Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rubina

TERMIN MAJ 2005

Polecane posty

Sylvia_p również wszystkiego najlepszego w Dniu Imienin. Samych radości dla Ciebie i Oleńki oraz Męża 🌼. Oczywiście wpadnę na kawke i ciacho:) Oczywiście gorące życzenia dla malutkiej Sylwi- oby każdy dzień był pełen słońca i uśmiechów 🌼. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Kwiaty na początek:) Dla naszych Sylwusi topikowych!!!! Wszystkiego co najlepsze z okazji imienin. Chętnie pozjadam resztki ciast. W końcu kto zjada ostatki ten piękny i gładki:) W pracy dziś też nieźle, babcia nakarmiła i nawet uśpiła:) Tosię. Jak prowadzę lekcje to strasznie szybko leci mi czas, więc nawet wytrzymuję. Jutro tylko 3 lekcje, więc super. Na tyle to mogę wychodzić, choćby w trosce o zdrowie psychiczne;) Dziś przyszla huśtawka zakupiona przeze mnie na allegro za 20zł, taka tradycyjna drewniana, do powieszenia na futrynie. Fajna jest, już się nie mogę doczekać, aż ją mąż zaloży. Znajoma ma patent też z fotelikiem samochodowym, jak ja z wózkiem;) w huśtawce i super się sprawdza dla malych dzieciaczków. Tosia próbowała u niej i była zachwycona. KAtarki precz!!!! I wszelkie inne choróbska też. Wara od naszych dzieciaczków! A kysz. Edyta, ja też się popłakalam:( Mela, witaj, popraw się z tym pisaniem;) Mala Mocca, masz rację, wracam z pracy i tulę ją i szczęśliwa jestem ogromnie, że ją widzę. Nawet po 3 godzinkach:) Caluję Was wszystkie i lecę coś zjeść:) Byłyśmy na spacerku, krótkim, ale trochę kalorii straciłam:P TEraz Tosiątko śpi w wózku na podwórku, więc trzeba to wykorzystać. Tym bardziej, że niedługo będzie ciemno i będę musiała ją wwieźć do domu, a tu na pewno się obudzi. Na razie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja daje nam w kosc, te zeby jej daja w kosc, a ja chyba zebom dam w kosc jesli nie dadza nam spokoju 😠. teraz razem zrzucamy zabawki z blatu, bo mam ja na kolanach, gdyz nie bardzo ma ochote na samotne zabawy na macie, tudziez lezaczku. Dzis na spacerze musialam wziac ja na rece, tak sie rozplakala, pomimo wozenia w pozycji polsiedzacej :(. Dziasla sa strasznie rozpulchnione, a zebow nie widac. Jak tak dalej bedzie, to chyba wyciagne je kombinerkami ;). Oczywiście serdeczne życzenia Sylwusiom :), oby omijały Was wszelakie zle przygody, by na drodze spotykały Was same przyjemne dni. koncze, bo maja znowu ma problem z zebami 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi28
Witam, sto lat wszystkim Sylwiom - też chętnie załapię się na ciasteczko!;) Nadia - witaj po latach!;) Widzę, że coraz więcej nas już wraca do pracy - wiem, że to nieładnie, ale cieszę się, że nie jestem sama;) Ja jak zwykle jestem zabiegana, a w dodatku mam ostatnio spore kłopoty, żeby odgonić męża od komputera, straszny fanatyk! A przy tym ciągle się boi, że jak usiądę, to mu coś popsuję... hi hi...faceci... Ninka dzisiaj nauczyła się nowej zabawy - wystawia język i "udaje samochód", tzn robi takie bbbbb, strasznie się przy tym ślini, ale wygląda przesłodko! Teraz już śpi, martwię się trochę, bo zasnęła przy wieczornym mleczku i nie dojadła, pewnie się obudzi w nocy, ale trudno. 7-miomiesięczna córeczka mojego kolegi budzi się w nocy co godzinę, tak że pocieszam się, że mam raj póki co. Dorzuciłam kilka zdjęć, mam nadzieję, że się otworzy już ta nieszczęsna strona;) Cium cium! http://www.nina.