Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Gość Nadia__25
MAła mi.... u mnie wody zaczeły odchodzić w nocy...i faktycznie jak sie lezy to bardziej leci....żadnych skurczy przy tym.... nic sie nie martw...bez paniki.... tez myslałam ze mnie odeślą do domu...bo nie miałam bóli...ale powiedzieli ze mam zostać w szpitalu....mimo ze rozwarcie tylko na 1 cm. proponuję Ci jechać do szpitala.... życze powodzienia...i bede trzymała za Ceibie kciuki!!! Tinko....u nas wszystko ok.. Sylwia jest bombowa!!..naprawde mało płacze...jedzonko...kupka....jedzonko...kupka....od czasu do czasu jak sie przebudzi to sie rozglada dlugo... naprawde jest grzeczniutka....nad ranem jestem nie wyspana..ale zawsze moge nadrobić w dzień...po porodzie juz całkiem doszłam do siebie....dziś wieczorem mija tydzień... no a Wy dziewczyny...?...która następna po Małej Mi....?? hmmm to niezwykłe uczucie jak w ciagu jednego dnia cały świat sie zmienia... trzymajcie sie ciepło... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Przeinaczyłam nazwę wózka- to jest Firkon identyczny jak ten ,tylko kolorystyka inna: http://www.juniorek.com.pl/product_info.php/cPath/21_29/products_id/179 mala mi77 odszedł ci czop,i myślę ,że sączą ci się wody. Wcale nie muszą odpływać strumieniem. Jak mi przebito błony płodowe to wody wcale się nie lały,gin je ze mnie wyciskał, później wstałam iposzłam do toalety ale nie leciały bo główka dziecka zatykała ujście. Podczas badania położna popychała główkę dziecka by wyleciało resztę wód. U ciebie może być tak samo. Może zadzwoń do szpitala na izbę przyjęć i zapytaj co masz zrobić. Nadia__25 moja też robi tyle kupek, stram sie jej nie przewijać przed karmieniem no chyba ,że jest kupka to już mus. Myślę ,że źle przystawiasz nie powinnaś mieć poranionych sutków.No ale cóż łatwo mi się mówi,przyznaję się bez bicia ,że za pierwszym razem przerabiałam to samo.Smaruj sutki jakąś maścią -Alatan Plus(ok6zł), Bephanten(ok13zł)lub Linomag(ok6zł) ,albo swoim pokarmem po nakarmieniu małej.A i odciągaj trochę pokarmu przed przystawieniem córci, ona może tak łapczywie łykać bo za szybko wypływa ci pokarm. Rób jej też małe przerwy w trakcie karmienia,dosłownie na moment aby odsapnęła.Czkawka to normalka u malutkich dzieci ,moja ma bez przerwy . Na razie uciekam trzeba iść przewietrzyć dzieci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała Mi, trzymam kciuki, może to faktycznie już! Kawa w termosie może czekać, dopóki nie wrócicie ze szpitala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia__25
Rubinko dzięki za rady!!!! Tofana jesteś to wszystko wydaje mi sie takie trudne....tak mało trzeba aby zrobic dziecku krzywdę....boje sie ze jak jej nie przewine przed karmieniem to bedzie miała odparzenia...ze jak nie odbije po karmieniu to bedzie kolka....:(...jejkuu jak ja sie o nią boję... 🌻 ale wiecie co.... sama dokłądnie nie wiem jak mi sie to udało...ale umieściłam jedną fotke Sylwii na tej stronie http://marta-s-b.w.interia.pl/szablon_obrazki/snapshot32.bmp no...jedna tylko...sama nie wiem dlaczego nie mogę wstawic więcej.... ale i tak sie wam pochwalę.... zmykam do małej... cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polezałam i nic... Juz nie panikuje,PT jest w domu,samochod pod domem,do szpitala 3 minuty drogi;-).Czekam z nadzieja na rozwoj sytuacji...tak bym chciała,zeby to było juz!!! Dzieki Dziewczyny za rady🌻 Nadia-słodziutkie