Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość proszę o odpowiedź

miesiączka po porodzie

Polecane posty

Gość Jagna2007
Witam, czytam i nareszcie czuję że znalazłam kogoś z podobnym problemem. Urodziłam córę 7 września, karmię ją piersię, sporadycznie dokarmiam kaszką. Pierwsza miesiączka pojawiła się bez ostrzeżenia po 4 miesiącach tj.1 stycznia i trwała 5 dni. Teraz czekam na następną i na razie nic a gula w gardle rośnie ze zdenerwowania. Boję się zrobic test i chociaż stosowaliśmy z mężem prezerwatywy (notabene on uważa, że nie mam się czym martwic). Miesiączki zawsze miałam nierugularne ale to czekanie teraz powoduje u mnie taki stres, że nie wiem jak długo go wytrzymam. Poproszę o jakąś pociechę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelcia86
Witajcie kobietki mam podobny problem jak kilka z was . Ja urodziłam swoją córcie 26.09 2007 roku karmiłam piersią jakies dwa miesiące bo mala odrzuciła piers, pierwszy okres dostałam 7.1.2088 roku a przed ciążą było to jak w zegarku co 28 dni a tutaj nie ma do dziś okresu. Co prawda kochaliśmy sie z mężęm ale stosując syosunek przerwany ale póżniej tej samej nocy kochaliśmy się jeszcze raz i boję sie ze mogę znów być w ciąży nie jestem pewna ale strasznie się boję dziewczyny powiedzcie czy plemniki mogą przeżyć poza łonem kobiety albo bedac na p.n.s.e no wiecie??? Pomóżcie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia do Sylwii 5555
ja jestem 3 miesięce po porodzie. po 2,5 miesiąca zaczełam brac Cerezettki i wcale nie czekałam na miesiączke. mój lekarz powiedział zebym do razu zaczeła je brac i to nic ze jeszcze nie miałam okresk. po 7 dniach brania tabletek dostałam miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! W lipcu 2007 urodziłam synka, pierwszą miesiączkę dostałam po 6 miesącach (styczeń), mamy luty, a następnej miesiączki brak. Robiłam test, na szczęście wyszedł negatywny!! Mimo tego, nadal mam obawy... Pytanko, mam czekać, czy zgłosić się do ginekologa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Czesc!Ja mam podobny problem gdyz ja urodzilam 5,5 m-ca temu i karmie wylacznie piersia i nie mialam jeszcze zadnego okresu.Ale mialam wypadek przy "pracy"i boje sie ze jestem w ciazy choc narazie nie planuje.Zdarzenie bylo 12.02.08 a kiedy najlepiej jest zrobic test.POMOCY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test można już zrobić po 6 dniach od stosunku... Ja przestałam karmić piersią w grudniu, a w styczniu dostałam pierwszą miesiączkę, teraz mam 34 dzień cyklu i miesiączki ani widać, ani słychać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Ja wogole nie mam miesiaczki wiec trudno wyczoc kiedy ma sie te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
A karmic chce jak najdluzej i boje sie zrobic test moze poczekam jeszcze tydzien.Moze nie osiwieje do tego czasu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
dzieki za otuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Za bardzo nie podziele sie dzis z wami problemami obowiazki wzywaja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Dobrze ze jest z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.21
Witam! Mam malutki problem,rozterke..mianowice.W lutym tamtego roku urodziłam córeczkę którą cały czas nadal karmie piersią.Miesiączkę dostałam miesiąc temu czyli 11 miesięcy po porodzie.Jednak miałam dostać okres 14tego miesiąca a tu nadal brak...Muszę dodać,że w tamtym miesiacu kiedy dostałam okres moja córcia mało jadła z piersi...natomiast w tym miesiącu je dużo więcej,obficiej...Przed porodem miałam okres nieregularny...Czy jest to możliwe,że okres może mi znowu zaniknąć,czy prędzej mogę być w ciąży?Czy może poprostu się opóźnia.BŁAGAM POMÓŻCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojciecH
Witam wszystkich. moja narzeczona urodzila dzidziusia 11 stycznia 2008. piersia karmila 3 tygdonie. od jakiegos czasu boli ja czesto brzuch. pare dni temu zauwazyla pare kropelek krwi na bieliznie. dodam tez ze dosyc dlugo miala krwawienie po porodzie i stracila juz duzo masy ciala (ok 12 kg) no i czekamy na okres... bardzo sie denerwuje bo chcemy wiedziec co tam jest grane.. co o tym myslicie?? czytajac wasze opinie stwierdzam ze kazdy przypadek jest inny. dodam ze stosunku nie mielismy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WojciecH
prosze o odp albo porade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Wojtku ja mysle ze zona powinna sie udac do lekarza poniewaz jak przestala karmic to mozliwe ze nie dlugo dostanie okresu.A bol brzucha moze byc tego przyczyna.Napewno nie jest w ciazy skoro nie wspolzyliscie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia83
Ja np.urodzilam pol roku temu i okresu nie mam poniewaz caly czas karmie piersia.A krwawilam po porodzie prawie 5 tyg.a stracilam 16 kg.Wiec sie nie martwcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitnymotylek
