Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

wyszla nowa seria ksiazek- poradnikow psychologicznych, do nabycia co miesiac w cenie 10,90 zl, pierwsza ksiazka-\"Dlaczego mezczyzni klamia a kobiety placza\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannawdowa
Tę "literaturę" w Toruniu kupuje się na kiermaszach książki przecenionej. Największą popularnością cieszy się w Ciechocinku wśród starszych kuracjuszek jako lektura w kąpieli w czasie zabiegów. Ma tyle wody, że nawet jak się utopi, to nie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara123
Czy jakaś nowa książka jest od dziś dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi l.
Jest "Zielone jabłuszko" Izabeli Sowy. W końcu, bo czekałam na tę książkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pippi l.
do Panny Wdowy: Niekoniecznie. Literatura popularna bywa bardzo słaba - to fakt i nie ma powodu jej gloryfikować, ale bywają wśród niej naprawdę dobre książki. Dobra powieść popularna to też ogromna sztuka i nie każdemu się udaje. Ja na przykład bardzo cenię pisarstwo Moniki Szwaji - pisze dobrze i to jest włąśnie dobra literatura popularna. Za to Manula Kalicka - to spolszczona wersja harlequina, napisane według schematu, po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiijkka
witam :-) mam maly problemik...chcialam zapytac czy ktos z was zamawial ksiazki z serii literatura bizz... chodzi mi o to czy doszlo wam jakies potwierdzenie zamowienia na maila? bo mi nic nie doszlo ... :-( pod zamowieniem pokazala mi sie tylko jakas ikonka na ktora kliknelam, ale okazalo sie ze jest po angelsku a ja niestety angielskiego sie nie uczylam :( i pytanko drugie ..po jakim czasie dochodza zamowione ksiazki? :-) za odpowiedz bede bardzo wdzieczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
Cześć ja swego czasu zamawiałm Potwierdzenia też nie dostałam ale książeczki przyszły po około 2 tygodniach takze czekaj cierpliwie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimijka
mooonia dziekuje za odpowiedz..tylo jesczze jedno pytanie..skad wiedzialas, ze zamowienie zostalo zlozone? bo ja nie jestem pewna czy zamowienie mailem do nich doszlo..bo mi sie jakis blad pojawil... i teraz nie wiem czy zamawiac te ksiazki drugi raz czy nie... ( nie chce dostac dwoch takich samych paczek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do odsprzedania dość pokaźną ilość książek z serii Literatura: w spódnicy, na szpilkach, na obcasach. Gdyby któraś z Was, moje drogie, była zainteresowana proszę o kontakt: milka_perelka@interia.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
A gdzież się podziały wszystkie czytelniczki "spódniczek" "obcasów" i "szpilek" ??? Dawno was tu nie było? Czyżbyście nie miały czasu, a może tak was pochłonęły najnowsze pozycje? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megunia
Może ktoś wie jakie były po kolei tytuły książek zaczynając od 1 książki z tej serii. Napiszcie jak wiecie. Dzieki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother_Earth
Witam! Mam do sprzedania ksiazki "Prosto z mostu" i "Impreza u Ralpha".Ksiazki sa bardzo fajne i w bardzo dobrym stanie(chyba 2005).PS.teraz czytam Chodzmy razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara321
Czy ktoś sie orientuję, czy wyjdzie jeszcze jakaś książka z serii Literatura na obcasach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziana
pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziana
albo w dwupackach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollajaga
heloł ;) czy może mi jakaś kobitka potwierdzić czy ostatnia książka z drugiej serii "literatury na obcasach" to Artystka wędrowna? z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Moja Droga ja mam jeszcze 12 książkę Macieja Przepiery "Epidemia zamkniętych serc" o reszcie książek słuch zaginąął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollajaga
twoja odpowiedź mnie zmartwiła :( tzn. że przepadły mi 2 książki bo artystka wędrowna ma nr 10. nic to może będę mogła kupić ją przez internet. zabieram się za poszukiwania. pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Jakoś nie spojrzałam na numerację, ale rzeczywiście. zamiast 11 kasiążki mam tylko dziurę na półce czyli musiałam komuś pożyczyć a skoro pożyczyłam to pewnie była dobra. Za nic nie mogę sobie przypomnieć jaka to była, ani komu pożyczyłam co gorsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollajaga
mi też brakuje kilku książek ale na szczęście odszukam je albo u mamy albo u siostry. dobry zywczaj nie pożyczaj. niestety z pożyczaniem książek mam takie doświadczenie, że ciężko je odzyskać. a już mojej umochanej serii nie oddaję w obce ręce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca autorka
Piszę książkę z serii literatura w spódnicy. Nigdy dotąd nie opublikowałam jeszcze beletrystycznej opowieści. Mam za sobą jedynie publikację w almanachu (seria publicystyczno-naukowa). Ale zawsze marzyłam o napisaniu książki. Czy któraś z Was kafeteriuszki zna może kogoś kto podobnie jak ja pisze bądź już ukończył książkę i poszukuje wydawnictwa, które chciałoby ją wydać. Czy może znajdą się wśród Was osoby, które mi udzielą porad, wskazówek? Pozdrawiam Poczatkująca autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollajaga
niestety nie mam doświadczenia w tej sprawie, ale może powinnaś się zgłosić do jakiejś babskiej gazety? czytałam kiedyś fajną książkę wydaną przez twój styl. a może spróbujesz w wydawnictwie prószyński i s-ka sa. albo u wydawcy literatury na obcasach G+J Gruner+Jahr Polska Sp. z o.o. z chęcią dowiem się czy udało ci się udało dotrzeć do wydawcy trzymam kciuki i powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubenka
hej poczatkujaca autorka,wlasnie ja pisze kiazke a wlasciwie juz ja koncze to moja pierwsza,choc pomyslow na kolejne troche mam,jeszcze nic nie opublikowalam sama szukam kogos kto ma pojecie w tych sprawch ale przegladaja stronki wydawnictw natknelam sie na wydawnictwoW.A.B tam mozna swoje "wypocinki" przeslac.Literatury w spodnicy nie znam tylko na obcasach mozecie mnie troche na jej temat opowiedziec internautki?Dzieki z gory.Poczatkujaca autorka a o czym dokladnie piszesz ksiazke?Pozdrowki.rubenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doti 64
witam Czy któras z was posiada te książki w postaci ebooków,moze mogła by wysłać na moj adres.Zgóry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim bardzo subiektywnym zdaniem nie ma nic gorszego od literatury kobiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sza-sza
hej :) a ja polecam serie "Literatura z miotłą" wydawnictwa WAB, bo tam są wydawane książki nie tylko tzw "kobiece", ale też jednocześnie ambitne :) myśle, że nawet marzennie by się spodobały ;) ostatnio wydana została książka "Cukiereczki" - o chinach i realiach tamtejszych. już dziś pisałam o niej na tym forum, ale napisze raz jeszcze bo walsnie kończę ją czytać i cały czas jestem pod jej wrażeniem :D dużo nie bede mówić, tylko podam linka, gdzie trzeba - same poaptrzcie :) http://www.wab.com.pl/index.php?id=7&bid=525

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolita E.
Te Cukiereczki to naprawde udana książka, dawno nie czytałam tak ciekawej ksiażki.Ja to nawet boire udział w tym konkursie ;-) tak mnie wciągnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslicie ze WAb wyda wam ksiazke? Bajki.. jak nie masz nazwiska nic ci nie wyadadzą jesli bajkę( nawet niskich lotów) napisze ktos z mediów jakis spiker, dziennnikarz itp to wydadzą. To samo jest z literaturą kobiecą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×