to Twoje szczescie:-) Jeszcze sie odezwe,pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Mala Mi trzymaj sie, powodzenia, 3 godziny i z powrotem he he trzymam kciuki Nadia, 🌻 cos mi sie to zdjecie nie chce wczytac 😭 sprobuje jeszcze a moglabys mi wyslac jak masz ich wiecej na skrzynke? plis, strasznie chcialabym zobaczyc a jaki ma kolor oczu? podobno na poczatku wszystkie maja niebieskie? ide, moze umyje na czworakach jaka podloge, podobno to niewskazane czyli wlasnie cos jak dla mnie... pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, Edyta, ciasto już gotowe? Marchewkowego jeszcze nie jadłam. Nadia, śliczna malutka! Już byśmy się chciały dołączyć do tych rozmów o kolkach i czkawkach, prawda dziewczyny? Na razie musimy się jeszcze podekscytować skurczami i czopami.A propos czopu,to Mala Mi , fajnie, że się go już pozbyłaś. To dobrze wróży:) Byłam dziś na spacerze, już parę dni nie wybierałam się dalej niż do ogrodu. I fajnie, brzucho twarde;), bardzo dobrze, bo idę dziś do mojej gin. Mam nadzieję, że jakieś oznaki wypatrzy:P Wiem, że mam termin dopiero na czerwiec, ale gdybym się załapała na maj to byłoby fajnie;) No w końcu +- 2 tyg, to dlaczego nie... To na razie, jak wrócę od gin to zdam Wam relację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadia_25 najważniejsze to pilnować aby zawsze była warstewka kremu antyodparzeniowego na ciałku, nie za dużo bo nadmiar też szkodzi. Jeśli przewiniesz ją 20min później(tyle mniej więcej trwa karmienie) to na pewno się nie odparzy. Zresztą to jeszcze zależy jakich pieluszek używasz ,bo jeśli używasz tetrowych to raczej nie można przewijania odkładać na później :-). Mała mi77 trzymam kciuki za ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qurcze...a tu cały czas cisza,nic sie nie dzieje,nic juz nie leci,nic sie nie kurczy.Chyba tez pomyje podłogi;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Fajnie jak tak gadacie o pieluszkach, kupkach i jedzonku dla dzidziusiow. Tez juz bym tak chciala, ale wszystko przede mna. Wiecie co od dwoch dni nie czuje glowki pod piersiami. Czyzby moj synek sie odwrocil glowka w dol ( tak bardzo tego pragne i nie wiem czy sobie nie wmawiam tego). Lekarze mowia ze obrot dziecka w 40 tygodniu ciazy jest niemozliwy. Co Wy o tym sadzicie? Do gina ide dopiero w piatek. Ciekawe czy juz sie przygotowuje moj synek do pierwszego spotkania? Z tego co widac to za pare dni prawie wszystkie bedziemy przeterminowane. Mala mi mysle ze to Ty nam zrobisz niespodzianke jako pierwsza. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mi77 a może masaż sutków coś pomoże...? Melduj koniecznie o sytuacji u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie posłusznie;-) Cisza,jedyna nowosc to taki ciezar w dole brzucha,Mlody bryka jak na festynie. Qurcze,przestancie juz,bo potem załoze topik o tym jak to urodziłam z wrazenia pod presja kolezanek z forum-hahaha!!!:-D A moze ta odrobina płynu,ktory ze mnie wyleciał to jakis dodatek do czopa?Sama juz nie wiem...Ale skoro nic nowego sie nie dzieje i PT pod reka to czekam juz spokojnie na jakies bardziej spektakularne zwiastuny;-) I obiecuje na bierzaco zdawac relacje;-) Miłego wieczoru Majoweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ!!!!!!! Właśnie wróciłam od mojej gin, więc od razu zdaję relację. Maleństwo już wcale nie takie małe, bo waży ok. 3500:) Zeszło już głową w kanał, ale