Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewiczek

cytologia -grupa 3 lub gorzej?

Polecane posty

Gość loloinka
rori gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rOri gratuluję, cieszę się. Cieknie Ci ślinka? Ja byłam tydzień temu u sadysty i poprosiłam znieczulenie i nawet mi się podobało jak działało hehe podobało mi się to uczucie. Dziś byłam ale nie wzięłam znieczulenia i nic nie bolało :) a tak się bałam kiedyś dentysty :) Zaraz wyślę Ci zdjątko i czekam na Twoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :-) :-) Wierzę, że każda z nas napiszę niedługo na forum, że jest zupełnie zdrowa!!! Bardzo bardzo Wam, jak i sobie tego życzę! Normalnie kocham moją ginekolog! Ale ona sama powiedziała, że traktuje mnie jak swoje dziecko, więc jak tu mamy nie kochać ;-) hahaha Supeeer, czekam na fotki, też coś wyślę zaraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1980
Hej hej rOri fajnie że masz świetne wyniki,jeśli miałaś cin1 i biopsja nic nie wykazała to może i ja tak mam.A kiedy robiłaś cytologię że ci cin wyszedł.A hpv test miałaś robiony? bo ja już się całkiem pogubiłam co kto ma bo jest tego bardzo dużo i niewiem już teraz prawie nic bo tak mi się pomieszało.Mi wyszedł cin 1 w cytologi ,wycinków pobieranych nie miałam gdyż lekarz po kolposkopi stwierdził iż nie potrzeba,test na hpv wyszedł mi ujemny więc ja już sama nieiwem czy go mam czy nie skoro cin 1 mam.Loloinka jesteś?czy już śpisz?:( mi się coś Kinia budzi coś ją choróbsko pobiera i aż sie boję żeby ją na dobre nie wzięło :(biedulcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1980
hehe coś nas tu coraz więcej się pojawia a jeszcze godzinkę temu był przestój.No rzeczywiście wciąga to forum nie powiem aż się boję że za parę dni nie odejdę od kompika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
jeszcze jestem, czekam na mojego przyszłego małżonka, moze sie łaskawie zjawi, a jak nie to ide spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fantazja - ale laska z Ciebie! no no!!!! :-) :-) Młodziutko wyglądasz... przypomnij mi ile masz lat kochana??? Swoje zdjęcia już Ci wysłałam... Aktualnie mam ciemne włosy, zmieniłam niedawno, bo całe życie byłam blondynką a chciałam odmiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1980
Hej dziewczyny a może mi któraś pokaże jak wygląda bo jeśli wszystkie mamy sie poznać to wszystkie:) ciekawe która będzie 1 hehe rajmundaneta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rori22@o2.pl mam prawie 25 lat :) już stara d.... ze mnie ;) ;) ;) zaraz luknę na Twoje zdjątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rOri śliczna z Was para. Zdjęcie ze ślubu jest po prostu piękne, lubie czarno białe zdjęcia. anette1980 ja już wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1980
o fantazja brawo byłaś 1 -blondi ja też hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette - ja w marcu przy cytologii odkryłam 3 grupę. Lekarz zaznaczył że to CIN1, napisał że są widoczne cechy infekcji hpv, zrobił kolposkopie, która nic nie pokazała zupełnie. Jakieś leki, potem znów cytologia i 3 grupa znowu ale bez cech infekcji. Skierował na biopsje, bo chcialam ze względu na to, że chciałam z mężem zacząć starania o dziecko....No i okazało się po biopsji że to nic, tylko hpv, któe własnie u mnie jest odpowiedzialne za wynik tej 3 grupy... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra laski, ja się grzecznie pożegnam, padam dziś, a jeszcze muszę odrobić moj homework z angielskiego, bo zajęcia mam w pracy hahahaha. buźka duża i do jutra!! A pozostałe laseczki proszę o wysłanie mi swoich fotek jutro! Teraz, nie macie wyjścia, czekam! Słyszałam że niezłe z Was d***** :-) ;-) Dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette1980