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi śliczne włoski,ale widzę,że twoja Ninka jest też z czerwca.Powiedz mi czy ona już sama siedzi i tak pewnie stoi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakos mi weny brakowało.... Buziaki dla wszystkich Sylwii-tych duzych i małych🌻👄 Nadia-witaj,miło Cie znow widziec:-) Agapant-Twoja corcia wygladała cudnie na chrzcie...i miło zobaczyc tez Ciebie-w koncu:-) Słuchajcie Laseczki-czy ktoras z Was nie dostała broszurki z Pampersow i nie zbiera kodow???Bo chetnie bym sie usmiechneła do w/w;-) U nas wszystko ok,tyle,ze me dziecie oglosiło wczoraj...strajk głodowy:-OZjadł butle o 9 rano.potem słoik brzoskwin i słoik zupki i koniec...Dopiero dzis o 6,30 udało mi sie namowic Młodego na flaszke Dziwne to to,bo do tej pory akurat na brak apetytu u Igora narzekac nie mogłam:-P Iwanko ciesze sie,ze godziny w pracy mijaja Ci w miare bezbolesnie:-) Edyta,smutne to strasznie...Tym bardziej,ze ja tez ostatnio miałam watpliwa przyjemnosc ogladac rozpacz matki po smierci dziecka...Fakt,ze juz w sumie dorosłego faceta,ale przeciez dla naszych rodzicow zawsze bedziemy dziecmi... Aaa-Gabi,Twoja corcia tez cuuuudo!!! Tina-co u Mini Pudziana????;-) Uciekam robic kawke-zostały jeszcze jakies suche okruchy imieninowych ciast???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dodałam trzy aktualne zdjęcia,możecie też zobaczyć wózeczek :-) http://www.narodziny.med.pl/galeria/index.php?cat=10047 Zapomniałam napisać o jednej rzeczy dotyczącej karmienia buteleczką.Hania chętnie je z niej kaszkę ale soczki nie za bardzo.Przypomniałam sobie ,że w szpitalu dawali jej mleczko strzykawką więc podaję jej soczek właśnie ze strzykawki-bardzo sprawnie nam to idzie. Oststnio serwowałam jej na obadek ziemniaczki z koperkiem i marchewką, ziemniaczki z buraczkiem ,marcheweczkę z masłem i mieskiem,albo same ziemniaczki z masełkiem -buntowała się jak dawałam jej zupki ,chyba miała już ich dosyć.Dzisiaj przygotuję jej winogrona z banankiem na deserek. Jemy już serki z tym,że nie danonki-przeczytałam gdzieś ,ze lepiej już dawać Bakusie bo mają mniej cukru. No i oczywiście zapomniałam o życzeniach dla solenizantek-STO LAT :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! najpierw sie przedstawie: nazywam sie edyta, mam 30lat i bede majową mamą w roku 2006. Czytam Wasz topik juz od jakiegos czasu, bardzo duzo Waszych problemow i odczuc staje sie moimi.Wiec nawet nie wiecie ile mi pomagacie! Mała mi - ja jestem ze Słupska, to moje rodzinne miasto, Twoje okolice tez troche znam, przeciez mieszkamy blisko siebie. Mysle ze nie macie nic przeciwko temu, ze Was czytam? buziaki dla Was i Waszych dzieciaczków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! najpierw sie przedstawie: nazywam sie edyta, mam 30lat i bede majową mamą w roku 2006. Czytam Wasz topik juz od jakiegos czasu, bardzo duzo Waszych problemow i odczuc staje sie moimi.Wiec nawet nie wiecie ile mi pomagacie! Mała mi - ja jestem ze Słupska, to moje rodzinne miasto, Twoje okolice tez troche znam, przeciez mieszkamy blisko siebie. Mysle ze nie macie nic przeciwko temu, ze Was czytam? buziaki dla Was i Waszych dzieciaczków!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dzewczyny, ci się z Wami dzieje, pusto, głucho jakoś...Przejadłyście się może wczorajszymi imieninowymi słodkościami?:) Rubina- Hania śłiczna, a te oczka,... Synek też wspaniały chłopak. Fajnie, że Hania ma rodzeństwo. Też chciałabym żeby Marysia miała rodzeństwo. Zobaczymy co wyjdzie z tych marzeń. Czas pokaże. Ake czasu to ja niestety za wiele nie mam...... Marysia ostatnio częściej budzi się w nocy. Pośsie chwilkę pierś i zasypia. Może to ząbki dają się we znaki. Wyszłyby w końcu... Mała Mi też dostałam taka książeczkę z Pampersa. Ja nie zbieram kodów. Teraz kończy mi się paczka pampersów i jak kupie nową to chętnie Tobie je wyślę. Kupuje zawsze JUmbo Pack tak więc troche punktów będzie. Idę wyciągnąć pranie z pralki. Potem jeszcze na pocztę i obowiązkowo do sklepu- znowu czegoś nie kupiłam:) TojaEdyta