Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kleopatra28

Jakie obleśne rzeczy robią wasi faceci?

Polecane posty

Gość Medeuśka
Ojjjj.... za dużo tego czytania ale przeczytałam z 20 stron tego co tu piszecie.. usmialam się jak nie wiem z niektórych rzeczy, ale większość ja i mój facet tez robimy..:D Jesteśmy ze sobą dopiero kilka miesięcy... robimy konkurs kto głośniej pierdnie:) OCZYWIŚCIE ON WYGRYWA< BO JA NIE UMIE PUSZCZAĆ GŁOŚNYCH BĄKÓW ale moja czasem bardziej smierdzą jak jesteśmy w domu to bekamy normalnie przy sobie i jakos się tym nie przejmujemy... mój facet nie wącha skarpetek, ani bielizny wszystko ląduje od razu w koszu Kapie się kilka razy dziennie... rano, po pracy, po każdym seksie(czyli minimum 2 razy) i wieczorem i po kazdej kąpieli zmienia bielizne ;) Raz gdy nie kąpał się cały dzień od rana i wieczorem dopierałam się do jego klejnotów, to powiedział, że nie ma ochoty... za drugi dzień powiedział mi że nie chciał, żebym mu tam grzebała to sie nie kąpał i żebym nie pomyślała, że jest jakimś brudasem... chociaż ja nic od niego nie czułam:) dłubie w nosie.. ale nie wydłubuje z niego w sumie prawie nic.. jest lakiernikiem i nawdycha sie tego świństwa i mu sie osiada w nosie... to co ma z tym robić.. denerwuje mie to jak robi gdzieś przy ludziach, ale to rzadkość.... czasem dla jaj jak gdzieś idziemy puści bąka to go zawsze za to ochrzanie, bo co przy ludziach to przy ludziach.. jak jesteśmy w domu może robić co chce. Kiedyś po seksie analnym wyciskałam sperme i mi małe gówienko wyleciało do wanny to mieliśmy z tego niezły ubaw przez tydzień.. i nieraz jak sobie o tym przypomnimy to się śmiejemy przez pól godziny.. (bo stało się to przy nim) Pewnie razem jeszcze robimy dużo oblesnych rzeczy, ale to jest normalne.. hehe przynajmniej w naszym związku:) KOCHAMY SIE BARDZO I NIE MAMY PRZED SOBĄ RZADNYCH TAJEMNIC nawet takich głupich:D przy znajomych jestesmy kulturalni- to logiczne i wątpie że ktoś z naszych znajomych pomyślałby że takie rzeczy potrafimy robić... zanim z nim byłam nie wiedziałam, że jest taki zwariowany 34 letni facet na świecie :)) potrafimy sie śmiać z każdej głupoty Jesteśmy parą wariatów i dobrze nam z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medeuśka
pfff.. zebyście nie myśleli , że jestem analfabetką... ŻADNYCH się pisze.. wiem o tym.. nie wiem czemy sie przejezyczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Medeuśka
ahhh zpomniałam jeszcze dodać, że jak mu się ułamał przedni ząb, to nie wychodził z domu dopóki mu nie wstawili... za to ma teraz 4 przednie bielutkie ząbki:) w sumie to wszystkie bo wybielił.. chyba:D a zęby myje raz na 2 dni... to mnie wkurza hehehhe chociaż jakoś nie smierdzi mu z buzi.. na szczęśćie:) jeszcze tu wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapczan prosze wysil się bardziej , bo to co do tej pory zaprezętowałeś to jakos mnie nie przekonało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapczan ty chyba w swojej małej główce pomieściłeś wszystką głupote całego świata :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
A moj maz kupil sobie i-droida twierdzil ze go chce skladac a tak na prawde przylapalam go na tym jak wklada sobie i-droida w dupala czy to higieniczne? http://idroid.ath.cx/index.htm to nie jest podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubica
A moj maz pierdzi, smrod nog mnie zabija walcze jak lwica juz lat 20 ja zwracam uwage by poszedl umyc szkity to on mi odpowiada ze musi byc czuc ze facet w domu jest!!!!! brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony
