się to samo. Bo dwa lata temu też to miałam, ale przeszło samo i było znacznie lżejsze i mniej uciążliwe. Mam pytanie czy któraś z Was moje drogie miała kiedyś podobny problem przez Diane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze, że byłam u wielu lekarzy do których wybierałam się sama lub po skierowaniu przez lekarz rodzinną... i wszyscy rozkładają ręce mając przy tym bezradne lekko zdziwione miny (jakby nigdy z takim problemem nie mieli styczności), nie wiedząc co mi jest... to bardzo bardzo przygnębiające... Dzień w dzień, minuta po minucie boje się że oddech mnie w końcu zupełnie zawiedzie... Lada dzień mogę wpaść w depresje, a tego bym bardzo nie chciała... Zresztą nikt tego nie chce, tak samo jak nikt ni chce chorować... Żeby tylko wiedzieć od czego to mam, a już była bym znacznie spokojniejsza... Trzymajcie się drogie Dziewczyny, liczę na waszą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest z ta 7 dniowa przerwa brania Diane 35? chodzi mi o antykoncepcje. Czy wtedy tabletki tez "dzialaja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.821
a ja nie miałam żadnych skutków ubocznych po dianie 35, a biorę je od 4 lat, więc na każda kobietę działają różnie. Problem pojawił się gdy miesiąc temu je odstawiłam - dostałam wysypkę na całej twarzy, szyji i dekolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myndzia
Witaj Candygun. Zaniepokoił mnie Twój opis. Ja od jakiegoś czasu też odczuwam problem z oddychaniem. Przyczyny szukałam raczej w samym układzie oddechowym. Chodziłam do laryngologa, miałam wypalone małżowiny, problem jednak pozostał. Robiłam tomografię głowy, rentgen zatok i nic. Zrobiłam testy alergologiczne, nie jestem na nic uczulona. Katar mam przeokropny, największy z rana. A z oddychaniem pojawił mi się problem z jakiś rok temu. Później robiłam wszystkie te badania i chyba tak się nimi zajęłam, że problem jakby na chwilę zniknął. Teraz, od może tygodnia znowu czuję że mam płytki oddech. Dziś w nocy budziłam się, nie mogłam swobodnie oddychać. Zaczęłam się zastanawiać, czy nie wybrać się do pulmunologa. Ale teraz po przeczytaniu Twojej wiadomości, jestem troszkę przerażona. Diane biorę od kilku lat. Po jakiś dwóch latach brania leku przerwałam kurację na jakieś pół roku. Później już brałam do marca chyba tego roku.Zrobiłam przerwę na miesiąc. Ale od kwietnia znów biorę. A co na to lekarze w Twoim przypadku? Czy też mam problem z katarem? Pozdrawiam i oczekuję informacji od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiagw@onet.pl
kupię tabletki diane 35 pisac na email : oliwiagw@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewalena@o2.pl
odkupię tabletki diane 35 kontakt ewalena@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×