Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość loloinka
rori, moje gg 4069007 :) napisz coś o niej i namiary na nią, odbiore jak wrócę z pracy, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya1311
annie83 dzięki Słońce za dobre słowo ;) powiem Wam kobietki, że od kiedy tu jestem czuję się dużo lepiej - dzięki Wam nie czuję się w tym wszystkim taka osamotniona - mam przyjaciółki ale one (choć się bardzo starają) to i tak nie rozumieją, bo same nie miały takich problemów.. a dzięki Wam - to nawet mój "osiołek" kochany tak nie irytuje :D buziaki dla Was wszystkich :* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anya, tak sobie mysle, ze w zwiazku trzeba o wszystkim rozmawiać. Czasem to jest trudne, ja postanowilam pow. chlopakowi odnosnie zachowania jego rodzicow, powiem, ze troche sie wkurzył na mnie i nie podobalo mu sie zbytnio rozmawianie na ten temat... :/ ludzie niby powinni byc szczerzy, ale nie wiem sama czy szczerosc zawsze poplaca? powiedzialas o swoich problemach i co? jak facet reaguje? unika cie? :/ bez sensu, jak dla mnie. Znowu jak pisala Iskierka, ktora teraz pewnie sobie wypoczywa nad morzem :) - faceci tego nie rozumieja do konca... :( a szkoda. Ja powiedzialam,ze mi wyszla 3 grupa i ze bedzie kolposkopia i juz tyle... co mialam powiedziec? tak by nie zrozumial w pelni, jakbym tego chciala, ta porcja juz go zmartwiła :/ eh. dobrze,ze jestescie:) ciekawe jak tam Mała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, generalnie mówią, że do 2 tygodni czeka się na wyniki biopsji. Mi w szpitalu powiedzieli, że do 10 dni się czeka, więc chyba zależy to od miejsca wykonywania. Ginekolog powiedziała, że ona nie przyspieszy niektórych rzeczy, bo one muszą swoje przejść, więc może faktycznie muszą coś wyhodowac ;-) Ale powiem Wam, że ja miałam wynik po 5 dniach!!! Więc da się... i wcale 2 tyg. do tego nie potrzebują, ale muszą sie jakoś zabiezpieczyć przed ew. opóźnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
właśnie, Mała dziś żegna się z tym paskudztwem i juz jest zdrowsza niz wczoraj wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholendziorek, takie tu tempo, ze nadazyc nie mozna :P hihih. naprawde forum jest wyjatkowe. Kobiety sie rozumieja,bo w koncu podobne rzeczy przezywamy. zrobilam sobie cafe latte :) mniam. Loloinka odezwe sie do ciebie na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anya1311
Rori - dzięki za info ;) Dorka - powiem tak - figle mi w głowie bo ostatnio nie za dużo ich było :P :D Annie - masz racje w związku trzeba o wszystkim rozmawiać, ale nie chcę go przeładować informacjami które są dla niego za trudne - w końcu to tylko facet ;) poczekam spokojnie aż sam się zapyta o więcej - raz już sie zapytał - więc kto wie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam kochane :) wpadne jeszcze potem na chwile, ide robic obiadek :) a potem do pracy na chwile ;) i juz kolejny dzien za nami :) zycze milego popoludnia i troche sloneczka ;) i nie piszta za duzo ;P gaduły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
ok Annie, odzywaj sie :) coś mi się wydaje, ze jestemy rówieśniczkami :) tak czytam o Waszych relacjach z teściami i stwierdzam, ze moja teściowa jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loloinka, ja jestem rocznik 83, Fantazja tez, a ty ?:) mi sie wydaje, ze starsza jestes, z tego co piszesz :P hihi. fajnie,ze masz tesciowa w porzadku :) napisalam ci na gg wiadomosc :D bedziesz miala moj numer :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
zdecydowanie 83 tak jak i Wy :) to przez tą moją depresję tak "dorośle" piszę. kurde, wiecie co, jak oni sa przy nas to wkurzaja, i ma sie ochote wysłać ich na księżyc. a jak ich nie ma to jest tak zle i smutno...i do tego ta świadomosc, ze zobacze go za ponad 3mc, ech, malo fajna. ale przynajmniej wiem, jak bardzo mocno go kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loloinka - zostawiłam Ci wiadomość na gg. Kobietki, lecę i ja, co prawda dzisiaj jeszcze mam wolne, ale muszę ogrnąć chałupę zanim mąż wróci. haha. Jutro już do pracy.. :-( a ta pogoda dobija mnie podwójnie. Co do teściowych to się nie martwcie, zawsze można mieć gorzej. Mojej siostry teściowa nie przyjechała na ślub własnego syna, bo nie czuła się dostatecznie zaproszona... Oczywiście w jej mniemaniu.. Ech, dzięki Wam chyba też docenie to co mam. Moja teściowa na szczęście jest kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka, myslalam ze masz ok 30 :D no serio :P hihih. to cie pewnie rozsmiesze ;) eh, z facetami to nigdy nie wiadomo :P Mam nadzieje,ze twoj dał ci znac, ze juz dojechał i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale się rozpisałyście, no nie mogę! wchodzę na pocztę i nie wierzę - ponad 70 wiadomości! W piątek byłam u gina i cytologii mi nie zrobi na razie bo miałam leczoną nadżerkę solcogynem i wyjdą głupoty. dopiero za 2-3 miesiące. Jeszcze dzwonił się skonsultować do swojego kolegi - DR RAJTARA!!!!! Ja byłam kilka miesięcy temu na kolposkopii u niego i mnie zmartwiłyście trochę! Ale dupa z tym! Przepraszam mam dziś zły humor - wczoraj się rozstałam z facetem ale staram się być twarda. Buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazja, dawaj namiary na tego niedobrego pana :> zaraz go reka sprawiedliwosci dosiegnie.. :> eh, a my tu od rana w nastrojach takich sobie ;) marudamy, piszemy rozne rzeczy ;) mam nadzieje,ze ten chlopak to pajac i nie byl ciebie wart! wrrrr! od razu mi sie przypominaja studia, jak mnie chlopak po 3 !! latach wykiwał!! :{ ale to dluga historia. 2 tygodnie przed obrona pracy licencj. mi pomachal na do widzenia! :> by go czort, niech sie w piekle smazy :P nie smutaj sie kochana :) bedzie dobrze :* wiem co mowie. a w razie co jestesmy - my psycholozki z cytologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
