Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Chesterka
A ja tam lubie wąchać smrody i patrzeć ja dłubią w nosie!!!!!!! Kocham od zawsze anie kozłowską!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazelanin
Dobry temat! Ja na szczescie sie kapie, myje zeby i zalatwiam sie do klozetu, ale mam pewnego znajomego, ktory jak puszcza baka to na sile wklada swojej dziewczynie glowe pod poduszke... a kiedy ona protestuje to mowi: cicho! delektuj sie! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazelanin
Dobry temat! Ja na szczescie sie kapie, myje zeby i zalatwiam sie do klozetu, ale mam pewnego znajomego, ktory jak puszcza baka to na sile wklada swojej dziewczynie glowe pod koldre... a kiedy ona protestuje to mowi: cicho! delektuj sie! heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula_999
mój chłopak zawsze gdy zrobi kupe, wola mnie i mi ją pokazuje i pyta czy ladnie pachnie, kiedys jak nie chcialam przyjsc do kibelka jej ogladac, zlapal ją papierem toaletowym , przyniosl mi do pokoju i rzucil na poduszke uwazajac to za dobry zart, a jednak kocham go ze wszystkimi wadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaa
Moj facet zaprosil kiedys swojego kumpla do domu, wszyscy pilismy i wpadli na pomysl zeby zrobic kupe i się nią porzucac, uwazalam ze to glupi pomysl, ale narobili, wzieli w rece i zaczeli rzucac w siebie, dostalam w policzek kawalkiem kupy tego kumpla, a nastepnego dnia musialam sprzatac nawet ze scian, bo ten dupek, moj chlopak, spał w najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie...
Olka i Paula. Po tym co napisalyscie uwazam, ze Wasi faceci sa zdrowo popieprzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki
A ja mam osrane gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoanna
mój facet jak pierdnie to mówi że to jest bąk koleżeński i prosi zebym ja też pierdnela bo on sie ze mną dzieli bąkami a ja nie ... ale ogólnie jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol
najlepsze jest to że większość mężczyzn to brudasy. mój mąż nie myje na noc zębów, goli sie 2 lub 1 raz w tygodniu bo mówi że ma delikatną skórke , podciera dupe na siedząco a potem dziwi sie że ma drache na majtach. majtki zmienia tylko w niedziele po kąpieli. oczywiscie dłubie w nosie aż mu sie żrenica w oku porusza , pierdzi i beka bez ograniczenia. przy jedzeniu mlaska jak świnia.chciałabym żeby chłopcy rozumieli że to nie dodaje lecz ujmuje im uroku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrown
boze swiety, czytam i nie wierze. drogie panie chyba sie nudzicie i bzdury piszecie. rozumiem ze sie tarafi taka lajza 1 na milion ale tu chyba zebraly sie wszystkie ich kobiety. moze jak juz tak tloczno to zaluzcie jakies stowarzyszenie czy nawet frakcje polityczna. ludzie o ktorycz piszecie nie istnieja, wyobraznie trza trzymac na wodzy bo zacznie platac figle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunka
czytajac ten temat zauwazylam ze zachowania mego faceta wcale nie sa niczym specjalnie wyjatkowym :( owszem myje zeby dwa razy dziennie, ale prysznic bierze raz na tydzien, codziennie myje tylko stopy, dupe i fiuta, nie zmienia bielizny bo uwaza ze jak sie umyje genitalia to mozna nosic przez tydzien jedne gacie pierdzi raczej rzadko i zawsze przeprasza, beka bez opamietania gdy ma na to ochote, nie grzebie w nosie, przynajmniej przy mnie, dba o to zeby jego ciuchy byly czyste ale na przyklad jak zrobi kupe tez opowiada jaki miala kolor, ksztalt i konsystencje :0 bardzo szczegolowo to robi :0 gdy sie ogoli, jego zarost lezy na szafkach, w umywalce i nigdy tego po sobie nie sprzatnie :0 niemniej po tym co przeczytalam w tym topiku, uwazam ze jest niemal idealem :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winner
