Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

_załamana_ może to jakaś zakochana pacjentka ............................................... Nic lepszego juz nie potrafiłaś napisać ? Dziewczyno nie przyszło Ci do głowy ,ze ktoś doradził lekarza ,bo chciał komuś pomóc ? Wszystkie zakochane piszą pozytywne komentarze na jego znany lekarz ? .Wystarczy sie czasami zastanowić co sie pisze :) Na tym Forum juz i tak sie nikt nie udziela ,ale tego też pewnie nie zauważylaś ,ze piszą do z sobą tylko dwie osoby . k4t4rink4a z tego co pamiętam dziekowała mi za rady .Teraz na mnie pluje tak to jest z ludzmi .Pózniej sie dziwi ,ze los sie na niej mści . Nie masz ochoty to nie korzystaj z polecenia jednego z lepszych specjalistów .Nie trzeba szukać daleko ,wystarczy wejść na forum hpv aby sie zorientować jak wielu osobom pomógl .Jednak proszę nie pisz głupot !!!! ,bo ktoś komu może dobry lekarz pomóc ,nie pojedzie do niego ,bo takie gwiazdy go wyśmiewają .Zostałyście tutaj same ,straszcie sie nawzajem ,ale nie odradzajcie czegoś co może komuś pomóc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _załamana_
biala12 słuchaj po pierwsze nie mam ochoty na kłótnie więc odpuść. Po drugie jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się nie podniecaj. Sprawdziłam tego Twojego dr napisałam że ma pozytywne opinie czy napisałam że jest złym lekarzem, czy go komuś odradzam? NIE. Po prostu jestem umówiona również do dobrego dr który również ma same pozytywne opinie dlatego nie zmieniam. Zresztą nie będę się Tobie tłumaczyć. Zresztą jeszcze złośliwy los sprawiłby że u dr M spotkałabym Ciebie ...nie będę ryzykować. Co do ilości osób na forum mi dwie tak miłe koleżanki wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_załamana_,nie mam najmniejszego zamiaru sie z Tobą kłócić .Spodziewałam sie agresora z Twojej strony ,bo na przepraszam to wiesz mi nie liczyłam :) Wiec jeszcze raz powtarzam żarty o zakochanych pacjentkach są mało smaczne i dla osoby która szuka pomocy na takim forum na pewno nie zabawne . Leczysz możesz sie u kogo Ci sie podoba to napewno nie moja sprawa .Natomiast nie smaczne żarty to sobie daruj następnym razem ,bo tylko robisz z siebie błazna i jeszcze komuś szkodzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _załamana_
Liczyłaś na przepraszam??? :D aleś mnie rozbawiłaś :D Wiesz jak ktoś normalny przeczyta moje wypowiedzi- powtórzę raz jeszcze normalny -to nie dostrzeże nic złego bo i nic złego nie miałam na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow biala!! kur....sier....aj na watek z klykcinami!! tam tez juz maja cie dosc-ty zgorzkniala stara panno! wymadrzaj sie gdzie indziej! te klykniny to masz nie tylko na psi,cie ale i juz na mozgu!!! trzeba bylo sie nie lochac to bys ich nie miala! a wy dziewczyny sie nia nie przejmujcie-wszedzie robi zawieje na watkach.strasznie rozumy pozjadala! siedzisz na watku z klykcinami to tam siedz i sie nie wychylaj!!! a tu dziewczyn jest mniej bo sa wyleczone-ty padlino!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i zycze ci z calego serca zebys przeszla to samo co one! wtedy bys stulila pysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4t4rink4
"k4t4rink4a z tego co pamiętam dziekowała mi za rady .Teraz na mnie pluje tak to jest z ludzmi .Pózniej sie dziwi ,ze los sie na niej mści". Biała czy uważasz, że napisanie, że dla mnie jest podejrzane, że tak strasznie reklamujesz tego dr to jest opluwanie? Ty go już nie reklamujesz, Ty go wręcz narzucasz!!! A to działa w odwrotną stronę. Owszem, wszystkie rady zawsze się przydają, ale nie muszę z nich korzystać. Z początku próbowałam być dla Ciebie miła, ale jak ktoś coś napisze nie po Twojej myśli to wybuchasz agresją i wyzywasz Dziewczyny, które Ci nie ubliżyły. Tu pokazałaś swoją kulturę. I tym jesteś dla mnie spalona. A tak a pro po nie uważam, jakoby los się na mnie mścił, miewam