Wszystkie poszłyście kobietki? no fajnie jest pisać jak się wie jak wyglądacie nie powiem może ktoś mi jeszcze coś podeślę bo narazie mam fantazję i rori hehe niezłe jesteście nie powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka 22
Jeeejjku Rori jak sie ciesze teraz bedziesz miała juz z górki moze była dysplazja ale sie cofneła super tak trzymaj Maleńka:) Loloinka jak bedziesz miała wycinki nie pozwól im zeby robili Ci to bez znieczulenia. mi tak pobierali w szpitalu, lekarz powiedział, że poczuje uszczypnięcie jak mi to zrobił to myslałam ze mu z buta dam! masakra ból nioe do zniesienia a potem przez jeden dzień czułam sie jak bym dostała miesiączke bo wtedy mnie najgorzej boli-w pierwszy dzień. pózniej małe krwawienie przez 3 dni i po wszystkim:) bede pózniej laseczki moje Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja już w pracy!! Życzę Wam miłego dzionka kochane! Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anette - ale masz super rodzinkę, córcia jaka słodka :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
hej Laski, ja tez juz dzielnie w pracy :) Edzia, będę miała wycinki pod narkozą, z jednej strony fajnie, bo nic nie poczuje, ale z drugiej dłużej będę do siebie dochodziła po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jak zwykle sporo do nadrobienia od rana. Rosi wyslalam ci zdjecia i Anecie tez, czekam na odpowiedz :) Rori- bardzo sie ciesze, ze u ciebie tak wyszlo :) na pewno czujesz duza ulge, ze tak sie skonczyla ta historia. Odpisali mi z tego Kwiatu Kobiecosci- jedynie dziekujemy za kontakt- bo to jakis automat chyba odpowiedzial na to. Zobaczymy, moze cos wiecej sie odezwa, to dam wam znac na pewno. Wczoraj pojechaalm do mojego W. zjedlismy obiad, potem zajelismy sie przygotowaniem auta na wyjazd, i bylismy na zakupach :) jego mama do nas- powinniscie kupowac w realu, bo za 2tys. pkt tam daja scrabbble. a ja powiedialam,ze to drogi market, a ona na to- no jak zwykle musialas skontrargumentowac! :O dziwna kobieta. Moj W. powiedzial do niej- ale o co ci chodzi... Sie czepia :| nie chcialam tam jechac wczoraj,ale tak znalazlam mojemu zajecie,ze malo co w domu bylismy. Jego rodzice to nawet dobrze nie wiedza, gdzie jedziemy i na co, mimo,ze bylo im mowione jakis czas temu. wczoraj sie pytali :/ Okazalo sie,ze pojedziemy tez do Szczecina w pon. bo ja mam rodzine nad morzem:) takze spedzimy na pewno super czas. dzis mam w planie sprzatanie dalej i zakupy, robie leczo na obiadek mniam :D i male pranie przed wyjazdem ;) no i oczywiscie posiedze na forum :P buziaki z rana, w Lodzi taka sobie pogoda :> ale dorbze,ze tu humorki zawsze dopisuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loloinka
w Wawie tez pogoda bez rewelacji, sennie jest a to dopiero początek dnia, jak ja wytrzymam do 17 to pojecia nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rori, rozumiem,ze u mnie jesli nic nie wyjdzie, to tez moze bedzie wina HPV, ciekawe..Musze koniecznie isc na tą kolposkopie i sie dowiem co i jak. ale to dopiero!! pod koniec lipca,albo na poczatku sierpnia. Jeszcze sie okresuje ;) Kurde, zapowiadali upały, a na razie pogoda jakby mialo padac, a jak tam w innych rejonach ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loloinka z nami, z nami ;) na forum ;) eheheh. Wrr, az mi sie nie chce z domu wyjsc, taka pogoda :P czekamy cierpliwie na pozostale forumowiczki :D Eisha, ciekawe czy cie kac nie meczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anette super rodzinka :-D Ale pogoda... :( znów mi się nic nie chce :( Na weekend zapowiadają upały, zobaczymy :) Bużka z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette3003
