Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość sindi26
Dzieki kochane dziwczynki za te przepisy. Na pewno ugotuje sobie taka kapustke. Juz mi pachnie. Dzis bede gotowala dwa obiady. Moj synek zazyczyl sobie dzis leczo, ja zas bede zajadala kapustke ( jak mi wyjdzie. Bede sie trzymala waszych wskazowek.) Awessi ciekawe jak daleko mieszka Twoja tesciowa, bo moja 4 klatki dalej odemnie, ale wcale czesto mnie nie odwiedza ( cale szczescie ). A jak juz przyjdzie to tez ma zawsze swoje madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po obiadku. Własnie, ile tygodni powinno mieć dziecko, żeby iść na spacerek? No i po ilu dniach mamusia ma siłe, żeby się na taki spacerek wybrać? A teraz będe farbować staniki. Mam taką bluzkę, która załatwiła mi dwa na amen. Ale wrzuci się w herbatę i będą jak nówki, he he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADA28.....Adrian...........06.04...godz.08:35..2350g.....49cm ❤️ ATLANTA.....Martynka...10.04...godz.01:35..3500g.....54cm ❤️ RUBINA. .....Hania........25.04...godz.16:55..2550g....51cm ❤️ PIATKA I JA..Anastazja...25.04. ...............3760g.....55cm ❤️ JUNIE.........Jakub.......27.04...................3900g....58cm ❤️ DARK SIDE....Roksana....30.04...................2930g....52cm ❤️ MADI30......Agnieszka...05.05...godz.00:52..3290g....52cm ❤️ ANIA25.........Alan........06.05...godz.11:35..2560g....45cm ❤️ SZISZI..........Iwo........11.05...godz.22:50..3450g...56cm ❤️ MAŁA MOCCA .Iga........11.05...godz.10:30..3550g...54cm ❤️ ANDA...........Julita.....12.05...................3050g...56cm ❤️ NADIA...........Sylwia....17.05..................2700.....53cm ❤️ ************************************************************************************* IRIS 73...........Wrocław.......7 (13) MAJ.........13......Bartosz BETI 32..........Wrocław.......12 (19)MAJ.........14..... Kajetan SYLVIA_P..........................13 MAJ.............. 6.......Aleksandra PAULIINA .......Poznań..........17 MAJ .............16...... Olka? JASMIN21..........................18 MAJ...............20......dziewczynka AWESSI...........Szczecin.......20(24)MAJ...........16.......Zuzanna MAŁA MI..........Miastko........20 MAJ...............16......Igor ANCYMONEK.....Blachownia....22 MAJ..............13,5...Paulinka KONICZYNA......Brugge ........24 MAJ................17.... Michalinka EDYTA32.........Kościerzyna...26 MAJ................12......Majka SINDI26....Elbląg...............26 MAJ...................20....Maciej AGAPANT...........................27 MAJ ................9....... Małgosia ? TINA..............Kielce...........29 MAJ...............15,5.......? GABI28.............................31 MAJ................10.........Nina IWANKA..........Chełmek.........6 CZERWIEC........10.............? IWI3..............Ruda Śląska.....8 CZERWIEC........14......Dawid FIORELLA........Wroclaw.......10 CZERWIEC........16.....Seweryn Melania.............................18 czerwca...............chlopiec WETKA9...... ...Jelenia Gór....26czerwiec..........12.....synek? EDYTUSIEŃKA...Kraków.........29 CZERWIEC.......7,5 ............?? dla przypomnienia tabelka, Mela wpisalam Cie ale prosimy o regularne \'odhaczanie\' sie ile kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tina,ale jak urodzimy w listopadzie to nie predko wyjdziemy na dwor z Bobalami;-) Ja to sie zastanawiam,czy nie zaczac kota wozic po ulicach w wozku,bo juz nie moge sie doczekac,a pasazer do wozka nadal we mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnej dudy, Awessi, Mala MI - Wy jeszcze tutaj? Mnie