się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dajcie spokoj KATARINKO,ZALAMANA,-nie znizajmy sie do poziomu owej bialej...szkoda nerwow.widzicie ze nas podczytuje i jedzie zaraz z jadaczka? Nie rozumiem tylko-nie jej problem wiec po co sie udziela??? I ty ,,kochana,,sobie uwazaj zeby ciebie ten los nie pokaral! po drugie wydajesz mi sie biedna,zakompleksiona osoba-samotna,bez jakiegos zamilowania,bez hobby,bez pracy,bez rodziny....siedzisz po calych dniach na kafeterii i sie wyzywasz. GOSCIU powyzej-masz u mnie plusa jak stad do Pekinu!:) a wpiernicza sie nie tylko tutaj-ale i na cyto 3 tez... I takich ludzi jak ty to ja wcagam nosem a tylkiem wypuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4t4rink4
Załamana, myślę że do końca medycyna nie odkryła wszystkiego o HPV. Nadal jest wiele niewiadomych. Czytałam wiele historii par, gdzie oboje byli dla siebie pierwszymi a wykryto HPV. Znam te uczucie zawieszenia, czekania.... Już by się chciało coś wiedzieć, a jak nie @ to czekanie na wyniki.... Najlepiej starać się o tym nie myśleć, znaleźć jakieś zajęcie albo myśleć po prostu pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZALAMANA nie-hpv nie zarazisz sie tylko przez kontakty seksualne..Mozesz zarazic sie od recznika innej osoby,sauny,solaria,baseny,kibelki...Pytalam sie troche o tym wirusie i wlasnie to mi powiedzial.Stwierdzil tez ze tego wirusa ma wieksza plowe populacji-tylko ze u jednych on sobie siedzi cicho a u drugich daje znac bo np maja slaba odp***osc itd.. dobra-biore sie do pracy:) a! dzis mam wizyte,dam znac juz samym wieczorem,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4t4rink4
Stonka trzymam kciuki za dobre wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biala ty jestes naprawde stuknieta!!! nie mam ochoty sie ukrywac ty kretynko! jestem na to za stara gowniaro jedna! do roboty sie wez,dziecko se zrob a nie bedzie sie wyzywac-ty biedna kobiecino bez zajecia,bez perspektyw w zyciu.widac ze nie jestes szczsliwa-nie masz dla kogo zyc..nooo trzech partnerow(jak nie wiecej)-i ucieka bos nie do zycia! biedne takie istoty.kurcze szkoda ze nie wiem gdzie mieszkasz-przyjechalabym do ciebie z moim mezem,zobaczyla bys czy nasz zwiazek jest w rozsypce.... Biedna kobiecino,gowniaro-jeszcz raz ci pisze-takie jak ty to wciagam nosem a du,pa wypuszczam! zgorzknala istoto. a swoaj droga ten kot to pisze i mowisz ze to ja to popieram go w 100% Najwidoczniej nie tylko ja cie nie lubie..... no i watek padl-nie ma sensu tu pisac.ciesz sie ze rozpiepszylas nastepny watek. I powiem ci ze moglamym sie dowiedziec ktos ty,znac twoj ip kompa bo w tym pracuje ale po prostu mi sie nie chce...bo widze zaniedbana,brzydka osobe z kompleksami.Zyj sobie w swoim zawistnym swiecie.a jesli jeszcze bedziesz fikac to ja cie ustawie do pionu. Zegnam i kis sie we wlasnym soku-powalona zawistna babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARINO i u mnie ok,za pol roku cyto a za 2 miechy mozemy znow sie starac o drugie bobo. I ja stad spierdzielam-jestem za powazna osoba aby wdawac sie w nedouczona,nie majacoa nic w zyciu-zadnych celow,planow biala. ale moge ja zalatwic...bez mydla.ciekawe jakby spiewala ....ZEEGNAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _załamana_
Dziewczyny widzę że tu nie ma sensu pisać. Mam prośbę czy w razie pytań będę się mogła jakoś z Wami skontaktować? założyłam sobie na szybko konto więc gdybyscie chciały się odezwać do mnie to- zalamana351@interia.pl Stonka1234 gratuluję :) to teraz trzymam kciuki za pomyślne starania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4t4rink4