Hej! obudzcie sie ksiezniczki!. To co piszecie -w pale sie nie miesci. Niestety nie to co Wasi panowie robia lub powinni robic ale to, ze wy nie macie za grosz amicji i honoru. Jezeli gosciu smrodzi Wam w twarz to najwyrazniej na to zaslugujecie. Pytanie pozostaje czy wiecie jak to sie stalo, ze gosciu stracil dla was szacunek , a moze go w ogole nie mial tylko milosc wam ten fakt nieco zaslonila. Ps. Ja osobiscie uwazam, ze dziewczyny sa wiekszymi brudasami niz faceci. Niestety, mam kontakt z tym na codzien. Zalosny widok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yezusek
Ja jestem facetem ale i tak śmieje się ile popadnie jak czytam te fetysze :) bez obrazy przy waszych mężach czuje się piękny, mądry i dobrze wychowany sorry this true :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maestro25
No poprostu BOMBA!!! Faktycznie moze nie jestem doskonaly ale przy tych opisach czuje sie Bogiem :) Kobiety, bardzo ale to bardzo wam wspolczuje choc pewnie macie tez w tym jakis udzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loni___9
mamy psa i wiadomo ze jak chodzimy na spacery to on robi kupe i trzeba to zbierac do woreczkow. Kiedys moj maz wrocił z psem i woreczkami z kupą, otworzyl szafe z moimi ubraniami i wrzucil cala kupe psa (wywracajac ją z woreczkow) na moje ciuchy bardzo przy tym rechocząc, śmiał sie nawet gdy płakałam i to prałam a on pił piwo innym razem sie wyglupialismy i on mnie zawinął w koldre, usiadl na mnie tak ze nie moglam sie ruszyc ani oddychac, odchylil bokserki (bo tylko w nich byl), usiadl mi na szyji tak ze dokladnie widzialam jego wlosy na dupie i zaczal prutać, nie moglam oddychac i sie poryczalam a on sie jak zwykle smial znowu innym razem po jakiejs popijawie zrobil kupe i nie wiem jak, ale umiescił ją w moich butach, a rano szlam do pracy, wiec wlozylam stope w jego gowno a jeszcze kiedys złapal mnie za rece nad glową, polozyl sie na mnie, jedna reka trzymal mi dlonie, a druga zatkal sobie dziurke w nosie i puscil mi na twarz mela z nosa, zaczelam krzyczec i piszczec a on sie smial mowiac ze oferuje mi swoje wnętrze ale kocham go bo najwazniejsze ze jest ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 099865
A MÓJ CHŁOPIEC KIEDYŚ MNIE ZWIĄZAŁ I NAROBIŁ KUPKI NA TWARZ, WTEDY BYŁO MI PRZYKRO, ALE GO KOCHAM, WSZYSTKIE KOLEŻANKI MI GO ZAZDROSZCZĄ NO I JEST PODOBNY DO LEONARDO DICAPRIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahaha
no to faktycznie piekny buahahha... to nie wiem czego ci zazdroszcza.. :/ obsranca hahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przeczytaniu kilku wypoweidz posatowiłam dołozyć swoje trzy grosze, to bedzie nie o moim facecie tylko o mężu mojej mamy czyli moim TACIE. Jest wstretny robi te wszyskie rzeczy tzn. pierdzi, beka,sika przy otwartych drzwiach itd.itd. I o sikaniu bedzie mowa. Któregos dnia mój kochany TATUs wrócił z imprezy (oczywiście pilany) poszedł do kibelaka za potrzebą i jak wyszedł mówi do mamy TY Krystyna cos przcieka, wiec mama do kibelka i rzeczywiście cała podłoga mokra, tak patrzy patrzy......... i nagle krzyczy k..... zaszczałeś całą ubikacje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdeblaszka
moze i my pierdzimy bekamy i wachamy skarpety co za to u kobiet tez zdaza sie pierdnac - oczywiscie przez sen i dopuki tego sie nie nagra i nie udowodni to sie wypieracie, tony kremow wszedzie i na wszystko, pozatym zawsze przed slubem widywalismy was juz gotowe wyszykowane jak auto na sprzedaz a teraz codziennie odgladamy to szykowanie - maseczki, waleczki farby , lakiery , plastikowe paznokcie i bog jeden raczy wiedziec co jeszcze....No i teraz dokladnie znamy caly przebieg waszego okresu ktory jest bardziej niedowytrzymania dla nas (tak nas wtedy traktujecie) niz to nasze pierdzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........