niestety nic telepatycznie nie obudzilo, co nie znaczy ze dopieor wstalam :-) I otoz co sie dzieje kazdego dnia, dochodze do komputera i wlaczam a potem mi trudno go wylaczyc i caly dzien tak marnotrawie z przerwami na czytanie jakichs wiadomosci zagladajac na forum a jakze... no wiec dzis chcialam opoznic ten moment wlaczenia ale jakos nie dlugo zdzierzylam, prawda? ale mam pomysl, ja napiszee i wylacze komputer, przynajmniej tak sie zamierzam. Tina, biedactwo, wykazujesz objawy pracoholizmu zaaawansowanego, jak to odkurzanie i sprzatanie to nic wartosciowego? alez to glowny objaw przedporodowy - przejaw instynktu gniazdowego... Awessi, Ty tez Byczek? tak jak ja i Rubina, sa jeszcze jakies? acha dla zainteresowanych ktore sie zbieraja jednak urodzic np jutro, w tym roku slonce wchodzi w znak Blizniat jutro o 15 czyli do 15 Byki a po Bliznieta. Atlanta, 🖐️ milo ze zajrzalas, pisz pisz o Martynce, jak spi i je i jak sie miewa. He he dzieki za przepis na kapuste, moze jeszcze wykorzystam, w koncu mam termin dopiero na wtorek... Mala Mocca, hej hej Madi, a napisz cos wiecej co jest najbardziej zabronione w tym pierwszym miesiacu, a glownie chodzi mi o przetwory z krowiego mleka tzn sery i twarozki, mozna czy nie wskazane? A apropos czekolady slyszalam ze im jasniejsza tym mniejsze ryzyko wystapienia reakcji uczuleniowej u dzidzi. Mala Mi Ty to mnie rozsmieszasz, znowu sie rozchichotalam po twoim poscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem kto
DIETA KARMIĄCEJ MATKI PRODUKTY NIEWSKAZANE PRODUKTY ZALECANE OWOCE · cytrusy2(gównie pomarańcze) · pestkowce1 (śliwki, morele, wiśnie, czereśnie) · truskawki2, maliny2, jagody2, poziomki2 · gruszki1 · kiwi OWOCE · jabłka ( lepiej obrane lub upieczone) · banany ( umyte przed obraniem) · rozcieńczony sok z czarnej jagody i z aronii · kisiele i kompoty domowe ( np.. z suszonych śliwek) PIECZYWO Wszystkie zboża prócz ryżu i kukurydzy trzeba wyeliminować w przypadku uczulenia na gluten i celiaklii PIECZYWO Wszystkie gatunki pieczywa ciemnego i jasnego. PRODUKTY ZBOŻOWE Wszystkie zboża prócz ryżu i kukurydzy trzeba wyeliminować w przypadku uczulenia na gluten i celiaklii PRODUKTY ZBOŻOWE · wszelkie kasze · ryż · makarony - uwaga na jajka !!!! MIĘSO I WĘDLINY wyeliminować w przypadku uczulenia na białka krowie · cielęcina, wołowina · baranina · zupy gotowane na kościach · podroby (parówki, pasztety, konserwy) MIĘSO I WĘDLINY · drób ( indyk, kurczak) · królik · wieprzowina chuda · mięso gotowane lub duszone RYBY I JAJKA · wędzone1, smażone1 i marynowane1 · „owoce morza” 2 RYBY I JAJKA · ryby najlepiej gotowane 1 raz w tyg. · jajka gotowane 1 - 2 w tyg. · zamiennie 1 jajko kurze = 5 jajek przepiórczych PRODUKTY MLECZNE wyeliminować w przypadku uczulenia na białka krowie · mleko w czystej postaci, · sery pleśniowe, śmietana PRODUKTY MLECZNE · jogurty w tym owocowe · kefiry, maślanka · żółty i biały ser WARZYWA · kapusta1, kalafior1 · groch1, bób1, fasola1 · cebula1, czosnek1 ( ponadto zmieniają smak mleka) · nowalijki1 · kukurydza z puszki1 · papryka1 · chrzan1 WARZYWA · ziemniaki · marchew, buraki · pietruszka, seler, szpinak, brokuły, szczaw · koperek · soja – przy skazie białkowej bardzo uważać· !!! · sałata, cykoria, kapusta pekińska, TŁUSZCZE · smalec TŁUSZCZE · oleje, szczególnie oliwa z pierwszego tłoczenia na zimno · masło PRZYPRAWY I DODATKI · ostre przyprawy: papryka1 chili1, pieprz1, kurkuma, · aspartam2, benzoesan sodu2, wzmacniacze smaku, · musztarda1, chrzan, ketchup, ocet1 · orzechy2 · kakao2, czekolada2 · kawa i mocna herbata parzona