szyjka jeszcze długa choć rozpulchniona. Generalnie coś się tam zaczęło dziać, ale oczywiście nie wiadomo jak to długo potrwa, bo to bardzo indywidualna sprawa, moze być już, a moze być za 2 tygodnie. Znamy to już, nie???:) Ale nawet gdyby się nie śpieszyło, to nic mu nie będzie, bo warunki ma komfortowe, w kieszonkach wód dużo i łożysko dobrze pracuje. I miejsce ma jeszcze, nie wiem jak to możliwe;) Serduszko bije ładnie, mocno i równiutko. A ja 2 kilo na plus, zaraz zmienię w tabelce i już raczej nie będzie więcej. Oby;) Skoro o kilogramach mowa to pędzę coś zjeść, bo przez ten stres wizytowy zgłodniałam. To na razie!!! Wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
*************************************************************************************** ADA28.....Adrian...........06.04...godz.08:35..2350g.....49cm ❤️ ATLANTA.....Martynka...10.04...godz.01:35..3500g.....54cm ❤️ RUBINA. .....Hania........25.04...godz.16:55..2550g....51cm ❤️ PIATKA I JA..Anastazja...25.04. ...............3760g.....55cm ❤️ JUNIE...........Jakub.....27.04...................3900g....58cm ❤️ DARK SIDE....Roksana....30.04...................2930g....52cm ❤️ MADI30......Agnieszka...05.05...godz.00:52..3290g....52cm ❤️ ANIA25.........Alan........06.05...godz.11:35..2560g....45cm ❤️ SZISZI..........Iwo.........11.05...godz.22:50..3450g...56cm ❤️ MAŁA MOCCA .Iga.........11.05...godz.10:30..3550g...54cm ❤️ ANDA...........Julita.......12.05...................3050g...56cm ❤️ BETI32..........Kajetan...14.05....godz.20.50..3400....51cm ❤️ PAULIINA......Ola..........14.05...godz.21:30..3200g...51cm ❤️ NADIA...........Sylwia....17.05........................2700g..53cm ❤️ ************************************************************************************* IRIS 73...........Wrocław........7 (13) MAJ.........13......Bartosz SYLVIA_P...........................13 MAJ........... ...6.......Aleksandra JASMIN21.........................18 MAJ...............20......dziewczynka AWESSI...........Szczecin.......20(24)MAJ...........16.......Zuzanna MAŁA MI...........Miastko.........20 MAJ................16......Igor ANCYMONEK.....Blachownia....22 MAJ.............13,5...Paulinka KONICZYNA......Brugge ........24 MAJ................17.... Michalinka EDYTA32.........Kościerzyna...26 MAJ................12......Majka SINDI26.......Elbląg.................26 MAJ..................20....Maciej AGAPANT............................27 MAJ ................9....... Małgosia ? TINA..............Kielce..............29 MAJ...............15,5.......? GABI28.................................31 MAJ................10.........Nina IWANKA..........Chełmek.........6 CZERWIEC.......12.............? IWI3..............Ruda Śląska.....8 CZERWIEC........14......Dawid FIORELLA........Wroclaw.......10 CZERWIEC........16.....Seweryn MELANIA...............................18 CZERWIEC...........15....chlopiec WETKA9...... ...Jelenia Gór....26 CZERWIEC...........12.....synek? EDYTUSIEŃKA...Kraków.......29 CZERWIEC...........7,5 .........