Zenia sie z takimi kobietami jak wy. Szczegolnie mozna pogratulowac pani ktora zalozyla ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W-OBRONIE-FACETOW
CZESC I CHWALA... WAM WSPOLCZESNE AFRODYTY, ZAPATRZONE W SIEBIE, CZYTAJACE "COSMO". MILO, ZE ZNALAZLYSCIE SOBIE TEMAT, KTORY PRZYSPARZA WAM TYLE RADOSCI I POZWALA WAM ZAPOMNIEC O WASZEJ NIEDOSKONALOSCI I WASZYCH KOMPLEKSACH, MALYCH PIERSIACH, GRUBYCH TYLKACH I KRZYWCH NOGACH, NADWADZE I WASZYM A ZARAZEM NASZYM NAJWIEKSZYM KOSZMARZE, CELULITISIE NA UDACH. WYDAJECIE TYSIACE ZLOTYCH ROCZNIE NA KOSMETYKI, SOLARIA, ZABIEGI KOSMETYCZNE TYLKO PO TO ABY SIE PODOBAC TYM, KTORYCH NA TYM FORUM WYSMIEWACIE I PONIZACIE. 75% Z WAS - SZYDZACYCH NIE MA NAWET FACETA, OPOWIADACIE ZASLYSZANE OPINIE I HISTORIE. SAME TEZ NIE JESTESCIE DOSKONALE. POCZYTAJCIE O JEDNEJ Z WAS http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=520&w=10951280&v=2&s=0 Z NADZIEJA, ZE NABIERZECIE ROZUMU, POZOSTAWIAM WAS Z WASZYMI "OBLESNYMI FACETAMI" DO KTORYCH MIMO ICH BĄKOW, DLUBANIA W NOSIE, WACHANIA SKARPEREK I POZOSTALYCH OBLESNYCH RZECZY KTORE ROBIA CHCECIE SIE PRZYTULIC PRZED SNEM! RESPECT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLa 77
Żyjemy razem już od 10lat, a on nigdy przy mnie nie zrobił żadnej z tych rzeczy o których piszecie. Zaczyna mnie to irytować. Nie mogę go za nic „zjebać”. Aby zrobić mu scenę musze wymyślać coraz to nie stworzone rzeczy. Wyrzucam mu łamanie zasad do których się sama się nie stosuję. Nie zdajecie sobie sprawy jak ciężko jest wyżywać się na ideale. Zazdroszczę wam powodów do narzekań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychu
Czytając wcześniejsze strony topiku miałem ochotę i ja coś napisać ale ta dyskusja poniżej poziomu na końcu mi ją odebrała...niektórzy nie potrafią się wypowiedzieć w kulturalny sposób.Cóż...trudno, do netu każdy ma dostęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość other
Kreatywności to wam dziewczyny nie brakuje. Szkoda, że tylko w wymyślaniu takich historyjek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FACETTO
"mamy psa i wiadomo ze jak chodzimy na spacery to on robi kupe i trzeba to zbierac do woreczkow. Kiedys moj maz wrocił z psem i woreczkami z kupą, otworzyl szafe z moimi ubraniami i wrzucil cala kupe psa (wywracajac ją z woreczkow) na moje ciuchy bardzo przy tym rechocząc, śmiał sie nawet gdy płakałam i to prałam a on pił piwo innym razem sie wyglupialismy i on mnie zawinął w koldre, usiadl na mnie tak ze nie moglam sie ruszyc ani oddychac, odchylil bokserki (bo tylko w nich byl), usiadl mi na szyji tak ze dokladnie widzialam jego wlosy na dupie i zaczal prutać, nie moglam oddychac i sie poryczalam a on sie jak zwykle smial znowu innym razem po jakiejs popijawie zrobil kupe i nie wiem jak, ale umiescił ją w moich butach, a rano szlam do pracy, wiec wlozylam stope w jego gowno a jeszcze kiedys złapal mnie za rece nad glową, polozyl sie na mnie, jedna reka trzymal mi dlonie, a druga zatkal sobie dziurke w nosie i puscil mi na twarz mela z nosa, zaczelam krzyczec i piszczec a on sie smial mowiac ze oferuje mi swoje wnętrze ale kocham go bo najwazniejsze ze jest ze mna" MAM NADZIEJE ZE TO SA JAJA, BO JESLI NIE TO POWIEM PO PROSTU - O KURWA MAC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FACETTO chyba masz wybujałą wyobraźnie, a jeżeli to prawda to on jest chory psychicznie, ze to robi, a ty chora, że sie na to godzisz. W jednym i drugim przypadku wskazany lekarz psychiatra i to pilnie. Nawet mi nie żal ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loni___9