ponad 5 minut PRZYPRAWY I DODATKI · sól · majeranek, kminek, koperek, anyż, natka pietruszki, · cukier 1 - produkty mogące wywołać kolkę, wzdymające 2 - produkty mogące wywołać uczulenie UWAGA Każdy produkt może spowodować reakcję alergiczną u dziecka. W przypadku podejrzenia alergii należy wyeliminować wszystkie produkty pochodzące od krowy ( w tym mięso i masło), surowe owoce i warzywa, soję, przyprawy i dodatki, jajka, kupne soki owocowe, białe pieczywo. Nie pić herbaty owocowej ani mieszanek ziołowych. Należy bacznie czytać etykietki na produktach. Uzupełnienie wapnia i witamin rozpocząć po konsultacji z lekarzem. Koperek i anyżek jako „ziółka przeciw-kolkowe” stosować z wielkim umiarem. Fakt wystąpienia alergii pokarmowej u dziecka nie jest powodem do zakończenia karmienia piersią. Pokarm matki jest w takiej sytuacji znacznie lepszy niż mieszanki HA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany-i słusznie,ze nie chciałam sie przyznac ze to ja to cudo wkleilam-hahaha...cos mi nie wyszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze chcialam napisac, ze zauwazylam niepokojaca tendencje ze, co prawda obroty mamy coraz szybsze (tyle stron nam przybywa) ale to wciaz te przed rozdwojeniem, rozdwojone w wiekszosci cichcem cichcem i malo co pisza, mam nadizje ze bedziemy dalej sie wymieniac naszymi pogladami i poradami na temat pielegnacji i zywienia? wlasciwie gorna czesc tabelki juz urodzila i wcale nie zagladaja, Iris, Beti Sylvia i Paulina, Jasmin - odezwijcie sie!!! choc spodziewam sie ze zaraz po zbyt duzo czasu to nie bedzie, alez zobaczymy. MalaMi i inne dziewczyny, czy Wam sie naprawde waga zatrzymala czy juz nie uzupelniacie? No dobrze - jako ze w przededniu porodu juz moge podsumowac... co mi przyszlo latwo w tej ciazy - rzucenie palenia i 17 kilo (bez wysilku), zaprzestanie picia alkoholu, odczuwam tesknote fizyczna za oszolomieniem winnym ale niestety fizycznie moge wypic najwyzej lyk (nie do wiary) Podobno ciaza mija szybko ale w moim odczuciu- tyczy sie to tylko cudzej ciazy, moja mi uplywala powoli, etapami i rzeczywiscie koncowka jest na tyle meczaca ze nie ma sie ochoty kontynuowac jej dalej... No i prawde powiedziawszy myslalam ze bedzie gorzej, ominelo mnie duzo dolegliwosci podobno typowo ciazowych i mam nadzieje ze w sprawie porodu bedzie tak samo. Hmmm idac tym tropem, posune sie dalej, a moze wychowanie dzieci tez jest latwiejsze niz sie wydaje??? Pozdrawiam Was wszystkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONICZYNA-wysłałam Ci na ten adres, ktory masz w stopce spis co wolno,a czego nie-mam to od Majowek z Gazety.Daj znac czy doszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, doszlo, coz za blyskawiczna reakcja 👄 wszystko doszlo jak trzeba, 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRODUKTY ZALECANE OWOCE • jabłka ( lepiej obrane lub upieczone) • banany ( umyte przed obraniem) • rozcieńczony sok z czarnej jagody i z aronii • kisiele i kompoty domowe ( np.. z suszonych śliwek) PIECZYWO Wszystkie gatunki pieczywa ciemnego i jasnego. PRODUKTY ZBOŻOWE • wszelkie kasze • ryż • makarony - uwaga na jajka !!!! MIĘSO I WĘDLINY • drób ( indyk, kurczak) • królik • wieprzowina chuda • mięso gotowane lub duszone RYBY I JAJKA • ryby najlepiej gotowane 1 raz w tyg. • jajka gotowane 1 - 2 w tyg. • zamiennie 1 jajko kurze = 5 jajek przepiórczych PRODUKTY MLECZNE • jogurty w tym owocowe • kefiry, maślanka • żółty i biały ser WARZYWA • ziemniaki • marchew, buraki • pietruszka, seler, szpinak, brokuły, szczaw • koperek • soja – przy skazie