wkładam sobie jebanego i-droida do jebanej dupy a zwieracze robią pfff pfff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony
Jestem sobie dżony, gniją mi balony, pała śmierdzi gnojem... i tak wogóle to jestem pierdolnięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do obserwator koleszko jestem tu po to by sie posmiac i nie komentuje tych tematow tylko czytam ale jakas kurwa niemyta sie podpina pod moj nik tyle na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
Do tapczan Widze że mamy ten sam problem.Ktoś robi sobie z nas niezłe jaja podszywając sie pod nas i wypisując kompletne bzdury.Szkoda tylko że nie ma odwagi napisać czegoś mądrzejszego po własnym nickiem !!!! Obserwator mówił żeby Go olać komisyjnie ale zaczynam tracić cierpliwość :-( Weż tu sie nie wk.....iaj jak jakiś matoł pisze w moim imieniu rzeczy kt órych ja sama nigdy bym nie napisała. Tak wogle to bardzo zeszliśmy z tematu i to nieżle.Powiało trochę nudą.Gdzie sie podziało Wasze poczucie humoru? No chyba że Wasi faceci zeszli na dobrą drogę i zachowują się perfekcyjnie.Niestety to tylko chyba moje płonne nadzieje."Facet się nigdy nie zmienia daje sie poznać z innej strony" to święta prawda !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
Aha - sorki za błędy - "wogle" - może to nerwy przez tego podszywacza ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do sylka-j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do sylka-j ja olewam ten temat niech sie podpinaja tlumany jebane jesli nic od siebie napisac nie daja rady ja sobie tylko czytam i wylewam pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do obserwator nie obrazaj tu pana nie wiem jaka masz glowke i malo mnie to interesi ale sa tu takie osoby lubiace podpinac sie pod kogos nik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
No właśnie, tumanie jeden..! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
do tapczan No właśnie, kretyni. Nie potrafią sami nic powiedzieć to podszywają się pod innych. Tacy ludzie nie powinni odwiedzać takich stron, bo nie dają szans wszystkim zainteresowanym normalnie podyskutować na dany temat. Zastanawiam się czemu mają służyć te durnowate teksty pisane w dodatku pod cudzymi nikami. Przecież to tylko świadczy o ich głupocie i chamstwie. Tak wogóle to chciałam Ci jeszcze powiedzieć, że możesz mnie cmoknąć w pompę, bo tak naprawdę to ja jestem obserwator, NIE!!! Kurwa, zapomniałem - przecież ja tapczan jestem... a może sylka-j??? Ja pierdole, sama już nie wim. A może ja jestem Gilowska??? Nie, niemożliwe - na bank jestem tapczan, ale ten rozkładany z boku... Wogóle to się możecie osrać. :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżony
O kurwa, to już chyba ja mam normalniejsze teksty (chociaż jestem debilem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
do tapczan Cześć tapczan, jak tam twój tapczan, obserwujesz go tak jak dżony??? Pozdrów sylkę-j. Obserwator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socho
Pozdrawienia dla laski co opisuje jak sobie wyciskała sperme z dupy....jesteś najlepsza, tylko coś Ci na łeb spadło chyba. Podziwiam takie związki dwojga poparańców. Szkoda ze nie wiesz co to wstyd Medeuśka czy jak Cie tam zwą. W ogóle mam zwałe z tych tekstów tutaj. Wychodzi na to że laski, przynajmniej te które tu się wypowiadają to niezłe zawszone końskie zwisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyciskanie spermy z odbytu powalilo mnie.obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialo byc oblesnie i jest .Mysle ,ze ludzie jeszcze gorsze rzeczy robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