do wl --- > pomyliles sie, facetto cytowal to co napisalam do facetto ---> to nie żarty mój luby zrobił jeszcze pare rzeczy pilam kawe i poszlam do lazienki, jak wrocilam i sie napilam to zaczelam pluć bo bylo z nia cos nie tak, a on powiedział że do niej siknął, zaczal sie smiac i powiedzial "czemu kobiety zawsze wypluwają" ogladal kiedys mecz i mial katar, zamiast poszukac chusteczki, wyjal moje czyste majtki z szafki i sie wysmarkal, potem znow wlozyl do szafki, a nastepnego dnia jak je chcialam ubrac i zastanawialam sie co na nich jest, przyznal sie i jak zwykle rechotał kiedys sie kochalismy i pierdnal, pomyslalam ze to nic takiego, a potem poczulam cos cieplego i mokrego na posladkach, a okazalo sie ze on popuscil kupe i po mnie to pociekło , tlumaczyl sie ze mial rozwolnienie i nie panowal nad zwieraczami bo bylo mu dobrze wyczyscil moja szczoteczka do zebow swoje buty (a byly biale, adidasy), i przyznal sie do tego dopiero gdy umylam po tym zeby przyjechali kiedys do nas moi rodzice, on powyjmowal moje podpaski z kosza i porozkladal je w lazience rozwiniete - na pralce, na zlewie, na szafkach i na sile zabral moich rodzicow do lazienki zeby pokazac - cytat "jakim flejtuchem jest jego ukochana", jak pojechali to myslalam ze on peknie ze smiechu obsikał kiedys klamkę u drzwi łazienki kiedys, byla noc, spalam sobie i zostalam wyrwana ze snu bolem, a on przykryl mi twarz poduszka, usiadl mi na twarzy (!) na tej poduszce, wykrecil rece i zaczal pierdziec wrocił kiedys z niezlej popijawy, a rano gdy ogarnely go mdlosci, wyrzygal sie na mnie, najpierw tlumaczyl ze nie zdążyłby do lazienki, ale potem zaczal rechotac i powiedzial "taka blada byłaś, chcialem zebys byla bardziej kolorowa" jednak i tak go kocham ponad wszystko, ze wszystkimi wadami, bo mieszkamy razem i czasami jest fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NuC -=FACET=-
ROZBIŁY MNIE CO NIEKTÓRE WYPIWIEDZI np. Mój facet zanim przy mnie piernie - pyta czy może. A później mówi: "Ty też sobie walnij z dubeltówki." Sex???? Z tym śmierdzielem? Pod kołdrą gdzie śmierdzi gorzej niz w stajni? Taaak, sex uprawiamy raz w miesiącu, dla odbębnienia obowiązku, przy czym ja z zaciśnietą szczęką błagam zegar by szybciej bił. 8. wkłada rękę w gacie i tez wącha MASAKRA :> .... MACIE PRZEWALONE WAM POWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!!! Dziewczyny z kim Wy się spotykacie? To przerażające, a Wy chyba nienormalne jesteście, że się na to godzicie - bo to jest chore, a Ci kolesie widać mają sadystyczne zapędy i są poważnie upośledzeni emocjonalnie. Miłośc to szacunek do drugiej osoby, a jak możecie mówić, że \"on\" was kocha, skoro pozwala sobie na rzeczy całkowicie odzierające Was z szacunku i Waszej własnej wartości? To jest nienormalne!!! Gdyby mój facet zrobił coś w stylu \"facetto\", to zostałby kaleką do końca życia i w ogóle nie rozumiem jak kobiety mogą na to pozwolić?!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu!!! Dziewczyny z kim Wy się spotykacie? To przerażające, a Wy chyba nienormalne jesteście, że się na to godzicie - bo to jest chore, a Ci kolesie widać mają sadystyczne zapędy i są poważnie upośledzeni emocjonalnie. Miłośc to szacunek do drugiej osoby, a jak możecie mówić, że \"on\" was kocha, skoro pozwala sobie na rzeczy całkowicie odzierające Was z szacunku i Waszej własnej wartości? To jest nienormalne!!! Gdyby mój facet zrobił coś w stylu \"facetto\", to zostałby kaleką do końca życia i w ogóle nie rozumiem jak kobiety mogą na to pozwolić?!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×