Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

co do pon. mam koszulke.. o f.ck it is Monday ;) i taka mordka troche sfrustowana ;) uciekam na zakupy ;) milej pracy Karolinka ;) wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
co do koszulek to przed wyjazdem zamówiłam mojemu Szczesciu koszulke z nadrukiem na plecach MYSIO PYSIO i mam zamiar mu ja wysłac do tej cholernej Afryki jak tylko dojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż wychowany w domku z ogródkiem jest przyzwyczajony do psów podwórkowych dużych gabarytów...ale jak się z nim droczę to straszę, że kupię sobie pieska typu Ratlerek :-) miłego dnia dla wszystkich- dobrze że poniedziałek minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koszulka, nie ma co :D zdradz, w jakim to zakatku misio bedzie siedział :P kurde, Afryka to mi sie kojarzy z taka wogole oryginalnoscia, drapieznoscia, dzikimi zwierzakami i wogole szok :P zazdroszcze mu tego, co moze zobaczyc :) mam nadzieje,ze wroci szybko do swojej ukochanej :) czy mozemy zlozyc zamowienie na skore z tygrysa i jakies naszyjniki :P hihihih. dobra, lece do sklepu, jak zwykle problem, zeby wyjsc z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
matko, tylko nie ratlerki, cos paskudnego, chociaz nie chce tu nikogo obrazic, moze mamy tu jakąś wielbicielke tego dziwnego gatunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
ale wtopa :) to nie Afryka tylko Azja Środkowa, nie wiem co mi sie z tą Afryka zafiksowało, pewnie dlatego, ze bylismy na urlopie w Egipcie i jakoś sobie ubzdurałam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya1311
Dorka - życzę Ci żeby Twój stan przejściowy (bezdzietność) szybko się skończył ;) - sobie prawdę mówiąc też tego życzę :P tylko... na razie jestem na etapie oswajania mego pana z tą myślą, ale myślę że będzie ok ;) no a poza tym muszę się najpierw podleczyć pewnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
tak mowicie o tych dzieciach, ze i mi sie zachcialo :) luby wróci w listopadzie i bede Go męczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya1311
no przede mną ciężkie zadanie - najpierw musimy znaleźć sensowne rozwiązanie żebyśmy mogli zamieszkać razem (a to nie będzie takie proste) a później.... no cóż... myslę że za produkcję potomka się weźmiemy :D o raju - mam taką nadzieję, i mam nadzieję że nic nie zniszczy moich planów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, pała z geografii :P i tyle :P Loloinka, osz ty :P widze,ze bedzie wysyp forumowych dzieci za jakis czas, a oby oby ;) Ja bylam na poczcie, ale otwarta od 13.30 dopiero, stragan z owocami- zamkniety. kupilam sobie sliwki i nektarynki i dan mleko :D Poloze sie chyba i poczytam ksiazke, bo mnie cos brzuch boli. Z moim W. rozmawialismy o dziecku w lutym i w moje urodziny zrobil mi niespodzianke ;) i od tamtej pory nie stosujemy zadnych zabezpieczen. wczesniej tez nie stosowane byly w sumie ;) no ale inne bylo zakonczenie ;) ciekawe jak tam Mala, pewnie lezy w szpitalu :( ciekawe, kiedy wpadnie na forum. MaLa jestesmy z toba!!! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na rfm teraz ladna piosenka leci, nie znam wykonawcy :) FEEL mi sie podoba- pokac na co cie stać! :) wogole przypomnial mi sie cytat- Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.. :) wiadomo,ze w zyciu roznie bywa, ale co nas nie zabije, to nas wzmocni. Czlowiek jest bardzo silny, i czesto w trudzie i znoju, dopiero sie o tym przekonuje. Mam nadzieje,ze nam nie zabraknie tej siły :) wewnętrznej i tej siły- ktora czerpiemy z forum :) z zyczliwosci i serdecznosci naszego babskiego zgromadzenia szyjek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
tez chce pooglądać vive, a siedze w pracy i jest mi wsciekle zimno, nienawidze klimatyzacji !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, zaraz mam dobre poczucie humoru :P przyznam, ze dzis ogarnia mnie troche głupawka. ;) na razie, dzieki wizytom na forum,oddalilam od siebie mysli, co dalej bedzie. Stało sie to dlatego, ze uwazam, ze wszystko dobrze sie skonczy. Widze,ze duzo dziewczyn tu pisze i jakos sobie radzą, dlatego ja tez musze. Zawsze byłam silną osobą i teraz tez nie zamierzam sie poddac, owszem w gorszym dniu przeraza mnie to i mam swiadomosc, ze po kolposkopii moga byc rozne scenariusze. Jednak, jesli bedzie mi zle, to wejde tutaj i mi pomozecie, pocieszycie :) i bedzie lepiej. Feel- czyzby, jak Aniola głos- ? :) to chyba jest czarno-białe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