pozdrawiam i życzę zdrówka. Pozdrowienia dla wszystkich. Piszcie dziewczyny weekend dopiero jutro:) Chociaz na upartego piatkowe popołudnie to już weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic z tego Kochane,nie odbiło mi-to wyzej to pierwszy post Igora.Siedzi u mnie na kolanach i dopadł sie do klawiatury;-) Ania-DZIEKI:-D.Oczywiscie zwroce Ci koszty wysyłki. nie dam rady wiecej napisac z tym świrkiem na kolanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----Original Message----- From: Mariola Loll Sent: Thursday, October 27, 2005 8:38 AM To: Małgorzata Dudzińska; Dominika Bonarska; Aneta Konkel; Anna Ossowska; Alina Król; Justyna Kotowicz; Agata Lejman; Hanna Sela Subject: FW: malzenskie niedomówienia > >> >> >> O ...Drogi Mezu: > >> >> >> Pisze do Ciebie ten list, aby powiedziec, ze opuszczam Cie na > >> >> >> dobre. > >> >> >> Bylam dla Ciebie dobra kobieta przez ostatnie siedem lat > >> >> >> i nie otrzymalam za to nic dobrego. Ostatnie dwa tygodnie > >> >> >> byly dla mnie pieklem. > >> >> >> > >> >> >> Twoj szef zadzwonil do mnie i powiedzial, ze rzuciles dzis robote. > >> >> >> Ostatniego tygodnia wrociles do domu i nawet nie zauwazyles, > >> >> >> ze mam nowa fryzure, > >> >> >> pieknie zrobione paznokcie, przygotowalam Twoje ulubione > >> >> >> mieso i mam na sobie nowa, piekna i kuszaca bielizne. > >> >> >> Przyszedles sobie, > >> >> >> zjadles w dwie minuty, i poszedles spac zaraz po obejrzeniu meczu. > >> >> >> Nigdy nie mowiles mi tez, ze mnie kochasz czy czegos podobnego. > >> >> >> Zatem albo mnie zdradzales, albo nigdy nie kochales. Ale to juz > >> >> >> niewazne, > >> >> >> poniewaz odchodze. > >> >> >> > >> >> >> P.S. Jezeli masz ochote mnie szukac, to nie rob tego. > >> >> >> Twoj BRAT i ja przeprowadzilismy sie razem do Szczecina! > >> >> >> Mamy nowe wspaniale zycie! > >> >> >> > >> >> >> Twoja Byla Malzonka. > >> >> >> > >> >> >> Droga Byla Malzonko: > >> >> >> W zyciu nie spotkalo mnie nic wspanialszego niz Twoj list. > >> >> >> To prawda, ze bylismy malzenstwem przez siedem lat, > >> >> >> jednak do dobrej kobiety bylo Ci naprawde daleko. > >> >> >> Ogladalem mecze za kazdym razem, > >> >> >> kiedy epatowalas mnie swoja zalosna nagoscia, chodzac po domu > >> >> >> w bieliznie, aby na to nie patrzec. > >> >> >> Szkoda ze to nie dzialalo. Zauwazylem kiedy obcielas wlosy w > >> >> >> ubieglym > >> >> >> tygodniu i pierwsza rzecza, ktora pomyslalem bylo wygladasz jak > >> >> >> facet! > >> >> >> > >> >> >> Moja matka nauczyla mnie, zeby lepiej nie mowic nic, > >> >> >> kiedy nie jestem w stanie powiedziec czegos milego. > >> >> >> Kiedy przygotowywalas moje ulubione mieso, > >> >> >> musialas pomylic mnie z MOIM BRATEM, > >> >> >> poniewaz zaprzestalem jedzenia wieprzowiny juz siedem lat temu. > >> >> >> Poszedlem sobie spac, > >> >> >> kiedy zobaczylem Twoja nowa bielizne, poniewaz byla na niej jeszcze > >> >> >> metka z cena. Modlilem sie, zeby to byl przypadek, ze tego > >> >> >> samego dnia, ktorego rano pozyczylem mojemu bratu dwiescie zlotych, > >> >> >> Twoja bielizna miala na metce 199,99 zl. > >> >> >> > >> >> >> Po tym wszystkim nadal Cie kochalem i czulem, ze jeszcze > >> >> >> mozemy to naprawic. > >> >> >> Zatem kiedy zorientowalem sie, ze wlasnie wygralem w > >> >> >> totka dziesiec milionow, rzucilem robote i zakupilem dwa bilety na > >> >> >> Jamajke. > >> >> >> > >> >> >> Kiedy jednak przyszedlem do domu, Ciebie juz nie bylo. Jak sadze, > >> >> >> wszystko to stalo sie nie bez powodu. > >> >> >> Mam nadzieje, ze wlasnie ulozylas sobie zycie, > >> >> >> tak jak zawsze chcialas. Moj prawnik powiedzial, ze list, ktory > >> >> >> do mnie napisalas jest wystarczajacym