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala Mi a ja juz myslalam ze popedzilas \"cala naprzod ku nowej przygodzie\" a Ty na stanowisku ;-) he he Sindi, pojecia nie mam czy naprawde nie moze sie obrocic w 40 tygodniu, na ten temat nic nie czytalam :( a to ze nie czujesz glowki to moze znaczy ze dziecko sie opuscilo? czy nie odwrocone dzieci sie nie obracaja? tez nie wiem Iwanka, fajnie ze u Ciebie wszystko dobrze, moze Twoja dzidzia bedzie zdyscyplinowana i punktualna... A z ta presja to dopiero, wszyscy dzwonia pisza i pytaja czy to juz? no jak to nie? no przeciez na 24? a to kiedy? jak to nie wiecie? grrrrrrrrrrrr wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniczyna-co Ty masz za suwaczek???Na suwaczku jestes przeterminowana,a wg.tabeli masz termin na dzis-jak to jest??? Nadal czekam na konkretniejsze sygnały...chyba mnie ten moj Smarkaty w jajo zrobił;-)-nadal cisza...choc kto wie ponoc najwiecej dzieci rodzi sie w nocy? Tak wiec kawke mozecie mnie tez rano zrobic i ostrzegam,ze znow pewnie zaspie:-) Uciekam do łozeczka. Dobranoc Majoweczki,kolorowych snow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Mala mi ja rodzilam w nocy i strasznie sie umeczylam bo spac mi sie chcialo, wiec odpoczywaj jak najwiecej. Z reszta czy urodzisz w nocy czy w dzien to i tak potrzeba duzo sily. Wiec trzeba odpoczywac. Wszystkim zycze slodkich snow, szczegolnie Nadi bo jest swiezo upieczona Mamusia. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, czas już do łóżeczka. Śpijcie dobrze dziewuszki! DOBRANOC I KOLOROWYCH SNÓW!!! I za wszystkie trzymam kciuki, tak na wszelki wypadek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polezałam i spac mi sie odechciało,za to zachciało mi sie jesc.Wiec jedna reka pisze,a druga wcinam płatki z mlekiem. Ciagu dalszego rzekomej akcji porodowej-brak:-P Wszystkie juz spicie???Pewnie tak...to ide kogos ograc w Literaki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze to przez to przesiadywanie przed kompem nam sie tak opoznia... Mala Mi ja mam date 24 bo tak wyliczyl lekarz ale na suwaczku mam rowno 40 tygodni od ostatniej miesiaczki, tak jak pisali w ksiazce 280 dni, nie wiem jak liczy lekarz i dlaczego wyszlo mu wiecej, wiec to dlatego - jestem w cizay rowno 40 tygodni i dwa dni. wiecie co jestem zbulwersowana tym co sie dzieje na forum, tzm juz od dluzszego czasu moja bytnosc tu ogranicza sie tylko do forum macierzynstwo choc jakis rok temu chetnie popisywalam sobie na innych tematach. Ale teraz te wstretne wulgarne brutalizmy wtargnely szerokim strumieniem na forum macierzynskie. Czuje sie atakowana i jakby ktos wylewal na mnie pomyje, nie domagam sie szacunku do kobiet w ciazy ani podziwu ani nawet aprobaty wsrod przeciwnikow ciazy i dzieci. Nie zagladam tam, ale te szumowiny zagladaja tutaj. Czy Wy widzialyscie jak zaatakowany zostal DeGie? ot tak sobie bo \'nachalnie wklejal zdjecia i umieszczal zdjecia zony wbrew jej woli\' i takie tam brednie. Calkiem z klasa sie odezwal to teraz mnoza sie topiki oczywiscie w naszym dziale o jego zonie itp Przykre, ze takie piekne chwile a tu jak piaskiem w oczy... To nawet nie jest niezrozumienie tylko zwykle chamstwo i brak kultury, w duzej mierze obarczam za to wina administracje Kafeterii bo gdyby istnial bardziej dokladny sposob rejestracji nickow albo jakas odpowiedzialnosc nikt by nie smial obrzucac innych takimi obelgami. Wyzalilam sie Wam bo bardzo przykro mi sie zrobilo, wlasnie dlatego tak bardzo ze sama jestem w ciazy, wkrotce bede rozsylac zdjecia Michalinki i zabolalo mnie ze sa ludzie ktorzy sa w stanie napisac takie rzeczy (co toza gatunek ludzki???????) tak bez powodu chciec zrobic komus przykrosc... A tak w ogole to wieczorem naliczylam 5 skurczy w odstepach co pol godzinnych a teraz znowu