białkowej bardzo uważać• !!! • sałata, cykoria, kapusta pekińska, TŁUSZCZE • oleje, szczególnie oliwa z pierwszego tłoczenia na zimno • masło PRZYPRAWY I DODATKI • sól • majeranek, kminek, koperek, anyż, natka pietruszki, • cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolilam sobie sprobowac wklei to co mi przyslalas :-) a teraz to czego nie powinno sie pozwolilam sobie sprobowac wklei to co mi przyslalas :-) a teraz to czego nie wolno PRODUKTY NIEWSKAZANE OWOCE • cytrusy2(gównie pomarańcze) • pestkowce1 (śliwki, morele, wiśnie, czereśnie) • truskawki2, maliny2, jagody2, poziomki2 • gruszki1 • kiwi PIECZYWO Wszystkie zboża prócz ryżu i kukurydzy trzeba wyeliminować w przypadku uczulenia na gluten i celiaklii PRODUKTY ZBOŻOWE Wszystkie zboża prócz ryżu i kukurydzy trzeba wyeliminować w przypadku uczulenia na gluten i celiaklii MIĘSO I WĘDLINY wyeliminować w przypadku uczulenia na białka krowie • cielęcina, wołowina • baranina • zupy gotowane na kościach • podroby (parówki, pasztety, konserwy) RYBY I JAJKA • wędzone1, smażone1 i marynowane1 • „owoce morza” 2 PRODUKTY MLECZNE wyeliminować w przypadku uczulenia na białka krowie • mleko w czystej postaci, • sery pleśniowe, śmietana WARZYWA • kapusta1, kalafior1 • groch1, bób1, fasola1 • cebula1, czosnek1 ( ponadto zmieniają smak mleka) • nowalijki1 • kukurydza z puszki1 • papryka1 • chrzan1 TŁUSZCZE • smalec PRZYPRAWY I DODATKI • ostre przyprawy: papryka1 chili1, pieprz1, kurkuma, • aspartam2, benzoesan sodu2, wzmacniacze smaku, • musztarda1, chrzan, ketchup, ocet1 • orzechy2 • kakao2, czekolada2 • kawa i mocna herbata parzona ponad 5 minut 1 - produkty mogące wywołać kolkę, wzdymające 2 - produkty mogące wywołać uczulenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, kapustka młoda, mniam mniam:P Chyba jutro zrobię. Za daleko mam do warzywniaka, żeby się tam dokulać, a na rowerze już dawno się nie da;) Racja, trzeba jeść takie pyszności póki nam wolno. No dziewczyny, miło nam (tzn. tym z późniejszymi terminami), że nie opuszczacie nas jeszcze i nie pędzicie na porodówkę;) Mala mi, Awessi trzymam cały czas kciuki, a nuż Was złapie jeszcze dziś. Atlanta, fajnie, że komunia udana, to rzeczywiście musi być przeżycie. Mala Mocca, ja na piwko karmelkowe na pewno się skuszę. Piwko pyszne jest przecież, a skoro w dodatku są wskazania medyczne to koniecznie! Tina, farbowanie w herbacie, to żart czy poważnie. Bo jak poważnie to zdradz trochę szczegółów. A moje pranie już prawie wyschło!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farbowanie w herabcie całkiem serio, na białe rzeczy działa jak złoto, tylko raz na jakiś czas manewr należy powtórzyć.Udało mi się uratowć w ten sposób parę ciuszków. Duuuużo herbaty do gara (wsio rawno w torebkach czy sypanej), woda, na gaz jak zacznie się gotować to malutki ogień i dorzucasz to co chcesz farbować. pogotować 15 minut, zostawić jeszcze w garze aż wystygnie, wypłukać. Kolor - różne odcienie cielistego beżu. Mój pracoholizm jest zaawansowany, to wpływ Kieślowskiego oglądanego we wczesnym dzieciństwie - Mateusz Birkut był moim idolem :) Zaraz po Gagarinie Mała Mi, ja widzę szansę, żeby powozić Twoją Dzidzię w wózku już teraz - wskakuj tam z Dzidziorem, a PT jako szofer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiakkk
Witam mamusie:) Wiem, ze nie powinnam znaleźć się na tym topiku, bo rodzę dopiero we wrześniu, ale jesteście już bardzo doświadczone mamusie a ja mam pewien problem, tzn. jestem z Warszawy wiem, ze najprawdopodobniej będę rodziła w szpitalu Bielańskim, bo tam mam lekarza prowadzącego, który będzie mógł za odpowiednią opłatą być przy porodzie, niestety w szkole rodzenia przy tym szpitalu nie ma już miejsc. Czy, któraś z Was mogłaby mi polecić sprawdzoną szkołę rodzenia w Warszawie? Będę bardzo wdzięczna:) pozdrowionka dla mamuś i ich pociech tych narodzonych i tych jeszcze w brzuszkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Kapustka wyszla super. mniam, mniam. Ide jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja to dziś przeżyłam :(..... Ale od początku. Otóż rano, po kakao z Tiną :) wybrałam się na wizytę z ordynatorem do szpitala( pisałam, że chce mnie zobaczyć przed cesarką). Nie mam samochodu-mąż wyjechał we wtorek , wraca jutro, więc pozyczyłam od brata. Idę po kuzynkę położną( miała pojechać ze mną) , a ona uparła się żeby jechać jej samochodem. Z tego co pamiętam włożyłam kluczyki do kieszeni kamizelki, no i pojechałyśmy. Ordynator zbadał mnie, powiedział, że szyjka jest skrócona, lecz zamknięta i potwierdził wcześniej umówiony termin cc, czyli 26 maja. Wracamy do domciu zadowolone, i......przeszukuję kieszenie w poszukiwaniu kluczyków od samochodu brata, wytrząsam torebkę do góry nogami...... wpadam powoli w panikę.....i nie ma!!!!!!!!!! Przeszukałyśmy jej samochód, wróciłyśmy do szpitala....... wszystko na nic, bez rezultatu :( Do tej pory nie znalazłam ich. Brat wraca wieczorem z pracy- nieźle go przywitam, z pewniością się nie ucieszy :P Kurcze, z tych nerwów cały dzień mam skurcze- mam nadzieję ,że przejdzie. 100 razy wolałabym by to były moje kluczyki, a tu masz! Pożyczam samochód i gubię kluczyki [ zły] Cholera jasna! Nie pomogły nawet modły do św. Antoniego :( Chyba po raz 10 przeszukam jej samochód :( To pa dziewczyny.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta-trzymam kciuki,zobaczysz ,ze sie znajda-złosliwosc rzeczy martwych;-) Tina z tej jazdy wg Twojego pomysłu nici,moj wozek nie ma takiego udzwigu...:-P A ja zjadłam juz chyba wszystko,czego niedługo mi nie bedzie wolno:były i truskawki i cola,a teraz wcinam czekolade.Wiec Koniczynko kochana nie pytaj wiecej dlaczego nam sie kg. w tabelce nie zmieniaja;-) Nastepna waga,ktora zamierzam podac,to waga mojego Igora:-P Nadia juz chyba w domu,co myslicie???Pewnie odezwie sie niedługo. Pa pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ale szalejecie z tym pisaniem ;-).Oj dużo miałam do poczytania. Wadłam tylko na chwilkę. Mężowski kończy pisać pracę inżynierską, więc mam trochę ciężkie dni. Muszę trzymać z daleka od niego naszego pierworodnego.Dobrze ,że wkońcu zrobiło się ciepło i można było posiedziec na ogródku,no i dobrze że mam ten ogródek. Jutro jadę wkońcu kupic wózek- wcześniej nie było kiedy.Mała spała na ogródku w parasolce.Do spania wystarczyła ale na spacerki to raczej się nie nadaje. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki dziś miałam świetny humor, a tu pod wieczór jak na złość łapie mnie jakaś deprecha.:( Oczywiście bez szczególnego powodu. No nic, idę zaraz spać to mi przejdzie. Śpijcie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czecs dziewczyny! Proszę wpiszcie mnie do tabelki, już do tego zacnego grona szczesliwych mamusi. Urodziłam dziewczynkę Olkę dnia 14.05 o godz. 21.30. Poród był naturalny. Od momentu zarejestrowania w szpitalu 8 godzin i mała była już przy nas. To była najpiękniejsza chwila w moim życiu!!!! Olka miała 3200g przy 51 cm wzrostu. Jeżeli chodzi o poród, to bolało oooookropnie. Położna pytała mi sie jakie chce znieczulenie. Pomyślałam ze boe sie zoo i wzielam głupiego jasia - na dlugo nie starczyło :) Mam chyba niski prog bolu :) Potem poprosilam o zewnatrzoponowe i dzieki Bogu, bo jak sie potem polozna wygadala, to martwila sie przebiegiem porodu. W pewnym momencie nie postepowal a ja sie tylko meczylam. Po prostu bylam za bardzo spieta. Ale po zastrzyku w kregoslup kilka chwil i bylo po wszystkim :) Niestety pozniej odczuwalam skutki takiego znieczulenia, strasznie mnie rwalo w plecach, ze ciezko mi bylo nawet chodzic. Dziewczyny, jak czujecie sie na silach nei polecam zewnatrzoponowego. Niektorym to przychodzii latwiej, mi niestety nie. Trzymajcie sie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
dzien dobrry napisalam takiego opaslego posta i przepadl poprostu go wcielo,znowu mam problem z haslem ,moze ten dojdzie. dzieki za wpisanie mnie do tabeli 15 kg to moj dorobek kilku miesieczny,imienia jeszcze nie mamy pewnie w szpitalu bedziemy rzucac moneta he,he. gratulacje dla Pauliny,moja cora tez ma na imie Ola [bardzo zywe dziecko].ja tez mialam znieczulenie i wszystko bylo w najlepszym porzadku,to moze zalezy od anastezjologa ja juz ide spac zeby ktos mogl wstac zycze milej porannej kawki.jezeli bym nie pisala to znaczy ze znowu cos sie popie..... z moim kompiuterkiem Mela/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelka
ADA28.....Adrian...........06.04...godz.08:35..2350g.....49cm ❤️ ATLANTA.....Martynka...10.04...godz.01:35..3500g.....54cm ❤️ RUBINA. .....Hania........25.04...godz.16:55..2550g....51cm ❤️ PIATKA I JA..Anastazja...25.04. ...............3760g.....55cm ❤️ JUNIE...........Jakub..........27.04...................3900g....58cm ❤️ DARK SIDE....Roksana....30.04...................2930g....52cm ❤️ MADI30......Agnieszka...05.05...godz.00:52..3290g....52cm ❤️ ANIA25.........Alan........06.05...godz.11:35..2560g....45cm ❤️ SZISZI..........Iwo.........11.05...godz.22:50..3450g...56cm ❤️ MAŁA MOCCA .Iga......11.05...godz.10:30..3550g...54cm ❤️ ANDA...........Julita.......12.05.......................3050g...56cm ❤️ PAULIINA......Ola..........14.05...godz.21:30..3200g...51cm ❤️ NADIA...........Sylwia....17.05........................2700g..53cm ❤️ ************************************************************************************* IRIS 73...........Wrocław........7 (13) MAJ.........13......Bartosz BETI 32..........Wrocław........12 (19)MAJ.........14..... Kajetan SYLVIA_P...........................13 MAJ.............. ...6.......Aleksandra JASMIN21..............................18 MAJ...............20......dziewczynka AWESSI...........Szczecin.......20(24)MAJ...........16.......Zuzanna MAŁA MI...........Miastko.........20 MAJ................16......Igor ANCYMONEK.....Blachownia....22 MAJ.............13,5...Paulinka KONICZYNA......Brugge ........24 MAJ................17.... Michalinka EDYTA32.........Kościerzyna...26 MAJ................12......Majka SINDI26.......Elbląg.................26 MAJ..................20....Maciej AGAPANT............................27 MAJ ................9....... Małgosia ? TINA..............Kielce..............29 MAJ...............15,5.......? GABI28.................................31 MAJ................10.........Nina IWANKA..........Chełmek.........6 CZERWIEC........10.............? IWI3..............Ruda Śląska.....8 CZERWIEC........14......Dawid FIORELLA........Wroclaw.......10 CZERWIEC........16.....Seweryn MELANIA...............................18 CZERWIEC...........15....chlopiec WETKA9...... ...Jelenia Gór....26 CZERWIEC...........12.....synek? EDYTUSIEŃKA...Kraków.......29 CZERWIEC...........7,5 .........