wiecie co, ja mysle, ze ten Rajtar to nie jest najgorszy, przynajmniej w moim przypadku. probował farmakologicznie, nie wyszlo wiec przeszlismy do bardziej "twardych" metod :) moze jako cytolog sie nie sprawdza, ale na szczescie on nie robi tej cytologii tylko ja pobiera. moje Szczęscie napisało, ze wyladował i, ze mam sie nie martwic.ale jak tu sie nie martwic jak on w dalekiej Afryce jest. no troszkę lat mi dodałaś moja droga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki annie83 :) i tak się odezwie do mnie (czuję to) ale mam to gdzieś, już nie mam siły do niego! "Psycholożki z cytologii" hehe a ja studiuję psychologię :) Ale dziwny dziś dzień... od rana jestem taka jakaś nijaka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego Rajtara miło wspominam ale on tylko mi kolposkopie robił i wyszło ok, żadnych zmian nie widać i nie trzeba było wycinków pobierać. Potem miałam cytologię i grupę pierwszą ale wiadomo jak to teraz będzie, za te 2-3 miesiące jak będę mogła zrobić cytologię. Wrrrr.... :-] Już się martwię! Chodzi któraś z Was do dr Łasiewickiego? Pytam warszawianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
no daleko daleko daleko. powiedział, ze sie przyzwyczaję, że przy następnym wyjeździe juz bedzie lepiej...juz to widze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
to troche dziksza Afryka, mysle, ze by mnie nie zabrał ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ci słonia kupi w prezencie :P Afryka, dzika i nieodkryta, safari wow :D musisz sie do niego wybrac;) w dzisiejszych czasach fakt , mozna dzwonic, i sie kontaktowac na wiele sposobow. ja zaczelam obiadek robic, makaron i warzywka plus sosik :) ogladam na tvp1 relacje z pogrzebu Geremka, ta tłumaczka takie robi rażące błędyjezykowe, ze szok :O zboczenie zawodowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
nie chce słonia, chce jego :) na słoniu ;) na 3-4 mc. niestety :( a ja jeszcze godzina w pracy i do domu, jakże cudownie :) mam dziś ochotę na piwko, Annie wpadaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka 22
do Basi_44 coś dziewczyny nie chcą mi odpowiedziec na dręczące mnie pytania które wczesniej zadałam dlatego zwracam sie do Ciebie ponieważ zauważyłam ,że jestes"Skarbnicą wiedzy" i na pewno mi odpowiesz a mi tak samej z tym źle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
Edytka a o co pytalas, bo jakoś się zamotałam w tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnęłam szybko chałupę, nawet coś do zjedzenia sobie zrobiłam i wróciłam. Głowa mnie boli jakoś i nie mam na nic siły, ale to pewnie przez tą pogodę. W warszawie trochę słonko zaczyna świecić :-) Hm. to ja się przedstawię - jestem Ania, mam 26 lat, niedługo minie rok odkąd jestem mężatką... Podobnie jak niektóre z Was pragnę dziecka, dlatego też na początku tego roku poszłam na profilaktyczne badania i wtedy okazało się, że 3 gr. i CIN1. no a teraz prawdopodobnie jeszcze hpv, ale muszę zapytać o to mojego lekarza, bo wyniku biopsji nie widziałam. Może będę mogła niedługo zacząć starania dzidzie :-) :-) :-) Dziękuję za uwagę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytka - konizację powinno robić się po okresie, żeby dać możliwość szyjce wydobrzeć do czasu pojawienia się okresu. Nie wiem czemu lekarz o to nie zapytał... Ale może jeszcze dziewczyny się wypowiedzą które miały ją robioną, ja nie doświadczyłam konizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same Anie na forum :p powiem wam, ze jak sie napisze tych stron tak duzo, to potem nie wiadomo co z kim i jak :P za duzo wiadomosci na raz. Basia i Iskierka, to na pewno skarbnice wiedzy ;) Edytka, napisz o co chcialas zapytac, na pewno ktos bedzie wiedział, czasem w tych postach to gina wiadomosci, ;) za duzo plotkujemy ;) jak to ktoras pisala- Fantazja- 70 wiadomosci po weekendzie, wez to czlowieku ogarnij teraz :P co ktora marudała :P obiad sie gotuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
własnie, słonko nad Warszawa :) na Żeraniu to sie nawet ciepło zrobiło :) to ja tez sie przedstawie :) Karolina jestem i lat mam prawie 25 :) badania robiłam w połowie lutego, chciałam zacząc brać tabletki a tu proszę, 3 gr. CIN1. za rowno tydzień mam biopsje a później sie okaże, mam nadzieje, że wymrożą paskude i bedzie juz dobrze. a, z Warszawy jestem, ale to juz pewnie zauwazyłyście. męża nie posiadam, jeszcze, ale od 13 czerwca jestem dumną narzeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×