Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość Laura_28
No proszę, nareszcie zaktualizowano strony z Literaturą na obcasach i w szpilkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkabb
Cześc. Jetsem tu nowa. Ja jak na razie kupowałam tylko serię literatury w spodnicy i najbardziej podobały mi się, jak do tej pory. 1 " Smażone, zielone pomidory" 2. " Niania w Nowym Yorku" 3. Męzczyzna i chłopiec", no i oczywiście Brigdet Jones obie części, no i Chmielewskiej" Ksiązka poniekąd kucharska" Brakuje mi jeszcze paru ksiązek. Co miesiąc kupuję dwie. Tę, która jest z Olivia i nową. Myślę, że teraz zamówię sobie w internecie całą serię "Literatury na obcasach", bo rzeczywiście nie ma to jak polska literatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkabb
Dzisiaj nabyłam "Aniołka", "4 blondynki" i "Ależ Marianno".Fajnie, już mam 5 książek do czytania, zaraz zaczynają się studia, więc chyba będę je zostawiać i zbierac dalej na zimowe wieczory i wakacje. Nie przeczytałam jeszcze "Polowanie na męża" i " W pogoni za Alice", ale i tak na początku zabiorę się raczej za polskie tytuły. Pozdrawiam wszystkie książkomaniaczki jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luaura_28
Czy ktos czyta ALez Marianno? i Czy moze napisac czy warto kupic te ksiazke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie jestem w trakcie \"Ależ Marianno\" i jest ona dosyć wciagajaca, przeczytalam juz mniej wiecej polowe i szczerze mowiac juz teraz mozna sie domyslic zakonczenia, ale podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Dzieki za opnie nt. Ależ Marianno, po pracy sobie kupię. Idąc rano do pracy widziałam pakiet 2 książek za 9.90, w tym: Mężczyzna i Zona oraz Imię i nazwisko zastrzeżone. Kurcze mogłam nie kupować tej serii na bieżąco, teraz miałabym o połowe taniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu macie streszczenie \" Świta marzeń zakupoholiczki\": Rebeka Bloomwood wie o tym doskonale, bo Rebeka Bloomwood wie wszystko o zakupach. Są jej ulubionym zajęciem i ... jej przekleństwem. Można powiedzieć, że jest chora na robienie zakupów, najchętniej w markowych sklepach. A ponieważ jest tylko skromną dziennikarką o umiarkowanych dochodach, udzielającą czytelnikom porad - o ironio! - jak najkorzystniej lokować pieniądze, więc na koncie ma nieustanny debet. Zmusza ją to do wymyślania niestworzonych historyjek, które mają usprawiedliwić zaleganie ze spłatą kredytu. Banki nie bardzo chcą czekać, Rebeka wie, że sama siebie zapędza w ślepą uliczkę, kiedy nagle, przedziwnym zrządzeniem losu, staje się nieomal gwiazdą telewizyjną. Czy sprosta nowym wyzwaniom, jakie przed nią stanęły? A romans na ramiaczkach wlasnie czytam i ogolnie jest ok., dobrze sie go czyta ale mi, nie wiem jak wam, juz sie znudzily te wszytskie romanse, praktycznie kazda ksiazka jest do siebie podobna, roznia sie co najwyzej miejcem bo akcja jednych toczy sie w Warszawie a innych w Londynie albo Nowym Yorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wprost zajebiscie:( Lekcja milosci harnego trafila mi sie wybrakowana:( brak stron jest ktora mi zeskanuje te od 128 do 161

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjo .............czy znasz Harnego -Kraina naszej tęsknoty ......? i Diabeł na dwonnicy Marka Ławrynowicza, a może Mercedes benz Pawła Huelle .......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_28
Do Ali_Zero: napisz do redakcji maila, ze kupilas wybrakowana ksiazke, moze przyślą ci nowa. Ja mialam podobnie z filmem na dvd, ktory kupilam z Gala i plytka nie chciala ruszyc.W koncu napislam maila i przyslali mi dobry egz. Podobno następna ksiązka 28.10.2005 r. to "Stateczna i Postrzelona" -M. Szwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO mam nowa ksiazke, Pan w kiosku wymienil bez gadania:) ale moze dlatego ze zawsze u niego kupuje:) No sprostowanie:) nie jestem Alicja:) nie znam tych pozycji Agnes:) ale mercedesa wczoraj wypoyczylam:) a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie mi powiedziec, bo strona obsasow i szpilek znowu nie jest aktualizowana, czy z obcasow bedzie rzeczywiscie tylko 20 ksiazek? Bo tak mialo byc na poczatku, ale teraz juz w ten piatek bedzie 19, czyli potem bedzie jeszcze jedna ksiazka i zakoncza ta serie, czy beda ja jeszcze dalej wydawac? Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betkabb