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Zmieniłam tabelkę, coraz więcej serduszek:) Fajnie!!!!!!! Serdeczne gratulacje dla Pauliiny 🌻 A dziś znowu dobry dzień:), może obędzie się bez wahań nastroju. Tina, ciekawy ten sposób z herbatą, wypróbuję na pewno. Dzięki za instrukcje. Melania, a my nawet płci nie znamy, a o zgodności co do imion też trudno mówić;) Ja obstawiam Franka i Tosię. Może rzut monetą to nie jest głupi pomysł;) Mam przeczucie, że to chłopak, ale ciężko wierzyć intuicji:) Zobaczymy. Dziewczyny, a gdzie Wy się podziewacie??? Zeby tak dzień dobry nie powiedzieć;) Tylko poród Was usprawiedliwia, no może jeszcze usterki techniczne...No dobra, żeby mamusie się nie obraziły, mozna się też usprawiedliwić np. kolką, ale tego Wam nie życzę. Miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIitam!!!! Sory ze sie wczoraj nie odzywałam ale nie miałam za bardzo czasu a potem maz jak dosiadł komputer to nie było mu rady. Byłam wczoraj u lekarza i nie uwierzycie w poniedziałek mam sie stawic do szpitala na jego dyzur i bedziemy rodzic. Skurcze mam nierególarnie a ze stresu totalnie dzisiaj w nocy ustały a rozwarcie mam na 3 cm a szyjka macicy skrócona na 80% W poniedziałek da mi na wywołanie i będę miała syna.Aha i jeszcze jedno przedwczoraj w nocy odszedł mi czop śluzowy. pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMi Ty jeszcze tutaj [nie wierzy] hmmm coz zz niesubordynacja... a ja tez jestem podekscytowana bo chociaz lekarz mi wyliczyltermin na wtorek to jak ja liczylam 280 dni od ostatniej miesiaczki czyli rowne 40 tygodni to wypada na jutro a tu nic si enie dzieje no chcociaz tyle milego ze pierwszy raz od dobrych kilku lat obejrze spokojnie eurowizje (zebym sie nie zdziwila he he) bo zawsze sie tak skladalo ze pracowalam w tym czasie. Obstawiam Wegry i Moldawie no i moze GB. :-D Paulina, gratulacje!!!! Chyba Awessi nam zniknela??? Czesc Rubinko 🖐️ 🖐️ och mam taka treme, jakby nie bylo to juz tuz tuz... a moze ja nie rodze ze strachu? czy jest to mozliwe? eee, chyba nie, jak by tak bylo to wiekszosc kobiet bylaby w permanentnej ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat, wcale nie zniknęłam, snuję sie po domu ponuro, nic sie nie chce rodzić, zła jestem i tyle, a no dokładkę w szczecinie pogoda taka ze spadającym ciśnieniem więc po prostu jest swietnie, miałam owiedziny sióstr za to dzisiaj fuksiary idą sobie do kina właśnie a ja jak ten klocek się przewalam,wagi juz nie wpisuję do tabeli bo i po co mam sobie dodatkowo psuć nastrój, a moja teściowa przyjedzię jak dzieko świat ujrzy- sindi Ty się zdaje pytałąs jak daleko mieszka- jakieś 100km wieć wizyty okazjonalne, zreszta moich rodziców tez zbyt czesto nie oglądam i dobrze trzeba sobie samemu radzic choć nie powiem do takiego malucha to przeciez babcie najlepciejsze- mnie tez dwiee na zmianę wychowywały jak rodzice pracowali tudzię płodzili moje siostry sztuk dwie...troche bełkocze sorry, ale mi ciężko dzisiaj, a jak pomyślę ze pójdę w poniedziąłek i mnie odeśla do domu to już nie wiem, albo na patologię położa, moje dziecko już będzie bliźniakiem no bo po 15ha zmienił sie dziś znak zodiaku- któraś z was o tym już pisała, mam nadzieje ze chociaz majówka bedzie - ja sie urodziłam 1 maja a jutro mam imieniny, gdyby moja córa się streściła to też by miała imieniny niedługo- we wtorek jest Zuzanny. oj sadzac po tych wypocinach to jestem już wykończ9ona, pozdrawiam i znikam na razie bo mnie wariacje biorą, sorry za ewentualne literówki nie mam siły sprawdzac pa laski nebeske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×