Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość ciekawa książek
"Boża podszewka" była tydzień temu. Dzisiaj powinno byc coś z serii szpilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
A no tak sorki dziś "Nagle całkiem sama" albo "Nagle sama" nie pamietam dokładnie tytułu i ksiązki tez nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpnijcie
Nakładem wydawnictwa Albatros ukazała się nowa książka Kazuo Ishiguro „Nie opuszczaj mnie”. Akcja dzieje się w elitarnej szkole z internatem - idyllicznym miejscu w sercu angielskiej prowincji, gdzie wychodzi na jaw ponura, zarazem przerażająca tajemnica..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpnijcie
no i nie doszła reszta mojego wpisu napisałam, że znalazłam takie info na www.mydziewczyny.pl i może któraś z Was już gdzieś widziała tę książkę? wiem, że to nie z Waszej serii, ale może potraficie pomóc? moja młodsza siostra lubi takie rzeczy, kupiłabym jej na Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Czy w piątek wyszła nowa ksiąka. U mnie w kiosku nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Co fakt to fakt też się spodziewałam że "Literatura w szpilkach" czyli "najlepsze selery" rodem z UK to troszkę sztywna seria z czerstwym dowcipem... ale musze przyznac że "Nie wiem jak ona to robi" mile mnie zaskoczyło. Własnie rozpoczynam przygode z najnowszą pozycją w tej serii "Nagle sama" i również miło się czyta... Polecam A 2 grudnia "Znowu randka" autorstwa Melissy Senate... niestety nie wiem zupełnie czego się spodziewać bo nie moge znaleźć info o tej książce na żadnej stronie ani w żadnej księgarni internetowej!! :((( Pozdrawiam cieplutko wszystki "ksiązkoholiczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi19
a czy czytałs ktoś ksiązki wydawnictwa Rebis z serii Jej Portret?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzyk
Hej słuchajcie mam wspaniałą widomość!!! 30.11.2005r NARESZCIE PO WIELKICH OCZEKWANIACH DO EMPIKÓW I SALONÓW PRASOWYCH DOSTAŁA SIE KSIĄŻKA "POLKA W MADRYCIE". Co do "Polki w Londynie" nic jeszcze nie wadomo ale czekajmy.... Pozdrawiam Misiaq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
nodi19 "jej portret" mam w planach, ale najpierw przed sesją muszę łyknąć kilka książek wyd Albatros m.in "Dziennik socjopatycznej karierowiczki" i "Fatalna sława"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ally_25
Czy może ktoś miałby chęć nabyć książkę "Łowca dusz" Alex Kave?? Kupiłam przypadkiem a kompletnie nie interesują mnie thrillery......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Czy ktoś może wie jaka książka ma się ukazać jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Portrety na porcelanie. Nie ma na niej pokazanej następnej pozycji. Czyżby to juz był koniec ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwunia - możesz mi streścić o czym ta ostatnia książka, bo ostatnio zaniedbałam czytanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamyskaewelinka
Dziewczyny co ostatnio fajnego wyszło z serii tych książek???polecacie coś gorącego i wartego przeczytania??? Czekam z nicierpliwością na odpowiedź!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
"Nagle sama" - Sheila O'Flanagan "Znowu randka" - Melissa Senate "Masz nową wiadomość" - Kelly Harte Całkiem przyjemne, lekko się czyta. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Czy pojawiła się dziś na rynku nowa książka Literatury na obcasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nigdzie w calym miescie nie bylo i nikt nie wie czy jeszcze beda wyczodzily jedna pani z kiosku mi pow ze ta seria juz sie chyba zakonczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkab
Mam zapytanie, czy do claudii mini będą teraz co miesiąc dawać książkę, bo chciałabym sobie skompletować wszystkie części bo nie wszystkie mam,a zinternetu nie chcąłabym zamawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
No dziewczyny jednak to nie koniec serii >w spódnicy< Dziś w kioskach kolejna lekka łatwa i przyjemna książeczka "Koktail mleczny"... ja już mam... nie mogłam się oprzeć, jak kolekcja to kolekcja, tylko półka mi się kończy!!! :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
A czy wyszła dziś też książka z serii Literatura w szpilkach? Bo ja nie widziałam w żadnym kiosku rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
No właśnie według moich obliczeń to >w spódnicy< powinna wyjść tydzień temu a dziś szpilki czyli "Szanghajska kochanka" Zhou Wei Hui Właśnie skończyłam czytać dość fragment tej książki w internecie: http://czytelnia.onet.pl/0,1096680,1,do_czytania.html Zapowiada się baaardzo ciekawie, ale póki co u mnie w żadnym kiosku nie widziałam. Może im się coś poprzestawiało.... :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa123
czy wyszła dzisiaj jakas książka? zupełnie się już pogubiłam. Nigdzie nie widziałam Szanghajskiej kochanki, a piwinna była wyjśc w zeszłym tygodniu. Cos wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
No właśnie tez szukałam w tamtym tygodniu Szanghajskiej kochanki i niegdzie nie bylo. Pomyslalam ze mi sie piatki pomylily, ale dzis tez nigdzie nie ma. Wysłałam maila do redakcji z zapytaniem ale zero odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.D.I. 19
dziewczyny ja sie nie orientuje prosze napiszcie do jakiej gazety to jest dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mekatana
czesc! Ja jestem wlasnie w trakcie czytania "Rosyjskiego kochanka" Nurowskiej. Ksiazke bardzo szybko sie czyta, potrafi wciagnac nawet najbardziej wybrednego czytelnika. Jestem ciekawa zakonczenia... Polecam goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nigdzie nie ma ksiazek ze szpilek tylko spódnica sie normalnie ukazuje, bo na obcasach tez sie juz skonczyly zapytalam sie pani u mnie w kiosku, w ktorym zawsze kupuje te ksiazki co sie dzieje a ona mi powiedziala ze zadzwonila do wydawnictwa i wydawanie szpilek jest na razie wstrzymane, sama nie wiedziala dlaczego i kiedy znowu bedzie je mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Oto co otrzymałam od redakcji w odpowiedzi na mojego maila: seria "Lit. wszpilkach" prawdopodobnie będzie kontynuowana, ale nie mamy jeszcze informacji kiedy ukaże się w sprzedaży kolejna książka i jaki będzie jej tytuł". Tak więc najpierw miałysmy 3 serie i nie wiedziałyśmy które ksiąki wybrać, a teraz nie ma żadnej. Musimy chyba uzbroic sie w cierpliwość, może będzie kontynuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Mam dobrą wiadomość- ukazuje się ponownie "Literatura na obcasach" w nowej szacie graficznej, numerowana jest od nowa. Już wczoraj udało mi się kupić nową książkę. Nadal będą to powieści polskich autorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×