Biała czemu Ty jeszcze piszesz na tym forum? Nikt nie chce, żebyś tu pisała, bo rozwalasz wszystkie fora po kolei i już niejeden człowiek się na Tobie poznał.... Jak już ktoś napisał Tobie niepotrzebny ginekolog tylko psychiatra !!! Stonka życzę powodzenia i samych dobrych wyników :) Kończę pisać, bo nie chcę, żeby mnie taka Biała podczytywała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o o o jaka pikna tragedyja ech! ej ty biala a ciebie to jeszcze nie zezarly te kalarepy,kalafiory?? hahahahah widze ze juz ci atakuja wieksza czesc kory mozgowej ktora i tak masz zmasakrowana he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ja to nie stonkeczka czy inna pierdoneczka tylko twoja ,,kolezanka,, z innego watku. pamietasz jak i mnie sie odgrazalas,jaka bylas bitna zeby z toba nie zaczynac bos ty taka grozna? tez bylam innego zdania. a sie tak ciebie boje ze az sie sfajdalam w majty hahhahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas ty mundro to swiat nie widzial-nadrabiaj chociaz tutaj bo w zyciu codziennym kazdy omija ciebie i twoja glupote szerokim lukiem.a-dobra jestes w radach jak rozsiewac po swiece brokuly puszczajac sie na prawo i lewo. brokul-czytaj klykciny,pomysl o innych kobietach ktore moga sie slizgac po tobie bleh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje twoim facetom bo ja bym cie nie ruszyla kijem przez szmate he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonka1234,tchórzu nawet nie masz odwagi pisać pod swoim nickiem .Słaba jesteś :) .Z tego co pamiętam to ja z nikim poza toba spięć tutaj nie miałam w przeciwieństwie do Ciebie i nie odpuszczę ,będę tutaj zaglądać i twoje głupoty komentować aby dziewczyny przez Twoje rady nie zrobiły sobie krzywdy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _załamana_
biala weź już wyluzuj przyszłam tu poszukać porady a przez Ciebie nie mam nawet z kim porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FiFi Lanstrumph
Hej, co się tutaj dzieje muszę napisać że wiele osób poczytuje co u innych użytkowniczek, ale w związku z tym że zgadzamy się z nimi to nie piszemy już tego a tylko sprawdzamy co jakiś czas i trzymamy kciuki za "nowe" ta skarbnica wiedzy jest już tak duża, że czasem nie trzeba doradzać wystarczy że ktoś poczyta to forum. Biała spoko pieniaczko, czytamy czytamy. Pamiętacie mnie dziewczyny? U mnie dysplazja cofnęła się sama po wycinkach. Cały czas się kontroluję, częściej niż trzeba i zawsze gr. I lub II. Mam świetną ginekolog która ma specjalizacje cytolog i położnik, sama mi sprawdza cytologię osobno z kanału i z tarczy szyjki. Wiecie co, całe szczęście że nie musiałam mieć tej konizacji, jestem w ciąży 10 tc :-) przy pierwszym USG okazało się że mam szyjkę o połowę krótszą niż w pierwszej ciąży. Czyli gdybym tę konizację miała to może miałabym za krótką szyjkę żeby w ogóle donosić ciążę. Trzymcie za mnie kciuki, bo wciąż z tyłu głowy mam stracha czy to aby na pewno nie wyjdzie kiedyś. W ciążę planowałam zajść trochę później, ale po tych wydarzeniach z szyjką stwierdziłam że nie będę dłużej czekać, mąż bardzo chciał drugie dziecko i tak sobie zaszłam w pierwszym cyklu. Tylko ta moja krótka szyjka już niepokoi gin. A w pierwszej ciąży miałam bardzo długą twardą szyjkę która nie chciała się rozwierać tak trzymała formę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka 81
Witam wszystkich ,pamiętacie mnie ? Kiedyś udzielałam sie na tym forum .Przykro mi to pisać ale uważam ,że Biala12 ma rację.Dziewczynki nie martwicie sie do raka w naszym przypadku jeszcze daleko . Życzę wszystkim powrotu do zdrowia . pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi że tobie jest przykro. A z czym ona ma rację bo nie rozumiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara15
Witam ,ja mam cytologie 3-4 jestem po pobraniu wycinków i czekam na wyniki histopatologiczne,wierze ze będzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badumhaha
hahhahhahh gosciu powyzej-dobre dobre:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam cytologie iii juz jestem po kolposkopi czekam na wyniki ale czuje ze bedzie operacja nie jestes sama pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×