O tak , tak ... Ja np. zbieram spermę mojego ukochanego i robię sobie maseczki - trochę smierdzi , ale co tam . natura w końcu . Aha - znowu walę z błędami - sorki ale jestem trochę niedouczona - przecież wiem, że nie "wogóle" tylko w ogóle. Poprawię się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tapczan
pierdolcie sie pojeby ten caly pirdolony narod jest pizgniety odcinam sie od tematu nic juz nie pisze tylko wylewam sorki bo nie wszystkich sie tyczy tylko jakiegos debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socho
co za syf...nie wchodze tu więcej bo to jakiś spęd zboczeńców i popierdolonych dzikusów. Wali wam z kapy./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tapczan za bardzo sie wkreciłeś ... ale nie ma sie co przejmować jakimś tłukiem co nam szyki miesza ja nie po to tu przychodze żeby w jakieś potyczki słowne sie wdawać mnie interesuje tylko to jak kobiety odbieraja swoich facetów ;) a jeżeli chodzi o tego popaprańca co sobie nicki nasze bierze to poprostu ja go olewam mniej więcej wiemy co piszemy i jak piszemy więc nie ma sie co przejmować a jak sie podszyje pod któregoś lub pod którąś z nas to poprostu terzeba napisać że to nie ja i nie będzie problemu pozdrawiam was wszystkich :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
No własnie obserwator - świeta prawda - to powyżej to nie ja .... mnie sperma brzydzi .... ble .... a mój facet tylko swoje skarpery wącha - okropieństwo, babę też czasmai pozre , ale udaję, ze tego nie widze. W końcu ja też tak robię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetka
Wzór faceta tłuste, długie włosy - w ogóle uważam jakiekolwiek długie włosy za kompletnie niemęskie, -włosy z kilogramem żelu,/ tłuszczu własnego/ -biżuteria -uszy kolczyki itp -brudne nieprane spodnie -brudne, przepocone ubrania, -brudne buty, -T-shirty lub swetry wciągnięte w spodnie, -brudne i długie paznokcie, a szczególnie hodowanie jednego paznokcia -zaniedbane stopy - aż strach ilu facetów ignoruje wygląd własnych stóp! /narośl/ -wielki "mięsień piwny", od picia piwa/ -włosy wystające z uszu i nosa, - nie zmieniana bielizna - nie czyszczone marynarki latami - nie dbanie o zęby żółte dziurawe -TAK Brzydki oddech że zabije na metr /!!!!!!!!!kumulacja piwa, papierosów i czosku!!!!!!!!!!!!!!/ - oraz sypiący się z głowy łupież - pierdzenie gdzie popadnie /przecież mozna iść do toalety/ - dłubanie w nosie a szczególnie w samochodzie - rozwalanie skarpetek [po całym domu Cudowne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka-j
Cudowne - poprosze o takiego 👄forewer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opierdziana Ofelia
10 przykazan mojego faceta 1) Wyciska pryscze na prawo i lewo, zolte kropelki tryskaja w najlepszym wypadku na lustra a tak scisle rzecz biorac nie da sie ich lotu matematcznie okreslic... 2)Pobija wlasne rekordy w pierdzeniu, to sport a sport = zdrowie 3) fetyszyzm skarpetkowy... tj wyciera czlonka w skarpetki 4)jest bardzo sprawny w obgryzaniu paznokci u nog 5)nosi te same ubrania i od czasu do czasu perfumuje je moimi perfumami (raz byl to odswiezacz toaletowy) albo jak wyraznie: czarne na bialym to przeciera chusteczkami nawilzajacymi 6) raz chcial sobie ogolic nozki i zapchal golarke 7) nie myje rak po ubikacji, bo rzekomo anatomicznie nie brudzi sie przy tym 8) potrafi uzywac tych samych naczyn co kot 9) wytarl kiedys kibel gabka do mycia naczyn, umyl gabke i potem myl nia naczynia 10)nie myje za czesto zebow gdyz uwaza ze to dzieki temu wlasnie nie ma prochnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×