głupawkowy dzień ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło w ciul, po nudnym poniedziałku głupawkowy dzien :P Eisha, wez tam nastaw slonce na jakas 10 u siebie w Bydgoszczyna sobotę , bede jechac czerwoną alfą romeo :D takze, wiesz :P moze cie nawiedze :P hihih. Wczoraj bylo w Archiwum X- :) ja to bym poszla na tą komedie rysunkowa Wallie :D o tym robocie, smieszne to jest :P ale trzeba oszczedzac na wyjazd nad morze, na sam gaz pojdzie ponad 250zł w dwie strony :O zakupy robimy w Lodzi na miejscu, takze bedzie chociaz taka oszczednosc ( bierzemy lodowke- jedzenie, slodycze, picie itp ) Kurde, juz bym chetnie zeżarla kukurydze prazona :D mniaaaaaaaaaaaaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Josin z Bazin tralalala, hop bec tralala, :D sialaa, cale forum spiewa z nami :D lalalalaal :O ps.no koment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ładnie- Eisha robi za prezenterke VIVY, Loloinka- za geografkę :D a ja za laske Mroczka. kobitki, co dzis poczytaja posty od rana, to padna ;) przed czytaniem forum dzis, skonsultuj sie z lekarzem albo farmaceutą :D głupawka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, leze i kwicze, ze tak to ujme :P Mam krotsze wlosy :] zresztą napisz do mnie na maila wyswietla sie :) ide czytac ksiazke, cale zycie z wariatami :P hihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest, jak sie klepka odkleja:P na ktora kobito idziesz do tego lekarza? :) dowiedz sie tam o wszystko :) i mam nadzieje,ze bedzie dobrze :) musisz zdac relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
dzięki dzięki, ale tego lovelasa Enrique tez lubie, jakos tak rozczulająco na mnie dziala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu sie dzieje od rana, szok szok, szok! ide czytac ksiazke, zajrze do was potem, wariatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha, napisz do mnie kochana :) odezwe sie do ciebei, to podesle ci fotki :) bedzie wymiana :) ide czytac ksiazke Koontza- Nieznajomi- on pisze horrory ;) moj W. jest przerazony tempem mojego czytania, ksiazke co ma 400 stron czytam w 2-3 dni :) hihi. buziaki, dla tych co nas dzis odwiedza jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Łodzi :D no leże i kwicze, jak czytam twoje teksty :P co lol z ciebie, i to w twoim wieku :P dobrze, trzeba miec cos z dziecka całe zycie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zes mnie dobiła, azymut- ok,ale scałkowanie- o co kaman ?:P ty bedziesz sie szykowac 3 godziny, a co to rewia mody :P czy co :P ło matko swinta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
nie bój , musi byc dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny, ale mnie brzuch boli, nospa nie zadzialala :/ dodatkowo troche jestem glodna i nie wiem,co bym tu zjadla. mam chec na cos ostrego, jakies chipsy paprykowe czy cos :( czytanie mi nie idzie- przez ten bol brzucha. pokwicze troche, to moze mi przejdzie :P zdaj relacje z wizyty u gina :) ja po 16 spadam do mojego W. buziaki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
ja tez głodna jestem nieziemsko, na chipsy mialam ochote w niedziele, pozniej mi przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie leze i ogladam troche tv :) widze,ze dzis Loloinka, Eisha i ja szalejemy na forum ;) po 16 jade do mojego W, zjemy u niego obiadek i sobie potem jakos czas zorganizujemy :D jego starzy gdzies tam jada i trzeba domu pilnowac :/ meczy mnie ten ból brzucha, bez sensu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya1311
jeszcze tylko 1,15 h i spadam do domku - nie chce mi się siedzieć dzisiaj w pracy :) no no dziewuszki - pełne szaleństwo dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze czas na odpoczynek :) juz mnie mniej boli :> ale i tak pocierpie dwa dni, moj W. przyjedzie po mnie po 16,bo zanim bym dojechala do niego, to by zeszlo ponad 40 minut, tramwajem :/ niestety po 16 to sie tak jedzie po Łodzi, naszym regionalnym tramwajem :D ciekawe, kto tu do nas jeszcze dzis zajrzy.i co tam u pani Basi. Iskierka pewnie wypoczywa nad morzem i dobrze :) buziaczki kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×