Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suanna

do matek siedzących w domu z małymi dziećmi,którym bardzo się nudzi

Polecane posty

witam:)Szczególnie Agule :)Bardzo milo cie poznac:)Pisz, pisz jak najwiecej bo strasznie pusto tu:(Dziewczyny i chłopaki znow odsypiacie nocne wariacje?:)Całuski dla wszystkicj:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)Szczególnie Agule :)Bardzo milo cie poznac:)Pisz, pisz jak najwiecej bo strasznie pusto tu:(Dziewczyny i chłopaki znow odsypiacie nocne wariacje?:)Całuski dla wszystkicj:)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 36 godzinach pracy wróciłem do domu. A tu wtorek, już po feriach więc angielski. Cosik zjadłem i się szykujemy. Zawsze na angielski Matełszek lubi sobie tramwajem pojechać. W tym czasie żonka jedzie do hipermarketu na zakupy. Po zajęciach wracamy tramwajem, wsiadamy w samochód i jedziemy po kobietkę naszą i wieeelkie zakupy.Wczoraj próbowałem wyperswadować Joannie te zakupy, ale była nieugięta. Po paru chwilach jeszcze mi mowi: - Mam Cię dobić? - Tak weź młotek i dobij. Tylko nie mów że urodzisz dzisiaj. - Nie martw się. Tylko jak przyjedziecie po mnie to pojedziemy do drugiego hipermarketu. Ekstra. Nawet jak jestem wyspany nie cierpię zakupów. Na angielskim Matiemu swobodę zupełną pozostawiłem. W drodze powrotnej wsiadamy do tramwaju a tam ścisk. Wszystkie miejsca zajęte.Czasamianiołek mówi: - Ja chcę usiąść. Po chwili krzyczy: - Ja chcę usiąść. - Synku jak się zwolni miejsce to usiądziesz. Stajemy koło miejsc na których siedzą dwie panie koło 40-tki. Mati znów mówi: - Ja chcę usiąść. Nikt nie reaguje więc synek puka w rękę jedną z pań i mówi: - Ja muszę usiąść bo jestem mały i jak tramwaj szarpnie to się mogę przewrócić. Pani spogląda na mnie z niesmakiem i siedzi dalej. Matełszek nie ustępuje: - Widzi pani tu jest nalepka, że to miejsce dla dzieci. Spoglądam i faktycznie pani siedzi na miejscu dla matek z dzieckiem. Po chwili podnosi się z obrażoną miną a Mati zadowolony zajmuje miejsce. Mój nieśmiały do niedawna w stosunku do obcych synio już niedługo sam sobie w życiu poradzi. Smutno mi trochę, ale przecież wkrótce znów będę miał się kim opiekować. Wieczorkiem po dwóch marketach i oporządzeniu Matełszka, osuszyłem dwie puszeczki piwka i cudnie mi się spało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam chwilę czas bo mój maluch zasnął.Zawsze krzyczy że NIE AAA , a później zasypia w 5 minut i spi czasami ponad dwie godziny. Dziś rano znów miałam z nim awanture o nocnik. Według niego najlepiej jest robić w pampersa a nocnik to świetnie na głowie wygląda. Mam pytanie jak poradziliście sobie z nocnikem.Bo ja już złamuje rece.Ostatnio stwierdziłam ze on chyba wcześniej na pierwszą randke pójdzie niż nawali do nocnika.POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×