Do paula.21 Nie martw się.Ja dostałam pierwszy okres 6 miesięcy po porodzie,dokładnie kiedy zaczęłam córeczce wprowadzać pokarmy stałe.Miałam do tej pory 3 okresy po porodzie, an 4 nie mogłam się doczekać.Przed porodem miałam okresy 28,czasem 33,a tu po porodzie już 43 dzień cyklu i nie miałam @.Wybrałam się do gina,bo podejrzewałam ciążę,ale nic lekarz nie zobaczył,powiedział,że tak może być i przepisal luteinę,na wywołanie okresu,a jak bym była jednak w ciąży(2 tyg.to nic się nie stanie)Tabletek jednak nie kupiłam,bo po wyjściu z gabinetu uświadomiłam sobie,że ten lekarz badał mnie przez brzuch,a nie dopochwowo i faktycznie mogę być we wczesnej ciąży.Chciałam się więc wybrać na badanie beta hcg,ale nie musiałam,bo wcześniej (wczoraj)dostałam okres 44 dnia cyklu.Też myślałam,najpierw,że może mi się spóźnia okres,bo akurat od stycznia zaczęłam dodatkowo odciągać pokarm, a potem może stres zrobił też swoje. Okresy po porodzie mogą być nieregularne,ale każdy niby o tym wie,a i tak myśli o ciąży :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.21
Do:blekitnymotylek..Miło to słyszeć,ja niestety nadal nie mam...ale jakoś jestem spokojna...Dziś mija mi 13 dzien jak spóźnia mi się miesiączka...to do 44 jeszcze troszkę brakuje;)Widze,że nie jestem jedyna...Dzieki wielkie za otuche i pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojciechu... jeżeli Twoją żonę boli brzuch i pojawiły się plamki, radzę aby jak najszybciej poszła do lekarza. Ja również miałam tego rodzaju problem, a nawet powiem identyczny przypadek i okazało się, że mam ukryty stan zapalny (również nie współżyłam z mężem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 123
Ja tez mam obawy,pierwszy okres po 8 tyg. po porodzie,następnie 6 miesiecy przerwy,pózniej 3 razy nieregularne-długie cykle,następnie po 3 tyg. i znowu nic od 6 tyg. Karmię piersią.Jestem zaniepokojona jak wy wszystkie...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitulina25
witam was kobiety!! urodziłam małego 7 tyg temu karmiłam piersią tylko przez 4 tyg teraz lecimy na butelce i wczoraj dostałam okres początkowo myslałam że to może jakies plamienia jeszcze po porodzie ale dzisiaj wiem że raczej nie jest to normalne plamienie jakie miałam podczas okresu czy to normalne żeby tak szybko go dostać????????????a jakieś3-5dni zanim pojawiło się plamienie pobolewał mnie brzuch tak jak podczas okrsu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka225
Hej dziewczyny!!!! Ja urodziłam 19.12 moją śliczną córeczkę. Karmiłam piersią tylko 9 tyg ponieważ mała dostała skazę białkową. 09.03 dostałam normalny okres.Z początku sie troszkę wystraszyłam,ale najpierw pojawił sie ból brzucha, jak przy okresie występuje, potem lekkie plamienie ,a teraz już jest jak było co miesiąc.Zobaczymy jak długo to potrwa, gdyż u mnie to tylko 6 dni zawsze było. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula.21
Witam! Dopiero dziś dostałam miesiączkę;)Ale byłam spokojna,bo czułam,że nie jestem w ciąży.Okres spóźnił mi się dokłanie 27dni;(Jak tak będe dostawać okresy to chyba osiwieje z wrażenia...Pozdrawiam wszystkie Panie z tego forum..... P.S.Dla kogoś kto nie wie o co mi chodzi troszkę wcześniej opisałam swoją sytuację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicusia
witam wszystkich! Jestem w 7 miesiacu po porodzie i od 4 miesiecy mam niby okres tzn strasznie nie regularne krwawienia.Mam teraz problem bo chcialabym brac tabletki antykoncepcyjne ale boje sie ze to tylko jakies krwawienia albo ze moge byc w ciazy a mieszkam w Angli i tutaj nie robia badan dopochwowych tak jak robia to ginekolodzy w polsce Czy ktoras z pan tez miala takie nieregularne okresy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaaa
witam. A ja jestem załamana.. bo się cieszyłam ,że nie będe miała okresu po porodzie. A tu niespodzianka. Regularnie co miesiąc mam , mimo że karmię piersią.. Ledwo mi się skończyło krwawienie poporodowe a już okres dostałam, i tak co miesiac przez następne 3 jak narazie miechy..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blekitnymotylek, bardzo mnie pocieszył Twój post, bo mam właśnie dokładnie tak samo. Dostałam pierwszego okresu 7 miesięcy po porodzie, drugi nadszedł 32 dni później, a teraz czekam na trzeci już od 14 marca czyli 40 dzień. Mam nadzieję, że nie więcej niż jeszcze cztery. Test ciążowy negatywny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka225
Moje miłe panie.Na te nieregularne miesiączki ma wpływ duza ilość hormonów jakie nabyłaś podczas ciąży.Wszystko sie wam unormuje.Jednej szybciej, a drugie troszkę później.Ja dostałam okres po 3 mies od porodu i teraz czekam na następny.Nie ma sie co martwic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×