Cxytam aktualnie "Lekcję miłości" i muszę powiedzieć, że jak na razie jest spoko. Bardzo mi się podoba./ Juz jestem na 200 stronie. Ale mam straszne zaległości w czytaniu. Nie przeczytane leżą u mnie" " Cztery blondynki" "Ależ Marianno" , "Aniołek", "świat marzen zakupoholiczki", "DZiewczyyny do wynajęcia"" W pogoni za Alice" i " Polowanie na męża". Nie mam teraz czasu czytać, bo studia się zaczęły i juz na poczatku kolokwium goni kolokwium. Więc książki leżą i czekaja aż znajdę troszkę wolnego czasu. W ten wekeekd mam nadzieję troszkę poczytać. A do was mam pytanie, która z wymienionych przeze mnie tu książek jest warta polecenia jako następna do przeczytania dla mnie??? Pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chasia
a ja skonczyłam dawno czekającą "O Melba"!- baaaaardzo fajnuta,chociaz zakonczenie troche dziwnawe:)) a przed nią przeczytalam "jak ona to robi" - średnia, momentami ciekawa, acz nie wciągajaca zanadto;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz przeczytalam \"Potega slawy\" i szczerze to poczatek przypomnina mi troche \"dziennik Bridget Jones\" ale potem nawet fajna, teraz zabralam sie za \"Lekcje milosci\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzypek
Ja również wciągnęłam się we wszystkie trzy serie. Działają na mnie jak narkotyk. Po prostu muszę je mieć. Co piątek już od rana myślę jak by się tu wyrwać z pracy i kupić kolejną książkę. Choć nie ukrywam, że również nie nadążam już z czytaniem lecz stawiam na półkę - niech czekają aż będę miała więcej czasu :) A te książki za 9,90 mogą się już nigdy nie pojawic. Pozdrawiam wszystkie książkoholiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenna
Również kupuję, chcociaż nie mam zbyt wiele czasu na ich czytanie obecnie (małe dziecko), ale w późniejszym okresie napewno przeczytam wszystko. Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jednak nie skonczy sie seria na obcasach, tak jak mowiono na poczatku na 20 ksiazkach, bo kupilam dzis \"Bożą podszewke\" Teresy Lubkiewicz- Urbanowicz i jest napisane ze kolejna z czyli 21 ksiazka bedzie \"Milosc w stanie wyzszej koniecznosci\" Katarzyny Lubelskiej, czyli widac ze seria ma takie wziecie ze nie chca jej jeszcze konczyc i dobrze bo to fajna seria z polskimi autorkami :D A ja na razie tak jak wiekszosc z was kupuje ksiazki i odstawiam na polke, gdzie czekaja az znajde chwilke czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani! Mam do Was ogromna prozbe, czy moglibyscie mi napisac tytuly dwoch ksiazek( i ich autorow) , a mianowicie numerow 2 i 4, z serii \"literatura w spodnicy\"? bardzo bym byla wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Stateczna i postrzelona\" Moniki Szwaji jest rewelacyjna, wogóle bardzo lubię jej książki, bo są bardzo dowcipnie napisane. Polecam też \"Lekcję miłości\" - ciekawy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.pisarz
Witaj DOROTY_ i wszystkie dziewczyny wydaje mi sie że jestem tu jedynym facetem ale cóż jakieś wyjątki muszą być... Numer 4 to HELEN FIELDING "Pgrudget Jones : W pogoni za rozumem" Numer drugi niestety nie znam ale : DO WSZYSTKICH DIZEWCZYN I CHŁOPAKÓW : NIE PYTAJCIE SKĄD MOŻNA WZIĄŚĆ TE KSIĄZKI TYLKO ZAMÓWICIE W CIĄGU DWÓCH DNI DOSTAWA ZA 2 ZETA: (A GRATIS JEST "OLIVIA") http://kiosk.redakcja.pl/lws/ksiazki/ WIEM BO SAM KUPUJE PRZEZ INTERNET ALE PI O{IERWSZĄ KSIĄŻKE BYŁEM W KIOSKU !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwunia1982
Do Doroty: Ksiażka nr 2 z Literatury w spódnicy to: "Seks w wielkim mieście" - Candace Bushnell. Ksiażka nr 4 z Literatury w spódnicy to: "W pogoni za rozumem" - Helen Fielding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich ponownie i bardzo dziekuje za szybka odpowiedz :) Teraz juz wiem jakie ksiazki moge zamowic :) przesylam pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa książek
czy ktos może mi napisać jaka książka dzisiaj wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooonia
'Boża podszewka" w obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×