powodem, > >> >> >> aby orzec rozwod z Twojej winy i niedzielic majatku. > >> >> >> > >> >> >> Zatem trzymaj sie. > >> >> >> > >> >> >> P.S. Nie wiem czy Ci mowilem, ze moj brat Karol urodzil siejako > >> >> >> Karolina! > >> >> >> > >> >> >> Mam nadzieje, ze to nie problem. > >> >> >> > >> >> >> > >> >> >> Podpisano - Bogaty Jak Chuj i Wolny! > > > ----------------------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam tego maila i pomyslalam,ze odnoszac sie do malzenskich problemow nie bede roztrzasac tematu,lecz podziele sie tymze zartem. pisze z maja na kolanach,wiec wybaczcie literowki. ostatnio jest jak ja to mowie szalbajnal.majka marudzi, nerwowo pcha wszystko do buzi, przy cycu chce sie uspokoic niemal co godzine, zasypiac tez tylko przy nim, wiec chyba naprawde wezme sie za wyciaganie kombinerkami, by juz miec spokoj. koncze,bo juz znowu marudzi.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie zapracowane mamusie:):):) widze ze koszmar z wychodzacymi zebami przezywamy wszystkie to okropne ze malenstwa musza sie tak nacierpiec Ola na szczescie w nocy spi spokojnie ale w dzien gryzie wszystko co tylko wpadnie jej w rece....i zlosci sie przy tym niesamowicie....... mala mi ja rowniez nie zbieram kodow wiec chetnie ci wysle szkoda tylko ze nie powiedzialas dwa dni wczesniej bo wlasnie wczoraj wyrzucilam poprzednia paczke.Napisz tylko co konkretnie mam wyciac bo nie wiem o co chodzi w tej promocji no i oczywiscie podaj adres..:):) rubina Hanusia sliczniutka🌼🌼 tojaedyta serdeczne pozdrowienia dla ciebie i maluszka:):) spijcie dobrze pozdrawiam buziaczki sweet dreams!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi28
Witam, jeżeli chodzi o kody, to też się chętnie przyłączę, tylko - podobnie jak sylvia - nie bardzo wiem, co mam wyciąć. Kody kreskowe? W imieniu Ninki dziękuję za wszystkie komplementy od cioć;) Ale wspominano tu już niejednokrotnie, że wszystkie dzieci na tym forum wybitnie piękne są...! Mati04 - Nina rzeczywiście bardzo pewnie stoi, oczywiście podtrzymywana, natomiast z siedzeniem jest nie najlepiej - to, co widać na zdjęciu to taki lekki fotomontaż;), tzn siedzi, ale nawet podpierana się przewraca. A jeżeli chodzi o wiek, to rzeczywiście niunia jest chyba najmłodsza na forum - nie bardzo jej się spieszyło na ten świat;) Ale dzięki temu mamy szerszy przekrój wiekowy bobasków;) Wyobrazcie sobie, że wydarzył się cud - wczoraj - niby w żartach - zapytałam małżonka co myśli o wyjeździe nad morze na spotkanie forumowiczek. Wzruszył ramionami i powiedział "bomba"! I tyle! Ja już byłam przygotowana na dłuższe przekonywanie, mogłam trząść z rękawa argumentami "za" - a tu nic. Po prostu pełna zgoda! Może on mnie zdradza, że taki miły jest?;) Kończę, bo mam jedyną okazję zrobić sobie "sesję piękności" w łazience, póki oboje śpią;) Cium! www.nina.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie Kochane:-D.Własnie kody kreskowe trzeba wycinac. Koszty przesyłki zwracam!!!Adres podam Wam na GG.Moj nr.GG:1400214. Odezwe sie jeszcze-pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala mi-ja tez moge zbierać,właśnie skończyłam paczkę-wytnę kod,ale zbierac je i wyslac wieksza ilosc.czy potrzebujesz teraz? Maja dziś o niebo grzeczniejsza :)-obym nie przechwaliła ;). Gabi- mój mąż też o dziwo nie protestował odnośnie spotkania forumowiczek -kurcze, nawet nie przyszło mi do głoiwy,że to może oznaczać , iż ma kogos na boczku ;) :D. Jakoś trudno mi uwierzyć w taką ewentualność, skoro ma taki skarb u boku :D :D :P. Wczoraj dałam na noc Mai czopek-viburcol? ( nie wiem czy dobrze pamiętam nazwę) . Było lepiej ze spaniem, więc jeśli będzie trzeba, to podam i dziś na noc. Piszcie, bo zajrzę tu jeszcze między prasowaniem, a ścieraniem kurzu ;). Pozdrawiam Wasze dzieciaczki i Was , drogie koleżanki .