Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość odwet
widze ze wszystkie panie tutaj swiete i zadna bakow nie puszcza!!!!:):):):) hahahahahha ciekawe gdzie te gazy uciekaja:) moze wam nosem wychodza:) jednym slowem pierdzi zawsze chomik albo rybki hahahahhahaha pozdrawiam wszystkie niepierdzace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odwet
widze ze wszystkie panie tutaj swiete i zadna bakow nie puszcza!!!!:):):):) hahahahahha ciekawe gdzie te gazy uciekaja:) moze wam nosem wychodza:) jednym slowem pierdzi zawsze chomik albo rybki hahahahhahaha pozdrawiam wszystkie niepierdzace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enim
Ależ drogie laseczki puszczajcie bąki i sie nie wstydzcie, bo gdy wychodzą spod waszych spódniczek są takie super pachnące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaa
Panowie więc jak jest z tymi bąkami? Czy jest to dla was obrzydliwe jak kobieta puszcza baki? i czy możeczie przez to nabrać do niej wstrętu i mieć jej dosyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffjtyfb
eeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha
Jeden z lepszych i zabawniejszych topicow. Facet mojej kumpeli tak potwornie smierdząco pierdzi, ze kumpela stwierdzila kiedys, ze nawet wietrzenia nie chcialo pomóc (najadł sie wczesniej fasolki). Moj tylko czasem głośno przy mnie beknie, zwłaszcza po piwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsva
dfsf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnazzz
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
A mnie najbarziej wkurzaja takie feministki: " mi 26 najbardziej mnie wkurza to ze w tym topicu niektórzy faceci piszą w stylu : Zamknijcie się baby, przeciez to dzięki nam macie co jeść itd... Skąd się biorą Ci szowiniści ?? MOZE TO WY OZENILISCIE SIE Z NIEDOJDAMI (KOBIETAMI), KTÓRE TYLKO ZUPE GOTOWAC UMIEJA, ALE NIE W KAZDYM DOMU TAK JEST. JA ZAWSZE WIECEJ ZARABIAŁAM OD MEZA CO NIE ZNACZY ZE ON ZARABIAŁ MAŁO. PISZCIE O SWOICH DOMACH - neandertalczycy " bo ówno wiedza o życiu i bez faceta roku by nie przezyły, a pierdolą takie głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet_
A mnie najbarziej wkurzaja takie feministki: " mi 26 najbardziej mnie wkurza to ze w tym topicu niektórzy faceci piszą w stylu : Zamknijcie się baby, przeciez to dzięki nam macie co jeść itd... Skąd się biorą Ci szowiniści ?? MOZE TO WY OZENILISCIE SIE Z NIEDOJDAMI (KOBIETAMI), KTÓRE TYLKO ZUPE GOTOWAC UMIEJA, ALE NIE W KAZDYM DOMU TAK JEST. JA ZAWSZE WIECEJ ZARABIAŁAM OD MEZA CO NIE ZNACZY ZE ON ZARABIAŁ MAŁO. PISZCIE O SWOICH DOMACH - neandertalczycy " bo gówno wiedza o życiu i bez faceta roku by nie przezyły, a pierdolą takie głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slakbne
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrqR
GWT63Q6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrqR
GWT63Q6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie jebnięte baby
wy nigdy nie pierdzicie? codziennie sie kapiecie? nie dlubiecie w nosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie
że pierdzimy, dlatego też interesuje mnie co wy panowie na to? Kiedy wasza kobieta puszcza bąki? Czy nabieracie do niej obrzydzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika74
z pewnością nie sikamy do umywalki......wstyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary wrazliwy kawaler
To juz wiem dlaczego się nie ożeniłem. Nie zniósłbym myśli, że własnej żonie sprawiam przykrość moim normalnym zachowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julu
Jestem przerażony!! Co te kobiety wypisują! Totalny brak kultury przy damach takie rzeczy robić! A one są czyste, piekne i pachnące, nie robią żadnych z tych rzeczy, a jeżeli to gdzie ? Jestem już mężem kilka dobrych lat, ale zawsze staram sie tak zachowywac jak przed slubem (moja żona też!) i nie jest ważne czy ktoś na nas patrzy czy nie!!!!!!!!!!!!! Ale to co piszą kobiety, może jest prawdą, ale WY także nie jesteście święte (może poza feministakmi, ale to zupełnie inna pleć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyżowiec
O mało co nie wymiotowałem jak czytałem wasze wypowiedzi. Oczywiście nie ma w nich krzty prawdy ale sprawia wam to przyjemność pisać o tym. Ogólne uwaga, w głebi ducha nie narzekacie i nawet jesteście z tego zadowolone ponieważ dobrze wiecie że z takimi cechymi "wasz" nigdy przenigdy nie znajdzie sobie kogoś innego. Dopiero zaczniecie trześć się kiedy "wasz" bezie czyściutki, pachnący oznacza to po prostu że ma kogoś i się zaleca. Więc miłe Panie liczcie pierd, i mierzcie smród waszego małego chlewika jest to ostoja waszego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho-man
brwaka Krzyżowiec , dobrze im powiedzialeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macho-man
brawka Krzyżowiec , dobrze im powiedzialeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co by nie mowic
to uwzam ze "TU mowi facet" to Miriam. Boshe pantoflarz że aż się robi nie dobrze. Jestem facetem i nie mam powyższych wad opisanych na tym teamacie, poza wąchaniem skarpet (ale to tylko wtey kiedy che załeożyć te same drugi dzień nigdzie ei wychodze i siedze sam w domu). Też zalicyam sie do czyściochów itp. Ale Boże ten facet to musi byc nieżly pantoflarz. Stary powiedz iel razyd zennie dostajesz wałkiem od Ciasta po łbie?? Żenada dla mnie to jego gadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka
To ja chyba nie chcę wyjść za mąż. Jak mam się męczyć z obrzydliwym śmierdzielem, co pierdzi i bielizny nie zmienia to wolę żyć sama. Co z tego że przed ślubem to chodzący ideał. Dopiero po ślubie wychodzi z niego ten obrzydliwy śmierdziel. Przynajmniej tak wynika z większości odpowiedzi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka
To ja chyba nie chcę wyjść za mąż. Jak mam się męczyć z obrzydliwym śmierdzielem, co pierdzi i bielizny nie zmienia to wolę żyć sama. Co z tego że przed ślubem to chodzący ideał. Dopiero po ślubie wychodzi z niego ten obrzydliwy śmierdziel. Przynajmniej tak wynika z większości odpowiedzi na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny chłopak 84
Z tych waszych zwierzeń wynika że wszyscy faceci to chamy i prostaki i za takich ich uważacie, choć te same wady macie i Wy drogie panie . Było patrzeć kogo bierzecie za męża. Ale wszystkich nie można wrzucać do tego samego worka. (choć nie wiem jak można wąchać swoje skarpetki , albo zjadać kozy ble ble ).(* - *)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek
a ja tam z moją baba chodzę spać w smokingu po kąpieli, nie chrapię, nie pierdzę, nie dłubie w nosie, tylko całuję ją po świeżo wyszorowanych częściach ciała i tak sobie rozmawiamy w nocy o kulturze o nowych trendach w muzyce organowej ( o jedzeniu nie rozmawiamy bo nie mamy za co kupić i dlatego nam kiszki marsza grają). A w ogóle lubimy czystość i prostote, poza komputrem, to nie mamy nic ino siebie. I jesteśmy dla siebie mili, a jak nam jeszcze odetną telefon za niepłacenie rachunków to będziemy podziwiać księżyc przez okno i delektować się ciemnością i ciszą. Resztę mamy w dupie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józek
A jak kobity chcecie wiedzieć, bo moja kobita io razem robimy tylko to co jest dla nas przyjemne! Nie lubie pirdzących kobiet i może mnie to zrazić do jej organów. Dzisiaj w planie mamy zrobienie dziecka, może jakiś zasiłek dostaniemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doWCIPNA PODPASKA
A ja się im wcale nie dziwie, bo jak zaczynaja codziennie slyszeć te wasze miałczenia, płakania i narzekania to im sie zaraz zachciewa bekać, pierdzieć i wogole wszystko co najgorsze na wsz widok. A jak sobie pomyślą, że mają do domu wracać to wolą się najpier upić zanim zobaczą obecną czarownicę, która kiedyś mieniła się piękną księżniczką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ros
A Wy kobietki to same święte...nie pierdzicie , w nosie nie dłubiecie zapach jak z fabryki perfum...szkoda gadac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ros
A Wy kobietki to same święte...nie pierdzicie , w nosie nie dłubiecie zapach jak z fabryki perfum...szkoda gadac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×