sie uspokoilo, a wiec coz jeszcze nie dzisiaj... poprosze jutro kawe ale nie wczesniej niz na 12 :D Dobranoc 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duda
Mela sie melduje na poranna kawke,a tu zywej duszy. Nadia masz sliczna kruszynke.myslalam ze juz sie ktoras rozdwoila a tu nic. ja dzis robilam pranie ciuszkow ,niby 3 tygodnie zostalaly ale w sumie moze byc troche wczesniej ,jutro ide do gin to sie zapytam czy moge isc obejrzec porodowke przed porodem,moze zrobi mi usg. musze wypelmiac taka tabelke od lekarza przez godzine czasu trzeba liczyc ile ruchow zrobilo ,powinno byc 10 na 2 godz. w innym razie pisze zeby dzwonic do lekarza. pozdrawiam Mela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu... Bez zmian,lekko pobolewa mnie krzyz i na tym koniec,boje sie ze jednak wyladuje w tym szpitalu w piatek:-( Wstawiłam pranie,pomyłam podlogi(a jak!)i czekam na efekty...;-)...w postaci czystych podłog,bo na inne chyba nie mam co liczyc. Własnie,gdzie nasze kawoszki,na porodowce???Ja popijam kakao:-P Koniczyna z tym co piszesz o poziomie tego forum,niestety musze sie z Toba zgodzic,czasem strach czytac...to robota znudzonej gownarzeri,nic innego! A mojemu dziecku znow sie wydaje,ze jest na wiejskiej zabawie-Fikołek jeden;-)I jak tu rodzic...? Wstawac i do pisania!!! Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sindi26
Witajcie Dziewuszki. Mala mi Ty jseszcze tutaj. Co sie w nocy obudzilam to myslalam o Tobie i trzymalam kciuki, a Ty sobie smacznie spalas. Ha, Ha. Wczoraj dalas nam alarm i myslalam ze to juz, zreszta czas najwyzszy. W Elblagu pogoda jest piekna. Jest goraco i bardzo slonecznie. Mam ochote na gorace kakao, kawy nie moge pic a chetnie bym z Wami ja wypila. Musze troche ogarnac, zaraz przychodzi do mnie Mama. Acha kobietki, jutro Nasze Swieto. I jutro tez Edytka urodzi swoje dzieciatko. A moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sindi...tez miałam nadzieje,ze to juz:-(Rany,jakie to czekanie jest denerwujace.Niedługo sama zostane na koncu tabelki-buuuuuuu. Awessi juz tez pewnie urodziła... Wpadne tu pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja! Wpadłam podpisać listę :) Mała Mi, rany boskie, wczoraj w środku nocy jeszcze pisałaś, dziś bladym świtem... Jestem pod wrażeniem. Może mały się tak cieszy, bo wie, że niedługo wyjdzie? A może dlatego, że zrobił Cię w balona? Po prostu dziecko z poczuciem humoru. Moja kinder niespodzianka nie dała mi przespać kolejnej nocy, ale w zasadzie tak się do tego przyzwyczaiłam, że nie biorę tych nocnych skurczy za jakikolwiek objaw zbliżającego sie porodu. Ja szczerze mówiąc nie zaglądam nawet na te głupkowate topiki, najczęściej po przeczytaniu dwóch postów rezygnuję, bo szkoda czasu... Myślę, że sfrustrowani ludzie, których nikt nie chce słuchać w wersji \"live\" wyżywają się twórczo w necie... Polemizować z nimi cięzko, bo to z reguły wojna na obelgi a nie na argumenty... A mnie ani się śni wysłuchiwać epitetów od prostaczków którzy najczęsciej nie wiedzą o czym piszą (a jeśli już to tylko w teorii), ani ich \"zbawiać\" i wysilać się na rzeczową gadkę. Wole sobie zamiast tego poczytać co piszecie i pooglądac fotki waszych Dzidziorków. A co do podłóg, to też spróbuję, PT w razie czego wmówię, że myłam mopem, bo on jakiś nerwowy jest ostatnio i zagroził, że jak się będę wygłupiać, to mi przyśle swoją mamusię jako stróża... Więc muszę robić wszytsko podstepnie... No, Edyta, to jutro? Iwanko, mnie lekarka obiecuje od ponad miesiąca, że to wygląda porodowo, ja przyjęłam do wiadomości, ale Dzidzior chyba nie dosłyszła, że to już.. Koniczyna, masz racją, może to komputer??? Ale jakoś cięzko bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancymonek
Mała Mi nie zostaniesz sama bo u mnie też nic się nie dzieje. Może i dobrze , że nie spanikowałaś i nie pojechałaś od razu do szpitala bo jeszcze by Cię zostawili na obserwacji a po co Ci to. Lepiej czekać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki! oD JAKIEGOS CZASU NIE BARDZO MIALAM JAK COS SKROBNĄĆ, ALE DZIS POSTANAWIAM wtrącic swoje trzy grosze- z przyjemnoscią do Was zaglądam i fajnie sie poczytuje \"wiesci z porodowego frontu\" :). Tym bardziej jestem wkurzona na ćwierćgłowków, którzy sami nie mają nic do powiedzenia, a wtrącają swoje niezbyt mądre komentarze. Degie, nie zwracaj na to uwagi, zdjęcia są na prawde fajne, córeczka milutka :). Fajnie ze są tacy dumni Tatusiowie :D. Mi jeszcze zostały \"oficjalnie\" 4 tyg...ale może by tak wczesniej? Fajnie by było zobaczyc Kruszynke- tym bardziej ze urodziny taty sie zblizaja- fajowy prezent bylby-nie? Pomyslalam, ze moze czas by poprawic dane tabelkowe, ale nie mam odwagi stanąc na wadze ;) Jak się zdobede- dopisze :) Trzymam kciuki za Ciebie Mala Mi, mysle, ze to juz naprawde tuz, tuz... Pozdrowienia, zaprosiłabym Was na kawkę, ale musi wystarczyc herbata malinowa ( jak ktos mi zaproponuje herbate owocową po ciąży to nie ręcze za siebie :D)PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!! I ja chciałam dołączyć do kawkującego towarzystwa. Edyta obiecała ciasto i zniknęła;) Ładnie to tak? Jak na mnie to dziś wcześnie wstałam, chciałam zjeść śniadanie z mężem, który dziś zaczynał pracę dopiero o 9-ej. Melania, w środku nocy na poranną kawkę. Oj biedactwa, Was to męczy ta bezsenność. MAla Mi, Koniczynko, Ancymonku, Tino to już naprawdę niedlugo. Bądźcie dzielne!!! I uważać z tymi podłogami;) Mnie coś ta perspektywa nie kusi, wolę mopem. Wystarczy mi, że mam jeszcze stertę prasowania: pieluszki, ręczniczki i białe ciuszki. I koszule męża...Musialam wyprać z dzidziusia rzeczami, bo było ich mało, a nie mam opcji pół prania. Teraz się śmiejemy, że moje słońce już będzie pachnieć niemowlakiem. No, ale chwilowo to zabieram się za kawę, mam nadzieję, ze jeszcze nie wypiłyście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anda
Witam dzisiaj :-) Wczoraj się nie odzywałam bo miałysmy ciężki dzień :-( JUlita szalała od 2 w nocy i tak co pół godziny się budziła. Jedynie na spacerze spała jak zabita :-) Alew spacer się musiał skończyć :-) Ona chyba nie lubi jak jest ponuro na dworze bo już nic innego mi do głowy nie przychodzi co jej mogło być:-) Dzisiaj w nocy spała jak Aniołek - troszkę tylko marudziła ale spałyśmy do 8 rano :-) Teraz też grzecznie śpi chociaż usypiała z trudem. Martwi mnie jedynie to, że ona dość częto woła cyca - czasami nawet co godzinę. I ssie zawsze co najmniej przez 10 minut więc nie wiem - może tak już ma :-) Wszystkim Majóweczkom 2 w 1 życzę szybkiego rozwiązania - wiem jak to jest czekać ale zobaczycie wszystko się dobrze skończy i jeszcze będziecie tęsknić za okresem ciążowym :-) Choć teraz pewnie trudno uwierzyć :-) Odezwę się jeszcze - idę coś zjeść póki spokój i cisza w domu :-) Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×