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madi30- dziś agnieszka kończy 6 miesięcy???? !!!! Zatem sto lat,sto lat!!!! Oby rosła zdrowo i z uśmiechem na twarzy :) :) :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 No co jest, dziewczyny, wekend, wekendem,ale z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych spacery odwołane i do pisania......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, i my się przyłączamy do życzeń dla Agnieszki🌻 dużo, dużo zdrówka i słoneczka. Edyta u nas też pogoda nieciekawa. Szaro i buro a do tego pada deszcz. Dobrze, że chociaż załapałyśmy sie na spacerek przed południem. Kurcze dopiero 16-ta a już ciemno. Marysia cały spacer połączony z zakupami standardowo przespała. Właśnie przed chwilką się obudziła z kolejnej drzemki. Nawet to dobrze bo nie mam już co ze soba zrobić....Mąż dzisiaj znowu w pracy i wróci dopiero około 18-tej....ech ci los.... Tak więc idę pobawić się z Marysią:) Pozdrowienia i piszcie .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki.🖐️ Przyłączamy się z Mateuszkiem do życzeń dla Agnieszki,i pochwalimy się,że MAti wczoraj skończył 5 miesięcy. Widzę,że pomysł spotkania nad morzem robi się coraz bardziej realny,to super.:D:D Co do kodów kreskowych z pampersów to ja też się dołączę,tylko, że ja też zbieram. Wczoraj byliśmy z Matim yu mojej kolezanki,która rodziła dwa miesiące po mnie.Jej Kubuś jest też śliczny,ale dowiedziałam się,że nasza znajoma urodziła dziewczynkę(w zeszłą sobotę)i okazało się ,że nie ma oczek.To straszne,malutka ma robione masę badań czy są jakieś szcząstki oka,ale nie ma żadnych szans na widzenie.Aż się popłakałam,bo to okropnie niesprawiedliwe,że taka niewinna istotka nigdy nie zobaczy tego świata i swoich rodziców.Nie wyobrażam sobię żeby moje dziecko nie mogło na mnie spojrzeć i uśmiechnąć się,tak jak to robi teraz.To okropne. Sorry,że się tak rozpisałam ale nie mogę o tym zapomnieć,cały czas o tym myślę, Nie byliśmy dzisiaj na spacerze bo cały czas pada.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie Kolezanki Wszystkiego najlepszego dla Aguli. Tysiac caluskow👄👄👄 Jutro moj Maciulek konczy 5 miechow. U nas tez pogoda do niczego. Wczoraj Maciej przesiadl sie do spacerowki i musze powiedziec ze mu sie badziej podoba:) Pozdrowienia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie! Życzenia dla naszych 5-cio i 6-cio miesięczniaczków. 🌻 🌻 🌻 Wczoraj nie miałam czasu pisać, bo mój kochany mężuś zrobił mi niespodziankę i przygotował kolacyjkę przy świecach z okazji moich imieninek:) Dzisiaj są wprawdzie, ale dzisiejszy wieczór mieliśmy spędzić u znajomych na parapetówie, tak też i było. U nas ząbkowanie już na calego, dziś pokazała się dolna dwójka. Czyli jeszcze chwila i Tosia będzie miała 7 ząbków, a pewnie i 8, bo dwójki też podobno lubią rosnąć parami.Viburcol jest na porządku dziennym, a raczej nocnym;) Dwa żele calgel już skończyliśmy, wczoraj kupiliśmy Dentinox, drogi jak cholera. Podobno jest jeszcze lepszy, zobaczymy. Śmiejemy się,że jak zaczniemy rozszerzać dietę to od razu od kotleta, bo będzie już mogła pogryźć;) Jutro popiszę coś więcej, bo dziś chyba się wcześniej położę. Przez to ząbkowanie wiecznie jestem niewyspana, w dodatku przez zmianę czasu Tosia zaczęła budzić się przed 7. I te kilka dni w pracy też jednak mnie zmęczyły. Zatem dobranoc i kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwanka tzn. Elu - wszystkiego naj .... z okazji imienin. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 No i oczywiście dla naszych maleństw 5 i 6 miesięcznych!!!! 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×