Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
TUŚKA

Literatura w spódnicy

Polecane posty

Gość Beat Do Diablique
Diabolique kiedyś podsyłała aneczce19851 listę książek z serii Literatura w spódnicy. Gdyby któraś z Was miała taką listę to bardzo Was proszę podeślijcie mi ją. Próbuje uzupełnić braki (trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beat Do Diablique
Diabolique kiedyś podsyłała aneczce19851 listę książek z serii Literatura w spódnicy. Gdyby któraś z Was miała taką listę to bardzo Was proszę podeślijcie mi ją. Próbuję uzupełnić braki (trochę późno, ale lepiej późno niż wcale :P). Aha: Zależy mi na liście z numerami książek, ale za każdą będę bardzo wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabonszcz
Cukiereczki zaczęłąm w poniedziałęk, bo się rozchorowałam na anginę. Przeczytałam w 1 dzień, bo książka jest faktycznie rewelacja. Polecam wszystkim i w zdrowiu i w chorobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek199022
Ja kupiłam 1,4,5,11,12,14,15,16 książke z literatury w spódnicy;literature na obcasach;literature w szpilkach,a teraz kupuje książki z seri Literka i tak mam już 69 książki nieźle co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diablique
Wieku mnie tu dziewczęta nie było, widzę, że was też :), ale w pracy zablokowali mi interek, a że żyję tylko pracą i moim hobby to nie było czasu. Pytanie do Beat (rythm@op.pl) pewnie już nieaktualne po taaaakim czasie, ale jeśli chcesz to mogłabym naprędce spisać, niestety moje wspaniałe ewidencje elektroniczne przepadły wraz z przeszłością :( jeśli jest potrzeba to dawaj znać. Pytanie do gosiaczka : co to jest seria Literka, bo cyba mnie w tym ferworze coś ominęło :) Pozdrawiam was cieplutko i świątecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek199022
seria Literka jest mało znana wszystkim ja na nią trafiłam przypadkiem wtedy jak książki których nie czytałam na półce już nie było.Dlatego kupiłam i przyznam że są ciekawe.A teraz przerzuciłam się na książki wydawnictwo AB w kieszeni w skrócie WAB w kieszeni.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paul7403
Czy ma ktoś może info na temat ilości wszystkich tomów jakie wyszły z serii "Literatura w spódnicy" najlepiej z tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablique83
paul7403 Podaj maila wyślę ci bo mam to w Wordzie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praLina_
Chiałabym się zapytać cze serie: ' Literatura na obcasach' mogę kupic w księgarni ? Boo ta ksiązka byla sprzedawana w kiosku i do tegoo dośc dawno w jakims 2005 rokuu.. :( Mogł by mi ktoś odpisac czy jest taka mozliwość? (może byc nawet przez e-maila: pralina_@buziaczek.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanunana
Wiem, ze to nie z tej serii, ale tez kobiece, czytał ktoś "Cukiernie pod amorem" Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martowata87
ja czytałam "cienka różowa kreska" -calkiem fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaax
Hej dziewczyny ,dopiero zaczynam serię . Wiem ,mam małe opóźnienie ,ale kiedy zaczęli wydawać te książki ,miałam dopiero 10 lat ; )) Czy mógłby mi ktoś podesłać na maila ,spis książek ,obojętne których (obcasy ,spódnica -szczególnie ,szpilki) ? Mój e-mail - cornelcia6@buziaczek.pl .Byłabym bardzo wdzięczna . Jeżeli ktoś jest zainteresowany serią w spódnicy ,to widziałam w auchanie książki po 4.99 : ] Sama się dzisiaj wybieram po kilka pozycji , Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaax
Niestety nie znalazłam w sklepie żadnej książki .Wygląda na to ,że jutro będę musiała się wybrać do antykwariatu ,może akurat na coś trafię : ) Wg informacji ,z tego wątku i poszukiwań w internecie udało mi się zrobić listę książek wchodzących w skład 'Literatury w spódnicy' Może komuś jeszcze się przyda : )) Dziewczyny jest poprawna i kompletna ? Jeżeli nie to proszę o poprawki : ) Literatura w spódnicy : 1 ) Dziennik Bridget Jones (Helen Fielding) 2 ) Seks w wielkim mieście (Candace Bushnell) 3 ) Książka poniekąd kucharska (Joanna Chmielewska) 4 ) W pogoni za rozumem (Helen Fielding) 5 ) Smażone zielone pomidory (Fannie Flagg) 6 ) Niania w Nowym Jorku (Emma McLaughin ;Nicola Kraus) 7 ) Rosyjski kochanek (Maria Nurowska) 8 ) Mężczyzna i chłopiec (Tony Parsons) 9 ) Trzydziestka na karku (Lisa Jewell) 10 ) Prosto z mostu (Jane Green) 11 ) S@motność w sieci (Janusz Leon Wiśniewski) 12 ) Wierność w stereo (Nick Hornby) 13 ) Chodźmy razem (Josie Lloyd ;Emlyn Rees) 14 ) Impreza u Ralpha (Lisa Jewell) 15 ) Mężczyzna i żona (Tony Parsons) 16 ) Imię i nazwisko zastrzeżone (Jane Sigaloff) 17 ) Nie całkiem do pary (Markham Wendy) 18 ) Polowanie na męża czyli teoria szczelnej przykrywki (Lynda Curnyn) 19 ) W pogoni za Alice (Clare Naylor) 20 ) Świat marzeń zakupoholiczki (Sophie Kinsella) 21 ) Masz nową wi@domość (Kelly Harte) 22 ) Znowu randka ... (Melissa Senate) 23 ) Koktajl mleczny (Sarah Mlynowski) 24 ) Wyznania Emmy Carter (Lynda Curnyn) 25 ) Dziewczyna w Mieście Aniołów (Cathy Yardley) 26 ) Cienka różowa kreska (Lauren Baratz-Logsted) 27 ) Na rozstaju dróg (Laura Caldwell) 28 ) Teren prywatny (Barbara Kosmowska)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialenaabb
Hej, Ja z tych wszystkich serii czytałam tylko "Cierpkość Wiśni" I. Sowy i "Polowanie na męża, czyli teoria szczelnej przykrywki" L. Curnyn. Co musze powiedzieć to, że jeżeli chodzi o "Cierpkość Wiśni" to książka wciąga nieźle-nawet mój facet ją przeczytał i jemu też się podobała i zapatruję się na zakup całej owocowej serii. "Polowanie na męza..." też czyta się jednym tchem. Obie polecam i to bardzo. Przed chwilą skończyłam czytanie tego wątku i już zrobiłam sobie listę "must have" na podstawie recenzji, które tu wyczytałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy czytaliście może "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem" - polecam każdemu, gdyż uważam, że to jest świetna literatura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę przyznać, że książka "Ścigając marzenia W pogoni za złotem" zapada w pamięci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - "Uśmiech Losu" - autor: Wiktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×