Hejka!no byłyście wcześniej odemnie ale wy to ranne ptaszki a ja pospać lubię niestety jak siedzę do późna na kompiku.Ja właśnie co dopiero wstałam i zaraz śniadanko sobie z mała zapodamy:P No no dziewczyny dawać te fotki-mam dopiero od fantazji,annie i rori więc jeszcze troche sie naoglądam-ale rzeczywiście lepiej się pisze jak się wie z kim :) u nas w okolicach Krakowa już ppada prawie od 1,5 tygodnia i mnie już nosi w tym domciu ale za to przynajmniej nadrobiłam czytanie hehe :P Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loloinka - nic się nie martw, że będiesz po narkozie długo dochodzić do siebie. Mi w szpitalu powiedzieli że spać mogę do 2 godzin po znieczuleniu, ale zaraz jak mnie wybudzili to tylko trochę spać mi się chciało, spałam może z godzinkę, a później czułam się normalnie. annie - dzięki za fotki, zaraz sprawdze pocztę, ja swoję będę mogła wysłać dopiero jak wróce do domku, bo chyba nie mam w pracy żadnych, ale jeszcze sprawdzę... Ja zapytałam się mojej gin. czy ta 3 grupa to może byc tylko spowodowana hpv, i ona powiedziała że w moim przypadku właśnie tak jest. Kolposkopia przed biopsją nic zupełnie nie wykazała. Jednak zdecydowałam sie na biopsję ze względu na ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Rori :) tez planujemy dzieciaczka, ;) a ze tak powiem w maju nam sie udalo.. ale niestety.. :/ cytologie robilam dopiero w czerwcu. Moja znajoma miala taki przypadek, ze tak ujme byla uczulona na swojego meza. Gdy doszlo do zaplodnienia, to po jakims czasie jej organizm chcial sie pozbyc ciazy.. I musialo byc spowodowane poronienie. Dopiero badania immunologiczne cos wykazalaly, jak zaszla kolejny raz, dostawala po 6 zastrzykow z antycialami jakimis. No i lezala troche w trakcie ciazy. Co osoba, to inna historia. Ciesze sie Rori,ze u ciebie sie dobrze skonczylo :) Jestem ciekawa jakie kroki sie podejmuje w stosunku do ciezarnej, u ktora cytologia wykazala 3 grupe i cechy infekcji hpv, co wtedy robia? :> co nas malo z rana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eisha.. Zaraz tam jade do ciebie i ci nakope po dupie ze tak powiem :( przykro mi, ze u ciebie nie tak. Mam nadzieje,ze kolezanka cie dobrze wesprze i pogadasz z nia i zmieni ci sie humorek. Mam nadzieje,ze nic nie odwalilas... :( ps.ja juz po zakupach,dzis szybciej sie wybralam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta- dziekuje za zdjecia :) coreczka sliczna:) i z was tez ladna para :) milo poznac nowa kolezanke :) ps. Eisha martwie sie o ciebie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedactwo moje :( pogadaj kochana z kolezanka, na pewno ci cos doradzi, a jak sie jej zwierzysz, to bedzie ci lzej. Płacz tez pomaga. Jestemsy z toba, bedzie dobrze. Nie martw sie kochana. Na pewno sie ulozy. Jak cos, masz mojego maila to sie odezwij. Wysle ci moze moje gg, jakbys chciala pogadac :* nie smutaj sie kochana:** buziam cie i przytulam mocno :*** no juz, bedzie ok :** Eisha, usmiech prosze! i nie beczec tam, bo dupe spiore na kwasne jablko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×