Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość aneczka19851
mam wielka prosbe czy ktos moglby napisac mi caly spis wszystkich tytulow? od pierwszego do ostatniego bardzo mi na tym zalezy a niestety nie moge tego nigdzie znalezc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka19851
mam wielka prosbe czy ktos moglby napisac mi caly spis wszystkich tytulow? od pierwszego do ostatniego bardzo mi na tym zalezy a niestety nie moge tego nigdzie znalezc mam na mysli literarure w spodnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Proszę bardzo 'aneczko'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka19851
slicznie dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, chętnie odkupię od Was książki z tej serii, po okazyjniej cenie, mam już kilka...ale wiele mi brakuje.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modelka Modiego
Polecam wszystkim "Szarlotkę z ogryzków" - to świetna książka: wielka, bo ma wymiary 123 x190 mm. Na dobitkę to moja własna książka: popełniłam ją byłam mimochodem na randkach.o2.pl do spółki z panem o pseudonimie Purkrapek. Dzisiaj "Szarlotka" weszła do księgarń - a na Kafeterii wisi już jej recenzja. Życzę wszystkim miłej lektury (ksiązki, a nie recenzji), acz niestety nie jest ona jeszcze dostępna za złotych 9,9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Jokasta... nie wiem czy któraś z miłośniczek serii będzie się chciała pozbyc swoich kolorowych bestsellerów, ale widziałam że dziewczyny sprzedają je czasem na allegro, no i jeśli należysz do tych cierpliwych to teraz wychodzą te książki w pakietach po 2szt za 12zł lub pojedynczo są dodawane do którejś z gazet, chyba Olivii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris1777
od 10 lutego w serii Na obcasach maja być Zespoły napięć -Wiśniewskiego, a od 10 marca Kobieca intuicja- Dominiki Stec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Charles de Gaulle
Rzeczywiście "Szarlotka z ogryzków" robi wrażenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żak Szirak
Zwłaszca na nieboszczykach!... Sądzać po ostatniej opinii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sygnatariusz pewnego układu
Francja napszut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem za
"Szarlotką z ogryzków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma w ogóle
ta kobeita się tak nachalnie wszędzie reklamuje z tą szralotką ze w zyciu jej nie kupię dobra ksiazka broni się sama a jak mni ktoś ciagkle z nią lezie pod oczy to juz rzygam jak widzę ten tytuł, zapatrzona w siebie jak nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
Chyba kolekcja w szpilkach sie skończyła bo widze ze od 24 lutego rusza "nowa literatura na szpilkach" Gala bestsellery bedzie sie ukazywać co miesiąc a pierwsze będzie "Czas capuccino" Sue Townsed co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Właśnie miałam się pytać czy wiecie co się dzieję z tą serią:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana zaczytana
Hej! czy chcałbyś ktoś sprzedać "cierpkośc wiśni" i ew. "herbatniki z jagodami" z serii literatura w spoódnicy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Zakochana Zaczytana na Allegro masz Izabelę Sowę do wyboru do koloru z serii "Literatura na obcasach", "Seria owocowa" Prószyński i s-ka i z serii miniaturek Prószyńskiego. Ceny od 5,00 do kilkunastu złowtych. http://www.allegro.pl/item88230085_cierpkosc_wisni_izabela_sowa.html http://www.allegro.pl/item89116502_owocowa_seria_i_sowa_herbatniki_z_jagodami.html Sama tez tam uzupełniałam moje braki w seriach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdfg
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAURA_28
Witam, czy dzisiaj wyszla jakas książka, bo ja juz nie wiem kiedy wychodza te serie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Rano nic nie widziałam w kiosku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Jutro 24.03.2006 r. w kioskach będzie kolejna ksiązka pt. "ZA MOJE DZIECKO" Tony Parsona. NIestety nie wiem czy warto kupic, poniewaz nie czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za moje dziecko, 2002: Kolejna znakomita, skrząca się dowcipem powieść o miłości, rodzinie i seksie autora bestsellerowego debiutu \"Mężczyzna i chłopiec\". Alfie Budd spotyka kobietę doskonałą, miłość swego życia - i wkrótce potem ją traci. Za wszelką cenę próbuje przywołać wspomnienie magicznych chwil, które spędzili razem. Jest przekonany, że los nie da mu drugiej szansy. Oburza go postępowanie ojca, który porzuca żonę dla młodszej od siebie o trzydzieści lat czeskiej piękności. Szukając pocieszenia, Alfie wdaje się w serię przelotnych romansików z młodymi cudzoziemkami - studentkami szkoły, w której uczy. Tymczasem prawdziwa miłość jest na wyciagnięcie ręki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinqaa
hej książkomanki, książkofanki :) wiecie może jaka jest następna ksiązka po "Kobiecej intuicji" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Chyba coś I.Menzel:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinqaa
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinqaa
doinformowałam się: następna książka z serii Literatura na obcasach Zatańczyć czeczotkę - Iwona Menzel pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadłem tu na chwilę
Szarlotka z ogryzków mnie urzekła ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia_Z
Odsprzedam następujące książki: Literatura w spódnicy: 1. "Niania w Nowym Jorku" , Nicol Kraus i Emmy McLaughlin 2. "Znowu randka" , Melissa Senate 3. "Dziewczyna w mieście aniołów" , Cathy Yardley Literatura na obcasach: 1. "Portrety na porcelanie" , Zofia Mossakowska 2. "Zatańczyć czrczotkę" , Iwona Menzel Literatura w szpilkach (GALA bestsellery) 1. "Za moje dziecko" , Tony Parson http://www.allegro.pl/show_item.php?item=99133009 Kontakt: abcnuka@wp.pl GG: 9358491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! W kioskach pojawiły się dwie nowe ksiazki: z serii Litaratury w spódnicy oraz Bestsellery Gali. Kupiłam jedną ta z Gali i umieszcze Wam tutaj opis. Mike Gayle \"Kolacja we dwoje\" \"Dziennikarz muzyczny Dave Harding ma niemal wszystko: idealną żonę, przytulne mieszkanie, ciekawą i dobrze płatną pracę. Kiedy jednak pismo, w ktorym pracuje jako rencenzent muzyczny, zostaje zamkniete, musi rozpocząć pracę w pogardzonym dotąd \"magazynie dla dziewczą z fantazją\". Ma opowiadac na listy młodych czytelników, którzy szukają porad glownie w sprawie sercowych rozterek. Jeden list różni sie od reszty. Trzynastoletnia Nicola wyznaje w nim, że jest córka Dave\'a. Czy ma na to dowody? \"Kolacja we dwoje\" to ciepła, zabawna komedia romantyczna. mike Gayle jest także autorem powieści \"Moja legendarna dziewczyna\", \"Skazani na związek\", Trzydziestka\"\" Pozdrawiam wszystkich czytających! Jeśli ktoś chcialby ze mną porozmawiac o ksiazkach i nie tylko to zapraszam. Moje gg 9444317. I na koniec mała prośba. Poszukuje książki J.L. Wiśniewskiego \"Zespoły napięć\" (Literatura na obcasach nr2). Jeśli ktoś chciałby sprzedać to proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6565777
Ktoś odwiedza jeszcze ten wątek?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×