Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Obronca Ucisnionych
Aha i nie jakaj sie przez klawiature....Kobieta phi. taka z ciebie kobieta jak ze mnie ksiadz. babsko wredne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta
wspominales cos o kobietach, ktore tylko wswoim gronie potrafia byc silne, bo przy facetach juz niby nie? To ty sie wiec palnij w czajnik chlopcze drogi :D Co, wstretne babsko, bo pyskuje, co? Bo sie nie schowa przed byle facetem, co? Boisz sie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Ja sie babrze i ślinie, a Ty nietylko to do tego jeszcze slinisz co innego.............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta
nawet nie masz pojecia tepa strzalo, ciemna maso i pusty lbie czyj to cytat :) Oj, kiepsko z toba dziecko, kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Ja ciebie...BUAHAHAHAHAHHAHAAH prawie z krzesła spadłem, jesteś nudna i do tego załosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kobieta
cos ci nie idzie ta walka na slowa ze mna. To ma byc ta twoja dominacja? Oj, uderzyles nie w ten klawisz co trzeba, oj nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
ty mi tu nie cytatuj kobieto tylko zajmij sie czyms pozytecznym anie pier.... głupoty. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe
hahahahaha byle tak dalej to z łachu nie wyrobie. Ale sobie temat do kłutnie znaleźliście hahahha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Wiesz naprawde nie chce ci jechać. nie lubie wyzywać kobiet,dlatego że mam cosik jeszcze szacunku. Uspokuj sie i pogadajmy jak facet z kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Jeszcze nigdy nie wymiekłem w takich bitwach na słowa ale powtarzam jeszcze raz nie wyzywam kobiet rozumiesz to czy nie???????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na mysli caly czas to: 00:36 Obronca Ucisnionych Wiedziałem takie twarde tylko jak faceci sie nieodzywaja. widac dominacje narodu meskiego. FACECI GÓRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
No dobra zacznijmy wszystko od poczatku. To pierwsze było tylko na łacha ale teraz naprawde powiedz mi czemu niektore z was wypisuja takie rzeczy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Dobra przyznaje sie to było nieprzemyslanie i niemadre stwierdzenie. Przyznaje sie do błedu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
to jak odpowiesz mi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie znaly zycia wczesniej. nie znaly. Phi! Udawaly przed soba, ze go nie znaja. I wymyslaly sobie ksiecia z bajki, ktory nie pierdzi, choc nie raz same mialy sraczke. Poprostu sa kobiety i dziwczynki ktore nie dosrosly do zycia rodzinnego we dwojke. bo co! niby nie slyszaly jak matka z ojcem pierdna. Takie zycie, taki swiat. Czasami mi zal facetow, ale przeciez sami pozwolili na to, by partnerki myslaly, ze oni nie pierdza, nie sraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
I tu przyznam ci absolutną racje, ale pomysl jak taki facet sie poczuje jak wejdzie tu poczyta to i domysli sie ze to onim. ja bym czuł sie fatalnie. Te kobirty sa bardzo dziwne alewidze ze ty jesteś inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe
O k.... tylko o pierdzemiu tu się gada naprawdę uwierzcie mi sociekawsze i milsze tematy do dyskusji niąpierdzenie afffuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oblesnie napisane? moze! Ale to jest normalne i naturalne. Co? SStarzecd tez sie nie pozwola? A co bedzie jak facet zachoruje na jakas ciezka chorobe i trzeba bedzie go przewijac, co? pomyślały o tym? to tez bedzie oblesne? Tak beda okazywaly swoja milosc na dobre i na zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
No wnioskujac z tego co one wypisuja to raczej niezaciekawie beda okazywać swoja miłosć. Widze rozmawiam z bardzo powazna kobietą. Zwracam wszelkie honory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co? kolejny sie brzydzi pierdzeniem? Nigdy nie pierdziales stary? No to nie pierdz, bo sa ciekawsze rzeczy do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Książe
Pierdział to chyba kazdy nawet zdecydowanie każdy ale po co o tym gadać czy to ma jakiś głębszy sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Uciśnionych
A czy ja mówie ze sie tym brzydze. To jest normalną zecz tak jak dłubanie w nosie to po co sie tego czepiac juz nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz obronco? I potrafisz sensownie myslec. Sory, moze mnie i troche ponioslo, ale naprawde nie lubie takich hasel i z miejsca je tepie. oberwalo sie moze i nie slusznie tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obronca Ucisnionych
Spoko naprawde nie przemyslałem sprawy ale teraz jest ok. I wydaje mi sie że slusznie ze mnie zjechałas. nic sie nie stało i dzieki za odpowiedź. jesteś naprawde madra kobieta chyba jedyna tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego o pierdzeniu? Bo to robi kazdy od malego. A sa wsrod nas osoby, ktore uwazaja to za oblesne. i bekanie tez. A pojedzcie do Niemiec, okolice Monachium. Tak po obiedzie bekniecie jest na miejscu, bo poprzez to ulatnia sie powietrze z zoladka i lepiej sie trawi. Ale w polsce nie. pierdziec nie wolno, bekac nie wolno. A buty sie sciaga i smrodzi skarpetami. A w calej europie jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×